Program televize Noe na pondělí 6.5.2019

 
6:05
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 
6:20
Buon giorno s Františkem
 
7:10
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
7:27
O starých Starých Hamrech
 
8:15
Já, Vlado Bočev
 
8:25
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
8:35
Bulharsko -Život ve skrytosti
 L
9:30
Studio František: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L !
10:00
Mše svatá s 1. sv. přijímáním v kostele Nejsv. Srdce v Rakovski: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L
11:45
Studio František: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pozvání na svatbu
 
13:30
Příběhy odvahy a víry: Doktor Haass: Svatý lékař z Moskvy (9)
 
14:00
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 L !
14:30
Setkání s katolickou komunitou sv. Michaela archanděla v Rakovski: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
15:55
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
16:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Marko Ivan Rupnik - tvůrce Špidlíkova sarkofágu (27)
 L
16:30
Studio František: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L
17:10
Modlitba za mír se zástupci jiných náboženství na Náměstí nezávislosti v Sofii: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
18:25
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
18:30
Desatero pro děti - Čtvrté přikázání: Cti svého otce i matku
 
18:40
Zapomenuté Čako
 
19:00
Sekvoj na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:30
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Jančaříkem (74)
 
19:45
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 L !
20:00
Biblická studna
 
21:05
Terra Santa News: 1. 5. 2019
 
21:30
Missio magazín: duben 2019
 
22:30
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
0:05
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Meč Ducha – slovo Boží
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.5.2019

 
6:05
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
7:35
Život v modlitbě
 
8:05
Kaplička pana Zemana
 L
8:15
Přílet Sv. otce na letiště ve Skopje: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
8:30
V souvislostech - Daniel Vondrouš: Připravovaný stavební zákon
 L
8:55
Uvítací ceremoniál, zdvořilostní návštěva u prezidenta republiky a premiéra: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
9:15
Zpravodajské Noeviny: 2. 5. 2019
 L
9:45
Setkání s představiteli občanského života a diplomaty v Mozaikové síni prezidentského paláce: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L
10:20
Návštěva památníku Matky Terezy: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L !
10:55
Mše svatá na Náměstí Makedonie: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
12:25
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
12:45
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 L
13:00
Studio František: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
14:10
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
14:20
Z Nursie na Sampor
 
14:32
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
14:45
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
15:05
Údolí růží
 L !
15:40
Ekumenické a mezináboženské setkání a mládeží v pastoračním centru: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 L
16:45
Setkání s kněžími a řeholníky v katedrále ve Skopje: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
17:45
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
18:00
Čeští salesiáni v Bulharsku
 L
18:15
Závěrečný ceremoniál na letišti: Papež František v Bulharsku a Severní Makedonii
 
18:30
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
18:35
Desatero pro děti - Páté přikázání: Nezabiješ - Buď dobrý
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 P !
19:15
Řeckokatolický magazín (200)
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 5. 2019
 P !
20:00
Olivovník – Dar bohyně Athény (2)
 
20:25
Světlo pro Evropu: Speciál k volbám do Evropského parlamentu (8)
 
20:40
50 let Boží milosti
 
21:00
Poletuchy: na skok do Zlína
 
22:00
Jak potkávat svět: s Janem Staňkem (68)
 
23:30
Terra Santa News: 1. 5. 2019
 
23:55
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 5. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pozvání na svatbu
 
7:45
Mezi pražci: Květen 2019 (77)
 
8:30
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Slovo, místo setkání
 
11:05
Říkejte mi strýcu
 P
11:45
Česká věda
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Andělka
 
12:40
Světlo pro Evropu: Speciál k volbám do Evropského parlamentu (8)
 
12:55
Doma aj za humnama: Rožnovské slavnosti 2015
 
13:55
Biblická studna
 
15:00
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Jančaříkem (74)
 
15:15
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 7. 5. 2019
 
16:00
Cvrlikání: Jindra Černohorský (67)
 !
17:05
Ich bin: Já jsem
 
18:05
Léčit zlo láskou
 
18:30
Desatero pro děti - Šesté přikázání: Vždy jednej čistě - Nesesmilníš
 
18:40
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
18:50
Vezmi a čti: Duben 2019
 P
19:05
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 L !
19:30
Mše svatá z kaple Panny Marie Hvězdy evangelizace v Břve
 L !
20:10
Adorace
 !
21:15
Dýka a kříž
 P
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:25
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.5.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Guatemala
 
6:40
Tělem i duší
 
6:50
Klapka s ...: Petrem Baranem (70)
 
7:55
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 
8:15
Muzikanti hrajte
 
8:45
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Speciál k volbám do Evropského parlamentu (8)
 
9:35
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
11:05
Don Rua - nástupce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Miroslav Herold - jezuita (15)
 
15:30
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
15:46
Děti ze čtvrti Barrio Cuba
 
16:05
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
16:50
Zpravodajské Noeviny: 7. 5. 2019
 
17:15
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 
17:30
Generální audience Svatého otce
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Desatero pro děti -Sedmé přikázání: Buď poctivý - Nepokradeš
 
18:40
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
18:45
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2019
 P !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Trump, Evropa a sen Česka a Slovenska
 
23:30
Město strachu - Pákistán
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2019
 
0:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2019
 
6:25
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
6:50
Vezmi a čti: Duben 2019
 
7:10
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
8:10
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
8:25
Příběhy odvahy a víry: Doktor Haass: Svatý lékař z Moskvy (9)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Čas pro Malawi
 
10:05
Biblická studna
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Jančaříkem (74)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Milion hostií
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Osamu Okamura - architekt (16)
 
15:20
Sekvoj na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2019
 
16:20
Putování modrou planetou: Guatemala
 
17:00
Missio magazín: duben 2019
 P
18:00
Živě s Noe: S hosty v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni
 
18:25
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
18:30
Desatero pro děti - Osmé přikázání: Buď pravdivý - Nelži
 
18:45
Olivovník – Dar bohyně Athény (2)
 P
19:10
Křesťané na Arabském poloostrově
 
19:40
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 L !
20:00
Kulatý stůl: Hospodaření církve
 P
21:30
Živě s Noe: Muzikál Billy Elliot, divadlo J. K. Tyla v Plzni
 
22:05
Cesta štědrosti
 
22:40
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
23:40
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 
0:10
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Martem Eslemem a Davidem Surým (71)
 
7:10
Magadan - ďáblovo hřiště
 
7:45
Cvrlikání: Jindra Černohorský (67)
 
8:55
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 
9:35
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 L !
10:10
Mše svatá z Lorety: Bor u Tachova
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 9. 5. 2019
 
12:00
Regina Coeli
 
12:10
Pod lampou: Trump, Evropa a sen Česka a Slovenska
 
13:35
Egypt – unesené nevěsty
 
14:15
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 
14:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
16:15
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 P
16:40
Nordens Tone na Folkových prázdninách
 
17:10
Česká věda
 
17:30
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 P
17:55
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
18:25
Sedmihlásky: Má matička pořád repce (121)
 
18:30
Desatero pro děti - Osmé přikázání: Buď pravdivý - Nelži
 
18:40
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 P !
19:30
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 P !
20:00
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
20:45
Strání - obec pod Javorinů
 
21:05
Andělé na kolejích
 
22:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 
23:15
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
23:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Pozvání na svatbu
 
0:50
Řeckokatolický magazín (200)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Jaroslavem Dolečkem (72)
 
7:05
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
7:20
Putování modrou planetou: Guatemala
 
7:55
Řeckokatolický magazín (200)
 
8:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
9:40
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
10:00
Večeře u Slováka: 4. neděle velikonoční
 P !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše: Bor u Tachova
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Jančaříkem (74)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
14:10
Zřím Řím
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Živě s Noe: Týden v kostce
 
16:15
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
16:20
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 !
16:55
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
17:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
18:00
Mše svatá u příležitosti otevření centra Cenacolo: Paraguay
 
18:45
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
19:25
Vodopády milosrdenství
 !
20:00
Anežka Česká
 
21:05
Babi
 
21:50
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 
22:15
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby: Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
 L
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Vezmi a čti: Duben 2019
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 13.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 
7:10
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
7:25
Dům ze skla?
 
8:30
Rok vína
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 
9:30
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
11:05
Zambijský Bambo
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:10
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
13:40
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Haig Utidjian - dirigent (17)
 
15:25
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 
15:35
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 
16:00
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
16:55
Pan rektor
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Desatero pro děti - Deváté přikázání: Nebudeš dychtit po manželce svého bližního
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:50
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
19:25
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 P !
20:00
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
20:30
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P !
20:55
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
21:10
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Cvrlikání: Jindra Černohorský (67)
 
23:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
0:00
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.5.2019

 
6:05
Pod lampou: Trump, Evropa a sen Česka a Slovenska
 
7:30
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
8:10
Kříž nebo meč
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 
9:25
Anežka Česká
 
10:25
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 
13:10
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
13:25
Causa Carnivora
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Dominika Bohušová - sestra dominikánka (18)
 
15:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
16:00
Biblická studna
 
17:05
Slovo, místo setkání
 
17:25
Muzikanti hrajte
 P
18:00
Živě s Noe: DCM Brno - Kefas fest, Good ways - inspirativní aktivity pro mladé
 
18:30
Desatero pro děti - Desáté přikázání: Nebudeš dychtit po majetku svého bližního
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (201)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
0:05
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
0:45
Charita Vsetín
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Milan Ohurniak a Jana Tášiková (74)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
7:30
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
8:25
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
8:45
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
11:15
Vezmi a čti: Duben 2019
 L
11:30
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Křesťané na Arabském poloostrově
 
13:25
Nordens Tone na Folkových prázdninách
 L
14:00
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 
14:30
Cesta k andělům: kard. Dominik Duka - primas český (1. část) (19)
 
15:20
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
16:00
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
16:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:55
Anežka Česká
 P
18:00
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek naučil jíst mrkvičku (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 P
18:45
Vandrovali hudci
 
19:00
Víra v pravdu
 P !
19:30
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 L !
20:00
Večer chval: Tobje (77)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P
21:30
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 P !
22:05
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Blízkovýchodní tragédie na vlastní oči
 
23:15
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 P
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:10
Missio magazín: duben 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Eduard Pech (75)
 
7:10
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
8:15
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
8:35
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 
9:25
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
9:40
Útulek svatého Juana Diega
 
9:55
Kulatý stůl: Hospodaření církve
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Královna a matka Chorvatů
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: kard. Dominik Duka - primas český (2. část) (20)
 
15:20
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
16:20
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
16:30
Řeckokatolický magazín (201)
 
16:50
Tajemství mokrého ticha
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 P
18:00
Živě s Noe: Svatojánský zázrak ve Strakonicích a sv. Jan Nepomucký
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:45
Krása proměňuje, v ateliéru sochaře Ondřeje Olivy
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 L !
20:00
Cvrlikání: Pětník (68)
 
21:10
25. Svatohubertské slavnosti na Kuksu
 P
21:30
Živě s Noe: Spiritual kvintet
 P !
22:05
Pod lampou: Volby, které obnaží Evropu
 
23:30
Krasňany
 
0:10
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
6:25
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:50
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
7:20
Ale on není bílý
 
7:50
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Blízkovýchodní tragédie na vlastní oči
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 
9:25
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
9:40
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Život za polárním kruhem
 
11:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:10
Proměny Oščadnice
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Jiří Strach - filmový režisér (21)
 
15:20
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
16:20
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
16:37
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe: Karla Koseva o Caroline Leaf a jejích knihách (Světový den hypertenze)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:50
Kde bzučí včely
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 L !
20:00
Děkujeme Vám!
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Biblická studna
 
23:10
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
23:35
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
23:55
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.5.2019

 
6:05
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:30
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
6:50
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
7:35
Obec Šúrovce
 
7:45
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
7:50
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 P
8:20
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
8:30
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 L !
10:00
Rekviem za kardinála Berana: katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha Praha
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou: Volby, které obnaží Evropu
 
13:30
Stíny nad Libavou
 
14:15
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 
14:35
Cvrlikání: Pětník (68)
 
15:45
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
16:15
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
16:45
Přijďte večer k nám …: z hotelu Olšanka v Praze
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:17
Vandrovali hudci
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 !
20:00
Ostrov mnichů
 P
21:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 !
22:20
Síla změny - Energetická rebélie
 
0:00
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.5.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
6:40
Klapka s ...: QQ klubem Ostrava (76)
 
8:00
Bible pro Severní Koreu
 
8:35
Řeckokatolický magazín (201)
 P
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
8:55
Dům ze skla?
 
10:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Václava v Ostravě: s farností Drahotuše, Partutovice a Potštát
 
11:40
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
14:20
Velké ticho v Poličanech
 
14:40
Muzikanti hrajte
 
15:15
Outdoor Films s Medou a Jiřím Přidalovými: Jak aktivně prožít svůj život (79)
 
16:50
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
19:00
Papež František a jeho umění vést
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 !
20:00
Mobil
 !
21:05
Otče, odpouštím vám: Svědectví Daniela Pitteta
 
22:05
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 
22:30
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Cesta štědrosti
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů