Program televize Noe na pondělí 17.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Ing. Stanislav Stebel (117)
 
6:45
Věrní Kristu
 
7:45
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 
9:40
Expedice Rembaranka 1969
 
10:40
Harfa Noemova: G. Donizetti a jeho Messa di Gloria e Credo
 
11:10
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
11:20
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
13:15
Stíny nad Libavou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (2. část) (2)
 
15:05
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
15:40
Víra do kapsy: Výchova
 
16:00
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 !
16:20
Noční univerzita: Karel Řežábek - Kdo to viděli, reptali
 
17:20
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Století Andělky
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Malí a fascinující
 
18:45
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:50
Ars Vaticana
 
19:00
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 P !
19:05
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
19:25
Malina Brothers na Mohelnickém dostavníku 2016
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Křižovatka v Příchovicích
 P
21:00
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 
21:15
Setkání citeristů v Lukově
 P
21:30
Živě s Noe: Duchovní vděčnost a uprchlíci v Libanonu
 
22:10
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 
23:45
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
0:10
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.2.2020

 
6:05
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 
6:25
Expedice Rembaranka 1969
 
7:25
Jde o život: Církev I. (6)
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
10:15
Muzikanti hrajte: Bojané
 
11:15
S Hubertem do lesa: Malí a fascinující
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
13:00
44 let novickou
 
13:25
Poslové naděje
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jan Hanák - kněz a publicista (3)
 
15:20
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 
16:55
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
17:05
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
17:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 P
18:00
Živě s Noe: Tel. o div. hře Zpráva o zázraku (o knězi JosefuToufarovi), pozvánka na Mene tekel aj.
 
18:15
Víra do kapsy: Talenty
 
18:35
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 P
18:40
S Hubertem do lesa: Překvapení vydří zátoky
 
18:55
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Hrát si dovoleno
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe: Tel. o div. hře Zpráva o zázraku (o knězi JosefuToufarovi). Mistrovství Evropy ve futsalu kněží z Říčan.
 !
22:10
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
23:55
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
0:25
Umění sklářských mistrů
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
6:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Co vařily naše babičky - fašank (153)
 
7:50
Noční univerzita: Karel Řežábek - Kdo to viděli, reptali
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:20
Irák – Bagdád: Naslouchejte mučedníkům
 
10:50
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 
11:10
S Hubertem do lesa: Překvapení vydří zátoky
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Křižovatka v Příchovicích
 
13:45
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
15:15
Nededza
 
15:40
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
16:20
Víra do kapsy: Výchova
 
16:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 
16:55
Expedice Rembaranka 1969
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
18:30
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 
18:45
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:55
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Friend kolektiv II (84)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Rosangela de Oliveira Salazar - Brazilka, fokolarínka (1)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Libuše Vondráčková (118)
 
6:45
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
7:10
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
7:40
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 
8:05
Poletuchy: na skok na hory
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
9:30
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 
11:05
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 P
11:10
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte: Bojané
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Ladislav Heryán - salesián (5)
 
15:15
Nadšení pro dům
 
15:45
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
16:00
Generální audience papeže Františka
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
16:40
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Média
 
18:35
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 P
18:40
S Hubertem do lesa: Tygřík
 P
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
21:15
Opavská inspirace
 P
21:30
Živě s Noe: Světový den sociální spravedlnosti a související témata, paliativní péče s PhDr. Martinem Loučkou, PhD., ředitelem Centra paliativní péče
 !
22:10
Jde o život: Církev II. (7)
 
23:40
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
0:25
Pláč uprostřed ticha
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 
6:35
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
7:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
8:10
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
8:35
Víra do kapsy: Výchova
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Únor 2020 (84)
 
10:05
Rok 2019 s papežem Františkem
 
10:45
Tak trošku jiný lyžák
 
11:05
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
11:10
S Hubertem do lesa: Tygřík
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: G. Donizetti a jeho Messa di Gloria e Credo
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Rosangela de Oliveira Salazar - Brazilka, fokolarínka (1)
 
13:30
Malina Brothers na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část) (6)
 
15:15
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
16:20
Buon giorno s Františkem
 
17:15
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
17:35
Kde Bůh roní slzy
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
18:45
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:55
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
19:45
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Kniha knih v 21. století
 P
21:40
Živě s Noe
 
22:20
Poletuchy: na skok na hory
 
23:10
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 !
23:30
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: P. Roman Czudek (120)
 
6:50
Expedice Rembaranka 1969
 
7:55
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
8:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
8:35
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
8:50
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
9:30
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 
9:55
GOODwillBOY IV. (11)
 
10:35
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 
11:25
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
12:30
Buon giorno s Františkem
 
13:25
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
14:35
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 !
16:10
Spomienkari: MFF Myjava 2019
 
17:50
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
18:15
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 
19:15
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
19:20
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Síla změny - Energetická rebélie
 
21:45
Živě s Noe
 !
22:55
Dýka a kříž
 
0:50
Nededza
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: PhDr. Daniela E. Komárová (122)
 
6:50
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 
7:00
Na pořadu rodina: Prázdniny, dovolená (2)
 
8:05
Řeckokatolický magazín
 
8:20
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
9:30
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
9:35
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 
10:05
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Kunhuty: Vedrovice
 
11:25
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
15:15
Síla změny - Energetická rebélie
 
16:55
Cestujeme regionem Záhorie
 
17:55
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 !
18:00
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
18:25
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (76)
 
19:45
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
21:40
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:00
Dopisy z rovníku
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů