Program televize Noe na pondělí 7.6.2021

 
6:05
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
6:45
Buon giorno s Františkem
 
7:25
V pohorách po horách: Kotař
 
7:35
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Markétou Peggy Marvanovou a Adamem Záviškou: Nejdelší závod planety (96)
 
10:50
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 
13:45
Mexiko - země indiánů
 L !
14:00
Za obzorem: Robert Huneš, Národní pouť za hospice
 
14:35
Počasí
 
14:40
Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem (100)
 
16:15
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislost justice
 
16:35
Dekalog VIII.: Osmé přikázání
 
17:30
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Cizoložnice
 
18:30
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 
18:45
Slávek Janoušek & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
19:30
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 P !
21:15
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 
21:30
Za obzorem: Robert Huneš, Národní pouť za hospice
 
22:05
Metr od Svatosti (1)
 
22:35
Noemova pošta: červen 2021
 
23:40
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hrály dudy (162)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.6.2021

 
6:05
Víra do kapsy: Radost lásky
 
6:20
Slavnostní koncert k 30. výročí trvání ČSFB: Brno, Besední dům
 
7:40
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 2. díl
 
8:25
Indie: Jeden
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislost justice
 
9:41
Papež František a jeho umění vést
 
10:30
Ťažká muzika
 !
10:56
Noční univerzita: Radim Kuchař - Můj život s Bohem nebo Boží život se mnou?
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Trojka Zuzany Homolové (44)
 L !
14:00
Za obzorem: Romana Adámková, Shakespearovské slavnosti
 
14:35
Počasí
 
14:40
Muzikanti hrajte
 
15:10
Josef a jeho bratři
 
16:00
Smírčí kříž
 
16:25
Dana
 
16:50
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení slepého
 
18:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
19:00
Bulharsko: Kořeny Romů
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Martem Eslemem
 
21:05
Putování po evropských klášterech: Poustevník André Louf, Provence, Francie
 
21:35
Za obzorem: Romana Adámková, Shakespearovské slavnosti
 
22:10
Závěrečný koncert Festivalu dětských sborů Porta Musicae: Nový Jičín
 
23:15
Věk reforem: Evropa před Tridentem (3)
 
23:50
Terra Santa News: 2. 6. 2021
 
0:15
Mezi pražci: Červen 2021 (97)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.6.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2021
 
6:25
Christafari: Slezská Lilie 2017
 
7:45
Noční univerzita: Chození ve víře - P. Aleš Opatrný
 
8:25
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:12
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Harfa Noemova (19)
 
10:50
Made in Ružomberok
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Biblická studna
 L !
14:00
Za obzorem: Klášterní hudební slavnosti - J. Boušková,R. Janků
 
14:30
Počasí
 
14:35
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2021
 !
16:00
Jak potkávat svět: s Radkem Baborákem
 
17:40
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Lazara
 
18:30
Továrna mezi vodami
 
19:10
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 P !
19:30
Terra Santa News: 9. 6. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L !
21:05
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 
22:10
Za obzorem: Klášterní hudební slavnosti - J. Boušková,R. Janků
 P !
22:45
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 
23:15
Generální audience papeže Františka
 
23:35
Irák – Bagdád: Naslouchejte mučedníkům
 
0:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.6.2021

 
6:04
Bez tebe to nejde: Je matka církev mateřská?
 
7:05
František Derfler u stolu
 
8:00
Terra Santa News: 9. 6. 2021
 
8:20
Věk reforem: Evropa před Tridentem (3)
 
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Mezi pražci: Červen 2021 (97)
 
10:10
Noemova pošta: červen 2021
 
11:15
Víra do kapsy: Radost lásky
 
11:30
Počasí
 
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 8. 6. 2021
 
13:10
Lednický park vypravuje
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Za obzorem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 
14:55
Na větrné hůrce
 
15:15
Na půli cesty
 
15:45
V pohorách po horách: Kotař
 P
16:00
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
16:25
Pastýř na člunu
 
16:45
Flešbeky - Godzone podcast
 P !
17:20
Zpravodajské Noeviny: 10. 6. 2021
 
17:40
Počasí
 
17:45
Živě s Noe
 
18:00
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 P
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Zázračné rozmnožení chleba
 !
18:15
Svatá Kateřina Sienská
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Symfonický koncert 1.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 P !
21:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Loutkáři - Lútkári - Bábkári (163)
 
22:25
Za obzorem
 !
23:00
Pod lampou: Věříme karikatuře Boha?
 
0:30
Na půli cesty
 
1:00
Slovanský Velehrad
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Ten umí to a ten zas tohle
 
7:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 6. 2021
 
7:25
Outdoor Films s Mnislavem Zeleným: Žil jsem a budu žít mezi indiány (40)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Pole milosrdenství
 
10:15
Biblická studna
 
11:19
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
13:15
Slávek Janoušek & kapela na Mohelnickém dostavníku
 P !
14:00
Za obzorem: Eva a Radim Krestovi, Klavírní kvarteto J. Suka
 
14:30
Počasí
 
14:35
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
15:40
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 6. 2021
 
16:20
Harfa Noemova (19)
 
16:50
Klapka: s Martem Eslemem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíš kráčí po vodě
 
18:30
Missio magazín: květen 2021
 
18:50
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Boží komedianti
 
21:40
Za obzorem: Eva a Radim Krestovi, Klavírní kvarteto J. Suka
 !
22:15
Cvrlikání: Václav Fajfr & Acustrio (46)
 
23:20
Bible pro Severní Koreu
 
0:00
Sedm divů v Těrchové
 
0:35
Kazachstan - Ruslan
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.6.2021

 
6:05
Na druhý pohled: 1. díl: Odvážně
 
7:40
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 P
8:00
Počasí
 
8:10
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
8:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 
8:40
Méďův svátek
 
8:55
Svatá Kateřina Sienská
 
9:20
Strýček Emu: Norbert
 
9:30
GOODwillBOY VI. (10)
 
10:10
V posteli POD NEBESY V. (3)
 P !
11:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Věříme karikatuře Boha?
 
13:35
Na půli cesty
 
14:10
Počasí
 
14:15
Expedice Rembaranka: Lidé doby kamenné
 
14:55
Mezi pražci: Červen 2021 (97)
 !
15:45
Svatý Jan Neumann
 
16:40
Omar Sosa, Seckou Keita a Gustavo Ovalles na Folkových prázdninách
 
17:20
První křesťané: Pohoršení kříže
 
17:55
Počasí
 
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
18:50
Chaplin uprchlým trestancem
 
19:15
V pohorách po horách: Stolové hory
 P !
19:25
V souvislostech - Gabriela Svárovská: Podpora Běloruska
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:00
Slezská lilie 2021: Noc lilie
 P !
21:30
Dobrodružství před kamerou (22)
 L !
22:35
Večer chval: Živá modlitba a chvála - poděkování za festival Slezská lilie (96)
 
23:15
Za obzorem: Robert Huneš, Národní pouť za hospice
 
23:45
Lucy Grimble (UK) - koncert: Festival UNITED - Vsetín 2019
 
0:41
Za obzorem: Romana Adámková, Shakespearovské slavnosti
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.6.2021

 
6:05
Na druhý pohled: 2. díl: Boží vůle
 
7:35
V pohorách po horách: Velký Roudný
 
7:45
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
8:10
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Loutkáři - Lútkári - Bábkári (163)
 P
9:35
Počasí
 
9:40
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 L !
10:00
Mše svatá z festivalu Slezská Lilie 2021: Ostrava-Kunčičky
 
11:25
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Gabriela Svárovská: Podpora Běloruska
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
14:00
Dobrodružství před kamerou (22)
 
15:05
Počasí
 
15:10
Chaplin uprchlým trestancem
 
15:35
Žádný zázrak, ani kouzlo, ale funguje to
 
15:55
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 
16:25
Věk reforem: Humanistická stopa (4)
 
16:55
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 P
17:05
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečku
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já sem děvče jako lusk (52)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a človíček (23)
 
18:30
Animované biblické příběhy: Abrahám a Izák
 
18:55
Svatá Kateřina Sienská
 P !
19:20
Strýček Emu: Kopřiva
 
19:30
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 
19:49
Přejeme si …
 L !
20:00
Slezská lilie 2021: Den andělů
 P !
21:30
Dekalog IX.: Deváté přikázání
 
22:35
Putování po evropských klášterech: Benediktýnský klášter v Zevenkerken, Belgie
 
23:05
Klapka: s Martem Eslemem
 
0:10
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů