Program televize Noe na pondělí 15.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (36)
 
6:30
Hrdinové víry: P. Ignác Stuchlý (1)
 
7:35
Příběh o Žofii
 
8:15
Flešbeky - Godzone podcast: Matej Sabo - POTREBUJEME MAŤ ĽUDÍ, KTORÍ VIDIA 100% NÁŠHO ŽIVOTA (15)
 
8:45
V pohorách po horách: Lovoš – České středohoří
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Outdoor Films s Jiřím Honem: Fotografující poutník (56)
 
10:55
Bible pro Severní Koreu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Olymp
 
13:35
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 P !
14:00
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 
14:30
Počasí
 
14:35
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 !
15:20
Rozumět internetovým dětem
 
16:10
V souvislostech - Jan Tvrdoň: Vyjednávání o nové vládě
 !
16:32
Když bolí duše: Psychózy I.
 
17:40
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
17:50
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:20
S Hubertem do lesa: Duch
 P
18:40
Víra do kapsy: Jsou duchovní cvičení i pro mě?
 
18:55
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?: s Doc. MUDr. Rastislavem Maďarem, PhD.
 
21:25
Oživení studené války?
 
21:55
Dokořán: se sestrou Benedictou Hübnerovou
 
22:39
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 
22:50
Kulatý stůl: Akce Kulak v 50. letech
 
0:10
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 
0:40
Chlapi na hoře
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 16.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (37)
 
6:25
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
6:40
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
7:40
Vietnam
 
7:55
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:18
V souvislostech - Jan Tvrdoň: Vyjednávání o nové vládě
 !
9:40
Poutníci času: s Ludmilou Uhrovou
 
9:55
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
10:15
Noční univerzita: Mons. Zdenek Wasserbauer - Františkova vize života křesťana v dnešním světě
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na větrné hůrce
 
13:10
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
13:40
V pohorách po horách: Lovoš – České středohoří
 L !
14:00
Za obzorem: Šimon Heller - politik, učitel, cestovatel
 
14:30
Počasí
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Poníky, Poníky
 !
16:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Kroj bohaté jak Hanák samotné... (166)
 
17:25
Duchovní malby: Sixtinská kaple
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:20
S Hubertem do lesa: Žralok z rybníka
 
18:35
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
19:05
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
21:10
Janomamové v Brazílii
 !
21:35
Koncert slovenského sboru Lúčnica: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
22:35
Terra Santa News: 10. 11. 2021
 
22:55
Biblická studna: s Márií Kunstovou
 
0:00
Za obzorem: Šimon Heller - politik, učitel, cestovatel
 
0:30
Pustevny
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 17.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (38)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2021
 
6:50
Noční univerzita: Prof. Jan Sokol, CSc. - Naděje, zázraky a svoboda
 
7:40
Cvrlikání: Vladimír Merta (74)
 !
8:45
Církev a Revoluce: debata o roli církve v listopadových událostech 1989
 P
9:45
Počasí
 L !
9:55
Mše svatá na poděkování Bohu a sv. Anežce České za dar svobody: chrám Matky Boží před Týnem, Praha
 
11:30
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Generální audience papeže Františka
 
13:05
Procházka strážnickým parkem: MFF Strážnice 2019
 !
13:30
Za obzorem: Alexandra Alvarová nejen o dezinformacích
 
14:00
Počasí
 L !
14:05
Živě z Prahy
 
15:10
V pohorách po horách: Klíč - Lužické hory
 
15:20
Vezmi a čti: říjen 2021
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2021
 
16:00
Dům ze skla?: s Doc. MUDr. Rastislavem Maďarem, PhD.
 
17:20
S Hubertem do lesa: Komu uletěly včely?
 
17:35
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
17:40
Strýček Emu: Meduňka
 
17:55
Počasí
 
18:05
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou
 P !
19:30
Terra Santa News: 17. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 L
21:15
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 !
22:20
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
23:05
Hledání skrytých svatých míst: Olymp
 
23:50
Generální audience papeže Františka
 
0:15
Josef a jeho bratři
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 18.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (39)
 
6:25
Víra do kapsy: Jsou duchovní cvičení i pro mě?
 
6:40
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 
7:45
Terra Santa News: 17. 11. 2021
 !
8:05
Verbovali a verbovali ...: Strážnice 2020
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Kulatý stůl: Akce Kulak v 50. letech
 
10:45
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: se sestrou Benedictou Hübnerovou
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L !
14:00
Za obzorem: Projekt NePornu
 
14:30
Počasí
 
14:35
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (5)
 
15:40
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 11. 2021
 
16:20
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
16:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Katka Lachmanová
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
18:40
S Hubertem do lesa: Boj o jelena
 
18:55
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Hrozen (84)
 
21:15
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 
21:35
Obrys obrazu
 P !
22:05
Pod lampou s držitelem Nobelovy ceny Thornem: Černé díry, jak je vidíme a slyšíme
 
23:00
Záliv svatých
 
0:10
Za obzorem: Projekt NePornu
 
0:40
Historie sklářství v Karolince
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 19.11.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (40)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 11. 2021
 
6:50
Obnova objektu Libušín po požáru
 
7:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Kroj bohaté jak Hanák samotné... (166)
 
8:40
V pohorách po horách: Lysá hora
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Na půli cesty
 
9:50
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 !
10:05
Dům ze skla?: s Doc. MUDr. Rastislavem Maďarem, PhD.
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
13:30
Víc než chrám: jednota různého
 L !
14:00
Za obzorem: Alena Borovcová o technických památkách
 
14:30
Počasí
 
14:35
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 
15:50
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 18. 11. 2021
 
16:20
Kambodža pohledem zblízka
 !
16:50
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
S Hubertem do lesa: Čertovy kameny
 
18:30
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 !
18:35
Klapka: s Eduardem Pechem
 
19:40
V pohorách po horách: Radhošť
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Svoboda a zodpovědnost
 !
21:30
Dekalog III.: Třetí přikázání
 
22:30
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 
0:05
Za obzorem: Alena Borovcová o technických památkách
 
0:35
S Bohem podél Rio Maraňon
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 20.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
7:15
Cestujeme regionem Záhorie
 
8:15
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 P
8:30
Počasí
 
8:35
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
8:40
Strýček Emu: Meduňka
 
8:54
Ovečky: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
9:15
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
9:40
Plasťáci útočí
 
10:45
Harfa Noemova: Operní předehry
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 18. 11. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Nové výzkumy v Milevsku
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s držitelem Nobelovy ceny Thornem: Černé díry, jak je vidíme a slyšíme
 
12:55
V pohorách po horách: Osnica - Malá Fatra
 
13:05
Záliv svatých
 
14:10
Počasí
 
14:15
Jarmark: Třebovický koláč 2017
 P !
16:00
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 P !
16:45
Grotesky Bustera Keatona: Láska kvete v každém věku
 
17:45
Poutníci času: s Ludmilou Uhrovou
 
18:10
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
18:40
Počasí
 P
18:45
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 P !
18:55
V souvislostech - Ondřej Klimeš: Pronásledování Ujgurů v Číně
 
19:15
Přejeme si …
 L !
19:40
Godzone Tour 2021: Boh nie je mŕtvy: ESPÉ a hostia
 !
22:05
Evangelium podle Jana
 
0:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
0:50
Kambodža pohledem zblízka
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 21.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Matka Vojtěcha (5)
 
7:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
7:30
Pokojné umírání: Paliativní péče vs eutanazie
 
8:00
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
8:45
Maribor - Kostel světla
 
9:00
Víra do kapsy: Jsou duchovní cvičení i pro mě?
 
9:15
Cvrlikání: Hrozen (84)
 L !
10:30
Mše svatá ze Slavnosti Ježíše Krista Krále: kaple Telepace, Ostrava
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Klimeš: Pronásledování Ujgurů v Číně
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte: Moravanka
 
14:30
Počasí
 
14:35
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 
15:20
Grotesky Bustera Keatona: Láska kvete v každém věku
 
16:22
Lednický park vypravuje
 P
16:45
Všem národům
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pilky (156)
 P !
18:10
Strýček Emu: Vodováha a rovnováha
 
18:25
Ovečky: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
18:45
Živě z Prahy
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Janem Wolfem
 P !
20:50
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 !
21:35
Benefiční koncert Od srdce k srdci: Koncert nevidomých slovenských umělců na podporu handicapovaných v obcích postižených tornádem
 
22:50
Výpravy do divočiny: V Moravském krasu
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:17
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 22.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
7:10
Muziky z Javorníkov: MFF Myjava 2021 online
 
8:00
Hnutí Fokoláre v ČR a Chiara Lubichová
 
8:45
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
10:50
Adopce srdce
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
13:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 !
14:00
Za obzorem: Pomoc na Ukrajině
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Klimeš: Pronásledování Ujgurů v Číně
 
16:20
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (1)
 
16:40
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Zloději kaštanů
 
18:35
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
19:15
Hovory z Rekovic: Lenka Hrůzová
 !
19:30
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 P
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
21:05
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
22:15
Kulatý stůl: Svoboda a zodpovědnost
 
23:40
Než přijde zima
 
0:00
Za obzorem: Pomoc na Ukrajině
 
0:30
Probuzení Haiti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 23.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
7:15
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Kroj bohaté jak Hanák samotné... (166)
 
8:40
Století Andělky
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 
9:30
V souvislostech - Ondřej Klimeš: Pronásledování Ujgurů v Číně
 !
9:55
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
10:40
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:40
Dům ze skla?: s Doc. MUDr. Rastislavem Maďarem, PhD.
 
14:00
Živě s Noe: Sbírka Krabice od bot s Pavlem Hanychem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
14:55
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 
16:00
Muzikanti hrajte: Moravanka
 !
17:10
Dokořán: s Janem Wolfem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Vlkodlak
 
18:35
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
19:00
Bolívie – V srdci Bolívie
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Začátek konce jaderných zbraní
 
21:45
Mwebare kwija - Klinika v buši
 !
22:05
Má vlast: Bouzov
 
23:30
Terra Santa News: 17. 11. 2021
 
0:00
Živě s Noe: Sbírka Krabice od bot s Pavlem Hanychem
 
0:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 24.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:15
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
7:40
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 P
8:57
Počasí
 L !
9:05
Generální audience papeže Františka
 
10:15
Stopy ve sněhu
 
11:10
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Egypt – unesené nevěsty
 
13:20
Tóny v tichu
 
14:00
Za obzorem: Zvony míru a pokoje pro Evropu
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jarmark: Třebovický koláč 2017
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
16:40
Cvrlikání: Hrozen (84)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Strýček Emu: Vodováha a rovnováha
 
18:27
S Hubertem do lesa: Zloděj šál
 
18:40
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:45
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (2)
 
19:00
Sýrie: uprostřed popela
 P
19:30
Terra Santa News: 24. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 !
21:40
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu (1)
 
22:20
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava
 !
22:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
23:25
Generální audience papeže Františka
 
23:50
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
0:40
Za obzorem: Zvony míru a pokoje pro Evropu
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 25.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:10
Zahradní slavnost: Pavlovice u Přerova
 
8:35
Terra Santa News: 24. 11. 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Pěšák Boží
 !
10:10
Kulatý stůl: Svoboda a zodpovědnost
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Janem Wolfem
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Za obzorem: Projekt Obase
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Jak potkávat svět: s Janem Staňkem
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
16:30
Výpravy do divočiny: Zachraňme slony
 
17:30
Poutníci času: s Ludmilou Uhrovou
 
17:55
Počasí
 
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 1. neděle adventní
 
18:40
S Hubertem do lesa: Žabák z bažin
 
18:55
Sedmihlásky: Pilky (156)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 
21:15
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 
21:25
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
21:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 !
22:05
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
23:15
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 
0:10
Za obzorem: Projekt Obase
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 26.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:15
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
7:35
V pohorách po horách: Harrachovy kameny
 
7:45
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
8:05
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 
10:30
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
10:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
10:50
Počasí
 !
11:00
Mše svatá s hnutím Na vlastních nohou: z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském Hradě
 
12:20
Tak trošku jiný lyžák
 P
12:35
Přejeme si …
 
12:50
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
13:15
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Komorní koncert pro 48 strun a dvě hlasivky
 L !
14:00
Za obzorem: Petr Jašek, pronásledování křesťanů ve světě
 
14:36
Počasí
 
14:41
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 
14:52
Vezmi a čti: říjen 2021
 
15:06
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
 
15:21
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu (1)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
16:20
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (3)
 
16:33
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
16:50
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Čarodějný dvoreček
 
18:35
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
19:00
Doma, to je něco úžasnýho...
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Synoda o synodalitě
 !
21:30
Dekalog IV.: Čtvrté přikázání
 
22:35
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
23:20
Koncert slovenského sboru Lúčnica: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
0:25
Za obzorem: Petr Jašek, pronásledování křesťanů ve světě
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 27.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: P. František Šilhan SJ (11)
 
7:10
Na pomezí ticha a tmy
 
7:55
Léta letí k andělům: Jan Graubner - metropolita moravský (57)
 
8:20
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
8:25
Strýček Emu: Vodováha a rovnováha
 
8:35
Ovečky: 1. neděle adventní
 
9:00
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 P
10:00
Počasí
 !
10:05
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Pavla Fischera - Rodina
 P
10:50
Flešbeky - Godzone podcast: sestra Helena - Boha som stretla za komunizmu na protináboženskom školení (16)
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
13:15
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
14:10
Počasí
 
14:15
Klapka: s Eduardem Pechem
 !
15:20
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 P !
16:50
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
17:40
Počasí
 
17:45
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P !
18:10
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na mašině
 P !
19:30
V souvislostech - Martin Havrda: Pandemie z pohledu kovidového oddělení
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Michalem Kosíkem a Danielem Bařákem: Sportem proti hendikepu
 !
21:40
Místní hrdina
 
23:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 28.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
7:40
V pohorách po horách: Malý Kriváň - Malá Fatra očima Jiřího Kráčalíka
 
7:50
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
9:35
Adopce srdce
 P !
10:10
Poutníci času: s Hynkem Medřickým
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Martin Havrda: Pandemie z pohledu kovidového oddělení
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36) (2)
 
14:45
Outdoor Films s Michalem Kosíkem a Danielem Bařákem: Sportem proti hendikepu
 
16:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
17:15
Harfa Noemova: Felix Mendelssohn-Bartholdy: Oratorium Eliáš
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 P !
18:05
Strýček Emu: Adventní
 
18:20
Ovečky: 1. neděle adventní
 
18:45
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
19:15
Lidé a město
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Mučen pro Krista
 !
21:25
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
23:10
Buon giorno s Františkem
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Mexiko - země indiánů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů