Program televize Noe na pondělí 8.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (29)
 
6:30
Klapka: s Eduardem Pechem
 
7:35
V pohorách po horách: Luční hora - Krkonoše
 
7:45
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 
8:47
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Nový Zéland
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
10:20
Když bolí duše: Psychózy I.
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Meteora
 
13:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
14:00
Za obzorem: Kavárny - místa setkávání
 
14:30
Počasí
 P !
14:35
Noční univerzita: prof. MUDr. Jan Pirk - Pokusy lékařů na sobě pro pokrok medicíny
 
15:10
Dobrá obec Dobrá
 
15:35
Nebe nad hlavou
 
15:55
V souvislostech - Jakub Suchel: Pomoc pro lidi s autismem
 !
16:20
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Lesní studánka
 
18:40
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
19:00
Dokořán: se sestrou Benedictou Hübnerovou
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Katka Lachmanová
 P !
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Nové výzkumy v Milevsku
 
21:20
Missio magazín: říjen 2021
 
21:45
Noemova pošta: listopad 2021
 
22:55
Harfa Noemova: Koncert Zürcher Sängerknaben - chlapeckého sboru
 
23:20
Naše peníze, jejich osud
 
0:15
Za obzorem: Kavárny - místa setkávání
 
0:45
O Mysu dobré naděje
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (30)
 
6:25
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
6:40
Odkaz předků: Ročov (3)
 
6:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 
7:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
7:55
Poutníci času: s Pavlem Kuruštou
 
8:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 
9:15
V souvislostech - Jakub Suchel: Pomoc pro lidi s autismem
 !
9:37
Čas pro Malawi
 
10:22
Noční univerzita: P. doc. Stanislav Přibyl - Kauzy manželské nulity u církevního soudu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Slovo, místo setkání
 
13:10
Muzikanti hrajte
 
13:40
V pohorách po horách: Luční hora - Krkonoše
 !
14:00
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
14:35
Počasí
 
14:40
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Česká lidová píseň (158)
 
16:05
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
17:05
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Na srnky se nesahá
 
18:35
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 
19:05
Turiec, region magických vod
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:45
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 P !
22:05
Symfonický koncert 2.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
22:55
Terra Santa News: 3. 11. 2021
 
23:15
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
23:50
František Derfler u stolu
 
0:40
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (31)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2021
 
6:47
Noční univerzita: prof. MUDr. Jan Pirk - Pokusy lékařů na sobě pro pokrok medicíny
 
7:20
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry
 
7:25
Jak potkávat svět: se Simou Martausovou
 P
8:50
Počasí
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:10
Generální audience papeže Františka
 
10:10
Srbsko: Semínko naděje
 
10:40
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 
13:50
Hornolidečsko - Valašské Příkazy
 L !
14:00
Za obzorem: Rita Kramerová o projektu Nedoušek
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Alfredem Strejčkem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2021
 
16:25
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Katka Lachmanová
 
17:25
Portréty krajiny
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
Strýček Emu: Svatomartinské (povídání)
 
18:25
S Hubertem do lesa: Náčelník Dravec
 
18:40
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 !
18:45
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na námluvách
 
19:05
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 P !
19:30
Terra Santa News: 10. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Večer svědectví - předprogram Godzone Tour (98)
 
21:10
Hledání skrytých svatých míst: Meteora
 !
22:05
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
23:15
Továrna mezi vodami
 
23:55
Generální audience papeže Františka
 
0:20
Za obzorem: Rita Kramerová o projektu Nedoušek
 
0:50
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (32)
 
6:30
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
7:20
Terra Santa News: 10. 11. 2021
 
7:40
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
8:15
Buon giorno s Františkem
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 !
10:05
Noemova pošta: listopad 2021
 
11:15
V pohorách po horách: Kriváň
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Franz Liszt: Virtuóz hudby
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
SIGNÁLY AWARDS 2021
 
14:30
Počasí
 
14:35
VOX IMAGINIS
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2021
 
16:32
Svatá Anežka
 
16:55
V pohorách po horách: Luční hora - Krkonoše
 
17:05
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 33. neděle v mezidobí
 
18:40
S Hubertem do lesa: Záhada jezevčí nory
 
18:55
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Kroj bohaté jak Hanák samotné... (166)
 
21:30
Dobrý voják Charlie
 P !
22:07
Pod lampou s Čekanem, Bražinovou, Klempou a Kollárem: Vyhneme se obětem druhé vlny?
 
0:00
SIGNÁLY AWARDS 2021
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 11. 11. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (33)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 11. 11. 2021
 
6:50
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
7:25
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Don Rua - nástupce
 
9:45
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Nové výzkumy v Milevsku
 !
10:15
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Katka Lachmanová
 
11:20
V pohorách po horách: Siná - Nízké Tatry
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
13:15
Procházka strážnickým parkem: MFF Strážnice 2019
 
13:40
Benin - cesta návratu
 P !
14:00
Za obzorem: manželé Bangovi, Mezinárodní den nevidomých
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Noční univerzita: RNDr. Zuzana Šmídová - Bezlepková dieta - fakta a mýty
 
15:20
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 11. 2021
 
16:25
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
17:10
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 !
17:30
Magazín Mary’s Meals
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Netopýří muž
 
18:35
Farní charita Starý Knín a nové formy péče o malé děti
 
18:45
Expedice Rembaranka 1969
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Akce Kulak v 50. letech
 
21:30
Dokonalá radost
 !
22:05
Dekalog II.: Druhé přikázání
 
23:05
V pohorách po horách: Luční hora - Krkonoše
 
23:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
0:00
Za obzorem: manželé Bangovi, Mezinárodní den nevidomých
 
0:33
50 let Apollo
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (34)
 
6:25
Hovory z Rekovic: Kamil Mrva
 
6:40
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 
6:53
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
7:18
Ve službě Šuárů
 
7:50
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Nový Zéland
 
8:00
Sedmihlásky: Dyby byla ptačkem (151)
 
8:05
Strýček Emu: Svatomartinské (povídání)
 
8:20
Ovečky: 33. neděle v mezidobí
 
8:40
Animované biblické příběhy: Spravedlivý soudce
 P
9:10
Počasí
 
9:15
Missio magazín: říjen 2021
 
9:40
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 P
10:45
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 11. 11. 2021
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s Čekanem, Bražinovou, Klempou a Kollárem: Vyhneme se obětem druhé vlny?
 
13:55
V pohorách po horách: Lysá hora
 
14:15
Počasí
 !
14:20
Procházka strážnickým parkem: MFF Strážnice 2019
 
14:45
Sedm divů v Těrchové
 !
15:20
S nikým bych neměnila
 
16:05
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
16:20
Počasí
 L !
16:30
Mše svatá ke Světovému dni předčasně narozených dětí: bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě
 P
18:00
Hledání skrytých svatých míst: Olymp
 
18:45
Dokořán: se sestrou Benedictou Hübnerovou
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Tvrdoň: Vyjednávání o nové vládě
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (27)
 P !
21:10
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 P !
22:15
V pohorách po horách: Lovoš – České středohoří
 !
22:25
Evangelium podle Lukáše
 
0:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (35)
 
6:25
Nebe nad hlavou
 
6:45
Vezmi a čti: říjen 2021
 
7:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
7:40
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 P
8:05
Počasí
 
8:10
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
8:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Kroj bohaté jak Hanák samotné... (166)
 L !
10:00
Mše svatá s papežem Františkem u příležitosti 5. světového dne chudých
 P
11:20
Poutníci času: s Ludmilou Uhrovou
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Tvrdoň: Vyjednávání o nové vládě
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
Počasí
 !
14:00
Dobrodružství před kamerou (27)
 
15:00
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 
16:05
Guyanská Diana
 
16:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Nové výzkumy v Milevsku
 P
16:40
Plasťáci útočí
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 P
18:05
Strýček Emu: Meduňka
 
18:19
Ovečky: 33. neděle v mezidobí
 
18:40
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
19:10
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 
19:25
Na křídlech andělů
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (5)
 
21:10
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
22:50
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Santiago Gapp
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů