Program televize Noe na pondělí 30.11.2020

 
6:05
Stretko
 
7:00
Buon giorno s Františkem
 
7:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
7:55
Klapka s Alenou Krejčovou
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Zambijský Bambo
 !
9:40
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
11:15
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Výpravy do divočiny: Naše ryby a vody
 P
14:00
Za obzorem: Gregoriánský chorál v Adventu
 
14:35
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
15:05
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 !
16:05
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (1. část)
 
17:05
V souvislostech - Michal Klíma: Co se děje v radě České televize
 
17:25
Krajkářka Mária Hnidková
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho plážová párty
 
18:50
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:55
Na křídlech andělů
 
19:20
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Filipínské Rugby - hra o život
 
20:50
Paní Le Murie
 
21:30
Za obzorem: Gregoriánský chorál v Adventu
 
22:05
Noemova pošta: listopad 2020
 
23:45
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (69)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 1.12.2020

 
6:05
Kulatý stůl: Kultura slova
 
7:40
Má vlast: Týnský chrám
 
8:40
Krajkářka Mária Hnidková
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Katedrála
 
9:40
V souvislostech - Michal Klíma: Co se děje v radě České televize
 !
10:00
Klasika folklórně: Rožnov pod Radhoštěm
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na úsvitu společných dějin
 
13:20
Dívám se kolem sebe
 L
14:00
Za obzorem: Jiří Caha, SDB, 30. výročí obnovené činnosti salesiánů
 
14:35
Mezi pražci: Listopad 2020 (90)
 
15:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2019, 3. díl
 
16:05
Muzikanti hrajte
 
16:35
Moravská Hellas
 
17:15
Opřu se o florbalovou hůl
 P
17:35
Zpravodajské Noeviny: 1. 12. 2020
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 L !
18:45
Uzdrav naši zem s Víťou Marčíkem
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 P
21:10
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: Jiří Caha, SDB, 30. výročí obnovené činnosti salesiánů
 !
22:05
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 2. část
 
23:20
Terra Santa News: 25. 11. 2020
 
23:45
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 
0:35
Ťažká muzika
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 2.12.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 12. 2020
 
6:30
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (1. část)
 
7:25
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
7:55
Praha - neklidné srdce Evropy
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:19
Příroda kolem nás: rozinka a medvědi
 
10:35
Klapka: Klapka s Ing. Ĺuborem Patschem (109)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Z hecu (52)
 P
14:00
Za obzorem: doc. Petr Chalupa a Rok Bible
 
14:35
Bratia - Bratři: MFF Myjava 2018
 
16:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 12. 2020
 
16:50
ARTBITR- Kulturní magazín: o Jiřím Menzelovi (99)
 
17:05
Země sv. Patrika
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Kudrnáč Hermie
 
18:50
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:55
Vezmi a čti: listopad 2020
 !
19:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 P
19:30
Terra Santa News: 2. 12. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L
21:05
Adorace
 
22:10
Za obzorem: doc. Petr Chalupa a Rok Bible
 P !
22:45
Noční univerzita: Sociální děloha a sociální porod (3. díl)
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:20
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin: Kázání ve tmě (3)
 
0:50
Letem jazzem: pohled na jazzovou tvorbu (7)
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 3.12.2020

 
6:05
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
6:55
O starých Starých Hamrech
 
7:45
Terra Santa News: 2. 12. 2020
 
8:05
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vezmi a čti: listopad 2020
 
9:30
Noemova pošta: listopad 2020
 
11:05
Indonésie: Povolání žít spolu
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
13:40
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: Fojta & Míšek o CD Vánoce – písničky z Betléma
 !
14:35
Má vlast: Přerov - Zámek
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 12. 2020
 P
16:20
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
16:49
Jsem šťastný. I vy buďte šťastní!
 P !
17:18
Ovečky v karanténě: 2. neděle adventní
 
17:43
Přejeme si …
 L
17:55
Mše svatá u příležitosti svátku sv. Barbory, patronky hasičů: kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana
 L !
19:49
Uzdrav naši zem s Michaelou Šojdrovou
 !
20:50
Jak potkávat svět: s profesorem Dušanem Holým a jeho vnukem klavírním virtuosem Dušanem Holým (34)
 
22:10
Za obzorem: Fojta & Míšek o CD Vánoce – písničky z Betléma
 P
22:40
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
0:00
Dítě 31
 
0:35
V pohorách po horách: Dráteníčky (64)
 
0:45
Slovo, místo setkání
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 4.12.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 12. 2020
 
6:30
Na křídlech andělů
 
6:55
Naše peníze, jejich osud
 
7:50
Starý židovský hřbitov v Praze
 
8:20
Transport
 !
9:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a manželé Kalčíkovi
 
10:00
Smírčí kříž
 
10:30
Uganda, trpící perla Afriky
 
11:00
Víra do kapsy: Žena v církvi
 L
11:15
Živě s Noe: Kolpingovo dílo ČR
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Továrna mezi vodami
 !
13:30
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015
 L
14:00
Živě s Noe: Mezinárodní den dobrovolníků
 
14:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
14:55
Cestujeme regionem Záhorie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 12. 2020
 
16:25
Angola: katecheta Paulino
 
16:55
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
18:55
Mašinky: O neposedné kolejnici (1)
 
19:05
Na pomezí ticha a tmy
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 P
21:40
Živě s Noe: Dobrovolnictví a Kolpingovo dílo ČR
 
22:15
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 
23:25
Poletuchy: na skok na hory
 
0:15
Přešel jsem hranici
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 5.12.2020

 
6:05
Pastýř na člunu
 
6:25
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:25
O létajícím faráři
 
7:35
Muzikál GEDEON
 
8:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dirigent Houslička (25)
 
9:00
Sedmihlásky: Ztratila jsem notu; Na robotu kážu (130)
 
9:05
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
9:35
Ovečky v karanténě: 2. neděle adventní
 
10:00
GOODwillBOY IV. (10)
 
10:40
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 
11:35
ARTBITR- Kulturní magazín: o Jiřím Menzelovi (99)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
13:25
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
14:10
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 1. část
 
15:40
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
16:00
Příběhy odvahy a víry: Babička Věra: Láska a Naděje (4)
 !
16:35
Uzdrav naši zem s Víťou Marčíkem
 
17:45
Mwebare kwija - Klinika v buši
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:05
Janomamové v Brazílii
 P !
19:30
V souvislostech - Jana Klímová: Kdo dostaví Dukovany?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Vladimírem Kopeckým Jr., Astrobiologie 1. díl
 
20:50
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 P !
21:00
Mezi pražci: Prosinec 2020 (91)
 
21:50
Benefiční koncert Pavla Helana pro Mary´s Meals: Praha
 
23:25
Za obzorem: Gregoriánský chorál v Adventu
 
0:00
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
0:15
Za obzorem: Jiří Caha, SDB, 30. výročí obnovené činnosti salesiánů
 
0:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Danielem Šperlem (89)
 
1:00
Za obzorem: doc. Petr Chalupa a Rok Bible
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 6.12.2020

 
6:05
Biblická studna
 
7:10
Řeckokatolický magazín
 
7:25
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
8:55
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
9:25
Mezi pražci: Prosinec 2020 (91)
 P !
10:10
Poutníci času: s Petrem Váňou
 L !
10:30
Mše svatá
 
11:35
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jana Klímová: Kdo dostaví Dukovany?
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Hlubinami vesmíru s dr. Vladimírem Kopeckým Jr., Astrobiologie 1. díl
 
14:05
Muzikanti hrajte
 !
14:35
Uzdrav naši zem s Michaelou Šojdrovou
 
15:45
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 
16:35
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
17:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín, Adam a Eva (26)
 
17:30
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
17:35
Ovečky v karanténě: 2. neděle adventní
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
19:35
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (3)
 !
21:20
Blahoslavený Duns Scotus
 
22:50
Výpravy do divočiny: Ptáci mizí
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Za obzorem: Fojta & Míšek o CD Vánoce – písničky z Betléma
 
0:45
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
1:00
Živě s Noe: Dobrovolnictví a Kolpingovo dílo ČR
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 7.12.2020

 
6:05
Poníky, Poníky
 
6:50
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 
7:55
Made in Ružomberok
 
8:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:15
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 
10:50
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
11:05
Indie: Jeden
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příběhy odvahy a víry: Babička Věra: Láska a Naděje (4)
 
13:20
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
13:32
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 L
14:00
Za obzorem: 40 let salesiánek v České republice
 !
14:35
Romeo a Julie 63
 
15:25
Vietnam
 
15:40
V souvislostech - Jana Klímová: Kdo dostaví Dukovany?
 
16:05
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (2. část)
 P
17:10
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
17:30
Mašinky: O neposlušném semaforu (2)
 
17:40
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Poutníci času: s Petrem Váňou
 !
19:05
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: o Betlémech v Betlémské kapli (100)
 
21:30
Za obzorem: 40 let salesiánek v České republice
 
22:05
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
22:40
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 
0:15
Modlitba se zpěvy z Taizé
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.12.2020

 
6:05
Z krajiny kulturních tradic
 
6:35
Rok vína
 
7:00
Hlubinami vesmíru s dr. Vladimírem Kopeckým Jr., Astrobiologie 1. díl
 
7:40
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Dobrá firma
 
9:35
V souvislostech - Jana Klímová: Kdo dostaví Dukovany?
 
10:00
Noční univerzita: Sociální děloha a sociální porod (3. díl)
 
11:10
Guyanská Diana
 P
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V pohorách po horách: Ještěd (60)
 
12:30
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
12:55
Z pokladů duše: P. Beno Beneš, SDB - Hvězda jitřní
 L
13:00
Mše svatá s rozloučením s P. Benno Benešem SDB: kostel svaté Terezie od Dítěte Ježíše, Praha-Kobylisy
 P
14:35
Za obzorem: P. František Vrubel - Advent, Neposkvrněné početí, Kateřina Kněžíková
 !
15:10
Adventní koncert smíšeného sboru Marika Singers
 
16:20
Jak potkávat svět: s profesorem Dušanem Holým a jeho vnukem klavírním virtuosem Dušanem Holým (34)
 
17:40
Mašinky: Jak se kluci učili pískat (3)
 
17:50
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 L
18:45
Uzdrav naši zem s P. Zdeňkem Jančaříkem SDB
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 P
20:50
Zpravodajské Noeviny: 8. 12. 2020
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: P. František Vrubel - Advent, Neposkvrněné početí, Kateřina Kněžíková
 
22:05
Zahrada Mariánská - Zvěstování: kostel Navštívení Panny Marie Lechovice
 
23:10
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 
0:05
Terra Santa News: 2. 12. 2020
 
0:25
Čičmianské tajemství
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.12.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 12. 2020
 
6:30
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Příběhy ze života (2. část)
 
7:35
Biblická studna
 
8:40
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
10:35
Slovanský Velehrad
 
10:55
Bible pro Severní Koreu
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
13:05
Všade dobre, v Terchovej najlepšie!: Jánošíkove dni v Terchovej 2020
 P
14:00
Za obzorem: s Evou Pilarovou
 !
14:35
Hanácká svajba
 
15:35
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
16:20
Jak potkávat svět: s Evou Hudečkovou (79)
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:55
Mašinky: O červeném motoráku (4)
 
19:05
Pražská Loreta
 P
19:30
Terra Santa News: 9. 12. 2020
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Večer chval: Živá modlitba z kaple Telepace (89)
 
21:15
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
21:30
Za obzorem: s Evou Pilarovou
 P !
22:05
Noční univerzita: Sociální děloha a sociální porod (4. díl)
 
23:05
Generální audience papeže Františka
 
23:25
Příběhy odvahy a víry: Babička Věra: Láska a Naděje (4)
 
0:00
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.12.2020

 
6:05
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
6:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a manželé Kalčíkovi
 
7:25
Poletuchy: na skok do Trenčína
 
8:05
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Terra Santa News: 9. 12. 2020
 
9:35
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 
11:10
Básník oravské přírody Zdeno Horecký
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Princ, který si vybral Dona Boska
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: se Štěpánem Rakem
 !
14:30
Adventus Domini
 P
15:25
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2020
 
15:50
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (3)
 P
17:05
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
17:30
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 P !
17:35
Ovečky v karanténě: 3. neděle adventní
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 L
18:45
Uzdrav naši zem s P. Liborem Všetulou SDB
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Modlitba růžence: kaple Telepace v Ostravě
 !
20:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: „Není na světě bylina, aby na něco nebyla“ (96)
 
22:05
Za obzorem: se Štěpánem Rakem
 !
22:40
Pod lampou: Tři vědci: Proč žijeme v zahraničí a kdy se vrátíme
 
0:45
Křižovatka v Příchovicích
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.12.2020

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2020
 
6:25
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
7:10
Noční univerzita: Petruška Šustrová - Normalizace
 
8:20
Lidé a město
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Záblesky nad Andami
 
9:45
Největší přání
 
11:20
ARTBITR- Kulturní magazín: o Betlémech v Betlémské kapli (100)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 !
13:30
Zambijský Bambo
 P
14:00
Za obzorem: THeatr ludem aneb Terapie loutkou
 
14:35
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Celoživotní zápas o pokoj v srdci (9)
 
14:55
Hovory z Rekovic: Marian Friedl
 !
15:15
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
15:40
Poutníci času: s Petrem Váňou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 12. 2020
 
16:20
Buon giorno s Františkem
 
17:05
Příběh o Žofii
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:40
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
18:45
Mašinky: O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách (6)
 
18:55
Naše Horní Lideč
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Boží komedianti
 
21:40
Za obzorem: THeatr ludem aneb Terapie loutkou
 
22:15
Iniciativa smíření 2020
 
0:10
Hlubinami vesmíru s dr. Vladimírem Kopeckým Jr., Astrobiologie 1. díl
 P
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.12.2020

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část) (6)
 
6:45
Vezmi a čti: listopad 2020
 
7:00
Uzdrav naši zem s P. Zdeňkem Jančaříkem SDB
 
8:05
Příroda kolem nás: Liška Eliška a Jelen evropský
 
8:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín, Adam a Eva (26)
 
8:50
Sedmihlásky: Vrba, A ja vim (135)
 
9:00
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
9:30
Ovečky v karanténě: 3. neděle adventní
 
9:50
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
10:15
GOODwillBOY IV. (11)
 
10:55
V posteli POD NEBESY IV. (12)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Tři vědci: Proč žijeme v zahraničí a kdy se vrátíme
 
14:10
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 2. část
 
15:30
Příběhy odvahy a víry: Patriarcha Tichon: Kolik slz budu muset zamáčknout! (5)
 !
16:00
Síla tradice: MFF Strážnice 2018
 
17:40
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:05
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 P !
19:30
V souvislostech - Jiří Hošek: Brexit bez dohody?
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Slavnostní vyhlášení vítězů XVIII. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů
 P !
22:10
Dobrodružství před kamerou (16)
 
23:15
Za obzorem: 40 let salesiánek v České republice
 
23:45
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 
23:55
Za obzorem: P. František Vrubel - Advent, Neposkvrněné početí, Kateřina Kněžíková
 
0:30
Harfa Noemova: J. B. Pergolesi: Stabat Mater Dolorosa
 
0:55
Za obzorem: s Evou Pilarovou
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.12.2020

 
6:05
Smírčí kříž
 
6:30
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 
7:00
Uzdrav naši zem s P. Liborem Všetulou SDB
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: „Není na světě bylina, aby na něco nebyla“ (96)
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
9:55
Santiago Gapp
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:35
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina (71)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Hošek: Brexit bez dohody?
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
S nikým bych neměnila
 !
14:30
Dobrodružství před kamerou (16)
 
15:40
Po cestách víry: HADŽ – životní cesta (5)
 
16:35
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 
17:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a robot (28)
 
17:30
Ovečky v karanténě: 3. neděle adventní
 P
17:50
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:05
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
19:35
Příroda kolem nás: Příběh o záchraně srnečka a Ranská jezírka
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Život Ježíše Krista (1/2)
 !
21:40
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
22:50
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Za obzorem: se Štěpánem Rakem
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Za obzorem: THeatr ludem aneb Terapie loutkou
 
0:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů