Program televize Noe na pondělí 6.4.2020

 
6:05
Má vlast: Zámek Holešov I.
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 
8:00
Poselství svatých: Svatý Petr
 
8:10
Mezi pražci: Duben 2020 (86)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jezuité o: Poslání učitelů
 
9:40
Marie z Nazaretu (2)
 
11:25
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 !
13:15
Fatima: Poselství Rusku
 L
14:00
Ovečky: Svatý týden, Velikonoce
 
14:35
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital (37)
 
15:20
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy (66)
 
15:30
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
16:00
Uzdrav naši zem s Pavlem Helanem II.
 !
17:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
19:10
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:40
ARTBITR se Samem Childersem: Rozhovor se slavným kazatelem (76)
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
21:40
Stíny nad Libavou
 
22:20
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
23:55
Terra Santa News: 1. 4. 2020
 P
0:20
Post Scriptum
 
0:30
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - O vnitřní svobodě
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.4.2020

 
6:05
V souvislostech - Matěj Hollan: Ochrana seniorů
 
6:30
Ars Vaticana
 
6:40
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:45
Stopy ve sněhu
 
8:40
Zapomenuté Čako
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Missio magazín: duben 2020
 
10:55
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
13:00
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
13:15
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Scheirichem, 2. díl
 L
14:00
Ovečky: Povídání o beráncích a jejich symbolice, pečení beránka
 
14:35
Cesta k andělům: Scepan Delan - Lužický Srb (38)
 
15:30
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
16:05
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
17:10
Misie skrze svědectví - Slovensko
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s P. Josefem Prokešem
 
19:28
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Filipínské Rugby - hra o život
 
20:50
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
21:10
Andělka
 P
21:50
Řeckokatolický magazín
 
22:10
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení milosrdní
 !
22:45
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
23:50
Post Scriptum
 
0:05
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
0:15
Mezi pražci: Duben 2020 (86)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.4.2020

 
6:05
Jaroslav Martinásek
 L
7:00
Mše svatá z domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:40
Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin (44)
 L
9:00
Živě s Noe
 L
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
11:15
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
11:20
Maminčiny pohádky: Ostrov blaženosti (17)
 L
11:30
Živě s Noe: Festival Paschalia Olomucensia, úmrtí sv. JP II., Jan Jakub Ryba
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
 
13:00
Orkesta Mendoza na Folkových prázdninách
 
13:35
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 L
14:00
Ovečky: Poznávání hudebních nástrojů, velikonočních symbolů
 
14:35
Cesta k andělům: Bohumil Klepetko (39)
 
15:20
S NOACHem po Izraeli
 
15:55
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Westvieteren, Belgie
 
16:30
Až na konec světa
 
17:30
Indie: Jeden
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P !
19:30
Terra Santa News: 8. 4. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 !
21:05
Benefiční koncert Pomoc pro Itálii
 
22:40
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 
0:10
Generální audience papeže Františka
 
0:30
Post Scriptum
 
0:40
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.4.2020

 
6:05
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
7:40
Papuánské Velikonoce: Zelený čtvrtek
 
7:55
Terra Santa News: 8. 4. 2020
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení milosrdní
 L
9:00
Zelený čtvrtek s Noe
 
9:20
Obrazy na téma Vyznání: Julius Varga
 !
10:00
Kdo chce být milován?
 L
11:30
Zelený čtvrtek s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
 
13:20
Generální audience papeže Františka
 
13:40
Vezmi a čti: březen 2020
 L
14:00
Zelený čtvrtek s Noe
 
14:30
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 
16:00
Putování po evropských klášterech: Klášter karmelitek v Weelde, Belgie
 
16:35
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
16:50
Missio magazín: duben 2020
 L !
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně z baziliky sv. Petra: Vatikán
 
19:15
Poselství svatých: Svatý Petr
 
19:25
Večeřadlo - Místo Poslední večeře Páně a Seslání Ducha Svatého
 
19:30
Zřím Řím
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Bůh v Krakově
 
21:45
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 !
22:30
Probuzení velké světice: Život svaté Veroniky Giuliani
 
0:15
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.4.2020

 
6:05
Vezmi a čti: březen 2020
 
6:25
Noční univerzita: Sebepřijetí - P. Serafím Smejkal
 
7:00
Papuánské Velikonoce: Velký pátek
 !
7:50
Gioacchino Rossini: Stabat Mater: Svatováclavský hudební festival 2017
 L
9:00
Velký pátek s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: Jakub Jan Ryba a jeho Stabat mater
 
9:45
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
10:05
Biblická studna
 
11:05
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 L
11:30
Velký pátek s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
 
13:45
Ars Vaticana
 L
14:00
Velký pátek s Noe: Hostem je Mons. František Vrubel.
 
14:35
Na křídlech andělů
 P !
15:00
Toufarova křížová cesta
 
16:30
Smírčí kříž
 
17:00
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory (38)
 P !
17:10
Kristovy stopy v Římě
 L !
18:00
Památka Umučení Páně z Vatikánské baziliky
 
19:25
Poselství svatých: Papež Jan XXIII.
 
19:35
Přejeme si …
 P !
19:50
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 L !
21:00
Křížová cesta s papežem Františkem z náměstí sv. Petra ve Vatikánu
 P !
22:20
Život Ježíše Krista (1/2)
 
23:55
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.4.2020

 
6:05
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
7:20
Chléb náš vezdejší
 
7:30
Pražská Loreta
 
7:55
Papuánské Velikonoce: Bílá sobota
 P
8:20
Velikonoce v Pozořicích
 
9:00
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
9:30
Výpravy do divočiny: Pomáháme jim přežít
 
10:35
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 !
10:50
Moravské pašije
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Bůh v Krakově
 
13:50
Život Ježíše Krista (1/2)
 !
15:25
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 P !
17:15
Dobrodružství před kamerou (8)
 P
18:25
V souvislostech - Jindřich Martin Poláček: Velikonoce v době pandemie čínské chřipky
 
18:45
Přejeme si …
 P !
19:00
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Plátno a evangelia
 
19:40
Má vlast: Karlštejn (1)
 L
20:10
Bílá sobota s Noe
 L !
21:00
Velikonoční vigilie z Vatikánské baziliky
 P !
22:50
Život Ježíše Krista (2/2)
 
0:25
L. v. Beethoven: Missa solemnis in D: kostel sv. Mořice v Olomouci
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.4.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme tady dvá, písnička a já… (122)
 
7:50
Bůh je s námi
 
9:20
Noeland (38)
 
9:50
V souvislostech - Jindřich Martin Poláček: Velikonoce v době pandemie čínské chřipky
 L
10:15
Velikonoce s Noe
 L !
11:00
Mše svatá na Boží hod velikonoční z Náměstí sv. Petra v Římě
 L !
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 P
12:35
Přejeme si …
 
13:00
Dobrodružství před kamerou (8)
 
14:05
Poslední noc Johanky z Arku: La derniere Nuit de Jeanne dArc
 !
15:10
Život Ježíše Krista (2/2)
 
16:45
Kristovy stopy v Římě
 P !
17:30
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 P
17:45
Příroda kolem nás: Příběh o záchraně srnečka a Ranská jezírka
 L
18:00
Mše svatá na Boží hod velikonoční z kostela sv. Václava v Ostravě
 P !
19:15
P. Vojtěch Kodet - Blahoslavenství: Blahoslavení čistého srdce
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Motýlí cirkus
 !
20:30
Mise
 
22:35
V souvislostech - Jindřich Martin Poláček: Velikonoce v době pandemie čínské chřipky
 
23:00
Koncert Naděje pro Irák: bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Strahově
 
0:35
Požehnání Urbi et Orbi
 
1:05
České nebe: Cyklus kantát o českých světcích a patronech
 
2:40
Noční repríza dopoledních pořadů