Program televize Noe na pondělí 17.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Ing. Stanislav Stebel (117)
 
6:45
Věrní Kristu
 
7:45
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 
9:40
Expedice Rembaranka 1969
 
10:40
Harfa Noemova: G. Donizetti a jeho Messa di Gloria e Credo
 
11:10
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
11:20
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
13:15
Stíny nad Libavou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (2. část) (2)
 
15:05
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
15:40
Víra do kapsy: Výchova
 
16:00
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 !
16:20
Noční univerzita: Karel Řežábek - Kdo to viděli, reptali
 
17:20
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Století Andělky
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Malí a fascinující
 
18:45
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:50
Ars Vaticana
 
19:00
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 P !
19:05
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
19:25
Malina Brothers na Mohelnickém dostavníku 2016
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Křižovatka v Příchovicích
 P
21:00
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 
21:15
Setkání citeristů v Lukově
 P
21:30
Živě s Noe: Duchovní vděčnost a uprchlíci v Libanonu
 
22:10
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 
23:45
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
0:10
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 18.2.2020

 
6:05
V souvislostech - Michal Klíma: Lokální média a demokracie?
 
6:25
Expedice Rembaranka 1969
 
7:25
Jde o život: Církev I. (6)
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
10:15
Muzikanti hrajte: Bojané
 
11:15
S Hubertem do lesa: Malí a fascinující
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
13:00
44 let novickou
 
13:25
Poslové naděje
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jan Hanák - kněz a publicista (3)
 
15:20
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 
16:55
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
17:05
Terra Santa News: 12. 2. 2020
 
17:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 P
18:00
Živě s Noe: Tel. o div. hře Zpráva o zázraku (o knězi JosefuToufarovi), pozvánka na Mene tekel aj.
 
18:15
Víra do kapsy: Talenty
 
18:35
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 P
18:40
S Hubertem do lesa: Překvapení vydří zátoky
 
18:55
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:55
Hrát si dovoleno
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe: Tel. o div. hře Zpráva o zázraku (o knězi JosefuToufarovi). Mistrovství Evropy ve futsalu kněží z Říčan.
 !
22:10
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
23:55
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
0:25
Umění sklářských mistrů
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 19.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
6:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Co vařily naše babičky - fašank (153)
 
7:50
Noční univerzita: Karel Řežábek - Kdo to viděli, reptali
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:20
Irák – Bagdád: Naslouchejte mučedníkům
 
10:50
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 
11:10
S Hubertem do lesa: Překvapení vydří zátoky
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Křižovatka v Příchovicích
 
13:45
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
15:15
Nededza
 
15:40
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
16:20
Víra do kapsy: Výchova
 
16:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 
16:55
Expedice Rembaranka 1969
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Boží slovo v našem životě
 
18:30
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 
18:45
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:55
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 P !
19:30
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Friend kolektiv II (84)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Rosangela de Oliveira Salazar - Brazilka, fokolarínka (1)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 20.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Libuše Vondráčková (118)
 
6:45
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
7:10
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
7:40
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 
8:05
Poletuchy: na skok na hory
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
9:30
Kulatý stůl: Mary´s Meals
 
11:05
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 P
11:10
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte: Bojané
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Ladislav Heryán - salesián (5)
 
15:15
Nadšení pro dům
 
15:45
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
16:00
Generální audience papeže Františka
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 18. 2. 2020
 
16:40
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Média
 
18:35
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 P
18:40
S Hubertem do lesa: Tygřík
 P
19:00
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
21:15
Opavská inspirace
 P
21:30
Živě s Noe: Světový den sociální spravedlnosti a související témata, paliativní péče s PhDr. Martinem Loučkou, PhD., ředitelem Centra paliativní péče
 !
22:10
Jde o život: Církev II. (7)
 
23:40
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
0:25
Pláč uprostřed ticha
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 21.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 
6:35
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
7:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
8:10
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 
8:35
Víra do kapsy: Výchova
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Únor 2020 (84)
 
10:05
Rok 2019 s papežem Františkem
 
10:45
Tak trošku jiný lyžák
 
11:05
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
11:10
S Hubertem do lesa: Tygřík
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova: G. Donizetti a jeho Messa di Gloria e Credo
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Rosangela de Oliveira Salazar - Brazilka, fokolarínka (1)
 
13:30
Malina Brothers na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část) (6)
 
15:15
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
16:20
Buon giorno s Františkem
 
17:15
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
17:35
Kde Bůh roní slzy
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
18:45
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
18:55
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
19:45
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Kniha knih v 21. století
 P
21:40
Živě s Noe
 
22:20
Poletuchy: na skok na hory
 
23:10
Příroda kolem nás: návrat zubrů
 !
23:30
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 22.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: P. Roman Czudek (120)
 
6:50
Expedice Rembaranka 1969
 
7:55
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
8:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
8:35
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
8:50
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 
8:55
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
9:30
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 
9:55
GOODwillBOY IV. (11)
 
10:35
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 
11:25
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2020
 
12:30
Buon giorno s Františkem
 
13:25
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
14:35
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 !
16:10
Spomienkari: MFF Myjava 2019
 
17:50
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
18:15
Výpravy do divočiny: Největší antilopy mají naději
 
19:15
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
19:20
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Síla změny - Energetická rebélie
 
21:45
Živě s Noe
 !
22:55
Dýka a kříž
 
0:50
Nededza
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 23.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: PhDr. Daniela E. Komárová (122)
 
6:50
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 
7:00
Na pořadu rodina: Prázdniny, dovolená (2)
 
8:05
Řeckokatolický magazín
 
8:20
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
9:30
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
9:35
Večeře u Slováka: 7. neděle v mezidobí
 
10:05
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Kunhuty: Vedrovice
 
11:25
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
12:40
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:35
Muzikanti hrajte
 
14:05
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
15:15
Síla změny - Energetická rebélie
 
16:55
Cestujeme regionem Záhorie
 
17:55
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 !
18:00
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
18:25
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (76)
 
19:45
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
21:40
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:00
Dopisy z rovníku
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 24.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: prof.h.c. prof. Ing. Ondrej Hronec, DrSc. (123)
 
6:45
Klapka s Ing. Janem Vačlenou
 
7:45
Ars Vaticana
 
7:55
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
8:05
Buon giorno s Františkem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Pravda o lži
 
9:25
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
10:55
Ukrajina: Skutky apoštolů: O 2000 let později
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
13:15
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (2. část) (7)
 
15:10
Historie sklářství v Karolince
 
15:30
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 !
16:00
Noční univerzita: Doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D. - 2. vatikánský koncil a náboženská svoboda
 
17:05
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
17:25
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
17:40
Polabský lužní les
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Eucharistie
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Lovci draků
 
18:45
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 P !
18:50
Víra do kapsy: Emoce, volby, rozhodnutí
 P
19:05
Vezmi a čti: únor 2020
 
19:20
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
19:45
Dědek a jeho kreslený svět: Pravda o lži
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?
 
21:10
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
21:20
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Kulatý stůl: Kniha knih v 21. století
 
23:45
Jubilejní koncert SOFM
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.2.2020

 
6:05
V souvislostech - Jaroslav Miko: A co děti?
 
6:30
Jde o život: Církev II. (7)
 
8:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Rosangela de Oliveira Salazar - Brazilka, fokolarínka (1)
 
8:20
Bolívie – V srdci Bolívie
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Hrdinové všedních dnů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
11:00
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
11:05
S Hubertem do lesa: Lovci draků
 
11:20
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Biblická studna
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Marek Orko Vácha - kněz a genetik (8)
 
15:20
750 let Svinova
 
16:00
Kulatý stůl: Kniha knih v 21. století
 
17:35
Na křídlech andělů
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: S modlitbou ve vztahu
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Botožrout
 
18:45
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
19:20
Dědek a jeho kreslený svět: Hrdinové všedních dnů
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka s Ing. Jaroslavem Kolčavou
 P
21:10
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Terra Santa News: 19. 2. 2020
 
22:30
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
23:40
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
23:55
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2020
 
0:15
Čas pro Malawi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2020
 
6:25
Noční univerzita: Doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D. - 2. vatikánský koncil a náboženská svoboda
 
7:25
Spomienkari: MFF Myjava 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:25
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:20
Dědek a jeho kreslený svět: Respekt nadevše
 
10:30
Příběh o Žofii
 
11:10
S Hubertem do lesa: Botožrout
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Mezi pražci: Únor 2020 (84)
 
12:50
Dům ze skla?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (1. část) (9)
 
15:15
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2020
 
16:05
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 L !
16:30
Mše svatá z Popeleční středy: Bazilika Santa Sabina, Řím
 P
18:15
Živě s Noe
 
18:30
Víra do kapsy: Zajímají Boha naše peníze?
 P
18:45
S Hubertem do lesa: Záhada medvědí jeskyně
 
19:00
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
19:10
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Respekt nadevše
 P
19:30
Terra Santa News: 26. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Lukášem Dořičákem
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Juan Provecho - španělský augustinián v Praze (2)
 
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Marnotratný Otec
 
23:45
Generální audience papeže Františka
 
0:10
Poletuchy: na skok na hory
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
6:45
Vlci v Lužici
 
7:15
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
7:40
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
8:20
Terra Santa News: 26. 2. 2020
 
8:40
Světlo pro Evropu: Fond solidarity (22)
 
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Óda na radost
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Kniha knih v 21. století
 
10:50
Příroda kolem nás: lev a roháč
 
11:05
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
11:10
S Hubertem do lesa: Záhada medvědí jeskyně
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Povolání - Sestra Olga
 
13:05
Muzikanti hrajte
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (2. část) (10)
 
15:15
Chlapi na hoře
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 25. 2. 2020
 
16:05
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
17:35
Můj chrám: Ing. Jaromíra Vítková, místostarosta Boskovic v kostele sv. Jakuba St. Boskovice
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 P
18:30
S Hubertem do lesa: Lesní siláci
 
18:45
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:50
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 
19:25
Dědek a jeho kreslený svět: Óda na radost
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 2. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu... poznáváme harmonii (8)
 
21:15
Vezmi a čti: únor 2020
 P
21:30
Živě s Noe: Česká nakladatelství, hostem je Mgr. Petr Rataj, Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i.
 !
22:10
Jde o život: Svátosti I. (8)
 P
23:45
Post Scriptum
 
0:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 2. 2020
 
0:20
Naše peníze, jejich osud
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.2.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 2. 2020
 
6:25
Pro vita mundi: Pavel Tunák I. (126)
 
7:10
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Marnotratný Otec
 
8:40
Víra do kapsy: Emoce, volby, rozhodnutí
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Dědek a jeho kreslený svět: Pokora víc než odvaha
 
9:20
Poslové naděje
 
9:50
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 
10:00
Dům ze skla?
 
11:05
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
11:10
S Hubertem do lesa: Lesní siláci
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
13:15
Egypt – Ať je požehnán Tvůj lid v Egyptě
 
13:45
Meditační kaple sv. Jana Pavla II.
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jan Špilar - trvalý jáhen a kadeřník (11)
 
15:15
Křížová cesta ze Svatého Hostýna: pobožnost křížové cesty
 
15:45
Chléb náš vezdejší
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 2. 2020
 
16:20
Výchovný systém Dona Bosca: Pouze láska vychovává
 
16:35
Kouzlo štípských varhan
 
16:55
Klapka s Ing. Jaroslavem Kolčavou
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Víra do kapsy: Žalmy znovu v módě
 
18:30
Mašinky: O neposedné kolejnici (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:45
Missio magazín: únor 2020
 
19:45
Dědek a jeho kreslený svět: Pokora víc než odvaha
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: únor 2020
 P
21:40
Živě s Noe
 !
22:20
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 P
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.2.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Pavel Tunák II. (127)
 
6:50
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
7:50
Missio magazín: únor 2020
 
8:45
Obec Plavnica
 
8:55
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
9:35
Dědek a jeho kreslený svět: Co nám říká erotika
 
9:40
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
9:55
GOODwillBOY IV. (12)
 
10:35
V posteli POD NEBESY IV. (12)
 
11:25
Víra do kapsy: Emoce, volby, rozhodnutí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Jde o život: Svátosti I. (8)
 !
13:45
Struny nad Oslavou
 
14:20
Hlubinami vesmíru s Mgr. Jakubem Rozehnalem, 2. díl
 
15:05
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 
15:35
Terra Santa News: 26. 2. 2020
 
16:00
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu... poznáváme harmonii (8)
 
17:10
Hnutí Fokoláre v ČR a Chiara Lubichová
 
17:50
Chiara Lubichová
 
18:15
Hluk
 
18:25
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:30
Příroda kolem nás: lev a roháč
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Dědek a jeho kreslený svět: Co nám říká erotika
 P
19:20
Světlo pro Evropu: Výročí pádu Berlínské zdi (23)
 P !
19:30
V souvislostech - Martin Kožíšek: Predátoři v síti
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Kateřinou a Ladislavem Bezděkovými: S Octavií kolem světa (87)
 
21:40
Stalingradská Madona
 P
22:35
Živě s Noe
 
23:45
V pohorách po horách: Klokočské skály (33)
 
0:00
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 1.3.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Marcela Dostálová (128)
 
6:50
Hrát si dovoleno
 
7:10
Biblická studna
 
8:15
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu... poznáváme harmonii (8)
 
9:25
Dědek a jeho kreslený svět: Nebezpečné vzpomínky
 
9:30
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:20
Vezmi a čti: únor 2020
 
11:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Luďkem Strašákem (91)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Martin Kožíšek: Predátoři v síti
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L !
14:00
Mene Tekel - Toufarova křížová cesta
 
15:35
Světlo pro Evropu: Výročí pádu Berlínské zdi (23)
 
15:50
Outdoor Films s Kateřinou a Ladislavem Bezděkovými: S Octavií kolem světa (87)
 
17:25
Živě s Noe
 
18:35
Sedmihlásky: Slunečko vychodi zpoza Lyse hory (58)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
19:05
Dědek a jeho kreslený svět: Nebezpečné vzpomínky
 P !
19:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavený Ježíš
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: březen 2020
 P
21:05
Příroda kolem nás: cesta do Bělověze, roční období v přírodě
 
21:25
Má vlast: Synagoga Hranice II.
 
22:10
V souvislostech - Martin Kožíšek: Predátoři v síti
 
22:35
Klapka s Ing. Jaroslavem Kolčavou
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů