I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Na koberečku

Ivan Trojan

Publicistika

Premiéra: 5.9.2011

Výroba: 2011

Ve 109. vydání pořadu Na koberečku přivítáme populárního filmového i divadelního herce pana Ivana Trojana.V současnosti je jedním z nejznámějších českých herců a dosáhl výrazných úspěchů v rolích divadelních, televizních i filmových. Jeho hlas znáte i z dabingu, či rozhlasových her.

Dnes vám představíme knihu známého francouzského vychovatele delikventní mládeže a kněze Guy Gilberta - O dětech a výchově. Autor se věnuje tématům jako rodičovská autorita, dospívání a probouzení sexuality u dětí, vztah k televizi a internetu, vedení dialogu a mnoha dalším. Guy Gilbert vydal ve Francii přes 20 titulů; v nakladatelství Portál vyšly například jeho knihy Až do krajnosti a Evangelium podle svatého lotra.

Ve filmovém tipu si pak přiblížíme druhé pokračování animovaného filmu Auta 2. O tom, jak dopadne jejich cesta Bleska McQueena a Buráka tam, kde ještě žádné auto nebylo, vám nic neprozradíme, ale určitě vás potěšíme malou ukázkou z tohoto napínavého filmu.Tak se nezapomeňte dívat na další poprázdninovou premiéru vašeho oblíbeného magazínu! 

Publicistika

Premiéra: 5.9.2011

Výroba: 2011