Program televize Noe na pondělí 18.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Petr Váňa
 
6:55
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
7:05
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
8:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 2. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Stalingradská Madona
 
10:10
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
13:25
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:30
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Duchovní svět Václava Havla
 
17:10
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
17:40
Odkaz předků: Ročov (3)
 P
18:00
Živě s Noe: Ackermann-Gemeinde, občanské sdružení, věnuje se usmíření mezi Němci, Čechy, Slezany a Slováky
 
18:30
Pověsť o velikém ptačisku: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:40
Ars Vaticana
 
18:53
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 P !
19:35
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Robertem Elva a Matějem Frouzovými
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 
21:20
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 P
21:30
Živě s Noe: Občanské sdružení Ackermann-Gemeinde, poutní stezka z Prahy do Staré Boleslavi
 
22:10
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
23:05
Outdoor Films s Anetou a Jakubem Novákovými a Michalem Činčialou: Jak se vhodně obléknout při sportu. (83)
 
0:40
Terra Santa News: 13. 11. 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.11.2019

 
6:05
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
6:25
Portréty krajiny
 
6:55
Pod lampou: 30 let svobodného cestování - jak jsme se změnili?
 
8:25
Světec dvou národů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 
10:20
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Klapka: Klapka s Ing. Ĺuborem Patschem (109)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
15:35
Kulatý stůl: Občanská společnost žije
 
17:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 
17:35
Animované biblické příběhy: Josef v Egyptě
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem ve studiu je Jindřich Štreit a jeho dosavadní projekty Ze tmy ke světlu, S láskou a Jsme ze stejné planety
 
18:30
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 
18:40
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:45
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 P !
19:00
Srbsko: Semínko naděje
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 !
20:05
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
21:00
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (220)
 
21:30
Živě s Noe: Jindřich Štreit hovoří o svých dosavadních projektech, o. Leoš Ryška se ohlíží za událostmi minulého týdne
 
22:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
23:35
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
23:55
Terra Santa News: 13. 11. 2019
 
0:17
Václav Hudeček - Galakoncert v Luhačovicích
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.11.2019

 
6:05
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Duchovní svět Václava Havla
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:20
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok A
 
10:05
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
11:00
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s Robertem Elva a Matějem Frouzovými
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku se staršími dětmi (15)
 
15:30
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
15:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
16:30
Odkaz předků: Ročov (3)
 
16:45
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "autorská tvorba" (4)
 P
18:00
Živě s Noe: Cestovatel a hiker Jan Hanzlík, který zdolal Pacific Crest Trail
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O ješitnosti (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:45
Čas pro Malawi
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: LiftUp (81)
 
21:20
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 P
21:45
Živě s Noe: Hostem je P. Peter Krenický - slovenský kněz působící od roku 1993 na Ukrajině.
 P !
22:25
Noční univerzita: Energie v rukou
 
23:40
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
0:15
Missio magazín: listopad 2019
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (1. díl)
 
6:50
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
7:05
Perníčky sester dominikánek
 
7:20
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
7:30
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
8:45
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
9:05
Kulatý stůl: Občanská společnost žije
 
10:35
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 P
11:25
Přejeme si …
 L !
11:40
Mše svatá na Národním stadionu v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 L !
14:00
Studio František: Návštěva papeže v Thajsku
 P
14:30
Uvítací ceremoniál na nádvoří Vládního domu v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 P
14:40
Setkání s autoritami a diplomaty ve Vládním domu v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 
15:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
15:55
Dokonalá radost
 
16:30
Řeckokatolický magazín (220)
 
16:45
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
17:05
Papež František a jeho umění vést
 P
18:00
Setkání s lékařským personálem v nemocnici St. Louis: Návštěva papeže v Thajsku
 
18:45
Obdarovávání - Otec Radek
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
21:15
Vezmi a čti: Říjen 2019
 
21:30
Harfa Noemova: Janáčkovy Hukvaldy
 P !
22:00
Pod lampou: speciál: Lech Walesa
 
22:40
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
0:25
Venezuela – Ženy nahoře
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
6:30
Noční univerzita: Energie v rukou
 
7:40
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
8:10
K jádru věci: s Robertem Elva a Matějem Frouzovými
 L
9:20
Ekumenické a mezináboženské setkání na Univerzitě Chulalongkorn: Návštěva papeže v Thajsku
 
10:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 L !
10:30
Mše svatá s mladými v katedrále Nanebevzetí PM v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 
12:10
Zřím Řím
 P
12:35
Přejeme si …
 
12:50
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
13:05
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
13:50
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
14:45
Století Andělky
 
15:00
Ukrajina – Nádherné svědectví sester z Ukrajiny
 
15:35
Perníčky sester dominikánek
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 P
16:30
Setkání s kněžími, bohoslovci a řeholníky ve farnosti sv.Petra: Návštěva papeže v Thajsku
 L !
17:30
Studio František: Návštěva papeže v Thajsku
 P
18:00
Setkání s biskupy Thajska a celé Asie ve svatyni bl. Nicholasa Boonkerda Kitbamrunga: Návštěva papeže v Thajsku
 
19:05
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
19:10
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
19:25
Pražská Loreta
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Život v Japonsku
 
21:45
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
22:00
Krásné slovo otce Špidlíka: Slovanská spiritualita a Velehrad, 1. část (1)
 
23:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
23:25
Klapka: Klapka s Ing. Ĺuborem Patschem (109)
 
0:35
Cesta štědrosti
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (2. díl)
 
6:45
Harfa Noemova: Janáčkovy Hukvaldy
 
7:10
Naše Horní Lideč
 
8:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
8:35
Odkaz předků: Ročov (3)
 
8:55
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Josef v Egyptě
 
9:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 
10:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jablíčko a sakura (40)
 
11:00
Cesta k andělům: Osamu Okamura - architekt (16)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
12:30
Pod lampou: speciál: Lech Walesa
 
13:05
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
14:35
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
15:45
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
16:10
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
16:35
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 P !
19:30
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
19:55
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 P
20:55
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
21:10
Živě s Noe
 
22:20
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
23:20
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "autorská tvorba" (4)
 
0:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Duchovní svět Václava Havla
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Doc. RNDr. Jozef Mikloško, DrSc. (1. díl)
 
6:50
Řeckokatolický magazín (220)
 
7:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
7:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
8:55
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
9:10
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
10:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 P !
10:30
Mše svatá na baseballovém stadionu v Nagasaki + Angelus: Návštěva papeže v Japonsku
 P
12:35
Přejeme si …
 
12:45
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
13:05
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 P
13:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:35
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
15:20
Animované biblické příběhy: Josefovo setkání s bratry
 
15:50
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 P !
16:00
Poselství o jaderných zbraních v parku Atomic Bomb Hypocenter v Nagasaki: Návštěva papeže v Japonsku
 P
16:30
Pocta svatým mučedníkům u památníku Nishizaka Hill: Návštěva papeže v Japonsku
 L !
17:00
Studio František: Návštěva papeže v Japonsku
 P
18:00
Setkání za mír u Památníku míru v Hirošimě: Návštěva papeže v Japonsku
 
19:05
Kdo je papež František?
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
S nikým bych neměnila
 !
20:45
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
22:05
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
22:30
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (72)
 
0:05
Ich bin: Já jsem
 
1:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Doc. RNDr. Jozef Mikloško, DrSc. (2. díl)
 
6:45
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
7:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
8:20
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
9:15
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
9:30
Chceme se vrátit domů
 
9:55
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 L
10:50
Setkání s autoritami a diplomaty v Kantei: Návštěva papeže v Japonsku
 
11:20
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Mše svatá v Tokyo Dome: Návštěva papeže v Japonsku
 
13:40
Štětcem a píšťalou
 
14:00
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
14:30
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 P
15:00
Setkání s lidmi postiženými katastrofami v Bellesalle Hanzomon v Tokiu: Návštěva papeže v Japonsku
 L
15:45
Studio František: Návštěva papeže v Japonsku
 P !
16:30
Setkání s mládeží v katedrále Panny Marie v Tokiu: Návštěva papeže v Japonsku
 
17:35
Odkaz předků: Morávka (4)
 
17:45
Víra do kapsy: Žena v církvi
 P
18:05
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
18:40
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
19:05
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
19:30
Řád svatého Huberta
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
21:20
Srbsko: Semínko naděje
 
21:55
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
23:20
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
23:55
Noční univerzita: Energie v rukou
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.11.2019

 
6:05
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
6:50
Perníčky sester dominikánek
 
7:05
Pod lampou: speciál: Lech Walesa
 
7:40
Outdoor Films s Marcelou Krplovou: Uganda, Rwanda (76)
 
8:55
Ars Vaticana
 
9:05
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
9:25
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
9:45
Noční univerzita: Energie v rukou
 
11:00
Muzikanti hrajte
 
11:30
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
11:35
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
13:00
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
13:25
Kulatý stůl: Život v Japonsku
 P !
15:00
Návštěva Univerzity Sophia v Tokiu: Návštěva papeže v Japonsku
 
15:35
50 let Boží milosti
 
15:50
Víra do kapsy: Je svatost pro každého?
 
16:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
16:35
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 
17:20
Missio magazín: listopad 2019
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O hloupém Pepánkovi (4)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Josefovo setkání s bratry
 
19:05
Záblesky nad Andami
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: Klapka s Ing. Arnoštem Lukešem (110)
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (221)
 
21:25
Bolívie – V srdci Bolívie
 !
22:00
Má vlast: Konopiště
 
22:50
Záblesky nad Andami
 
23:15
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
23:30
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (72)
 
1:05
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
6:25
Pro vita mundi: Gabriela Rajdusová
 
7:05
Rok vína
 
7:30
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 
8:25
Srbsko: Semínko naděje
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Ars Vaticana
 
10:30
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 2. díl
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
 
15:35
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
16:20
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
17:30
Odkaz předků: Morávka (4)
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chlubivém Kubovi (5)
 
18:45
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 P
19:30
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
21:30
Živě s Noe: Pronásledování křesťanů ve světě, hostem je Ing. Petr Jašek
 !
22:10
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 
22:55
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:25
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Doc. ThDr. Tomáš Novotný
 
6:45
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
7:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
7:35
Má vlast: Konopiště
 
8:25
Záblesky nad Andami
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
9:30
Ars Vaticana
 
9:40
Kulatý stůl: Život v Japonsku
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cestujeme regionem Záhorie
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 11. 2019
 
16:30
Generální audience papeže Františka
 
16:50
Česká věda
 
17:10
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O chytré Jitce (6)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:50
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 P !
20:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové přesahy" (5)
 
21:20
Odkaz předků: Morávka (4)
 P
21:30
Živě s Noe: Nenarozené děti a nové planetárium v Opavě
 P !
22:10
Pod lampou: Píše pro Wall Street Journal a New York Times, ale vrací se na Slovensko pomoci ve volbách
 
23:15
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
0:15
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 
6:25
Pro vita mundi: prof. MUDr. Květoslav Šipr, CSc.
 
7:08
Česká věda
 
7:25
Vezmi a čti: Listopad 2019
 
7:40
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
9:32
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 
10:35
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 
13:15
Setkání citeristů v Lukově
 
13:30
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
15:30
Harfa Noemova: Janáčkův máj 2015 - Den slezských varhan
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 
16:20
Srbsko: Semínko naděje
 
16:55
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 P
18:00
Živě s Noe: Sbírka Krabice od bot s Pavlem Hanychem
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O kráse (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:45
Sobecký obr
 
19:30
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: listopad 2019
 P
21:35
Živě s Noe: Štěpán Hájek, farář ČCE v Brně - Husovicích a pořadatel bohoslužeb v klubu Desert
 !
22:15
Krásné slovo otce Špidlíka: Slovanská spiritualita a Velehrad, 2. část (2)
 
23:20
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
0:10
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
0:35
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Prokop Petr Siostrzonek, OSB (1. díl)
 
6:45
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
7:45
Noční univerzita: P. Petr Šikula - Víra a mladí
 
8:25
Harfa Noemova: Janáčkův máj 2015 - Den slezských varhan
 
8:55
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Josefovo setkání s bratry
 
9:30
GOODwillBOY IV.: Radio (2)
 
10:10
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 
11:05
Víra do kapsy: Výchova
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 28. 11. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Píše pro Wall Street Journal a New York Times, ale vrací se na Slovensko pomoci ve volbách
 
13:10
Znovuzrození národa
 
14:10
Terra Santa News: 27. 11. 2019
 
14:30
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
15:00
Klapka: Klapka s Ing. Arnoštem Lukešem (110)
 !
16:05
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
17:00
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
17:16
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
17:50
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O kráse (7)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 P !
19:30
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 P !
21:40
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 P
22:25
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 P
22:35
Živě s Noe
 
23:50
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 
0:45
Řeckokatolický magazín (221)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 1.12.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Prokop Petr Siostrzonek, OSB (2. díl)
 
6:50
Řeckokatolický magazín (221)
 
7:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové přesahy" (5)
 
8:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Józefem Augustynem (85)
 
8:25
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P
8:55
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Thajsku a Japonsku
 L
10:30
Mše svatá z kaple Telepace: Ostrava
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
12:40
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Noční univerzita: P. Jacques Philippe - Dvojjediná láska (1. část)
 P
16:25
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
16:55
Živě s Noe
 P
18:05
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 P !
18:10
Animované biblické příběhy: Mojžíš
 
18:40
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nejsme lepší než ti druzí (5)
 P
19:10
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: prosinec 2019
 P !
21:05
Má vlast: Vyšehrad
 
22:30
V souvislostech - Petra Wünschová: Násilí na dětech
 
22:50
K jádru věci: s biskupem Václavem Malým
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů