Program televize Noe na pondělí 30.3.2020

 
6:05
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
6:45
V pohorách po horách: Dráteníčky (64)
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Stíny nad Libavou
 
8:20
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: rozinka a medvědi
 
9:40
Marie z Nazaretu (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Putování po evropských klášterech: Klášter karmelitek v Weelde, Belgie
 
13:25
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Antonín Randa (32)
 
15:30
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
16:00
V souvislostech - František Vrábel: Co prozradí sémantická analýza
 
16:25
Uzdrav naši zem s Markem Orko Váchou
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
19:05
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
19:15
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 
19:30
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
21:10
Na křídlech andělů
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Noemova pošta: březen 2020
 
23:40
Terra Santa News: 25. 3. 2020
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Otec ho spatřil...
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.3.2020

 
6:05
CampFest 2018
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
8:45
Odkaz předků: Lenešice (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - František Vrábel: Co prozradí sémantická analýza
 
9:40
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
9:55
Biblická studna
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 
13:00
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
13:30
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: František Radkovský - biskup (33)
 
15:30
Noemova pošta: březen 2020
 
17:00
Mezi pražci: Březen 2020 (85)
 
17:45
Ars Vaticana
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s knězem a teologem Radkem Tichým
 
19:00
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
19:15
Putování po evropských klášterech: Klášter trapistek v Gjerrild, Dánsko
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Příroda kolem nás: gepard a ledňáček
 
21:15
Poselství svatých: Marie, matka Ježíšova
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení, kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti
 !
22:45
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
23:40
Post Scriptum
 
23:55
Uzdrav naši zem SPECIÁL s epidemiologem doc. MUDr. Rastislavem Maďarem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.4.2020

 
6:05
Štětcem a píšťalou
 
6:25
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Diepenveen, Nizozemí
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Od Františka k Františkovi
 
11:00
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
11:10
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jezuité o: Ignác z Loyoly
 
13:15
Vitajte u nás: Rožnovské slavnosti 2019
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Petr Bratský - politik a skaut (34)
 
15:25
Příroda kolem nás: rozinka a medvědi
 
15:40
Kurzy Alfa
 
16:00
Putování po evropských klášterech: Klášter klarisek v Meegen, Nizozemí
 
16:35
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015
 !
17:00
Svatý Jan Neumann
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:50
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Terra Santa News: 1. 4. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Jiřím Klosem
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Jana Radojčič - Srbočeška (8)
 
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - O vnitřní svobodě
 
23:05
Harfa Noemova: Mladí a jejich violoncella (PCQ) I.
 
23:25
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Post Scriptum
 
0:00
Večer chval: Brno Worship (83)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.4.2020

 
6:05
Terra Santa News: 1. 4. 2020
 
6:25
Manželská setkání
 
6:34
Svatá Anežka
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení, kdo hladovějí a žízní po spravedlnosti
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 
9:30
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Mons. Václav Malý
 !
9:35
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
11:10
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
11:20
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
11:25
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Prof. MuDr. Josef Koutecký, DrSc.
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Ph.D.
 
13:00
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Berkel-Enschot v Nizozemsku
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Roberto Scavino - italočech - rozhlasový moderátor (35)
 
15:20
Řeckokatolický magazín
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:10
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: kardinál Miloslav Vlk
 
16:20
Má vlast: Loštice
 
17:20
Jan Pavel II. na Velehradě 1990
 
17:45
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy (37)
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem II.
 
19:30
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Jan Pavel II. - hledal jsem Vás
 P
21:40
Živě s Noe: Jan Pavel II. - patnácté výročí od úmrtí a autismus dnes
 
22:35
Jan Pavel II. v České republice
 P
0:25
Post Scriptum
 
0:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.4.2020

 
6:05
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
6:30
Smírčí kříž
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
8:05
Kouzlo strun
 
8:20
Putování po evropských klášterech: Premonstrátský klášter v Averbode, Belgie
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:20
Bačkorám navzdory: Poslední etapou k cíli
 
9:40
Jan Pavel II. - hledal jsem Vás
 
11:10
Maminčiny pohádky: O papírové lodičce (14)
 
11:20
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Myanmar - Hora snů
 
13:30
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 !
13:40
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Karel Herbst - světící biskup salesián (36)
 
15:30
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
16:00
Josef a jeho bratři
 
16:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Na pomezí ticha a tmy
 
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s profesorem Ludvíkem Armbrusterem a filmem Mlčení (33)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Camino na kolečkách
 P
21:40
Živě s Noe
 !
22:20
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Outdoor Films s Marianem Jiřím Huskem: Premonstrát Strahovského kláštera v outdoorovém zajetí (13)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.4.2020

 
6:05
Naše Horní Lideč
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Stíny barbarské noci
 
8:25
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
8:30
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
9:00
Sedm dní na hoře TÁBOR
 
9:50
GOODwillBOY V. (1)
 
10:35
V posteli POD NEBESY V. (2)
 
11:30
Poselství svatých: Svatý Josef
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Pohřeb fr. Jordána Jaromíra Vinklárka OP: kostel sv. Jiljí, Praha
 
13:15
Psi Páně aneb Sněz ten film
 
14:30
Pole milosrdenství
 !
15:25
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
16:15
Nebojte se! CSM 2017
 L !
17:00
VSTAŇ!
 L !
18:00
Mše svatá z kostela sv. Václava: Ostrava
 
19:05
Víra do kapsy: Papež blízký lidem
 
19:20
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 P !
19:30
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 2. díl
 P !
20:50
Mezi pražci: Duben 2020 (86)
 P !
21:35
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
22:00
Anežka Česká
 P
23:00
Živě s Noe
 
0:10
Noční univerzita: Prof. Vladimír Král, DrSc. - Co rozhoduje o kvalitě života
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.4.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
6:35
Večeře u Slováka: 6. neděle postní - Květná neděle
 
7:05
Výpravy do divočiny: Afrika Dr. Emila Holuba
 !
8:10
Poklady pod sněhem
 
10:00
Noemova Archa
 L !
11:00
Mše svatá Květné neděle z Vatikánu
 P
12:10
Přejeme si …
 
12:25
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
12:45
Po stopách Ježíše Krista: Z ústraní do světa (4)
 
13:15
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 
13:30
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 2. díl
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
Uzdrav naši zem s knězem a teologem Radkem Tichým
 P !
16:05
Missio magazín: duben 2020
 
17:10
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 P !
17:15
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
17:30
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 L
18:00
Mše svatá z kostela sv. Václava: Ostrava
 P !
19:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení milosrdní
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Benefiční koncert Pomoc pro Itálii
 !
21:25
Marie z Nazaretu (2)
 
23:10
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
23:30
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
0:15
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 6.4.2020

 
6:05
Má vlast: Zámek Holešov I.
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
8:00
Poselství svatých: Svatý Petr
 
8:10
Mezi pražci: Duben 2020 (86)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jezuité o: Poslání učitelů
 
9:40
Marie z Nazaretu (2)
 
11:25
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 !
13:15
Fatima: Poselství Rusku
 L
14:00
Ovečky: Svatý týden, Velikonoce
 
14:35
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital (37)
 
15:20
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy (66)
 
15:30
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
16:00
Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem II.
 !
17:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
19:10
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:40
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
21:40
Stíny nad Libavou
 
22:20
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
23:55
Terra Santa News: 1. 4. 2020
 P
0:20
Post Scriptum
 
0:30
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - O vnitřní svobodě
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.4.2020

 
6:05
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
6:30
Ars Vaticana
 
6:40
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Stopy ve sněhu
 
8:40
Zapomenuté Čako
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Missio magazín: duben 2020
 
10:55
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
13:00
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
13:15
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 2. díl
 L
14:00
Ovečky: Povídání o beráncích a jejich symbolice, pečení beránka
 
14:35
Cesta k andělům: Scepan Delan - Lužický Srb (38)
 
15:30
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
16:05
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
17:10
Misie skrze svědectví - Slovensko
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s P. Josefem Prokešem
 
19:28
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Filipínské Rugby - hra o život
 
20:50
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
21:10
Andělka
 P
21:50
Řeckokatolický magazín
 
22:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení milosrdní
 !
22:45
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
0:15
Mezi pražci: Duben 2020 (86)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.4.2020

 
6:05
Jaroslav Martinásek
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:40
Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin (44)
 L
9:00
Živě s Noe
 L
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
11:15
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
11:20
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 L
11:30
Živě s Noe: Festival Paschalia Olomucensia, úmrtí sv. JP II., Jan Jakub Ryba
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
13:00
Orkesta Mendoza na Folkových prázdninách
 
13:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 L
14:00
Ovečky: Poznávání hudebních nástrojů, velikonočních symbolů
 
14:35
Cesta k andělům: Bohumil Klepetko (39)
 
15:20
S NOACHem po Izraeli
 
15:55
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Westvieteren, Belgie
 
16:30
Až na konec světa
 
17:30
Indie: Jeden
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
19:30
Terra Santa News: 8. 4. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 !
21:05
Benefiční koncert Pomoc pro Itálii
 
22:40
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 
0:10
Generální audience papeže Františka
 
0:30
Post Scriptum
 
0:40
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.4.2020

 
6:05
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
7:40
Papuánské Velikonoce: Zelený čtvrtek
 
7:55
Terra Santa News: 8. 4. 2020
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení milosrdní
 L
9:00
Zelený čtvrtek s Noe
 
9:20
Obrazy na téma Vyznání: Julius Varga
 !
10:00
Kdo chce být milován?
 L
11:30
Zelený čtvrtek s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
 
13:20
Generální audience papeže Františka
 
13:40
Vezmi a čti: březen 2020
 L
14:00
Zelený čtvrtek s Noe
 
14:30
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 
16:00
Putování po evropských klášterech: Klášter karmelitek v Weelde, Belgie
 
16:35
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
16:50
Missio magazín: duben 2020
 L !
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně z baziliky sv. Petra: Vatikán
 
19:15
Poselství svatých: Svatý Petr
 
19:25
Večeřadlo - Místo Poslední večeře Páně a Seslání Ducha Svatého
 
19:30
Zřím Řím
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Bůh v Krakově
 
21:45
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 !
22:30
Probuzení velké světice: Život svaté Veroniky Giuliani
 
0:15
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.4.2020

 
6:05
Vezmi a čti: březen 2020
 
6:25
Noční univerzita: Sebepřijetí - P. Serafím Smejkal
 
7:00
Papuánské Velikonoce: Velký pátek
 !
7:50
Gioacchino Rossini: Stabat Mater: Svatováclavský hudební festival 2017
 L
9:00
Velký pátek s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Jakub Jan Ryba a jeho Stabat mater
 
9:45
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
10:05
Biblická studna
 
11:05
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 L
11:30
Velký pátek s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Velký pátek s Noe: Hostem je Mons. František Vrubel.
 
14:35
Na křídlech andělů
 P !
15:00
Toufarova křížová cesta
 
16:30
Smírčí kříž
 
17:00
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 P !
17:10
Kristovy stopy v Římě
 L !
18:00
Památka Umučení Páně z Vatikánské baziliky
 
19:25
Poselství svatých: Papež Jan XXIII.
 
19:35
Přejeme si …
 P !
19:50
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 L !
21:00
Křížová cesta s papežem Františkem z náměstí sv. Petra ve Vatikánu
 P !
22:20
Život Ježíše Krista (1/2)
 
23:55
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.4.2020

 
6:05
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
7:20
Chléb náš vezdejší
 
7:30
Pražská Loreta
 
7:55
Papuánské Velikonoce: Bílá sobota
 P
8:20
Velikonoce v Pozořicích
 
9:00
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
9:30
Výpravy do divočiny: Pomáháme jim přežít
 
10:35
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 !
10:50
Moravské pašije
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Bůh v Krakově
 
13:50
Život Ježíše Krista (1/2)
 !
15:25
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 P !
17:15
Dobrodružství před kamerou (8)
 P
18:25
V souvislostech - Jindřich Martin Poláček: Velikonoce v době pandemie čínské chřipky
 
18:45
Přejeme si …
 P !
19:00
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Plátno a evangelia
 
19:40
Má vlast: Karlštejn (1)
 L
20:10
Bílá sobota s Noe
 L !
21:00
Velikonoční vigilie z Vatikánské baziliky
 P !
22:50
Život Ježíše Krista (2/2)
 
0:25
L. v. Beethoven: Missa solemnis in D: kostel sv. Mořice v Olomouci
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.4.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme tady dvá, písnička a já… (122)
 
7:50
Bůh je s námi
 
9:20
Noeland (38)
 
9:50
V souvislostech - Jindřich Martin Poláček: Velikonoce v době pandemie čínské chřipky
 L
10:15
Velikonoce s Noe
 L !
11:00
Mše svatá na Boží hod velikonoční z Náměstí sv. Petra v Římě
 L !
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 P
12:35
Přejeme si …
 
13:00
Dobrodružství před kamerou (8)
 
14:05
Poslední noc Johanky z Arku: La derniere Nuit de Jeanne dArc
 !
15:10
Život Ježíše Krista (2/2)
 
16:45
Kristovy stopy v Římě
 P !
17:30
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 P
17:45
Příroda kolem nás: Příběh o záchraně srnečka a Ranská jezírka
 L
18:00
Mše svatá na Boží hod velikonoční z kostela sv. Václava v Ostravě
 P !
19:15
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení čistého srdce
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Motýlí cirkus
 !
20:30
Mise
 
22:35
V souvislostech - Jindřich Martin Poláček: Velikonoce v době pandemie čínské chřipky
 
23:00
Koncert Naděje pro Irák: bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Strahově
 
0:35
Požehnání Urbi et Orbi
 
1:05
České nebe: Cyklus kantát o českých světcích a patronech
 
2:40
Noční repríza dopoledních pořadů