Program televize Noe na pondělí 25.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
6:30
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
7:10
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 
7:20
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
8:10
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
10:55
Bohem zapomenuté kouty
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Patmos
 
13:45
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 L !
14:00
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
14:30
Počasí
 P !
14:35
Noční univerzita: prof. Vladimír Just - Havel dramatik, Havel myslitel
 
16:05
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 
16:25
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 
17:40
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Tři mládenci v ohnivé peci
 
18:35
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 P !
19:05
Nebe nad hlavou
 P !
19:30
Vezmi a čti: říjen 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 P !
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 
21:25
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici
 
23:00
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
23:10
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
0:35
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 
6:30
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
7:20
Noční univerzita: prof. Jan Royt - Ikonografie Kristova dětství a Klanění tří králů
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 !
9:40
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
10:42
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert manželů Radových
 
13:40
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 L !
14:00
Za obzorem: olympionik Jakub Tomeček
 
14:30
Počasí
 
14:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 
16:00
Don Bosko v Angole
 
16:20
Vodopády milosrdenství
 !
16:50
Muzikanti hrajte: Orchestr Grande Moravia
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Daniel a lvi
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
19:00
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 
19:10
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Metr od Svatosti (2)
 
21:15
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 !
22:10
J. B. Foerster: Kantáta Svatý Václav: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
23:25
Terra Santa News: 20. 10. 2021
 
23:45
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole
 
0:00
Za obzorem: olympionik Jakub Tomeček
 
0:30
Bolívie – V srdci Bolívie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
6:50
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
7:00
Noční univerzita: prof. Vladimír Just - Havel dramatik, Havel myslitel
 
8:30
Lednický park vypravuje
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:12
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
11:20
Mexiko - země indiánů
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 P !
14:00
Za obzorem: Ruth Konvalinková o školách Evangelické akademie
 
14:30
Počasí
 !
14:40
Cvrlikání: Peter Janků (83)
 
15:45
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
16:20
Až já budu velká: Třebovický koláč 2017
 
17:25
Blahořečení Tita Zemana
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Královna Ester
 
18:27
Strýček Emu: Metr
 
18:45
Naše Horní Lideč
 P !
19:35
Terra Santa News: 27. 10. 2021
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace s mladými z DCM a P. Jiřím Klosem
 
21:05
Hledání skrytých svatých míst: Patmos
 P !
22:00
Noční univerzita: P. Tomáš Reschel - Etika ctnosti v díle A. MacIntyrea
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:20
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
0:10
Za obzorem: Ruth Konvalinková o školách Evangelické akademie
 
0:40
Kapitola z duchovního dědictví Řeckokatolické církve na Slovensku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
6:25
V pohorách po horách: Ostaš - Policko
 
6:35
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 
7:30
Terra Santa News: 27. 10. 2021
 
7:50
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 
8:15
Buon giorno s Františkem
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Noemova Archa
 
9:55
Vezmi a čti: říjen 2021
 !
10:10
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
13:40
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
15:25
Santiago Gapp
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
16:20
Mobil
 
17:15
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
17:40
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:05
Příběhy Starého Zákona: Prorok Jonáš
 P !
18:15
Ovečky: 31. neděle v mezidobí
 
18:40
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na námluvách
 P
19:00
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Pro naše děti: Benefiční koncert k rekonstrukci ZŠ Salvátor ve Valašském Meziříčí
 
21:40
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 !
22:00
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
23:30
S NOACHem po Izraeli
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
0:25
Hans Frei
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
6:50
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
8:25
Zeno Kaprál básník
 P
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
S NOACHem po Izraeli
 
9:50
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 !
10:15
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 
11:20
V pohorách po horách: Brada (14)
 
11:30
Počasí
 
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:20
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
14:00
Za obzorem: 100 let od vzniku Československa (repríza)
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (69)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
16:20
Missio magazín: říjen 2021
 
16:43
Harfa Noemova: Requiem Gabriela Faurého
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Spravedlivý Job
 
18:27
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
19:23
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
19:40
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
21:37
Cvrlikání: Plachý host (69)
 
22:44
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Dokudrama
 
23:35
Bulharsko: Kořeny Romů
 
0:10
Za obzorem: 100 let od vzniku Československa (repríza)
 
0:40
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
6:30
Řád svatého Huberta
 
6:50
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
8:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
8:20
Strýček Emu: Metr
 
8:38
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
9:05
Ovečky: 31. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 
9:40
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Nést svůj kříž: jak a proč?
 
10:15
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P !
10:45
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
13:35
Obchod s migranty
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Folkové prázdniny 2016
 
14:52
Poutníci času: s šéfkuchařem Radkem Davidem
 !
15:10
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Poletuchy
 P !
16:00
Grotesky Bustera Keatona: Frigo plave
 P !
17:05
Hledání skrytých svatých míst: Ostrov Tinos
 
17:50
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Nebe nad hlavou
 
19:20
V pohorách po horách: Ještěd
 P !
19:30
V souvislostech - Daniel Kroupa: Proč potřebujeme ústavu
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 
21:42
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 !
22:42
Evangelium podle Matouše
 
0:40
Harfa Noemova: Život a dílo Ludwiga van Beethovena
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 31.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (21)
 
6:25
Noční univerzita: Doc. Jaroslav Med, CSc. - Bohuslav Reynek
 
7:25
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 
7:50
Evangelium podle Matouše
 P
9:50
Počasí
 P !
9:55
Poutníci času: s akademickým restaurátorem Jakubem Tlučhořem
 
10:15
Vezmi a čti: říjen 2021
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
V pohorách po horách: Velká Čantoryje - Slezské Beskydy
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Daniel Kroupa: Proč potřebujeme ústavu
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 
15:40
Likvidace lepry
 
15:50
Po cestách víry: HADŽ – životní cesta (5)
 
16:40
Noční univerzita: P. Tomáš Reschel - Etika ctnosti v díle A. MacIntyrea
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 
17:50
Počasí
 
17:55
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:00
Ovečky: 31. neděle v mezidobí
 P !
18:25
Strýček Emu: Osel svatým
 
18:40
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
19:10
Fatima: Poselství Rusku
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Saxofony a akordeon: Svatováclavský hudební festival 2021
 
21:10
Žijeme mezi vámi
 !
21:30
Labyrint světa: na motivy Jana Ámose Komenského
 
22:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 1.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (22)
 
6:30
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
7:10
Kdo chce kam ...
 
7:35
Čičmianské tajemství
 
8:10
Hledání skrytých svatých míst: Ostrov Tinos
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
10:55
Bohem zapomenuté kouty
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:15
Mše svatá ze Slavnosti Všech svatých: Ostrava, kaple Telepace
 
12:55
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra
 
13:10
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 L !
14:00
Za obzorem: Slavnost Všech svatých
 
14:30
Počasí
 P !
14:40
Noční univerzita: prof. Petr Slavíček - Věda o vědě – co ví vědci na vědce
 
16:05
V souvislostech - Daniel Kroupa: Proč potřebujeme ústavu
 
16:25
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
16:45
Nebe nad hlavou
 
17:05
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Fešák z bažantnice
 
18:35
Buon giorno s Františkem
 P !
19:20
Pokojné umírání: Paliativní péče vs eutanazie
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 
21:10
Hans Frei
 
21:55
Cvrlikání: Petr Linhart: Milostné vzpomínky na Čp.8 (70)
 
23:05
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 
0:40
Za obzorem: Slavnost Všech svatých
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (23)
 
6:25
Vezmi a čti: říjen 2021
 
6:40
Mladí salesiánští misionáři 2017 - Argentina - Mapučové
 
7:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 !
7:35
Noční univerzita: P. Tomáš Reschel - Etika ctnosti v díle A. MacIntyrea
 
8:35
V souvislostech - Daniel Kroupa: Proč potřebujeme ústavu
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 L
10:45
Mše svatá s papežem Františkem z francouzského vojenského hřbitova v Římě
 
12:10
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
12:25
Počasí
 P
12:30
Přejeme si …
 
12:50
V pohorách po horách: Ještěd
 
13:05
Papež František a jeho umění vést
 L !
14:00
Za obzorem: Památka zesnulých, živě z vyšehradského Slavína
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Podzimní festival duchovní hudby 2013: A. Dvořák - Requiem
 
16:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
17:25
Pražská Loreta
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Ušáci
 
18:35
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
19:05
Missio magazín: říjen 2021
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Eduardem Pechem
 
21:10
Po cestách víry: HADŽ – životní cesta (5)
 !
22:05
G. Verdi: Requiem: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
23:35
Terra Santa News: 27. 10. 2021
 
0:00
Za obzorem: Památka zesnulých, živě z vyšehradského Slavína
 
0:30
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (24)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 11. 2021
 
6:45
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
6:57
Padající andělé
 
7:25
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 !
10:15
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
11:20
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
13:20
Folkové prázdniny 2016
 L !
14:00
Za obzorem: Společnost Na počátku
 
14:30
Počasí
 
14:35
Biblická studna
 
15:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 
15:50
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 11. 2021
 !
16:20
Grotesky Bustera Keatona: Frigo plave
 
17:23
Verbuňk, příběh na celý život
 
17:40
50 let Boží milosti
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Černý rytíř
 
18:35
Strýček Emu: Osel svatým
 
18:50
Průplav Božího přání
 P !
19:30
Terra Santa News: 3. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Psychózy I.
 
21:15
Adorace: Záznam sobotní vigílie z CSM 2017 Olomouc.
 P !
22:25
Noční univerzita: P. doc. Stanislav Přibyl - Kauzy manželské nulity u církevního soudu
 
23:32
Hledání skrytých svatých míst: Ostrov Tinos
 
0:20
Generální audience papeže Františka
 
0:40
Za obzorem: Společnost Na počátku
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (25)
 
6:25
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
6:40
Flešbeky - Godzone podcast
 
7:15
Harfa Noemova: G. Donizetti a jeho Messa di Gloria e Credo
 
7:40
Znovu v Nazaretu: Archeologie a tradice  Ježíšova města
 
8:35
Terra Santa News: 3. 11. 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 !
10:52
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Fatima: Poselství Rusku
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L !
14:00
Za obzorem: J. K. Matocha, výročí úmrtí olomouckého arcibiskupa
 
14:30
Počasí
 
14:35
Dvanáct rwandských mučednic
 !
14:50
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
15:40
Než přijde zima
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 2. 11. 2021
 
16:15
Saxofony a akordeon: Svatováclavský hudební festival 2021
 
17:20
750 let Ostravou
 
17:40
Kostel sv. Vincenta de Paul: Bratislava - Ružinov
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 32. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:45
S Hubertem do lesa: Případ pro ptáčkaře
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Jak potkávat svět: s Alfredem Strejčkem
 
21:30
V pohorách po horách: Ještěd
 
21:45
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 P !
22:05
Pod lampou: Jaké bude Fialovo Česko, jaká je Bidenova Amerika?
 
23:22
Luboš Malina & Kateřina García na Folkových prázdninách
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 4. 11. 2021
 
0:30
Za obzorem: J. K. Matocha, výročí úmrtí olomouckého arcibiskupa
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (26)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 11. 2021
 
6:50
Za tajemstvím šumavských lesů
 
7:40
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 !
7:55
Naše děti: Rožnovské slavnosti 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Plamínky ohně
 
9:41
Rura na Folkových prázdninách
 
10:10
Biblická studna
 
11:15
Kouzlo strun
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert Pěveckého sdružení moravských učitelů
 L !
14:00
Za obzorem: Viktor Velek, muzikolog
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Když bolí duše: Psychózy I.
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 4. 11. 2021
 
16:15
Barva lásky
 
16:50
Klapka: s Eduardem Pechem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
V pohorách po horách: Ještěd
 
18:20
S Hubertem do lesa: Veverčí záchranáři
 
18:35
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:40
Noční univerzita: Anselm Grün OSB - Od mne k tobě
 
19:30
Vitráže v kapli Ducha svatého
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: listopad 2021
 
21:23
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina
 !
21:35
Dekalog I.: První přikázání
 
22:33
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
23:38
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
0:00
Za obzorem: Viktor Velek, muzikolog
 
0:30
Vodopády milosrdenství
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (27)
 
6:30
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
7:10
Egypt – unesené nevěsty
 
7:40
Až na konec světa
 P
8:40
Počasí
 
8:50
Strýček Emu: Osel svatým
 
9:04
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
9:08
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
9:35
Ovečky: 32. neděle v mezidobí
 P !
10:00
Apoštolové
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 4. 11. 2021
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Jaké bude Fialovo Česko, jaká je Bidenova Amerika?
 
13:20
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
14:10
Počasí
 
14:15
Duchovní malby: Andělé
 
14:45
Něco navíc
 
16:00
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 P !
17:00
Hledání skrytých svatých míst: Meteora
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 P !
19:30
V souvislostech - Jakub Suchel: Pomoc pro lidi s autismem
 
19:53
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 P
20:50
V pohorách po horách: Luční hora - Krkonoše
 P !
21:02
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 !
21:50
Evangelium podle Marka
 
23:50
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (28)
 
6:30
Kmochův Kolín 2019: Dechová hudba Mistříňanka - 1. část
 
7:00
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
7:25
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem
 
7:45
Jak potkávat svět: s Alfredem Strejčkem
 P
9:10
Počasí
 
9:15
Něco navíc
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jakub Suchel: Pomoc pro lidi s autismem
 
12:42
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
14:05
Počasí
 
14:10
Muzikanti hrajte
 !
14:40
Grotesky Bustera Keatona: Frigo plave
 
15:43
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko
 
15:55
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 !
16:40
Apoštolové
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 P !
18:05
Strýček Emu: Svatomartinské (povídání)
 
18:20
Ovečky: 32. neděle v mezidobí
 
18:40
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
19:10
Stíny barbarské noci
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: se sestrou Benedictou Hübnerovou
 P
20:55
VOX IMAGINIS
 
22:30
Klapka: s Eduardem Pechem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Rok vína
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů