Program televize Noe na pondělí 6.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (2. část)
 
6:35
Nebe nad hlavou
 
6:55
Duchovní malby: Andělé
 
7:20
Ukrajina – Nádherné svědectví sester z Ukrajiny
 
7:50
Mezi pražci: Prosinec 2021 (101)
 P
8:35
Počasí
 L !
8:45
Setkání s mládeží ve škole sv. Dionýsia sester uršulinek v Maroussi v Aténách: Papež František v Řecku
 
9:50
Obrys obrazu
 L
10:15
Závěrečný ceremoniál na letišti v Aténách a odlet do Říma: Papež František v Řecku
 
10:30
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
10:50
Plnou parou do srdce Beskyd
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
13:45
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
14:00
Počasí
 
14:05
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 !
14:35
Noční univerzita: prof. Cyril Höschl - Neurobiologie úzkosti
 
16:10
V souvislostech - Jiří Kolman: Přínos konference v Glasgow
 
16:30
Jak potkávat svět: s Tomášem Šulajem
 
17:55
Počasí
 
18:10
Dědek a jeho kreslený svět: Pokora víc než odvaha
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 
18:35
Smírčí kříž
 
19:05
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
19:30
Můj chrám: Ing. Marian Jurečka, kostel Očišťování Panny Marie - poutní místo, Dub nad Moravou
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna: se Sašou Jacobea
 P !
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
21:20
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi
 
21:35
Noemova pošta: prosinec 2021
 
22:35
V pohorách po horách: Oderské vrchy
 
22:45
Když bolí duše: Psychózy II.
 
0:00
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
0:30
Výlet do vánoční Vídně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marek Orko Vácha - kněz a genetik
 
6:50
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
7:05
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
7:25
Noční univerzita: P. Petr Karas - Hledání ztracených
 
8:35
Klauzura
 
9:05
Dědek a jeho kreslený svět: Co nám říká erotika
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 
9:30
V souvislostech - Jiří Kolman: Přínos konference v Glasgow
 
9:55
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Veselo v Žilinskom kraji
 
13:20
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Připravte cestu Páně (Lk 3,1-6) (3)
 
14:00
Počasí
 
14:10
Meandry řeky Odry
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Františkem Novotným
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Flešbeky - Godzone podcast: sestra Helena - Boha som stretla za komunizmu na protináboženskom školení (16)
 
17:00
Duch národa žije v písni
 
17:55
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Nebezpečné vzpomínky
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Tygřík
 
18:35
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
19:05
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
21:30
Terra Santa News: 1. 12. 2021
 
21:55
Adventní koncert smíšeného sboru Marika Singers
 
23:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Katka Lachmanová
 
0:05
Rok vína
 
0:30
Skryté poklady: Vladimír
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (1. část)
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
7:10
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 
7:15
Noční univerzita: prof. Cyril Höschl - Neurobiologie úzkosti
 
8:45
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy
 
8:55
Dědek a jeho kreslený svět: Dejte mu moc a zblbne
 P
9:00
Počasí
 
9:23
Papež František a jeho umění vést
 
10:25
Velké ticho v Poličanech
 
10:45
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L
12:15
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zřím Řím
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloš Bok - dirigent a skladatel
 
13:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
14:00
Počasí
 
14:10
Dobrý muž ze Saratova
 
14:40
S dětmi na Chodsku: Chodské slavnosti 2016
 
16:00
Causa Carnivora
 
16:30
Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
 
16:50
Biblická studna: se Sašou Jacobea
 
17:55
Počasí
 
18:00
Dědek a jeho kreslený svět: Zamilovaní mimoni
 
18:05
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
18:35
Strýček Emu: Mikulášský
 
18:50
Popelka Nazaretská
 P !
19:30
Terra Santa News: 8. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Lamačské chvály (99)
 P !
21:10
O hospodaření církve: rozhovor s Mons. Janem Balíkem
 !
21:45
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
22:40
Na cestě k Otcovu domu
 
22:55
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů
 
23:15
Dobrá obec Dobrá
 
23:39
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
0:00
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
0:30
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (2. část)
 
6:45
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra
 
6:55
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
8:30
Terra Santa News: 8. 12. 2021
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Dědek a jeho kreslený svět: Nebojte se strachu
 
9:10
Odkaz předků: Morávka (4)
 P
9:20
Tam, kde začínajú korene
 
9:40
Stíny nad Libavou
 
10:20
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 !
10:28
Noemova pošta: prosinec 2021
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Indonésie: Otec Stef
 
13:20
50 let Boží milosti
 
13:35
Můj chrám: Ing. arch. Jan Soukup, katedrála Plzeň
 
14:00
Vzdáleně blízká Indie
 
14:30
Počasí
 
14:35
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 12. 2021
 
16:30
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 
16:45
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
17:40
Obec Moravany nad Váhom
 
17:55
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Lesk a bída fantazie
 P !
18:15
Ovečky: 3. neděle adventní
 
18:40
S Hubertem do lesa: Lovci draků
 
18:55
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Musica Folklorica (167)
 
21:25
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
21:45
Vezmi a čti: listopad 2021
 P !
22:05
Pod lampou: Jsme uprostřed tragédie? Jak z ní vyjdeme?
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
0:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Špilar - trvalý jáhen a kadeřník
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
7:10
Vladyka
 
7:35
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
8:20
Lidé a město
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Dědek a jeho kreslený svět: Empatie nezabije
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
9:35
Milovat až do zapomnění
 
10:25
Biblická studna: se Sašou Jacobea
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Prachovské skály - Český ráj
 
13:00
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
13:25
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
14:00
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
14:30
Počasí
 
14:35
O hospodaření církve: rozhovor s Mons. Janem Balíkem
 
15:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
16:20
Pěšák Boží
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 
18:05
Dědek a jeho kreslený svět: Být sám sebou
 
18:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
18:20
S Hubertem do lesa: Botožrout
 
18:35
Turiec, region magických vod
 !
19:00
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Bezdomovci kolem nás
 !
21:38
Dekalog VI.: Šesté přikázání
 
22:40
Dívám se kolem sebe
 
23:15
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 1. díl
 
0:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
0:30
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miluška Voborníková - zpěvačka
 
6:50
Indonésie: Povolání žít spolu
 
7:20
Poníky, Poníky
 P
8:10
Počasí
 
8:15
Sedmihlásky: V našim domě (157)
 
8:20
Strýček Emu: Mikulášský
 
8:35
Ovečky: 3. neděle adventní
 
8:55
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
9:55
O pasáčku Asafovi (1)
 
10:10
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 P !
10:40
Flešbeky - Godzone podcast: Július Slovák - HĽADAJME, AKO POVZBUDIŤ ĽUDÍ NAPRIEK PANDÉMII (17)
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 12. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Jsme uprostřed tragédie? Jak z ní vyjdeme?
 
14:10
Počasí
 
14:15
MFF Strážnice 2016: Z blízka i z daleka
 
15:25
Světec dvou národů
 
16:00
Dítě 31
 P !
16:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a kráva
 
17:55
Počasí
 
18:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 P !
18:25
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 
19:10
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 
19:20
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy
 P !
19:30
V souvislostech - Tereza Engelová: Utečenci na běloruské hranici
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Slavnostní vyhlášení vítězů XIX. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů
 P !
22:10
Dobrodružství před kamerou
 
23:15
Saxofony a akordeon: Svatováclavský hudební festival 2021
 
0:25
Lidé a město
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.12.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psychiatr a trvalý jáhen
 
6:47
Dana
 
7:08
Flešbeky - Godzone podcast: Július Slovák - HĽADAJME, AKO POVZBUDIŤ ĽUDÍ NAPRIEK PANDÉMII (17)
 
7:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Musica Folklorica (167)
 
9:00
Večeře u Slováka: 3. neděle adventní
 
9:25
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 P !
10:15
Poutníci času: s dětským lékařem Martinem Magnerem
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tereza Engelová: Utečenci na běloruské hranici
 P
12:42
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
Počasí
 !
14:00
P. Vojtěch Kodet - Adventní obnova: Co máme dělat my? (Lk 3,10-18) (4)
 
14:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a kráva
 
16:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
16:55
Na pomezí ticha a tmy
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Literární pouť na Velehradě, Bohuslav Reynek
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Žalo dzevča (158)
 P !
18:05
Strýček Emu: Svítící
 
18:20
Ovečky: 3. neděle adventní
 
18:40
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:35
O pasáčku Asafovi (2)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Antonín Dvořák: oratorium Svatá Ludmila: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 
22:10
Pokojné umírání: Paliativní péče vs eutanazie
 
22:40
S Bohem pro lidi
 
23:10
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:25
O hospodaření církve: rozhovor s Mons. Janem Balíkem
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:40
Veselo v Žilinskom kraji
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů