Program televize Noe na pondělí 30.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miloslav Vlk
 
7:00
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
7:55
Klapka: s Janou Hnilicovou
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
10:40
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
11:05
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Václava, KCHK 2021
 
13:20
Indie: Jeden
 
13:50
Počasí
 
14:00
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
14:35
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
15:25
Ve službě Šuárů
 !
16:00
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
17:20
Poutníci času: s Pavlem Kuruštou
 
17:35
Víra do kapsy: Augustin a Tomáš. Jak hledali Boha?
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Modrý medvídek
 
18:20
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
18:45
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
19:10
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
19:25
Obrys obrazu
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
21:10
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 P
21:20
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 P !
21:30
Nebe nad hlavou
 
21:55
Padající andělé
 
22:20
Ilaria Graziano & Francesco Forni na Folkových prázdninách
 
22:55
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
23:30
Kulatý stůl: Rizika závislostí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka
 
6:55
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 !
7:25
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Výpravy do divočiny: Ochrana velryb
 !
10:05
Jako sa Trenčani s logdavnom pasuvali: MFF Myjava 2021 online
 
10:30
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
11:30
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Celostátního setkání mládeže Olomouc 2017
 
13:20
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 
14:00
Za obzorem: Ladislav Špaček
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
16:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:30
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
17:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Tajemství krystalu
 
18:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ester
 
19:05
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kristovy stopy v Římě
 
20:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
21:15
Pražská Loreta
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
22:05
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 !
22:35
Má vlast: Vyšehrad
 
23:45
Za obzorem: Ladislav Špaček
 
0:20
Tajemství Jana Pavla II.: Z Fatimy k pádu komunismu
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Tomáš Holub
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
7:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Oulíkem
 
7:30
Jak ji znáte?!: MFF Strážnice 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:10
Generální audience papeže Františka
 P
9:55
Počasí
 
10:20
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
10:40
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 L
14:00
Za obzorem: Hurá do školy
 
14:30
Počasí
 
14:35
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
14:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 
16:00
Josef a jeho bratři
 
16:50
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:20
Měsíční země
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
O zaniklé Karvinné
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 P !
21:05
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
21:15
Ruce Panny Marie
 !
22:40
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Za obzorem: Hurá do školy
 
0:20
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Táňa Fischerová - herečka a politička
 !
7:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Tanec a čas - o životním díle Františka Bonuše (159)
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
10:55
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
11:20
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe: Svatováclavský hudební festival 2021
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Maďarský hudební temperament: Svatováclavský hudební festival 2019
 L !
14:00
Za obzorem: 30 let Bigy Ostrava
 
14:30
Počasí
 
14:35
Generální audience papeže Františka
 
14:55
Klapka: s Martem Eslemem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
16:20
Biblická studna
 P
17:25
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:45
Černý pták
 
19:00
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
21:30
Za obzorem: 30 let Bigy Ostrava
 P !
22:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
0:30
Zambie: Kazatelé na cestě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Graubner - arcibiskup olomoucký a metropolita moravský
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
7:20
Výpravy do divočiny: Na motýlích křídlech
 
8:25
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
10:00
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 !
10:15
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
11:17
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe: Sdílená péče o dítě s autismem
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 L !
14:00
Za obzorem: Podzimní festival duchovní hudby 2021
 
14:30
Počasí
 
14:35
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání
 
15:00
Noční univerzita: Moudrost ve stáří - Prof. PhDr. Jaro Křivohlavý CSc.
 
15:45
V pohorách po horách: Mužský a Příhrazy (Český ráj)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
16:20
Princ, který si vybral Dona Boska
 
17:05
Kristovy stopy v Římě
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:20
Kouzelný cylindr
 !
18:33
Poutník
 
19:13
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
19:25
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: září 2021
 P !
21:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
21:25
Hans Frei
 
22:15
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 
23:50
Za obzorem: Podzimní festival duchovní hudby 2021
 
0:25
Na pomezí ticha a tmy
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jana Sieberová - domácí hospice
 
6:55
Etiopie: Z každého kmene
 
7:25
Hrát si dovoleno
 
7:45
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
8:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
8:32
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
8:35
Animované biblické příběhy: Ester
 
9:00
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 !
9:40
Lucy Grimble (UK) - koncert: Festival UNITED - Vsetín 2019
 
10:35
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 !
11:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
14:10
Počasí
 
14:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
14:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 
15:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
16:00
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
19:05
Nebe nad hlavou
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
20:50
V pohorách po horách: Stolové hory
 P
21:00
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 !
21:50
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
23:25
Benefiční koncert s překvapením pro Nadační fond Betlém nenarozeným
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Hana Scharffová - zahraniční zpravodajka ČT
 
6:55
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 
7:07
Čičmianské tajemství
 
7:45
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
8:15
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
10:50
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 P !
11:15
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 
11:30
V pohorách po horách: Velký kotel - Jeseníky
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 P !
12:40
Než přijde zima
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
13:15
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
15:35
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
16:25
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 
17:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
17:40
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
18:35
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 P !
19:00
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
19:13
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:40
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Putování tučňáků
 !
21:30
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 
23:05
Kristovy stopy v Římě
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:22
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů