Program televize Noe na pondělí 22.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
7:10
Muziky z Javorníkov: MFF Myjava 2021 online
 
8:00
Hnutí Fokoláre v ČR a Chiara Lubichová
 
8:45
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
10:50
Adopce srdce
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
13:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 !
14:00
Za obzorem: Pomoc na Ukrajině
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Klimeš: Pronásledování Ujgurů v Číně
 
16:20
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (1)
 
16:40
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Zloději kaštanů
 
18:35
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
19:15
Hovory z Rekovic: Lenka Hrůzová
 !
19:30
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 P
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
21:05
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
22:15
Kulatý stůl: Svoboda a zodpovědnost
 
23:40
Než přijde zima
 
0:00
Za obzorem: Pomoc na Ukrajině
 
0:30
Probuzení Haiti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 23.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
7:15
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Kroj bohaté jak Hanák samotné... (166)
 
8:40
Století Andělky
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 
9:30
V souvislostech - Ondřej Klimeš: Pronásledování Ujgurů v Číně
 !
9:55
Noční univerzita: P. Václav Vacek - Mystika
 
10:40
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:40
Dům ze skla?: s Doc. MUDr. Rastislavem Maďarem, PhD.
 
14:00
Živě s Noe: Sbírka Krabice od bot s Pavlem Hanychem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
14:55
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 
16:00
Muzikanti hrajte: Moravanka
 !
17:10
Dokořán: s Janem Wolfem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Vlkodlak
 
18:35
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
19:00
Bolívie – V srdci Bolívie
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Začátek konce jaderných zbraní
 
21:45
Mwebare kwija - Klinika v buši
 !
22:05
Má vlast: Bouzov
 
23:30
Terra Santa News: 17. 11. 2021
 
0:00
Živě s Noe: Sbírka Krabice od bot s Pavlem Hanychem
 
0:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 24.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:15
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
7:40
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 P
8:57
Počasí
 L !
9:05
Generální audience papeže Františka
 
10:15
Stopy ve sněhu
 
11:10
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Egypt – unesené nevěsty
 
13:20
Tóny v tichu
 
14:00
Za obzorem: Zvony míru a pokoje pro Evropu
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jarmark: Třebovický koláč 2017
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
16:40
Cvrlikání: Hrozen (84)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Strýček Emu: Vodováha a rovnováha
 
18:27
S Hubertem do lesa: Zloděj šál
 
18:40
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:45
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (2)
 
19:00
Sýrie: uprostřed popela
 P
19:30
Terra Santa News: 24. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 !
21:40
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu (1)
 
22:20
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava
 !
22:25
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
23:25
Generální audience papeže Františka
 
23:50
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
0:40
Za obzorem: Zvony míru a pokoje pro Evropu
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 25.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:10
Zahradní slavnost: Pavlovice u Přerova
 
8:35
Terra Santa News: 24. 11. 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Pěšák Boží
 !
10:10
Kulatý stůl: Svoboda a zodpovědnost
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Janem Wolfem
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Za obzorem: Projekt Obase
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Jak potkávat svět: s Janem Staňkem (68)
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 23. 11. 2021
 
16:30
Výpravy do divočiny: Zachraňme slony
 
17:30
Poutníci času: s Ludmilou Uhrovou
 
17:55
Počasí
 
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 1. neděle adventní
 
18:40
S Hubertem do lesa: Žabák z bažin
 
18:55
Sedmihlásky: Pilky (156)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 
21:15
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 
21:25
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 
21:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 !
22:05
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
23:15
Mezi pražci: Listopad 2021 (100)
 
0:10
Za obzorem: Projekt Obase
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 26.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:15
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
7:35
V pohorách po horách: Harrachovy kameny
 
7:45
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
8:05
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 
10:30
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
10:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
10:50
Počasí
 !
11:00
Mše svatá s hnutím Na vlastních nohou: z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském Hradě
 
12:20
Tak trošku jiný lyžák
 P
12:35
Přejeme si …
 
12:50
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
13:15
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Komorní koncert pro 48 strun a dvě hlasivky
 L !
14:00
Za obzorem: Petr Jašek, pronásledování křesťanů ve světě
 
14:36
Počasí
 
14:41
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 
14:52
Vezmi a čti: říjen 2021
 
15:06
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
 
15:21
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Na prahu adventu (1)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
16:20
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (3)
 
16:33
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
16:50
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Čarodějný dvoreček
 
18:35
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
19:00
Doma, to je něco úžasnýho...
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Synoda o synodalitě
 !
21:30
Dekalog IV.: Čtvrté přikázání
 
22:35
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
23:20
Koncert slovenského sboru Lúčnica: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
0:25
Za obzorem: Petr Jašek, pronásledování křesťanů ve světě
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 27.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: P. František Šilhan SJ (11)
 
7:10
Na pomezí ticha a tmy
 
7:55
Léta letí k andělům: Jan Graubner - metropolita moravský (57)
 
8:20
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
8:25
Strýček Emu: Vodováha a rovnováha
 
8:35
Ovečky: 1. neděle adventní
 
9:00
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Makabejští (167 – 165 př. n. l.)
 P
10:00
Počasí
 !
10:05
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Pavla Fischera - Rodina
 P
10:50
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 25. 11. 2021
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
13:15
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
14:10
Počasí
 
14:15
Klapka: s Eduardem Pechem
 !
15:20
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 P !
16:50
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
17:40
Počasí
 
17:45
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 P !
18:10
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na mašině
 P !
19:30
V souvislostech - Martin Havrda: Pandemie z pohledu kovidového oddělení
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Michalem Kosíkem a Danielem Bařákem: Sportem proti hendikepu
 !
21:40
Místní hrdina
 
23:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 28.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
7:40
V pohorách po horách: Malý Kriváň - Malá Fatra očima Jiřího Kráčalíka
 
7:50
Letem jazzem: jazz a fusion (12)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Večeře u Slováka: 1. neděle adventní
 
9:35
Adopce srdce
 P !
10:10
Poutníci času: s Hynkem Medřickým
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Martin Havrda: Pandemie z pohledu kovidového oddělení
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36) (2)
 
14:45
Outdoor Films s Michalem Kosíkem a Danielem Bařákem: Sportem proti hendikepu
 
16:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Ježíš a černá ovce
 
17:15
Harfa Noemova: Felix Mendelssohn-Bartholdy: Oratorium Eliáš
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 P !
18:05
Strýček Emu: Adventní
 
18:20
Ovečky: 1. neděle adventní
 
18:45
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
19:15
Lidé a město
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Mučen pro Krista
 !
21:25
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
23:10
Buon giorno s Františkem
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Mexiko - země indiánů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 29.11.2021

 
6:05
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
7:05
Klauzura
 
7:30
Makedonie - Zkušenost zmrtvýchvstání
 
8:00
Buon giorno s Františkem
 
8:45
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 
8:50
Vietnam
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films se Sašou Ryvolovou: Zážitky nemusí být krásné, hlavně když jsou silné! (58)
 
10:50
Dopisy z rovníku
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
13:40
Návrat ke kořenům
 
14:05
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 
14:10
Historie sklářství v Karolince
 
14:30
Počasí
 
14:35
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná
 
14:45
Noční univerzita: P. doc. Tomáš Petráček, Th.D. - Karel IV. a česká duchovní tradice
 
16:00
V souvislostech - Martin Havrda: Pandemie z pohledu kovidového oddělení
 
16:20
Jak potkávat svět: s Janem Zástěrou (75)
 
17:45
V pohorách po horách: Roklina Piecky - Slovenský ráj
 
17:55
Počasí
 
18:00
Stavitelé měst
 
18:15
S Hubertem do lesa: Bezhlavcův hrádek
 
18:30
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 
18:35
Na větrné hůrce
 
18:55
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 P !
19:30
Nebe nad hlavou
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Ruce Panny Marie
 P !
21:30
Vezmi a čti: listopad 2021
 P
21:45
Veselo v Žilinskom kraji
 
22:20
Kulatý stůl: Synoda o synodalitě
 
23:45
O zaniklé Karvinné
 
0:30
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.11.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (1. část)
 
6:45
Srbsko: Semínko naděje
 
7:15
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 
9:20
V souvislostech - Martin Havrda: Pandemie z pohledu kovidového oddělení
 
9:40
S Bohem pro lidi
 
10:10
Venezuela – Ženy nahoře
 
10:40
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 !
10:55
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Bděte a modlete se (Lk 21,25-28.34-36) (2)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
13:06
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
13:35
Řád svatého Huberta
 
14:00
Počasí
 
14:10
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 
14:15
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
14:35
Poutníci času: s Hynkem Medřickým
 
14:52
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
15:05
Jan Sarkander (1576 - 1620)
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:32
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
16:45
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
17:55
Počasí
 
18:05
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi
 
18:15
S Hubertem do lesa: Poklad z údolí smradu
 
18:30
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 
18:35
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
19:05
Pomoc, která se točí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Pěšky bez hranic
 
21:00
Dokořán: s Janem Wolfem
 
21:45
Na cestě k Otcovu domu
 
22:05
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (1)
 
22:55
Terra Santa News: 24. 11. 2021
 
23:15
Biblická studna
 
0:25
S Bohem podél Rio Maraňon
 
0:50
Setkání citeristů v Lukově
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (2. část)
 
6:35
Izrael: Země zaslíbená
 
7:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2021
 
7:25
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 !
7:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na mašině
 
8:55
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 P
9:00
Počasí
 L
9:05
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
10:50
Veselo v Žilinskom kraji
 
11:20
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 P
12:50
Duch národa žije v písni
 
13:35
Chudoba - Sestra Ráchel
 
13:55
Don Bosko: světec, který skákal salta
 
14:30
Počasí
 
14:35
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 30. 11. 2021
 
16:30
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
16:40
Noční univerzita: P. doc. Tomáš Petráček, Th.D. - Karel IV. a česká duchovní tradice
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
18:10
Počasí
 
18:15
S Hubertem do lesa: Čupakabra
 
18:30
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 
18:35
Strýček Emu: Adventní
 
18:50
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P !
19:30
Terra Santa News: 1. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Psychózy II.
 L
21:15
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 !
22:20
Noční univerzita: P. Petr Karas - Hledání ztracených
 
23:30
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina
 
23:40
Generální audience papeže Františka
 
0:05
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
0:55
Dobrý pastýř biskup Jorge Gottau - Argentina
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Hanák - kněz a publicista
 
6:45
Církev za oponou: Celibát
 
7:00
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 
7:35
Jánošíkove dni 2020
 
8:00
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
 
8:15
Nebe nad hlavou
 
8:35
Terra Santa News: 1. 12. 2021
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
9:20
Kulatý stůl: Synoda o synodalitě
 
10:40
Duch národa žije v písni
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Don Bosko: světec, který skákal salta
 P
13:20
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
13:45
Dědek a jeho kreslený svět: Pravda o lži
 
13:50
Počasí
 L !
14:00
Oficiální přivítání na letišti v Larnace: Papež František na Kypru
 
14:25
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
14:45
BET LECHEM - vnitřní domov: Remigie Anna Češíková - boromejka (28)
 L !
15:00
Setkání v maronitské katedrále Panny Marie Milostivé v Nikósii: Papež František na Kypru
 L
16:15
Uvítací ceremoniál v prezidentském paláci v Nikósii: Papež František na Kypru
 L
16:30
Zdvořilostní návštěva u prezidenta republiky v prezidentském paláci: Papež František na Kypru
 L !
17:00
Setkání s představiteli společenského života a diplomatického sboru: Papež František na Kypru
 
17:35
Poutníci času: s Miroslavem Hamplem
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá u příležitosti svátku sv. Barbory, patronky hasičů: kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana
 P !
19:32
Ovečky: 2. neděle adventní
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Františkem Novotným
 
21:37
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
21:53
Práce jako na kostele
 !
22:10
Pod lampou: Jaké bude Fialovo Česko, jaká je Bidenova Amerika?
 
23:27
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 P
0:10
Zpravodajské Noeviny: 2. 12. 2021
 
0:30
Obchod s migranty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 2. 12. 2021
 
7:10
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 L
7:30
Zdvořilostní návštěva jeho Blaženosti Chrysostoma II., pravoslavného arcibiskupa Kypru: Papež František na Kypru
 L !
8:00
Setkání se Svatým synodem v pravoslavné katedrále v Nikósii: Papež František na Kypru
 
8:35
Poutníci času: s Petrem Modlitbou
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Mše svatá na GSP stadionu v Nikósii: Papež František na Kypru
 
10:40
Obdarovávání - Otec Radek
 
10:55
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Benefiční koncert Od srdce k srdci: Koncert nevidomých slovenských umělců na podporu handicapovaných v obcích postižených tornádem
 
13:15
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 
13:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 12. 2021
 
13:50
Počasí
 L !
14:00
Studio František: Papež František na Kypru
 L !
15:00
Ekumenická modlitba s migranty: Papež František na Kypru
 
16:15
Poutníci času: s Leticií Vránovou Dytrychovou
 
16:35
Když bolí duše: Psychózy II.
 
17:45
Nebe nad hlavou
 
18:05
Počasí
 
18:15
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Překvapení vydří zátoky
 
18:35
Vezmi a čti: listopad 2021
 
18:50
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích
 
19:10
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
19:40
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: prosinec 2021
 
21:18
V pohorách po horách: Lysá hora
 !
21:33
Dekalog V.: Páté přikázání
 !
22:34
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
0:00
Hriňovský kostelík na Islandu
 
0:30
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Ladislav Heryán - salesián
 
6:50
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů
 
7:10
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 
7:20
Benin - cesta návratu
 
7:35
Výlet do vánoční Vídně
 P
8:10
Počasí
 
8:15
Sedmihlásky: Dudaly dudanky (154)
 
8:20
Strýček Emu: Adventní
 
8:30
Ovečky: 2. neděle adventní
 
8:55
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 
9:50
Perníčky sester dominikánek
 L !
10:10
Přílet a uvítání na letišti v Aténách, Řecko: Papež František v Řecku
 
10:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o kostele svatého Stanislava
 
10:50
Počasí
 L !
11:00
Setkání s vládními představiteli: Papež František v Řecku
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:35
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem
 
12:50
S dětmi na Chodsku: Chodské slavnosti 2016
 
14:10
Počasí
 
14:20
Setkání: Oľga Haláková - Bečov nad Teplou
 P !
14:30
Grotesky Bustera Keatona: Frigo jako obětní beránek
 
15:00
Turiec, region magických vod
 L
15:30
Zdvořilostní návštěva u Jeho Blaženosti Hieronymose II.: Papež František v Řecku
 
16:05
Počasí
 L !
16:15
Setkání s biskupy, kněžími, řeholníky a řeholnicemi, bohoslovci a katechety: Papež František v Řecku
 P !
17:00
Studio František: Papež František v Řecku
 P !
18:05
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
19:00
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 
19:20
Pošta pro Holuba: Ekologie
 P !
19:30
V souvislostech - Jiří Kolman: Přínos konference v Glasgow
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 1. díl
 P
20:45
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 P !
21:00
Mezi pražci: Prosinec 2021 (101)
 !
21:50
Svatá Brigita Švédská: Mladá léta (1)
 
22:50
Benefiční koncert: Neratov, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
0:40
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část)
 
6:45
Nebe nad hlavou
 
7:05
Večeře u Slováka: 2. neděle adventní
 
7:35
Jak potkávat svět: s Františkem Novotným
 P
9:00
Počasí
 
9:10
Obchod s migranty
 L !
9:45
Setkání s uprchlíky v příjímacím a identifikačním centru: Papež František v Řecku
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Jana Křtitele: Kněždub
 
11:30
Setkání s uprchlíky v příjímacím a identifikačním centru: Papež František v Řecku
 P
11:55
Přejeme si …
 
12:10
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice
 
12:20
V souvislostech - Jiří Kolman: Přínos konference v Glasgow
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
Počasí
 !
14:00
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6) (3)
 
14:45
Vlasta Redl & kapela na Mohelnickém dostavníku
 L
15:35
Mše svatá v koncertní síni „Megaron“ v Aténách: Papež František v Řecku
 
17:15
Poutníci času: s Jindřichem Štreitem
 
17:30
Počasí
 P !
17:40
Strýček Emu: Mikulášský
 P
17:55
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:00
Hledání skrytých svatých míst: Meteora
 
18:45
Ovečky: 2. neděle adventní
 
19:10
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
19:40
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 !
20:55
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 !
22:25
Svatá Brigita Švédská: Směrem k Římu (2)
 
23:25
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 
23:41
Opavská inspirace
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:40
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů