Program televize Noe na pondělí 29.3.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. Jaroslav Kašpar
 
6:45
Buon giorno s Františkem
 
7:30
V pohorách po horách: Magurka - Spišská Magura (91)
 
7:45
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Jak hořet a nevyhořet?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vezmi a čti: březen 2021
 !
9:30
Outdoor Films s Markétou Hanákovou: S kardiostimulátorem do velehor (88)
 
11:00
Kalvária Nitrianské Pravno
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Křešice
 
13:00
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
13:25
Sýrie: uprostřed popela
 P
14:00
Za obzorem: Bible, muzeum Bible a agentura Dobrý den Pelhřimov
 
14:35
V pohorách po horách: Klokočské skály (33)
 P !
14:45
Noční univerzita: P. ThLic. Tomáš Reschel - Výzvy morální teologie
 
16:00
V souvislostech - Eva Marková: Změní pandemie české školství?
 
16:20
Cvrlikání: Honza Brož (36)
 
17:25
Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst!
 
17:35
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Na srnky se nesahá
 
18:35
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
19:00
Naše Horní Lideč
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Prorok Léčitel: Solanus Casey
 P !
21:05
Nebe nad hlavou
 
21:30
Za obzorem: Bible, muzeum Bible a agentura Dobrý den Pelhřimov
 P
22:05
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Amosem Komenským (108)
 !
22:20
Noemova pošta: březen 2021
 
23:55
Mezi světlem a tmou
 
0:20
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.3.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. František Hurina
 
6:35
Odkaz předků: Morávka (4)
 
6:50
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Nést svůj kříž: jak a proč?
 !
7:25
Outdoor Films s Martinem Půlpánem: Z Evropy do Barmy pěšky a stopem (98)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V souvislostech - Eva Marková: Změní pandemie české školství?
 
9:35
O zaniklé Karvinné
 
10:20
Má vlast: Hranice
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Josef a jeho bratři
 
12:55
Cestujeme regionem Záhorie
 P
14:00
Za obzorem: O XIX. pěší pouti na Velehrad hovoří Mons. Jan Peňáz
 !
14:35
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Malana Papua
 
16:25
Víra do kapsy: Jak prožít krizi s užitkem?
 
16:40
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 P
17:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 3. 2021
 
17:25
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
17:30
S Hubertem do lesa: Náčelník Dravec
 P
17:45
Živě s Noe
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 L !
18:45
Uzdrav naši zem s Františkem Novotným
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Něco navíc
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: O XIX. pěší pouti na Velehrad hovoří Mons. Jan Peňáz
 !
22:05
Jakub Jan Ryba: Stabat Mater
 
23:10
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
23:45
Letem jazzem: pohled na jazzovou tvorbu (7)
 
0:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.3.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Jan Cieslar
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 30. 3. 2021
 
7:10
Noční univerzita: P. ThLic. Tomáš Reschel - Výzvy morální teologie
 
8:25
Etiopie: Naděje existuje na druhé straně
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Na koberečku: s Brunem Ferrerem (174)
 
10:30
Prorok Léčitel: Solanus Casey
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poutníci času: s Petrem Janem Juračkou (9)
 
13:10
Na cestě k Otcovu domu
 
13:25
Pavel Lohonka Žalman & spol. na Mohelnickém Folk-Festu 2020
 P
14:00
Za obzorem
 !
14:35
Koncert slovenského sboru Lúčnica: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 30. 3. 2021
 
16:00
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 
16:25
Made in Ružomberok
 
17:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Bůh jako bližní
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Záhada jezevčí nory
 
18:40
Čičmianské tajemství
 P
19:15
Bohosudov
 P
19:30
Terra Santa News: 31. 3. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L
21:05
Adorace: s Alešem Ligockým
 
22:10
Za obzorem
 P !
22:45
Noční univerzita: Ondřej Szturc - Připraven
 
23:15
Generální audience papeže Františka
 
23:40
Jak potkávat svět: s Pavlem Helebrandem (19)
 
1:00
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.4.2021

 
6:05
Terra Santa News: 31. 3. 2021
 
6:25
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
6:55
Noemova pošta: březen 2021
 
8:15
Velikonoční řemesla: voskované a batikované kraslice (1)
 
8:25
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 L
9:00
Zelený čtvrtek s Noe
 
9:15
Poselství svatých: Svatý Petr
 
9:25
Olivová hora
 
9:30
Velikonoční řemesla: pletení tataru (3)
 
9:40
Nebe nad hlavou
 L !
10:00
Mše svatá se svěcením olejů z Vatikánu
 L
11:35
Zelený čtvrtek s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
 
13:15
Poutníci času: s Petrem Váňou (1)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L !
14:00
Zelený čtvrtek s Noe: Za obzorem s varhaníkem Janem Strakošem
 
14:35
Večeřadlo - Místo Poslední večeře Páně a Seslání Ducha Svatého
 
14:45
Komorní koncert: kostel sv. Šimona a Judy, Praha
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 3. 2021
 
16:20
Na úsvitu společných dějin
 
16:55
Harfa Noemova: Jakub Jan Ryba a jeho Stabat mater
 
17:20
Olivová hora
 P !
17:25
Ovečky: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 L !
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně: kostel sv. Filipa a Jakuba, Zlín
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Evangelium podle Matouše
 !
22:10
Bůh v Krakově
 
23:50
Zelený čtvrtek s Noe: Za obzorem s varhaníkem Janem Strakošem
 !
0:25
Probuzení velké světice: Život svaté Veroniky Giuliani
 
2:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.4.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 4. 2021
 
6:25
A. Bruckner: Te Deum; C. Saint-Saëns: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
7:30
Likvidace lepry
 
7:40
Odvaha otce Karola
 P
9:00
Velký pátek s Noe
 
9:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Amosem Komenským (108)
 
9:30
Stabat Mater: Giovanni Battista Pergolesi
 !
10:15
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 
11:20
Bazilika Božího hrobu a Golgota
 
11:30
Práce jako na kostele
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
 
13:45
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina (71)
 
14:00
Papuánské Velikonoce: Velký pátek
 !
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
15:55
Povolání
 P !
17:15
Metr od Svatosti (1)
 
17:45
Přejeme si …
 L !
18:00
Památka Umučení Páně z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze
 P !
20:00
J.J.Fux: Requiem – Missa pro defunctis: Kaiserrequiem K 51-53
 L !
21:00
Křížová cesta z Náměstí sv. Petra s papežem Františkem
 P !
22:30
Evangelium podle Marka
 
0:35
Gioacchino Rossini: Stabat Mater: Svatováclavský hudební festival 2017
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.4.2021

 
6:05
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
7:20
Velikonoce v Pozořicích
 
7:55
Poutníci času: s Petrem Janem Juračkou (9)
 
8:20
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
8:25
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a závistivý kouzelník (12)
 
8:50
Ovečky: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 
9:15
Barberbieni
 !
10:10
Léto s liškou
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 !
12:10
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 
14:00
Nebe nad hlavou
 
14:30
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 P !
15:20
Mezi pražci: Duben 2021 (96)
 P !
16:10
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Heinzelem, 2. díl
 P
16:55
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály (92)
 P !
17:10
Evangelium podle Lukáše
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Houska: Proč není dostatek vakcín?
 
19:50
Přejeme si …
 P
20:05
Bílá sobota s Noe: Speciální moderované vysílání s P. Danielem Víchou.
 L !
21:00
Velikonoční vigilie: kostel sv. Jana Křtitele, Dolní Lutyně
 P !
23:10
Metr od Svatosti (2)
 
23:38
Bella
 
1:05
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Plátno a evangelia
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.4.2021

 
6:05
Řeckokatolický magazín
 
6:20
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
6:45
Turiec, region magických vod
 
7:10
Noemova Archa
 
8:00
Bůh je s námi
 
9:30
Svatá Kateřina Sienská
 L !
10:00
Mše svatá na Boží hod velikonoční: Dolní Lutyně, kostel sv. Jana Křtitele
 P
11:10
Velikonoce s Noe: Speciální moderované vysílání s P. Liborem Všetulou SDB.
 L !
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
 P
12:30
Přejeme si …
 
12:45
V souvislostech - Ondřej Houska: Proč není dostatek vakcín?
 
13:05
Moravské pašije
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Amosem Komenským (108)
 
14:45
Jak potkávat svět: s Hanou Fialovou (81)
 P !
16:20
Evangelium podle Jana
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a klaun, který hledal kamarády (13)
 P
18:55
Černý pták
 
19:15
Ovečky: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 
19:40
V pohorách po horách: Oderské vrchy (80)
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Pole milosrdenství
 !
21:00
Příběh Marie
 !
22:35
Turínské plátno
 
23:30
Letem jazzem: poznáváme blues (9)
 
0:40
Bulharsko: Kořeny Romů
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.4.2021

 
6:05
Bohosudov
 
6:20
Mezi pražci: Duben 2021 (96)
 
7:10
Něco navíc
 !
8:20
Za úsvitu vstaneme
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Filipa a Jakuba: Zlín
 
10:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 !
12:15
Koncert skupiny KAMELOT
 !
14:15
Polární příběh
 
15:40
V souvislostech - Ondřej Houska: Proč není dostatek vakcín?
 
16:05
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
17:30
Chaplin dokonalou dámou
 P !
18:00
Kocourek Modroočko
 
19:20
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
19:25
S Hubertem do lesa: Netopýří muž
 
19:40
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Přejeme si... Velikonoční Speciál
 !
21:30
Pouť: (The Way, 2010)
 
23:40
Má vlast: Kroměříž
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. Mgr. Ján Biroš
 
6:40
Poníky, Poníky
 
7:30
Pole milosrdenství
 
8:25
Noční univerzita: Ondřej Szturc - Připraven
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Víra do kapsy: Dobrodružství učednictví
 
9:35
V souvislostech - Ondřej Houska: Proč není dostatek vakcín?
 !
10:00
Outdoor Films s Markétou Knotkovou: Cesta hrdinů SNP (89)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 P
14:00
Za obzorem: Tanec - Zdeněk Chlopčík a Tereza Kostková
 
14:30
Mexiko - země indiánů
 P
14:45
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Liberalismus, svoboda, konzervatismus
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Výpravy do divočiny: Výzkum ledovců
 
17:35
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 P
17:45
Živě s Noe
 L !
18:00
Uzdrav naši zem: s Lenkou Sedláčkovou
 
19:05
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
19:10
S Hubertem do lesa: Duch
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:45
Putování po evropských klášterech: Kartuziánský klášter v Grenoble, Švýcarsko
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: Tanec - Zdeněk Chlopčík a Tereza Kostková
 !
22:05
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Klenoty evropské opery s Adamem Plachetkou
 
23:40
Terra Santa News: 31. 3. 2021
 
0:05
Biblická studna
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Eva Budzáková
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 6. 4. 2021
 
7:10
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku (10)
 
8:15
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Heinzelem, 2. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:15
Den na koncilu: Událost, která změnila církev
 
11:10
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
11:20
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
13:15
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 L !
14:00
Za obzorem: O projektu Černobyl na kolečkách
 
14:35
Cvrlikání: Kupodivu (37)
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 6. 4. 2021
 P !
16:05
Procházka festivalovou Strážnicí: Strážnice 2020
 
17:25
Sýrie: uprostřed popela
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Žralok z rybníka
 
18:35
Čičmianské tajemství
 
19:10
Žádný zázrak, ani kouzlo, ale funguje to
 P !
19:30
Terra Santa News: 7. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: se skupinou Vektor a P. Pavlem Obrem
 P !
21:15
Květnov
 
21:30
Za obzorem: O projektu Černobyl na kolečkách
 P !
22:05
Noční univerzita: David Novák - Trestá Bůh?
 
22:35
V pohorách po horách: Tlstá - Velká Fatra (43)
 
22:45
Generální audience papeže Františka
 
23:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Úžas a zděšení: Zjevení Boha, který se stal člověkem (1)
 
0:00
Bolívijská barokní hudba
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP
 
6:40
Na jedné lodi (1)
 
7:40
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
8:35
Terra Santa News: 7. 4. 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Nebojte se...
 
10:15
Znovu v Nazaretu: Archeologie a tradice  Ježíšova města
 
11:10
Štětcem a píšťalou
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si...
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály (92)
 
13:00
Skryté poklady: Christian
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Za obzorem: Varhanář a ladič varhan Petr Strakoš
 
14:35
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Heinzelem, 2. díl
 
15:20
Krasňany
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 4. 2021
 P
16:20
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
16:50
Bohem zapomenuté kouty
 
17:25
Dar z Medugorje
 P
17:45
Živě s Noe
 L !
18:00
Uzdrav naši zem: s Danielem Ženatým
 
19:00
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 P !
19:05
Ovečky: 2. neděle velikonoční
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si...
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
21:35
Za obzorem: Varhanář a ladič varhan Petr Strakoš
 !
22:07
Pod lampou o revolučním objevu: Rodí se skutečný lék proti Covidu?
 
23:26
Obnova objektu Libušín po požáru
 
23:55
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 4. 2021
 
0:30
Poslové naděje
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 8. 4. 2021
 
7:20
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
8:20
Plnou parou do srdce Beskyd
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
9:50
Krajané z Gerníku
 
10:30
Gojdič - láska nadevšecko
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 P
12:50
Kapitola z duchovního dědictví Řeckokatolické církve na Slovensku
 
13:10
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2017
 L
14:00
Za obzorem: Porodní asistentka Karin Masná a P. Marek Žukowski
 
14:35
Květnov
 
14:45
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
15:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 4. 2021
 
16:20
Santiago Gapp
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:30
Ťažká muzika
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
S Hubertem do lesa: Komu uletěly včely?
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 !
18:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Krojové inspirace napříč Slováckem (151)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
21:40
Za obzorem: Porodní asistentka Karin Masná a P. Marek Žukowski
 
22:15
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
23:00
Harfa Noemova: Maurice Ravel - Bolero
 
23:25
Obnova objektu Libušín po požáru
 
0:00
Výpravy do divočiny: Afrika Dr. Emila Holuba
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
6:55
O starých Starých Hamrech
 
7:40
Tajemství skla
 
7:50
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a klaun, který hledal kamarády (13)
 
9:00
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
9:05
Černý pták
 
9:20
Ovečky: 2. neděle velikonoční
 !
9:45
Kocourek Modroočko
 
11:00
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 
11:15
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
11:35
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Amosem Komenským (108)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou o revolučním objevu: Rodí se skutečný lék proti Covidu?
 
13:25
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
13:40
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
14:10
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
15:35
Poutníci času: s Miroslavem Hamplem (6)
 !
16:00
Uzdrav naši zem: s Lenkou Sedláčkovou
 !
17:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:00
Nebe nad hlavou
 
19:15
Na koberečku: s Leem Fijenem (181)
 P !
19:30
V souvislostech - Lucie Trlifajová: Problém chudoby
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (20)
 P !
21:10
Chaplin vystěhovalcem
 P
21:35
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry (93)
 
21:50
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 
23:50
Koncert skupiny KAMELOT
 
1:45
Za obzorem: Tanec - Zdeněk Chlopčík a Tereza Kostková
 
2:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s filmem Krajina ve stínu (97)
 
2:25
Za obzorem: O projektu Černobyl na kolečkách
 
2:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Ing. Stanislav Stebel (117)
 
6:45
Řeckokatolický magazín
 
7:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
7:30
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
7:45
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
8:35
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 L !
10:00
Mše svatá z neděle Božího milosrdenství
 
11:10
Víra do kapsy: Dejme slovo svědomí
 P
11:25
Poutníci času: s Pavlem Roglem (10)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Lucie Trlifajová: Problém chudoby
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Dobrodružství před kamerou (20)
 
15:10
Chaplin vystěhovalcem
 
15:35
Vezmi a čti: březen 2021
 !
15:55
Uzdrav naši zem: s Danielem Ženatým
 
17:05
Jako hořčičné zrnko (1)
 
18:00
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
18:30
Kouzelný cylindr
 
18:45
Ovečky: 2. neděle velikonoční
 
19:10
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dekalog I.: První přikázání
 !
21:05
Má vlast: Zámek Holešov I.
 
22:05
Ostrov mnichů
 
23:15
Buon giorno s Františkem
 
0:00
Poutníci času: s Miroslavem Hamplem (6)
 
0:15
Za obzorem: Varhanář a ladič varhan Petr Strakoš
 
0:45
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
0:55
Za obzorem: Porodní asistentka Karin Masná a P. Marek Žukowski
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů