Program televize Noe na pondělí 12.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Mgr. Libuše Vondráčková (118)
 
6:45
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
7:15
Buon giorno s Františkem
 
8:00
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry (93)
 
8:15
Hlubinami vesmíru s prof. Petrem Heinzelem, 2. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svaté Hoře (101)
 !
9:30
Outdoor Films s Ninou a Peterem Csonkovými: S freestyle kajakem na stupně vítězů (90)
 
11:00
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
11:25
Květnov
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 
13:45
Obec Pobedim
 L
14:00
Za obzorem: S písničkářem Víťou Troníčkem
 !
14:35
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
14:55
Dekalog I.: První přikázání
 
16:00
V souvislostech - Lucie Trlifajová: Problém chudoby
 P
16:22
Noční univerzita: doc. Marek Šmíd - Vatikán a totalitní ideologie 20. století
 
17:40
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Boj o jelena
 
18:35
Smírčí kříž
 !
19:00
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:35
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 P
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Pavlem Tasovským (109)
 
21:30
Za obzorem: S písničkářem Víťou Troníčkem
 
22:05
Putování po evropských klášterech: Klášter trapistek v Bocholt, Belgie
 
22:40
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
0:15
Romeo a Julie 63
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Hana Loukotová (119)
 
6:40
Má vlast: Zámek Holešov I.
 
7:35
Bulharsko: Kořeny Romů
 
8:05
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 
8:20
Putování po evropských klášterech: Františkánský klášter v Assisi, Itálie
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Hrát si dovoleno
 
9:35
V souvislostech - Lucie Trlifajová: Problém chudoby
 !
10:00
Jak potkávat svět: s Bohuslavem Matouškem (24)
 
11:20
Vezmi a čti: březen 2021
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
13:10
Indonésie: Povolání žít spolu
 
13:40
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry (93)
 L
14:00
Za obzorem: Jáhen Jiří Dyčka, sociální sítě a evangelizace
 
14:35
Dívám se kolem sebe
 
15:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
15:50
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná (10)
 
16:05
Muzikanti hrajte
 
16:35
Venezuela – Ženy nahoře
 
17:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (1. část) (1)
 P
17:45
Živě s Noe
 L !
18:00
Uzdrav naši zem: s Janem Linhartem
 
19:05
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
19:10
S Hubertem do lesa: Čertovy kameny
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Výpravy do divočiny: výběr 2020
 
21:15
Řeckokatolický magazín
 
21:30
Za obzorem: Jáhen Jiří Dyčka, sociální sítě a evangelizace
 
22:05
Jako hořčičné zrnko (1)
 !
22:55
Má vlast: Přerov - kostel sv. Vavřince
 
0:00
Terra Santa News: 7. 4. 2021
 
0:20
Dům ze skla?: s boromejkou sestrou Angelikou
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: P. Roman Czudek (120)
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 13. 4. 2021
 
7:10
Princ, který si vybral Dona Boska
 
7:55
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
8:10
Mezi pražci: Duben 2021 (96)
 L
9:00
Živě s Noe
 L
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:15
Na pořadu rodina: Když je duše nemocná … (11)
 
11:15
Varhany pro svatou Zdislavu
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 
13:50
Pomáhá srdcem
 L
14:00
Za obzorem: Irena Pohl Houkalová a projekt ZUŠ OPEN
 
14:35
Poutníci času: s Pavlem Roglem (10)
 
14:55
Biblická studna
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 4. 2021
 
16:25
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
17:45
Likvidace lepry
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Zloději kaštanů
 
18:35
Lidé a město
 P
19:15
Filipov
 P
19:30
Terra Santa News: 14. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L !
21:05
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 
22:10
Za obzorem: Irena Pohl Houkalová a projekt ZUŠ OPEN
 P !
22:45
Noční univerzita: P. Marek Vácha - Solí a kvasem v nelehké době
 
23:45
Generální audience papeže Františka
 
0:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Jak šťastní jsme: Ježíšovo učení (2)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: PhDr. Daniela E. Komárová (122)
 
6:50
Venezuela – Ženy nahoře
 
7:20
Hrát si dovoleno
 
7:45
Terra Santa News: 14. 4. 2021
 
8:10
Jako hořčičné zrnko (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Víra do kapsy: Emoce, volby, rozhodnutí
 !
9:30
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
11:05
Zambie: DJ Baza
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Naše peníze, jejich osud
 
13:45
600. výročí obce Mojš
 P
14:00
Za obzorem: Diabetes a podiatrie očima MUDr. Koliby
 
14:35
Generální audience papeže Františka
 
14:55
Causa Carnivora
 
15:25
Svobodný člověk Václav Malý
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 4. 2021
 P
16:20
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
16:45
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry (93)
 
17:00
Země sv. Patrika
 
17:30
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
 P
17:45
Živě s Noe
 L !
18:00
Uzdrav naši zem: s Milanem Švihálkem
 
19:00
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 P !
19:05
Ovečky: 3. neděle velikonoční
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 4. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Folk it - lidový tanec netradičně (161)
 
21:05
Putování po evropských klášterech: Leo Disch, benediktýn z kláštera v Vaals, Belgie
 
21:30
Za obzorem: Diabetes a podiatrie očima MUDr. Koliby
 P !
22:05
Pod lampou: Vyvolá Rusko další válku?
 
23:10
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 4. 2021
 
0:30
Skryté poklady: Roman
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: prof.h.c. prof. Ing. Ondrej Hronec, DrSc. (123)
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 15. 4. 2021
 
7:10
Oko bez světla se nepotěší
 
8:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:15
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
10:20
ARTBITR- Kulturní magazín: s Pavlem Tasovským (109)
 
10:32
Biblická studna
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
13:25
Etiopie: Naděje existuje na druhé straně
 L
14:00
Za obzorem: Jak porozumět autismu
 
14:35
Filipov
 
14:45
Vzdělanost - Otec Miroslav
 !
15:00
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 4. 2021
 
16:25
Mezi pražci: Duben 2021 (96)
 
17:10
Kazachstán - Slib
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Vlkodlak
 
18:35
Výpravy do divočiny: Život za polárním kruhem
 
19:40
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry (93)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Ze zákulisí Katolického týdeníku
 
21:35
Za obzorem: Jak porozumět autismu
 
22:10
Benedikt XVI., s úctou k pravdě
 
23:00
Cesty Václava Havla
 
23:30
Moravská Hellas
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
6:45
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
7:00
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (2. část) (2)
 
7:30
Za operou
 
8:20
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
8:45
Sedmihlásky: Keď si ty taký krajčír (25)
 
8:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
9:10
Kouzelný cylindr
 
9:25
Ovečky: 3. neděle velikonoční
 
9:50
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Diepenveen, Nizozemí
 L !
10:30
Mše svatá s blahořečením Simona Cadrona a druhů, včetně P. Dominika Zavřela: Casamari, Itálie
 P
12:10
Přejeme si …
 
12:40
Pod lampou: Vyvolá Rusko další válku?
 
13:38
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
14:31
Uzdrav naši zem: s Janem Linhartem
 !
15:32
MFF Strážnice 2015: Uprkův kraj
 
17:02
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
19:00
Dokonalá radost
 P !
19:30
V souvislostech - Ivana Svobodová: O co se hraje v Radě ČT
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Poletuchy: na skok na Plzeň
 !
20:55
Kristovy stopy v Římě
 P
21:40
V pohorách po horách: Velké Karlovice na běžkách (94)
 !
21:50
Chaplin dokonalou dámou
 
22:20
Poutníci času: s Pavlem Roglem (10)
 
22:35
Pavel Lohonka Žalman & spol. na Mohelnickém Folk-Festu 2020
 
23:05
Za obzorem: S písničkářem Víťou Troníčkem
 
23:35
Harfa Noemova: Karol Szymanovski
 
0:05
Za obzorem: Jáhen Jiří Dyčka, sociální sítě a evangelizace
 
0:36
ARTBITR- Kulturní magazín: s nakladatelstvím a knihkupectvím Cesta (102)
 
0:47
Za obzorem: Irena Pohl Houkalová a projekt ZUŠ OPEN
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.4.2021

 
6:05
Pro vita mundi: Pavel Tunák I. (126)
 
6:45
Řeckokatolický magazín
 
7:05
Večeře u Slováka: 3. neděle velikonoční
 
7:30
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 
8:20
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 !
8:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Folk it - lidový tanec netradičně (161)
 
9:30
Putování po evropských klášterech: Modré sestry - o služebnosti a vedení
 L !
10:00
Mše svatá
 
11:15
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ivana Svobodová: O co se hraje v Radě ČT
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
13:25
Muzikanti hrajte: Valaška
 
14:30
Na cestě k Otcovu domu
 
14:45
ARTBITR- Kulturní magazín: s Pavlem Tasovským (109)
 L !
15:00
Všichni jsme lidi: Kulturou proti antisemitismu
 
16:10
Jako hořčičné zrnko (2)
 
17:00
Uzdrav naši zem: s Milanem Švihálkem
 
18:00
Sedmihlásky: Ani sem si nemyslela (22)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a detektiv (15)
 P
18:30
Prosperova kniha
 
18:45
Ovečky: 3. neděle velikonoční
 
19:15
Jen krok ať udělám: Bl. kardinál John Henry Newman
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dekalog II.: Druhé přikázání
 
21:10
Má vlast: Týnský chrám
 
22:15
Poutníci času: s Pavlem Roglem (10)
 
22:30
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
22:40
Výpravy do divočiny: výběr 2020
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Dobrá firma
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů