Program televize Noe na pondělí 11.5.2020

 
6:05
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
6:40
Vezmi a čti: duben 2020
 L
7:00
Mše svatá z Domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
Cvrlikání: Kapky (58)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: Potkali jsme u vody ( hroch, motýlice a slípka zelenonohá )
 
9:35
Outdoor Films s Markétou Knotkovou: Cesta hrdinů SNP (89)
 
11:10
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 
11:15
Divadélko Bubáček: Moje putování vesmírem (20)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
13:20
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
13:35
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 L !
14:00
Ovečky: Rodina - děkujeme za maminky a tatínky
 
14:35
Cesta k andělům: Jan Vodňanský - básník filosof (58)
 
15:30
V souvislostech - Vendula Karásková: Role EU v době pandemie
 !
16:00
Noční univerzita: Jan Royt - Zrození raně křesťanského umění
 
17:35
Divadélko Bubáček: Princ za osmnáct a princezna bez dvou za dvacet (21)
 
17:50
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Po cestách víry: Ozvěna vzdálených kroků (1)
 
19:10
Církev za oponou: Seminář
 
19:30
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Oživení studené války?
 
20:40
Papež František a jeho umění vést
 
21:30
Terra Santa News: 6. 5. 2020
 
22:00
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
22:45
Ich bin: Já jsem
 P
23:45
Post Scriptum
 
23:55
Cvrlikání: Kapky (58)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.5.2020

 
6:05
Má vlast: Karlštejn (2)
 L
7:00
Mše svatá z Domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:55
Missio magazín: květen 2020
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Vendula Karásková: Role EU v době pandemie
 
9:45
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
9:55
Muzikanti hrajte
 
10:25
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Beze mne nemůžete nic...
 
11:10
Divadélko Bubáček: Princ za osmnáct a princezna bez dvou za dvacet (21)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Roman Joch - publicista (59)
 
15:25
Po stopách apoštola Pavla (6)
 
16:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 
16:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Leopold Mandič - svatý (zpovědník z Padovy) (13)
 
17:15
Putování po evropských klášterech: Modré sestry - o služebnosti a vedení
 
17:40
Divadélko Bubáček: Strašidlo z proskovického mlýna (22)
 
17:50
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s biskupem Tomášem Holubem
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 5. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Řeckokatolický magazín
 
21:20
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Terra Santa News: 6. 5. 2020
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Jak potkávat svět SPECIÁL: s P. Miroslavem Suchomelem o kostelu Svatého Ducha ve Starém Městě (77)
 P
1:00
Post Scriptum
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.5.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 5. 2020
 
6:25
Bolívie – V srdci Bolívie
 L
7:00
Mše svatá z Domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
Biblická studna
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Nigérie: Haleluja
 
11:00
Pohlednice z Třebovického koláče: Třebovický koláč 2018
 
11:15
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 
11:20
Divadélko Bubáček: Strašidlo z proskovického mlýna (22)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Putování po evropských klášterech: Františkáni v Amsterdamu: spiritualita u dálnice
 
13:15
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Ludvík Armbruster - jezuita (60)
 
15:25
Příroda kolem nás: Potkali jsme u vody ( hroch, motýlice a slípka zelenonohá )
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 5. 2020
 
16:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
16:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Milokraj Marty Töpferové (147)
 
17:35
Divadélko Bubáček: Pohádka o výletě na hrad (23)
 
17:50
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Po cestách víry: V tvých branách, Jeruzaléme (2)
 
19:05
Jezuité o: Etika v podnikání
 P !
19:30
Terra Santa News: 13. 5. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P
21:30
Živě s Noe: Atentát na JP II., duchovní kytice, Signály.cz, Proglas, počátek českého letectví
 !
22:10
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Radost z Boha
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:40
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
0:15
Post Scriptum
 
0:25
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.5.2020

 
6:05
Terra Santa News: 13. 5. 2020
 
6:25
Církev za oponou: Seminář
 
6:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 L
7:00
Mše svatá z Domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
Poselství svatých: Svatý Petr
 
8:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
10:20
Mezi pražci: Květen 2020 (87)
 
11:05
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 
11:10
Divadélko Bubáček: Pohádka o výletě na hrad (23)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Karlštejn (2)
 
13:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Marie Rottrová - zpěvačka (61)
 
15:25
Kardinál Štěpán Trochta
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 5. 2020
 
16:20
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 P
16:35
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
17:05
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
17:35
Divadélko Bubáček: Jak Urbanovská princezna neprohloupila, když přišla pozdě (24)
 
17:50
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 L !
18:00
Uzdrav naši zem s Marianem Jurečkou
 
19:25
Putování po evropských klášterech: Redemptoristé z Wittem
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O muzice i věcech jiných (156)
 P
21:30
Živě s Noe: Maxmilián Kašparů, Marcela Augustová a sr. Benedikta Hübnerová OP
 P !
22:10
Pod lampou: s profesorem Krčmérym: Porazilo Slovensko virus?
 
23:55
Bradi Barthová
 
0:15
Post Scriptum
 
0:25
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.5.2020

 
6:05
Víc než chrám: jednota různého
 
6:30
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 L
7:00
Mše svatá z Domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
Noční univerzita: P. Marek Orko Vácha - Radost z Boha
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Oživení studené války?
 
9:50
Velehradská zastavení: Díl 7. - Cestami ekumenismu
 
10:00
Dům ze skla?
 
11:05
Divadélko Bubáček: Jak Urbanovská princezna neprohloupila, když přišla pozdě (24)
 
11:20
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Prázdniny, dovolená (2)
 L
14:00
Ovečky: Mše svatá I
 
14:35
Cesta k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (62)
 
15:30
Po stopách apoštola Pavla (7)
 
16:05
Putování po evropských klášterech: Karmelitky ze Sittardu
 
16:30
Buon giorno s Františkem
 
17:20
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 
17:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
17:50
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 L !
18:00
Mše svatá z kostela sv. Jana Nepomuckého na Hradčanech
 
20:40
Přejeme si …
 
20:55
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
21:15
Popelka Nazaretská
 
22:00
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 !
22:30
Outdoor Films s Vítem Kanyzou: Mladý filmař s perspektivou (78)
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
0:40
Jezuité o: Ignác z Loyoly
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.5.2020

 
6:05
Nededza
 
6:30
Záblesky nad Andami
 L
7:00
Mše svatá z Domu sv. Marty ve Vatikánu
 
7:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 
9:10
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 
9:15
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
9:45
GOODwillBOY V. (5)
 
10:30
V posteli POD NEBESY V. (6)
 
11:25
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou: s profesorem Krčmérym: Porazilo Slovensko virus?
 
13:55
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 
15:25
Poletuchy: na skok do Noe
 !
16:05
Hoja, hoja, mňe še dobre paše...!: Jánošíkove dni v Terchovej 2017
 
17:25
První křesťané: Nebezpečí herezí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Sedmihlásky: Dojdi šohajku a Nevím si já rady (63)
 
19:00
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Dobrodružství začíná!
 
19:05
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Dostál: Pandemie a zákony
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Pavel VI. - nepochopený papež
 
21:05
Děkujeme Vám!: Oslavy 14. výročí vysílání televize Noe
 
22:40
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
22:50
Kristovy stopy v Římě
 
23:40
Živě s Noe
 
0:50
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.5.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Na pořadu rodina: Prázdniny, dovolená (2)
 
7:25
Chlapi na hoře
 
7:50
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
8:10
Večeře u Slováka: 6. neděle velikonoční
 
8:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O muzice i věcech jiných (156)
 
10:05
Církev za oponou: Seminář
 L !
10:30
Mše svatá
 
11:30
Charita Veselí nad Moravou
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Dostál: Pandemie a zákony
 
12:40
Pavel VI. - nepochopený papež
 !
13:45
Muzikanti hrajte: Bojané
 
14:55
Až na konec světa
 
16:00
Živě s Noe
 
17:05
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
17:30
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
17:55
Sedmihlásky: Mám věneček mám (120)
 L
18:00
Mše svatá
 
19:00
Putování po evropských klášterech: Klarisky z Nijmegen
 P
19:30
Příroda kolem nás: Rozmanité druhy naší přírody (slon indický, kudlanka nábožná a straka obecná)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Bella
 !
21:35
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 
22:35
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
V souvislostech - Ondřej Dostál: Pandemie a zákony
 
0:25
Buon giorno s Františkem
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů