Program televize Noe na pondělí 23.11.2020

 
6:05
Pro vita mundi: Kostelník František Polster ze Strážnice /1928-2010/
 
6:45
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
7:20
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
8:45
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 L
9:00
Živě s Noe
 P !
9:15
Moudrost mnichů: Rodinné hádky
 !
9:30
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
10:55
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
13:20
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 P
14:00
Za obzorem: Spiritual kvintet
 
14:35
Pomoc, která se točí
 
15:00
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - O vnitřní svobodě
 
16:00
V souvislostech - Jindřich Vobořil: Testování v domovech seniorů
 
16:25
Kříž nebo meč
 P
17:10
Vezmi a čti: listopad 2020
 
17:30
Divadélko Bubáček: Strašidlo z proskovického mlýna (22)
 
17:40
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 !
18:50
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
19:35
Moudrost mnichů: Rodinné hádky
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a manželé Kalčíkovi
 P
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: o Jiřím Menzelovi (99)
 
21:30
Za obzorem: Spiritual kvintet
 P
22:05
Made in Ružomberok
 
22:50
Pěšák Boží
 
23:35
Kulatý stůl: Víra v karanténě
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.11.2020

 
6:05
G. Rossini: Petite Messe Solennelle: Podzimní festival duchovní hudby 2020
 
7:45
Noční univerzita: Sociální děloha a sociální porod (1. díl)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Moudrost mnichů: Svoboda
 
9:35
V souvislostech - Jindřich Vobořil: Testování v domovech seniorů
 
10:00
Poletuchy: na skok do krabice
 
10:45
Filipínské Rugby - hra o život
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 P
14:00
Za obzorem: O kávě s Petrem Rajtem
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Obnova objektu Libušín po požáru
 
15:35
Cesta k andělům: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (74)
 L !
16:30
Mše svatá ke Světovému dni předčasně narozených dětí: bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě
 P !
18:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 
18:20
Moudrost mnichů: Svoboda
 L
18:35
Uzdrav naši zem s P. Bogdanem Stepienem OSPPE
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Terra Santa News: 18. 11. 2020
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: O kávě s Petrem Rajtem
 !
22:05
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 1. část
 
23:35
Po cestách víry: V tvých branách, Jeruzaléme (2)
 
0:30
Cvrlikání: Kupodivu (37)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.11.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 
6:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - O vnitřní svobodě
 
7:20
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
8:25
V pohorách po horách: Brdo - Chřiby (22)
 P
8:40
Moudrost mnichů: Samostatnost
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:15
Vezmi a čti: listopad 2020
 
10:35
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
11:15
Chceme se vrátit domů
 L
11:35
Živě s Noe: Červená středa
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá: z kaple Panny Marie, Hvězdy evangelizace na Břve
 
13:25
Výběr z vystoupení kapel na Drive Stage: Colours 2017
 P
14:00
Za obzorem: Pronásledování křesťanů s Ing. Petrem Jaškem
 
14:35
Mezi pražci: Listopad 2020 (91)
 
15:20
Krajkářka Mária Hnidková
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 
16:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a manželé Kalčíkovi
 
17:05
Fatima: Poselství Rusku
 P
17:45
Živě s Noe: Červená středa
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
18:55
Divadélko Bubáček: Jak Urbanovská princezna neprohloupila, když přišla pozdě (24)
 
19:10
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 !
19:15
Moudrost mnichů: Samostatnost
 P !
19:30
Terra Santa News: 25. 11. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Adorace
 
21:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
21:30
Za obzorem: Pronásledování křesťanů s Ing. Petrem Jaškem
 P !
22:05
Noční univerzita: Sociální děloha a sociální porod (2. díl)
 
22:50
Generální audience papeže Františka
 
23:15
Příběhy odvahy a víry: Monstrprocesy: Fraška spravedlnosti (2)
 
23:45
Biblická studna
 
0:50
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.11.2020

 
6:05
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:45
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
7:40
Terra Santa News: 25. 11. 2020
 
8:05
Po cestách víry: V tvých branách, Jeruzaléme (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Moudrost mnichů: Autorita otce
 
9:30
Kulatý stůl: Víra v karanténě
 
11:05
Vít Pieš, umělecký řezbář
 
11:20
Likvidace lepry
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 P
12:55
Čičmianské tajemství
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Za obzorem: Jakub Cvek, přednosta onkologické kliniky v Ostravě
 !
14:35
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 
16:00
Krajkářka Mária Hnidková
 
16:20
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 P
16:30
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
17:00
Moudrost mnichů: Autorita otce
 
17:15
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 P !
17:35
Ovečky v karanténě: 1. neděle adventní (B)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 L
18:40
Uzdrav naši zem s MUDr. Marií Svatošovou
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Modlitba růžence: kaple Telepace v Ostravě
 !
20:45
Letem jazzem: pohled na jazzovou tvorbu
 
21:45
Za obzorem: Jakub Cvek, přednosta onkologické kliniky v Ostravě
 !
22:20
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
23:55
Adventní kalendář pomoci
 
0:10
Benedikt XVI., s úctou k pravdě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.11.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 
6:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tanec a čas - o životním díle Františka Bonuše (159)
 
7:50
Nebojte se...
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Moudrost mnichů: Ideál matky
 
9:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 
10:00
ARTBITR- Kulturní magazín: o Jiřím Menzelovi (99)
 
10:15
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a manželé Kalčíkovi
 
11:15
50 let Boží milosti
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Kambodža pohledem zblízka
 
13:15
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 P
14:00
Za obzorem: Roráty, jejich vývoj a význam
 
14:35
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
15:40
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 
16:20
Buon giorno s Františkem
 
17:05
Nebojte se! CSM 2017
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
18:55
Hermie soutěží
 
19:05
Na křídlech andělů
 
19:30
Moudrost mnichů: Ideál matky
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: listopad 2020
 
21:45
Za obzorem: Roráty, jejich vývoj a význam
 
22:20
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici (78)
 
0:00
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 
0:50
Historie sklářství v Karolince
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.11.2020

 
6:05
Krajkářka Mária Hnidková
 
6:20
Kmochův Kolín: Gloria
 
7:20
Vezmi a čti: listopad 2020
 
7:40
Příroda kolem nás: ježek a buvol pralesní
 
8:00
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
8:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Bílá paní (24)
 
8:30
Hermie a Stanley na táboře
 
9:05
Ovečky v karanténě: 1. neděle adventní (B)
 
9:35
GOODwillBOY IV. (9)
 
10:20
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 
11:15
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 24. 11. 2020
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Bože, kde jsi?
 
13:45
Adventní kalendář pomoci
 
14:00
Uzdrav naši zem s P. Bogdanem Stepienem OSPPE
 
15:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2019, 3. díl
 !
16:00
Bratia - Bratři: MFF Myjava 2018
 L !
18:00
Nešpory s odhalením ostatků sv. Norberta: bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Strahov
 
20:00
Přejeme si …
 P !
20:15
Outdoor Films s Šárkou Kašparovou: Tuktukem přes Jižní Ameriku (95)
 P !
21:45
V souvislostech - Michal Klíma: Co se děje v radě České televize
 !
22:10
Kdo chce být milován?
 
23:40
Made in Ružomberok
 
0:15
Za obzorem: Spiritual kvintet
 
0:50
Za obzorem: O kávě s Petrem Rajtem
 
1:20
Varhany pro svatou Zdislavu
 
1:35
Za obzorem: Pronásledování křesťanů s Ing. Petrem Jaškem
 
2:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.11.2020

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Výpravy do divočiny: Život za polárním kruhem
 
7:20
Dobrá firma
 
7:45
Letem jazzem: poznáváme harmonii
 
9:00
Etiopie: Z každého kmene
 
9:30
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky Nanebevzetí Panny Marie: Strahov
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michal Klíma: Co se děje v radě České televize
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Outdoor Films s Šárkou Kašparovou: Tuktukem přes Jižní Ameriku (95)
 
15:30
Uzdrav naši zem s MUDr. Marií Svatošovou
 
16:35
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
17:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
17:30
Ovečky v karanténě: 1. neděle adventní (B)
 
17:50
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:00
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Svatá Františka Římská
 P !
20:45
Má vlast: Týnský chrám
 
22:10
Jak potkávat svět: s Evou Hudečkovou (79)
 
23:35
Buon giorno s Františkem
 
0:20
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů