Program televize Noe na pondělí 23.3.2020

 
6:05
Buon giorno s Františkem
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Záliv svatých
 
8:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Outdoor Films s Kateřinou a Ladislavem Bezděkovými: S Octavií kolem světa (87)
 
10:55
Bible pro Severní Koreu
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
13:15
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Václav Vacek - kněz (27)
 
15:30
V souvislostech - Petr Fischer: Umíme si pomoci
 !
15:55
Noční univerzita: David Říman - Bojová umění: ANO, či NE?!
 
16:45
Mezi pražci: Březen 2020 (85)
 
17:35
Vezmi a čti: únor 2020
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 P !
19:05
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 
19:20
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
19:40
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Milion hostií
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 P
21:25
Živě s Noe
 
22:05
Harfa Noemova: Operní předehry
 
22:30
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 P
0:00
Post Scriptum
 
0:15
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.3.2020

 
6:05
Příroda kolem nás: ježek a buvol pralesní
 
6:20
Ars Vaticana
 
6:35
V souvislostech - Petr Fischer: Umíme si pomoci
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Cvrlikání: Slávek Klecandr (6)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:55
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
10:55
Opřu se o florbalovou hůl
 
11:15
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
11:20
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí II. (6)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
13:00
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Juan Provecho López - španělský augustinián (28)
 
15:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:00
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 
17:30
Ars Vaticana
 
17:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 L
18:00
Uzdrav naši zem s Markem Orko Váchou
 
19:00
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
19:05
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 
19:15
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Caldey Island, Wales
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka s doc. Mgr. Petrem Francánem
 
21:05
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 P
21:15
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe: Oscar Romero, Likvidace lepry, Duchovní a psychoterapeutická pomoc na telefonu
 
22:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení tiší
 
22:45
Má vlast: Jedlí
 
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Cvrlikání: Malina Brothers & Kateřina García (77)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.3.2020

 
6:05
Noční univerzita: David Říman - Bojová umění: ANO, či NE?!
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 P
7:45
Vezmi a čti: březen 2020
 
8:05
Naše peníze, jejich osud
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:30
O zaniklé Karvinné
 
11:15
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
11:20
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině I. (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:10
Mše svatá z kaple Telepace: ze Slavnosti Zvěstování Páně
 
12:50
Práce jako na kostele
 
13:05
Hrajeme si: Rožnovské slavnosti 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: David Eben - muzikolog (29)
 
15:30
Irák: Ninive
 
16:05
Putování po evropských klášterech: Ekumenický ženský klášter v Grandchamp, Švýcarsko
 
16:40
Milion hostií
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 L
18:00
Mše svatá z poutního místa Vranov u Brna: Slavnost Zvěstování Páně
 
19:10
Víra do kapsy: Žena v církvi
 P
19:30
Terra Santa News: 25. 3. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Adorace: s P. Lukášem Mockem
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Angelo Scarano - Italočech (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Jak čelit strachu, den nenarozených dětí
 
22:10
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Otec ho spatřil...
 
23:15
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 P
23:30
Generální audience papeže Františka
 
23:50
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení (6)
 
0:15
Post Scriptum
 
0:25
Má vlast: Otrokovice
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.3.2020

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Oslovit Zachea
 
6:30
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
6:40
Práce jako na kostele
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Povolání - Sestra Olga
 
8:05
Terra Santa News: 25. 3. 2020
 
8:25
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení tiší
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
9:30
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 
11:00
Ars Vaticana
 
11:10
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
11:15
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Velehrad v době nesvobody
 
13:10
Má vlast: Otrokovice
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Miloslav Fiala - prezident České katolické Charity (30)
 
15:25
Generální audience papeže Františka
 
15:50
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Mariawald, Německo
 
16:25
Poletuchy: na skok do propasti
 
17:10
Příroda kolem nás: ježek a buvol pralesní
 
17:30
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem
 
19:30
O Mysu dobré naděje
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Uzdrav naši zem SPECIÁL s epidemiologem doc. MUDr. Rastislavem Maďarem
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Pod lampou s psychiatrem Josefem Haštou: Bojíte se viru a budoucnosti?
 
23:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
0:20
Post Scriptum
 
0:45
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.3.2020

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
6:30
Putování po evropských klášterech: Kartuziánský klášter v Grenoble, Švýcarsko
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Otec ho spatřil...
 
8:45
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Nededza
 
9:45
Práce jako na kostele
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 
10:10
Milion hostií
 
11:15
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
11:20
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Angelo Scarano - Italočech (6)
 
13:05
Izrael: Země zaslíbená
 
13:35
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
15:25
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:20
Biblická studna
 
17:25
Putování po evropských klášterech: Klášter benediktýnek v Provence, Francie
 L !
18:00
Mimořádné požehnání Urbi et Orbi: Živě v pátek 27. března 2020 v 18:00 na Tv Noe
 
19:15
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: březen 2020
 P
21:40
Živě s Noe
 
22:15
Poletuchy: na skok do propasti
 
23:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
0:30
Post Scriptum
 
0:40
Cvrlikání: Malina Brothers & Kateřina García (77)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.3.2020

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
6:30
Rok vína
 
6:55
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 1. díl
 
7:35
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
8:35
Příroda kolem nás: ježek a buvol pralesní
 
8:55
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
9:35
GOODwillBOY IV. (13)
 
10:15
V posteli POD NEBESY V. (1)
 
11:10
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 
11:25
Tak trošku jiný lyžák
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s psychiatrem Josefem Haštou: Bojíte se viru a budoucnosti?
 
13:25
Putování po evropských klášterech: Klášter trapistek v Bocholt, Belgie
 
14:10
Terra Santa News: 25. 3. 2020
 
14:30
Uzdrav naši zem SPECIÁL s epidemiologem doc. MUDr. Rastislavem Maďarem
 
16:00
Výpravy do divočiny: Afrika Dr. Emila Holuba
 
17:05
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
17:15
Vitajte u nás: Rožnovské slavnosti 2019
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:00
Příběhy odvahy a víry: Popraviště Butovo: Ruská Golgota (1)
 P !
19:30
V souvislostech - František Vrábel: Co prozradí sémantická analýza
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Markétou Hanákovou: S kardiostimulátorem do velehor (88)
 P !
21:35
Bačkorám navzdory: Poslední etapou k cíli
 
22:00
Živě s Noe
 
23:10
Jak potkávat svět: se Simou Martausovou (76)
 
0:35
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.3.2020

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
6:30
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 
6:55
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
7:25
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 
7:55
Papež František: Můj život
 
8:45
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
9:55
Bačkorám navzdory: Poslední etapou k cíli
 
10:15
Pošta pro Holuba: Ekologie
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - František Vrábel: Co prozradí sémantická analýza
 
12:40
Světlo pro Evropu: Výročí pádu Berlínské zdi (23)
 
12:55
Putování po evropských klášterech: Františkánský klášter v Assisi, Itálie
 
13:35
Outdoor Films s Markétou Hanákovou: S kardiostimulátorem do velehor (88)
 
15:10
Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem
 
16:50
Klapka s doc. Mgr. Petrem Francánem
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P
19:00
Příroda kolem nás: rozinka a medvědi
 P !
19:15
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení, kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 !
20:45
Marie z Nazaretu (1)
 
22:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 
23:00
Mlčení, modlitba, pokání
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:59
Putování po evropských klášterech: Klášter trapistek v Brecht, Belgie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 30.3.2020

 
6:05
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
6:45
V pohorách po horách: Dráteníčky (64)
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Stíny nad Libavou
 
8:20
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: rozinka a medvědi
 
9:40
Marie z Nazaretu (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Putování po evropských klášterech: Klášter karmelitek v Weelde, Belgie
 
13:25
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Antonín Randa (32)
 
15:30
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
16:00
V souvislostech - František Vrábel: Co prozradí sémantická analýza
 
16:25
Uzdrav naši zem s Markem Orko Váchou
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
19:05
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
19:15
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 
19:30
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
21:10
Na křídlech andělů
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Noemova pošta: březen 2020
 
23:40
Terra Santa News: 25. 3. 2020
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Otec ho spatřil...
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.3.2020

 
6:05
CampFest 2018
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
8:45
Odkaz předků: Lenešice (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - František Vrábel: Co prozradí sémantická analýza
 
9:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
9:55
Biblická studna
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 
13:00
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
13:30
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: František Radkovský - biskup (33)
 
15:30
Noemova pošta: březen 2020
 
17:00
Mezi pražci: Březen 2020 (85)
 
17:45
Ars Vaticana
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s knězem a teologem Radkem Tichým
 
19:00
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
19:15
Putování po evropských klášterech: Klášter trapistek v Gjerrild, Dánsko
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Příroda kolem nás: gepard a ledňáček
 
21:15
Poselství svatých: Marie, matka Ježíšova
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení, kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti
 !
22:45
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
23:40
Post Scriptum
 
23:55
Uzdrav naši zem SPECIÁL s epidemiologem doc. MUDr. Rastislavem Maďarem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.4.2020

 
6:05
Štětcem a píšťalou
 
6:25
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Diepenveen, Nizozemí
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Od Františka k Františkovi
 
11:00
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
11:10
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jezuité o: Ignác z Loyoly
 
13:15
Vitajte u nás: Rožnovské slavnosti 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Petr Bratský - politik a skaut (34)
 
15:25
Příroda kolem nás: rozinka a medvědi
 
15:40
Kurzy Alfa
 
16:00
Putování po evropských klášterech: Klášter klarisek v Meegen, Nizozemí
 
16:35
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015
 !
17:00
Svatý Jan Neumann
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:50
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Terra Santa News: 1. 4. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Jiřím Klosem
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Radojčič - Srbočeška (8)
 
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - O vnitřní svobodě
 
23:05
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
23:25
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Post Scriptum
 
0:00
Večer chval: Brno Worship (83)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.4.2020

 
6:05
Terra Santa News: 1. 4. 2020
 
6:25
Manželská setkání
 
6:34
Svatá Anežka
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení, kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
9:30
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Mons. Václav Malý
 !
9:35
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
11:10
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
11:20
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
11:25
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Prof. MuDr. Josef Koutecký, DrSc.
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Ph.D.
 
13:00
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Berkel-Enschot v Nizozemsku
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Roberto Scavino - italočech - rozhlasový moderátor (35)
 
15:20
Řeckokatolický magazín
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:10
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: kardinál Miloslav Vlk
 
16:20
Má vlast: Loštice
 
17:20
Jan Pavel II. na Velehradě 1990
 
17:45
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem II.
 
19:30
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Jan Pavel II. - hledal jsem Vás
 P
21:40
Živě s Noe: Jan Pavel II. - patnácté výročí od úmrtí a autismus dnes
 
22:35
Jan Pavel II. v České republice
 P
0:25
Post Scriptum
 
0:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.4.2020

 
6:05
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
6:30
Smírčí kříž
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
8:05
Kouzlo strun
 
8:20
Putování po evropských klášterech: Premonstrátský klášter v Averbode, Belgie
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:20
Bačkorám navzdory: Poslední etapou k cíli
 
9:40
Jan Pavel II. - hledal jsem Vás
 
11:10
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
11:20
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Myanmar - Hora snů
 
13:30
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 !
13:40
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Karel Herbst - světící biskup salesián (36)
 
15:30
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
16:00
Josef a jeho bratři
 
16:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Na pomezí ticha a tmy
 
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Camino na kolečkách
 P
21:40
Živě s Noe
 !
22:20
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Outdoor Films s Marianem Jiřím Huskem: Premonstrát Strahovského kláštera v outdoorovém zajetí (13)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.4.2020

 
6:05
Naše Horní Lideč
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Stíny barbarské noci
 
8:25
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
8:30
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
9:00
Sedm dní na hoře TÁBOR
 
9:50
GOODwillBOY V. (1)
 
10:35
V posteli POD NEBESY V. (2)
 
11:30
Poselství svatých: Svatý Josef
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Pohřeb fr. Jordána Jaromíra Vinklárka OP: kostel sv. Jiljí, Praha
 
13:15
Psi Páně aneb Sněz ten film
 
14:30
Pole milosrdenství
 !
15:25
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
16:15
Nebojte se! CSM 2017
 L !
17:00
VSTAŇ!
 L !
18:00
Mše svatá z kostela sv. Václava: Ostrava
 
19:05
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 
19:20
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 P !
19:30
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 2. díl
 P !
20:50
Mezi pražci: Duben 2020 (86)
 P !
21:35
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
22:00
Anežka Česká
 P
23:00
Živě s Noe
 
0:10
Noční univerzita: Prof. Vladimír Král, DrSc. - Co rozhoduje o kvalitě života
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.4.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
6:35
Večeře u Slováka: 6. neděle postní - Květná neděle
 
7:05
Výpravy do divočiny: Afrika Dr. Emila Holuba
 !
8:10
Poklady pod sněhem
 
10:00
Noemova Archa
 L !
11:00
Mše svatá Květné neděle z Vatikánu
 P
12:10
Přejeme si …
 
12:25
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
12:45
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
13:15
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 
13:30
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 2. díl
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
Uzdrav naši zem s knězem a teologem Radkem Tichým
 P !
16:05
Missio magazín: duben 2020
 
17:10
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 P !
17:15
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
17:30
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 L
18:00
Mše svatá z kostela sv. Václava: Ostrava
 P !
19:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení milosrdní
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Benefiční koncert Pomoc pro Itálii
 !
21:25
Marie z Nazaretu (2)
 
23:10
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
23:30
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
0:15
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 6.4.2020

 
6:05
Má vlast: Zámek Holešov I.