Program televize Noe na pondělí 25.5.2020

 
6:05
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
7:00
Na druhý pohled: 4. díl: Odpuštění
 
8:35
Příroda kolem nás: Mezinárodní setkání sokolníků
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Bílá skála - Jizerské hory (73)
 
9:30
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2/2)
 
10:20
Mezi pražci: Květen 2020 (87)
 
11:15
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 
11:20
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
INDIE – Čhattísgarh-Pokračujeme v boji
 
13:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 L !
14:00
Ovečky: Seslání Ducha svatého
 
14:35
Cesta k andělům: Pavel Bělobrádek - bývalý předseda KDU-ČSL (68)
 
15:30
V souvislostech - Bedřich Moldan: Zadržování vody v krajině
 !
16:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet OCarm - Bohatý mladík
 
17:30
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
17:50
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
17:55
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 P
18:00
Živě s Noe: Repríza dopoledního vysílání s P. Petrem Smolkem
 
18:20
Po cestách víry: HADŽ – životní cesta (5)
 P
19:10
Vlasta Redl & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Artbitr 67 o Václavu Renčovi (67)
 P !
21:20
Vezmi a čti: květen 2020
 
21:35
Terra Santa News: 20. 5. 2020
 
22:00
Noční univerzita: Miriam Swaffield - Budete mými učedníky
 
22:45
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 
23:25
Post Scriptum
 
23:35
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
0:35
CampFest 2018
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.5.2020

 
6:05
V souvislostech - Bedřich Moldan: Zadržování vody v krajině
 
6:25
Tesání vlastního osudu
 
6:55
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
7:50
Cvrlikání: ... ve zpětném zrcátku (78)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Lednický park vypravuje
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Biblická studna
 
11:20
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
11:25
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jana Sieberová - domácí hospice (69)
 
15:30
Portréty krajiny
 
16:00
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Rudolfinum - Sukova síň
 
17:30
Můj Bůh a Walter: Vtělení
 
17:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
17:50
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
18:45
Příběh o Žofii
 
19:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 P
19:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Obdarovávání - Otec Radek
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
23:00
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (69)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.5.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2020
 
6:25
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
6:40
Z Radhoště přes Javořinu na Soláň: Rožnovské slavnosti 2017
 
8:10
Poletuchy: na skok do Noe
 
8:45
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
Povolání - Sestra Olga
 
10:40
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 L
10:45
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kostela sv. Václava: Ostrava
 
12:50
Víra do kapsy: Důvěra Bohu otevírá nebe
 
13:05
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
13:30
Příroda kolem nás: Mezinárodní setkání sokolníků
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Hana Scharffová - zahraniční zpravodajka ČT (70)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2020
 
16:00
Dům ze skla?
 
17:05
Dopisy z rovníku
 P
17:45
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
17:50
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 P !
19:30
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s Mons. Adamem Ruckim
 
21:10
Pomoc, která se točí
 P
21:35
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:20
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
23:55
Post Scriptum
 
0:05
Koncert Václava Hudečka a hostů ze Štípy u Zlína
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.5.2020

 
6:05
O zaniklé Karvinné
 
6:50
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
7:45
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
8:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Pražská Loreta
 
9:45
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
10:50
Guyanská Diana
 
11:15
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 
11:20
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: květen 2020
 
13:05
Nigérie: Haleluja
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Petr Coufal - vitrážista (71)
 
15:20
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2020
 
16:20
Biblická studna
 
17:25
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Křesťané v Pákistánu
 
18:50
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
19:25
Putování po evropských klášterech: Karmelitánský klášter – Boxmeer
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu... poznáváme blues (9)
 
21:15
V pohorách po horách: Bílá skála - Jizerské hory (73)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:10
Pod lampou o uvolňování: Je šance, že se vyhneme druhé vlně a virus postupně zmizí?
 
0:15
Post Scriptum
 
0:25
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
0:45
Myanmar - Hora snů
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.5.2020

 
6:05
Putování po evropských klášterech: Opatství Egmond
 
6:30
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
7:30
Harfa Noemova: Giachino Rossini: Stabat Mater
 
7:50
Hrát si dovoleno
 
8:10
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
10:25
Dům ze skla?
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Povolání dětí (6)
 L
14:00
Ovečky: Chceme pomáhat bližním
 
14:35
Cesta k andělům: Andrea Kerestešová - herečka (72)
 
15:30
Portréty krajiny
 
16:00
Putování po evropských klášterech: Karmelitky - Vogelenzang - Sny o novém začátku
 
16:25
Buon giorno s Františkem
 
17:20
Dar z Medugorje
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Kristus
 P
18:00
Živě s Noe: Klášter sv. Anežky České
 
18:15
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 
18:20
Mašinky: O neposlušném semaforu (2)
 
18:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: O muzice i věcech jiných (156)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: květen 2020
 
21:40
Víra do kapsy: Důvěra Bohu otevírá nebe
 
22:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Václav Ventura
 !
23:05
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Cvrlikání: Hukl (21)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.5.2020

 
6:05
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 
6:55
Za operou
 
7:50
Příroda kolem nás: Mezinárodní setkání sokolníků
 
8:15
Sobecký obr
 
8:55
Sedmihlásky: Dyž jsem plela len (66)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Znamení časů
 
9:35
GOODwillBOY V. (7)
 
10:25
V posteli POD NEBESY V. (8)
 
11:20
Janomamové v Brazílii
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou o uvolňování: Je šance, že se vyhneme druhé vlně a virus postupně zmizí?
 
14:10
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
14:30
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
15:00
Prorok Léčitel: Solanus Casey
 
16:05
Naše děti: Rožnovské slavnosti 2017
 P
17:15
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 L !
17:30
Modlitba růžence s papežem Františkem z vatikánských zahrad
 L
18:30
Mše svatá z kaple Telepace v Ostravě
 P !
19:30
V souvislostech - Martin Sedlák: Energetická soběstačnost ČR
 !
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 !
21:40
Motýlí cirkus
 P
22:10
Živě s Noe
 
23:20
Vlasta Redl & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
0:10
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet OCarm - Bohatý mladík
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 31.5.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Svatá země: Církev naděje
 
6:50
Na pořadu rodina: Povolání dětí (6)
 
7:50
Živě s Noe
 
9:00
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
9:20
Večeře u Slováka: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
9:45
Poselství svatých: Svatý Petr
 L !
10:00
Mše svatá ze slavnosti Seslání Ducha svatého: Bazilika sv. Petra ve Vatikánu
 
11:20
Putování po evropských klášterech: Ekumenický ženský klášter v Grandchamp, Švýcarsko
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:35
V souvislostech - Martin Sedlák: Energetická soběstačnost ČR
 
13:00
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 
14:35
Muzikanti hrajte: Ištvánci
 
15:35
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
16:20
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
17:20
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
17:50
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 L
18:00
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého
 
18:55
Hriňovský kostelík na Islandu
 
19:25
Příroda kolem nás: Expedice za medvědy na Slovensko
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:00
Koncert pro Charitu - Sbírka pro Česko: Na vlně pomoci proti bezmoci: Praha, kostel sv. Šimona a Judy
 
21:15
V souvislostech - Martin Sedlák: Energetická soběstačnost ČR
 !
21:35
Řád
 
23:15
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
0:20
Buon giorno s Františkem
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 1.6.2020

 
6:05
Stíny nad Libavou
 
6:45
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
7:00
Přešel jsem hranici
 
7:55
Ježíš pro děti
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
9:45
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 !
10:15
Barberbieni
 
11:10
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
11:15
Mašinky: O neposlušném semaforu (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mlčení, modlitba, pokání
 
13:45
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník (52)
 L !
14:00
Ovečky: Jdeme cestou života
 
14:30
Bůh je s námi
 
16:05
V souvislostech - Martin Sedlák: Energetická soběstačnost ČR
 
16:25
Cvrlikání: Pavel Helan a Petr Bende (4)
 
17:35
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:25
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 !
18:35
Svatá Kateřina Sienská
 P !
19:00
Marien na Mohelnickém dostavníku
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 
21:10
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 
21:30
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
22:00
Cvrlikání: Kapky (58)
 
23:10
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 P
0:05
Post Scriptum
 
0:15
Naše peníze, jejich osud
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.6.2020

 
6:05
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
6:30
Pod lampou o uvolňování: Je šance, že se vyhneme druhé vlně a virus postupně zmizí?
 
8:35
Salesiánské srdce na scéně
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Příroda kolem nás: Expedice za medvědy na Slovensko
 
9:45
Muzikanti hrajte: Ištvánci
 
10:45
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
10:55
Vezmi a čti: květen 2020
 
11:10
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
11:15
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Jiří Čunek - politik (76)
 
15:35
Můj Bůh a Walter: Vykoupení
 
15:50
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory (74)
 
16:05
Noemova pošta: květen 2020
 
17:40
Angola země afrického snu
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Návrat ke kořenům
 
18:35
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:40
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
19:20
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Papež František: Můj život
 P !
20:50
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 P
21:15
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
23:10
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 P
0:15
Post Scriptum
 
0:25
Terra Santa News: 27. 5. 2020
 
0:45
Misionáři chudých
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.6.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
6:25
Noční univerzita: Michelle Moran - Když zavolá Pán
 
7:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Odysea Mariana Friedla (154)
 
8:50
V pohorách po horách: Kráľova studňa - Velká Fatra (54)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:20
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:25
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
11:20
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Pohřeb Evy Pilarové: bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Strahov
 
13:40
Práce jako na kostele
 
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Petr Kliment Koutný - pravoslavný kněz (73)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
16:00
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
16:25
Obchod s migranty
 
16:55
Biblická studna
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:25
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 
18:35
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 P
19:30
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Modlitba růžence s papežem Františkem z vatikánských zahrad
 
21:00
Eva Pilarová - 55 let na scéně: Lucerna Praha
 P
22:25
Živě s Noe
 !
23:05
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:20
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 P
0:50
Post Scriptum
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.6.2020

 
6:05
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
6:30
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
6:50
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 
7:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Století Andělky
 
9:35
Noemova pošta: květen 2020
 
11:10
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
11:15
Mašinky: O mašince s voňavým kouřem (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Cesta k andělům: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (74)
 
15:35
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2020
 
16:25
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:25
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
18:35
Generální audience papeže Františka
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 P
21:40
Živě s Noe
 P !
22:15
Pod lampou s ministrem zahraničí SR: Slovensko, Západ a budoucnost naší svobody
 
23:45
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
0:15
Post Scriptum
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
0:50
Velké ticho v Poličanech
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.6.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
6:30
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:55
Vezmi a čti: květen 2020
 
7:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
7:35
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
8:25
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
11:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 L
14:00
Ovečky: OTČE NÁŠ
 
14:35
Cesta k andělům: Petr Váňa - sochař (77)
 
15:25
Zpravodajské Noeviny: 4. 6. 2020
 
15:50
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu... poznáváme blues (9)
 
17:05
Papež František a jeho umění vést
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
18:30
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:40
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:05
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: 70 let od Akce K
 
21:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:00
Stalingradská Madona
 
22:50
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 
0:25
Děti Ventanas
 
0:50
Kambodža pohledem zblízka
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.6.2020

 
6:05
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
7:00
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 
8:35
Příroda kolem nás: Expedice za medvědy na Slovensko
 
9:00
Sedmihlásky: Ševče, ševče (101)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
9:35
GOODwillBOY V. (8)
 
10:25
V posteli POD NEBESY V. (9)
 
11:15
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s ministrem zahraničí SR: Slovensko, Západ a budoucnost naší svobody
 
13:40
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
14:10
Terra Santa News: 3. 6. 2020
 
14:30
Dům ze skla?
 
15:35
Jezuité o: František Xaverský
 P
16:00
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
16:25
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
17:30
Don Rua - nástupce
 
18:00
SDM RIO 2013: Revoluce v Riu
 
18:55
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 P !
19:30
V souvislostech - Jakub Grosman: Kultura v karanténě
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Ondřejem Pejchou, 2. díl
 P !
20:50
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy (75)
 P !
21:00
Mezi pražci: Červen 2020 (88)
 P
21:50
Živě s Noe
 
23:00
Iluminace
 
0:35
Harfa Noemova: Benefiční koncert pro Nadaci fond IMPULS
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.6.2020

 
6:05
Slavnostní koncert k 70. výročí založení Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži
 
7:10
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 
8:10
Řeckokatolický magazín
 
8:25
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Nejsvětější Trojice: kostel sv. Jakuba v Trnavě
 
11:10
Církev za oponou: Chudá(k) církev
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jakub Grosman: Kultura v karanténě
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Ondřejem Pejchou, 2. díl
 P
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Živě s Noe
 
15:50
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 
17:30
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
18:00
Průplav Božího přání
 
18:40
Povolání - Sestra Olga
 
19:00
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 P !
19:30
Příroda kolem nás: Expedice za vlky do Polska
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: červen 2020
 !
21:10
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů