Program televize Noe na pondělí 6.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (2. část)
 
6:35
Nebe nad hlavou
 
6:55
Duchovní malby: Andělé
 
7:20
Ukrajina – Nádherné svědectví sester z Ukrajiny
 
7:50
Mezi pražci: Prosinec 2021 (101)
 P
8:35
Počasí
 L !
8:45
Setkání s mládeží ve škole sv. Dionýsia sester uršulinek v Maroussi v Aténách: Papež František v Řecku
 
9:50
Obrys obrazu
 L
10:15
Závěrečný ceremoniál na letišti v Aténách a odlet do Říma: Papež František v Řecku
 
10:30
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
10:50
Plnou parou do srdce Beskyd
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
13:45
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
14:00
Počasí
 
14:05
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 !
14:35
Noční univerzita: prof. Cyril Höschl - Neurobiologie úzkosti
 
16:10
V souvislostech - Jiří Kolman: Přínos konference v Glasgow
 
16:30
Jak potkávat svět: s Tomášem Šulajem (21)
 
17:55
Počasí
 
18:10
Dědek a jeho kreslený svět: Pokora víc než odvaha
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 
18:35
Smírčí kříž
 
19:05
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
19:30
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství v kostele Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 P !
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
21:20
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi
 
21:35
Noemova pošta: prosinec 2021
 
22:35
V pohorách po horách: Oderské vrchy
 
22:45
Když bolí duše: Psychózy II.
 
0:00
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
0:30
Výlet do vánoční Vídně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marek Orko Vácha - kněz a genetik
 
6:50
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
7:05
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
7:25
Noční univerzita: P. Petr Karas - Hledání ztracených
 
8:35
Klauzura
 
9:05
Dědek a jeho kreslený svět: Co nám říká erotika
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 
9:30
V souvislostech - Jiří Kolman: Přínos konference v Glasgow
 
9:55
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Veselo v Žilinskom kraji
 
13:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6) (3)
 
14:00
Počasí
 
14:10
Meandry řeky Odry
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Františkem Novotným
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Flešbeky - Godzone podcast
 
17:00
Duch národa žije v písni
 
17:55
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Nebezpečné vzpomínky
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Tygřík
 
18:35
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
19:05
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
21:30
Terra Santa News: 1. 12. 2021
 
21:55
Adventní koncert smíšeného sboru Marika Singers
 
23:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Katka Lachmanová
 
0:05
Rok vína
 
0:30
Skryté poklady: Vladimír
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (1. část)
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
7:10
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 
7:15
Noční univerzita: prof. Cyril Höschl - Neurobiologie úzkosti
 
8:45
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy
 
8:55
Dědek a jeho kreslený svět: Dejte mu moc a zblbne
 P
9:00
Počasí
 
9:23
Papež František a jeho umění vést
 
10:25
Velké ticho v Poličanech
 
10:45
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L
12:15
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zřím Řím
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloš Bok - dirigent a skladatel (37)
 
13:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
14:00
Počasí
 
14:10
Dobrý muž ze Saratova
 
14:40
S dětmi na Chodsku: Chodské slavnosti 2016
 
16:00
Causa Carnivora
 
16:30
Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
 
16:50
Biblická studna
 
17:55
Počasí
 
18:00
Dědek a jeho kreslený svět: Zamilovaní mimoni
 
18:05
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
18:35
Strýček Emu: Mikulášský
 
18:50
Popelka Nazaretská
 P !
19:30
Terra Santa News: 8. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Lamačské chvály (99)
 P !
21:10
O hospodaření církve: rozhovor s Mons. Janem Balíkem
 !
21:45
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
22:40
Na cestě k Otcovu domu
 
22:55
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů
 
23:15
Dobrá obec Dobrá
 
23:39
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
0:00
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
0:30
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (2. část)
 
6:45
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra
 
6:55
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
8:30
Terra Santa News: 8. 12. 2021
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Dědek a jeho kreslený svět: Nebojte se strachu
 
9:10
Odkaz předků: Morávka (4)
 P
9:20
Tam, kde začínajú korene
 
9:40
Stíny nad Libavou
 
10:20
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 !
10:28
Noemova pošta: prosinec 2021
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Indonésie: Otec Stef
 
13:20
50 let Boží milosti
 
13:35
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
14:00
Vzdáleně blízká Indie
 
14:30
Počasí
 
14:35
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
16:30
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 
16:45
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
17:40
Obec Moravany nad Váhom
 
17:55
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Lesk a bída fantazie
 P !
18:15
Ovečky: 3. neděle adventní
 
18:40
S Hubertem do lesa: Lovci draků
 
18:55
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Musica Folklorica (167)
 
21:25
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
21:45
Vezmi a čti: listopad 2021
 P !
22:05
Pod lampou: Jsme uprostřed tragédie? Jak z ní vyjdeme?
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
0:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Špilar - trvalý jáhen a kadeřník
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
7:10
Vladyka
 
7:35
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
8:20
Lidé a město
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Dědek a jeho kreslený svět: Empatie nezabije
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
9:35
Milovat až do zapomnění
 
10:25
Biblická studna
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj
 
13:00
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
13:25
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
14:00
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
14:30
Počasí
 
14:35
O hospodaření církve: rozhovor s Mons. Janem Balíkem
 
15:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
16:20
Pěšák Boží
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Být sám sebou
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Botožrout
 
18:35
Turiec, region magických vod
 !
19:00
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 !
21:38
Dekalog VI.: Šesté přikázání
 
22:40
Dívám se kolem sebe
 
23:15
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 1. díl
 
0:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
0:30
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miluška Voborníková - zpěvačka
 
6:50
Indonésie: Povolání žít spolu
 
7:20
Poníky, Poníky
 P
8:10
Počasí
 
8:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
8:20
Strýček Emu: Mikulášský
 
8:35
Ovečky: 3. neděle adventní
 
8:55
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
9:55
O pasáčku Asafovi (1)
 
10:10
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 P !
10:40
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Jsme uprostřed tragédie? Jak z ní vyjdeme?
 
14:10
Počasí
 
14:15
MFF Strážnice 2016: Z blízka i z daleka
 
15:25
Světec dvou národů
 
16:00
Dítě 31
 P !
16:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a kráva
 
17:55
Počasí
 
18:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P !
18:25
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 
19:10
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 
19:20
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy
 P !
19:30
V souvislostech - Tereza Engelová: Utečenci na běloruské hranici
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Slavnostní vyhlášení vítězů XIX. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů
 P !
22:10
Dobrodružství před kamerou
 
23:15
Saxofony a akordeon: Svatováclavský hudební festival 2021
 
0:25
Lidé a město
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psychiatr a trvalý jáhen
 
6:47
Dana
 
7:08
Flešbeky - Godzone podcast
 
7:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Musica Folklorica (167)
 
9:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
9:25
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 P !
10:15
Poutníci času: s dětským lékařem Martinem Magnerem
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tereza Engelová: Utečenci na běloruské hranici
 P
12:42
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
Počasí
 !
14:00
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18) (4)
 
14:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a kráva
 
16:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
16:55
Na pomezí ticha a tmy
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 P !
18:05
Strýček Emu: Svítící
 
18:20
Ovečky: 3. neděle adventní
 
18:40
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:35
O pasáčku Asafovi (2)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Antonín Dvořák: oratorium Svatá Ludmila: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 
22:10
Pokojné umírání: Paliativní péče vs eutanazie
 
22:40
S Bohem pro lidi
 
23:10
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:25
O hospodaření církve: rozhovor s Mons. Janem Balíkem
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:40
Veselo v Žilinskom kraji
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 13.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: František Lízna - jezuita
 
6:45
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
6:55
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
7:08
Ale on není bílý
 
7:38
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 
8:00
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Dědek a jeho kreslený svět: Ty máš teda ránu
 
9:10
Duch národa žije v písni
 !
9:55
Outdoor Films s Pavlem Ševčíkem: V Antarktidě jako lékař (59)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 
13:35
Jeníkov
 
13:55
Počasí
 
14:00
Dobrodružství před kamerou
 !
15:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
16:20
V souvislostech - Tereza Engelová: Utečenci na běloruské hranici
 
16:40
Indonésie: Povolání žít spolu
 
17:10
Mezi pražci: Prosinec 2021 (101)
 
18:00
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Sliby chyby
 
18:10
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:15
S Hubertem do lesa: Záhada medvědí jeskyně
 
18:30
O pasáčku Asafovi (3)
 
18:45
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média
 
19:00
Ivo Cicvárek na Mohelnickém dostavníku 2014 (3)
 P
19:35
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
 P !
21:10
Magazín Mary’s Meals
 
21:30
Letem jazzem: na lehkou notu, aneb život jazzmana (10)
 
22:45
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 
0:20
Kazachstán, poutní kostel
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miroslav Herold - jezuita
 
7:00
Antonín Dvořák: oratorium Svatá Ludmila: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 P
9:10
Počasí
 
9:15
Tak trošku jiný lyžák
 
9:35
V souvislostech - Tereza Engelová: Utečenci na běloruské hranici
 
10:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
10:55
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 
13:40
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
14:00
Počasí
 
14:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Musica Folklorica (167)
 
15:30
Biblická studna
 
16:33
Muzikanti hrajte
 !
17:02
Poutníci času: s dětským lékařem Martinem Magnerem
 
17:20
Výlet do vánoční Vídně
 
17:55
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:10
S Hubertem do lesa: Lesní siláci
 
18:25
O pasáčku Asafovi (4)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
19:05
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora
 
19:15
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 
21:10
Benedikt XVI., s úctou k pravdě
 
22:05
Adventus Domini
 
23:00
Terra Santa News: 8. 12. 2021
 
23:20
Buon giorno s Františkem
 
0:05
Začátek konce jaderných zbraní
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Osamu Okamura - architekt
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2021
 
7:15
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
8:20
Pošta pro Holuba: Žena v církvi
 
8:35
Magazín Mary’s Meals
 
8:55
Dědek a jeho kreslený svět: Malý a vražedný
 P
9:00
Počasí
 L !
9:05
Generální audience papeže Františka
 
10:20
Jako sa Trenčani s logdavnom pasuvali: MFF Myjava 2021 online
 
10:50
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 
11:10
Poutníci času: s Hynkem Medřickým
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
MFF Strážnice 2016: Z blízka i z daleka
 
14:10
Počasí
 
14:15
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
 
15:20
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2021
 
15:40
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
16:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
16:10
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 
16:25
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na mašině
 
17:55
Počasí
 
18:00
Dědek a jeho kreslený svět: Chlapi na útěku
 
18:10
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:15
O pasáčku Asafovi (5)
 
18:25
Strýček Emu: Svítící
 !
18:35
Guadalupe: Živý obraz
 P
19:30
Terra Santa News: 15. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Demence, stárnutí, Alzheimer
 L
21:15
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 !
22:20
Noční univerzita: P. Tomáš Holub - Přijď království Tvé...
 
23:10
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:20
Hans Frei
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Haig Utidjian - dirigent
 
6:55
Terra Santa News: 15. 12. 2021
 
7:15
Sedm divů v Těrchové
 
7:50
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Dědek a jeho kreslený svět: Jako černá deka
 
9:15
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
9:45
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 
11:20
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Mezi pražci: Prosinec 2021 (101)
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:10
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18) (4)
 
14:45
Adventus Domini
 
15:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 12. 2021
 
16:20
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
16:35
Nebe nad hlavou
 
16:55
Bohem zapomenuté kouty
 
17:35
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy
 
17:50
Počasí
 
17:55
Dědek a jeho kreslený svět: Malí velcí, bílí černí
 
18:05
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:10
O pasáčku Asafovi (6)
 P !
18:20
Ovečky: 4. neděle adventní
 
18:45
Bohosudov
 P
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Irena Budweiserová (85)
 
21:15
Setkání: Jiří Horák - Velehrad
 P !
21:25
Za obzorem: europoslankyně Michaela Šojdrová
 P !
22:00
Pod lampou se studenty v Oxfordu: Jak dobré vzdělání změní Slovensko a Česko
 
23:10
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 12. 2021
 
0:25
Flešbeky - Godzone podcast
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Dominika Bohušová - sestra dominikánka
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 16. 12. 2021
 
7:15
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
7:55
P. Richard Henkes
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Dědek a jeho kreslený svět: Nebuď blbej
 
9:10
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 !
10:00
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
 
11:05
V pohorách po horách: Zemská brána - Orlické hory
 
11:14
Poutníci času: s dětským lékařem Martinem Magnerem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
František: papež změn
 
13:45
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 
14:05
Počasí
 
14:15
Adventní koncert ČFS Brno: kostel Povýšení svatého Kříže Židlochovice
 
15:20
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 12. 2021
 
16:20
Bolívie – V srdci Bolívie
 
16:50
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 
17:55
Dědek a jeho kreslený svět: Svéráz jedinečnosti
 
18:00
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
18:15
O pasáčku Asafovi (7)
 
18:25
Pustevny
 
18:55
Papež František, papež lidí
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Štědrost a velkorysost
 !
21:30
Dekalog VII.: Sedmé přikázání
 
22:35
Jak potkávat svět: s Františkem Novotným
 
0:00
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
0:20
Básník oravské přírody Zdeno Horecký
 
0:45
Vánoční podarúnok
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: kard. Dominik Duka - primas český (1. část)
 
6:52
Janomamové v Brazílii
 
7:15
Poutníci času: s šéfkuchařem Radkem Davidem
 
7:35
Magazín Mary’s Meals
 P
8:00
Počasí
 
8:05
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 
8:10
Strýček Emu: Svítící
 
8:23
Ovečky: 4. neděle adventní
 
8:45
O pasáčku Asafovi (8)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
9:25
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 !
9:55
Koncert - Martin Smith (UK): Festival United UNITED 2019
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 16. 12. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou se studenty v Oxfordu: Jak dobré vzdělání změní Slovensko a Česko
 
13:15
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Outdoor Films s Michalem Kosíkem a Danielem Bařákem: Sportem proti hendikepu
 
15:50
Setkání: Marek Výborný - Chlumek u Luže
 P !
16:00
Grotesky Bustera Keatona: Frigo jako Sherlock Holmes
 P !
16:45
Hledání skrytých svatých míst: Paros a Folegrandos
 
17:30
Václav Havel - Requiescat in pace!
 
18:05
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 
18:30
Mobil
 P !
19:30
V souvislostech - Jana Klímová: Úkoly pro novou vládu
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Bůh v Krakově
 !
21:42
Poletuchy: na skok do Betléma
 P !
22:15
Synkopy 61 - šedesát let
 
23:10
Slavnostní vyhlášení vítězů XIX. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: kard. Dominik Duka - primas český (2. část)
 
6:55
ARTBITR- Kulturní magazín: s Pavlem Tasovským
 
7:10
Křižovatka v Příchovicích
 
8:05
Večeře u Slováka: 4. neděle adventní
 
8:30
Na křídlech andělů
 
8:55
Cvrlikání: Irena Budweiserová (85)
 
10:05
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 P
10:20
Počasí
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
Setkání: Pavel Bělobrádek - poutní místo Rokole
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jana Klímová: Úkoly pro novou vládu
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte: Túfaranka
 
14:25
Počasí
 
14:30
Poletuchy: na skok do Betléma
 
15:05
Synkopy 61 - šedesát let
 !
16:00
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Matka mého Pána (Lk 1,39-45) (5)
 
16:35
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 P
16:50
Pan Panpán
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Pusť ňa mamičko; Eště sme byli nad Koryčany; Hudci, milí, hudci
 
18:05
Ovečky: 4. neděle adventní
 P !
18:30
Strýček Emu: Uklízecí
 
18:42
O pasáčku Asafovi (9)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Nebeské království
 
19:15
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Danielem Stachem
 P !
20:50
Vincenzo Bellini: Messa di Gloria: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 
22:00
Václav Havel - Requiescat in pace!
 
22:40
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:03
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů