Slavnostní mše svatá
Ostrava, katedrála Božského Spasitele
Den vděčnosti - přímý přenos děkovné mše svaté za 30 let ostravsko-opavské diecéze. Celebruje Mons. Martin David, biskup ostravsko-opavský, homílii přednese Mons. Josef Nuzík, arcibiskup olomoucký.
Hudební doprovod:
Diecézní chrámový sbor, sbormistři - Jan Strakoš a Petra Kubenková; sólisté: Barbora Habustová - soprán, Barbora Baranová - alt, Juraj Nociar - tenor, Zdeněk Kapl - bas.
Hraje: Komorní orchestr diecéze; varhany - Lukáš Kubenka.
