Program televize Noe na pondělí 23.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Šindelář - sochař a malíř
 
6:55
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 
7:30
Dokonalá radost
 
8:00
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Obnova objektu Libušín po požáru
 !
9:40
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
11:15
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: (Ne)milosrdná lež (6)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam Mše svaté u Panny Marie ve skále, Spálov 2017
 
13:25
Lidé a město
 
14:00
Živě s Noe: Divadlo bratří Formanů
 
14:35
Počasí
 !
14:45
Noční univerzita: Vladimír Just - Proměny faustovského mýtu
 !
16:10
Jen samé krásné věci
 
17:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:05
Mašinky: O trati co vede kolem jezera (7)
 
18:15
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Samota a společenství
 
19:05
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:25
Skryté poklady: Vladimír
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Biblická studna
 
21:10
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 
21:25
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
21:47
Na cestě k Otcovu domu
 !
22:05
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
22:55
Kulatý stůl: Víra a kultura
 
0:30
Živě s Noe: Divadlo bratří Formanů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Petr Larva - sklář
 
7:00
Komorní koncert: kostel sv. Šimona a Judy, Praha
 
8:10
Hlubinami vesmíru s dr. Martinem Ferusem, astrochemie 2. díl
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Chaplin dokonalou dámou
 !
9:30
Na pořadu rodina: Prázdniny, dovolená (2)
 
10:35
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
10:45
Noční univerzita: Anselm Grün OSB - Práce s emocemi
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše sv. ze Setkání dětí s o. biskupem na Prašivé
 
13:15
V pohorách po horách: Mužský a Příhrazy (Český ráj)
 !
13:25
Zambie: DJ Baza
 
14:00
Za obzorem: Cesta 121
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 
16:05
Muzikanti hrajte: Miločanka
 
17:10
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
17:35
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:05
Mašinky: O zloději, který okrádal mašinky (8)
 
18:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Daniel
 
19:08
Turiec, region magických vod
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Janou Hnilicovou
 
21:05
Janomamové v Brazílii
 
21:30
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 !
22:05
Benefiční koncert Pavla Helana pro Mary´s Meals: Praha
 
23:25
Barva lásky
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 
0:25
Za obzorem: Cesta 121
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Kotalík - historik architektury
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 
7:25
Darkovice: křížovou cestou
 
8:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Samota a společenství
 P
9:00
Počasí
 
9:03
V pohorách po horách: Jahňací štít - Vysoké Tatry
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:20
O starých Starých Hamrech
 
11:10
Počasí
 L !
11:15
Živě s Noe: od premonstrátů v Teplé
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá: Klášter premonstrátů v Teplé
 
12:55
Víra do kapsy: Dobrodružství učednictví
 
13:10
Královna a matka Chorvatů
 
14:00
Živě s Noe: Den v kostce s Ladislavem Ziburou, cestovatelem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Chaplin obchodním příručím
 
15:05
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 !
16:20
Pozdravujem domov: MFF Myjava 2021 online
 
17:40
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:05
Mašinky: O bludné výhybce (9)
 
18:15
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
18:45
O Radosti
 
19:10
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Večer chval: LiftUp (81)
 
21:15
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Lano hozené tonoucímu (7)
 
21:35
S Bohem pro lidi
 !
22:05
Noční univerzita: Jan Špilar - Smysl oběti a objetí nejen v Bibli
 
23:05
Harfa Noemova: Petr Špaček hraje Haydna
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Živě s Noe: Den v kostce s Ladislavem Ziburou, cestovatelem
 
0:30
Obchod s migranty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Vodňanský - básník filosof
 
6:55
Princ, který si vybral Dona Boska
 
7:40
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
8:00
Malana Papua
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Zákon a láska (5)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Klauzura
 
9:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
9:55
Duchovní malby: Ježíšovo utrpení
 !
10:15
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Víta, Příchovice
 
13:20
Benin - cesta návratu
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 !
14:00
Za obzorem: se Štěpánem Rakem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
15:00
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
15:13
V Kristu zapusťte kořeny
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 
16:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Hana Kašpárková
 
17:25
Záblesky nad Andami
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:05
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-1.díl (10)
 
18:15
Továrna mezi vodami
 
18:55
Guyanská Diana
 P
19:20
Večeře u Slováka: 22. neděle v mezidobí
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Cvrlikání: Robert Křesťan & Druhá tráva (81)
 
21:30
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů
 
21:50
V pohorách po horách: Ploská - Velká Fatra
 P !
22:05
Pod lampou: Co se stalo v Afgánistánu a co to znamená pro Evropu
 
23:25
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
0:10
Za obzorem: se Štěpánem Rakem
 
0:40
Pastýř na člunu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Roman Joch - publicista
 
6:55
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 !
7:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: FLAIR - Od pramenů k moři (101)
 
8:45
Likvidace lepry
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
9:15
50 let Apollo
 
9:50
Pěšák Boží
 
10:35
Biblická studna
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z chrámu Sv. Anny v Jeruzalémě
 
13:15
50 let Boží milosti
 !
13:30
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
14:00
Živě s Noe: O kávě s Petrem Rajtem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
15:35
Dopis z Indie
 !
16:00
Hrajeme si: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:50
Klapka: s Janou Hnilicovou
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:05
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 !
18:15
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
19:18
Dítě 31
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Rizika závislostí
 
21:40
Turínské plátno
 
22:30
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály
 !
22:45
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 
0:00
Živě s Noe: O kávě s Petrem Rajtem
 
0:30
Sýrie: uprostřed popela
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Ludvík Armbruster - jezuita
 
6:55
Naše peníze, jejich osud
 
7:50
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
8:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
8:45
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 !
8:50
Animované biblické příběhy: Daniel
 P
9:20
Počasí
 
9:25
GOODwillBOY VII. (6)
 
9:55
V posteli POD NEBESY (4)
 
10:45
Muzikál GEDEON
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co se stalo v Afgánistánu a co to znamená pro Evropu
 
13:25
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
14:10
Počasí
 
14:15
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
15:05
Poznáte je po ovoci
 !
16:00
Jak ji znáte?!: MFF Strážnice 2021
 
17:30
Pan profesor
 
17:55
Počasí
 
18:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
18:50
Křižovatka v Příchovicích
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 
21:40
Chaplin hasičem
 !
22:05
Povolání
 
23:25
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy
 
23:40
Jak potkávat svět: s Radkem Baborákem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Rottrová - zpěvačka
 
6:55
Večeře u Slováka: 22. neděle v mezidobí
 
7:20
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 
7:30
Popelka Nazaretská
 
8:10
Povolání
 P
9:30
Počasí
 
9:35
Poutníci času: s Pavlem Kuruštou
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Michala Staufčíka: Staré Město
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 
12:40
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
13:00
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
14:05
Počasí
 !
14:10
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 
15:45
Noční univerzita: Jan Špilar - Smysl oběti a objetí nejen v Bibli
 
16:45
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 
17:15
Plnou parou do srdce Beskyd
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
19:00
Animované biblické příběhy: Ester
 
19:25
Strýček Emu: Smetánka
 
19:40
V pohorách po horách: Ploská - Velká Fatra
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:35
Maďarský hudební temperament: Svatováclavský hudební festival 2019
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajské Noeviny: 24. 8. 2021
 
0:15
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
0:35
Pražská Loreta
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 30.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miloslav Vlk
 
7:00
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
7:55
Klapka: s Janou Hnilicovou
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
10:40
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
11:05
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Václava, KCHK 2021
 
13:20
Indie: Jeden
 
13:50
Počasí
 
14:00
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
14:35
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
15:25
Ve službě Šuárů
 !
16:00
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
17:20
Poutníci času: s Pavlem Kuruštou
 
17:35
Víra do kapsy: Augustin a Tomáš. Jak hledali Boha?
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Modrý medvídek
 
18:20
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
18:45
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
19:10
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
19:25
Obrys obrazu
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
21:10
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 P
21:20
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 P !
21:30
Nebe nad hlavou
 
21:55
Padající andělé
 
22:20
Ilaria Graziano & Francesco Forni na Folkových prázdninách
 
22:55
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
23:30
Kulatý stůl: Rizika závislostí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka
 
6:55
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 !
7:25
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Výpravy do divočiny: Ochrana velryb
 !
10:05
Jako sa Trenčani s logdavnom pasuvali: MFF Myjava 2021 online
 
10:30
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
11:30
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Celostátního setkání mládeže Olomouc 2017
 
13:20
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 
14:00
Za obzorem: Ladislav Špaček
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
16:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:30
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
17:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Tajemství krystalu
 
18:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ester
 
19:05
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kristovy stopy v Římě
 
20:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
21:15
Pražská Loreta
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
22:05
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 !
22:35
Má vlast: Vyšehrad
 
23:45
Za obzorem: Ladislav Špaček
 
0:20
Tajemství Jana Pavla II.: Z Fatimy k pádu komunismu
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Tomáš Holub
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
7:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Oulíkem
 
7:30
Jak ji znáte?!: MFF Strážnice 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:10
Generální audience papeže Františka
 P
9:55
Počasí
 
10:20
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
10:40
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 L
14:00
Za obzorem: Hurá do školy
 
14:30
Počasí
 
14:35
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
14:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 
16:00
Josef a jeho bratři
 
16:50
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:20
Měsíční země
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
O zaniklé Karvinné
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 P !
21:05
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
21:15
Ruce Panny Marie
 !
22:40
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Za obzorem: Hurá do školy
 
0:20
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Táňa Fischerová - herečka a politička
 !
7:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Tanec a čas - o životním díle Františka Bonuše (159)
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
10:55
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
11:20
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe: Svatováclavský hudební festival 2021
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Maďarský hudební temperament: Svatováclavský hudební festival 2019
 L !
14:00
Za obzorem: 30 let Bigy Ostrava
 
14:30
Počasí
 
14:35
Generální audience papeže Františka
 
14:55
Klapka: s Martem Eslemem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
16:20
Biblická studna
 P
17:25
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:45
Černý pták
 
19:00
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
21:30
Za obzorem: 30 let Bigy Ostrava
 P !
22:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
0:30
Zambie: Kazatelé na cestě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Graubner - arcibiskup olomoucký a metropolita moravský
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
7:20
Výpravy do divočiny: Na motýlích křídlech
 
8:25
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
10:00
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 !
10:15
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
11:17
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe: Sdílená péče o dítě s autismem
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 L !
14:00
Za obzorem: Podzimní festival duchovní hudby 2021
 
14:30
Počasí
 
14:35
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání
 
15:00
Noční univerzita: Moudrost ve stáří - Prof. PhDr. Jaro Křivohlavý CSc.
 
15:45
V pohorách po horách: Mužský a Příhrazy (Český ráj)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
16:20
Princ, který si vybral Dona Boska
 
17:05
Kristovy stopy v Římě
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:20
Kouzelný cylindr
 !
18:33
Poutník
 
19:13
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
19:25
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: září 2021
 P !
21:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
21:25
Hans Frei
 
22:15
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 
23:50
Za obzorem: Podzimní festival duchovní hudby 2021
 
0:25
Na pomezí ticha a tmy
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jana Sieberová - domácí hospice
 
6:55
Etiopie: Z každého kmene
 
7:25
Hrát si dovoleno
 
7:45
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
8:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
8:32
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
8:35
Animované biblické příběhy: Ester
 
9:00
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 !
9:40
Lucy Grimble (UK) - koncert: Festival UNITED - Vsetín 2019
 
10:35
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 !
11:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
14:10
Počasí
 
14:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
14:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 
15:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
16:00
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
19:05
Nebe nad hlavou
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
20:50
V pohorách po horách: Stolové hory
 P
21:00
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 !
21:50
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
23:25
Benefiční koncert s překvapením pro Nadační fond Betlém nenarozeným
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Hana Scharffová - zahraniční zpravodajka ČT
 
6:55
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 
7:07
Čičmianské tajemství
 
7:45
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
8:15
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
10:50
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 P !
11:15
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 
11:30
V pohorách po horách: Velký kotel - Jeseníky
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 P !
12:40
Než přijde zima
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
13:15
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
15:35
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
16:25
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 
17:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
17:40
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
18:35
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 P !
19:00
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
19:13
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:40
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Putování tučňáků
 !
21:30
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 
23:05
Kristovy stopy v Římě
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:22
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů