Program televize Noe na pondělí 3.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Petiška - spisovatel
 
7:00
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina
 
7:10
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
8:40
Můj chrám: Pavel Bratinka, disident a politik, kostel sv. Václava v Praze-Dejvicích
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Outdoor Films s Martinou Balzarovou-Karáskovou a Kamilem Balzarem: Podmořská setkávání
 
10:40
Beata Hlavenková & Oskar Török na Slezské lilii 2020
 
11:05
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Dokořán: s Miroslavou Němcovou
 
13:40
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 
13:55
Počasí
 !
14:00
Mise
 
16:05
V souvislostech - Marek Orko Vácha: Ohlédnutí za rokem 2021
 P
16:30
Noční univerzita: prof. Alexander Tomský - Šílenství davů – gender, rasa a identita
 
17:25
Sýrie: uprostřed popela
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Tulemy se
 
18:10
O koženém mostě: Pověsti z Hornolidečska
 
18:20
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 1. díl
 
19:00
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 
19:10
Vánoční Devítka
 
19:45
Přejeme si …
 !
20:05
Něco navíc
 P
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Pavlem Hovězem
 P !
21:25
OMG talkshow: Předmanželský sex a spiritualita. OMG Daniely Drtinové.
 
21:55
Lucy Grimble (UK) - koncert: Festival UNITED - Vsetín 2019
 
22:55
Továrna mezi vodami
 
23:40
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 4.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Zbigniew Czendlik - polský kněz
 
7:00
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy
 
7:15
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Musica Folklorica (167)
 
8:40
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V souvislostech - Marek Orko Vácha: Ohlédnutí za rokem 2021
 
9:35
Papež František a jeho umění vést
 
10:25
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Naše Horní Lideč
 
13:40
Vezmi a čti: prosinec 2021
 
14:00
Počasí
 
14:05
Naše peníze, jejich osud
 
15:00
Flešbeky - Godzone podcast: Július Slovák - HĽADAJME, AKO POVZBUDIŤ ĽUDÍ NAPRIEK PANDÉMII (17)
 
15:30
Portréty krajiny
 
16:00
Muzikanti hrajte: Bojané
 
17:05
Turzovka
 
17:30
Dobrá firma
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Tulemy se
 
18:05
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
18:35
O Čertových skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 P !
19:10
Betlémy pod Betlémskou kaplí
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 !
20:05
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
21:35
OMG talkshow: Postrach Jiří Strach řádil s knězem Zbigniewem Czendlikem
 !
22:05
Ludmila!!!: Rodinný dýchánek
 
22:55
Terra Santa News: 29. 12. 2021
 
23:15
Poletuchy: na skok do Štramberka
 
0:05
Letem jazzem: úvod do jazzové hudby (1)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 5.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Václav Vacek - kněz
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2022
 
7:25
Noční univerzita: prof. Alexander Tomský - Šílenství davů – gender, rasa a identita
 
8:20
Srbsko: Semínko naděje
 P
8:55
Počasí
 L !
9:05
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
10:40
Hledání skrytých svatých míst: Paros a Folegrandos
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
13:10
Zambijský Bambo
 
13:40
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 
14:00
Něco navíc
 
15:10
Počasí
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2022
 
15:35
Magazín Mary’s Meals
 
16:00
Vezmi a čti: prosinec 2021
 
16:15
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
16:25
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 P
17:30
Terra Santa News: 5. 1. 2022
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Benefiční koncert - Martin Chodúr a Ostravský dětský sbor: z kostela sv. Václava v Ostravě
 
19:30
Světlonoši: Pověsti z Hornolidečska
 
19:35
Strýček Emu: Na Nový rok o slepičí krok
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s mladými z DCM Ostrava a Karlem Honkou
 P !
21:10
OMG talkshow: OMG Lenky Vacvalové a Pavla Semely.
 P !
21:40
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Můj Bůh září do mých temnot
 
23:05
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko
 
23:15
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
0:10
Generální audience papeže Františka
 
0:30
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 6.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Juan Provecho López - španělský augustinián
 
7:00
Terra Santa News: 5. 1. 2022
 
7:20
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
 
8:25
Obnova objektu Libušín po požáru
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Dokořán: s Miroslavou Němcovou
 
9:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Zjevení Páně: Řím, bazilika sv. Petra
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
12:45
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Cvrlikání: Robert Křesťan & Druhá tráva (81)
 
15:30
Předání proutěného řemesla
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2022
 
16:20
Betlémy pod Betlémskou kaplí
 
16:40
V pohorách po horách: Vozka - Hrubý Jeseník
 
16:50
Cestujeme regionem Záhorie
 
17:55
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:10
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 P
18:15
Ovečky: Svátek Křtu Páně
 
18:40
Poutníci času: s Pavlem Klímou
 
19:00
Mariánské korunovace v dějinách
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 6. 1. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Davidem Marečkem
 
21:30
OMG talkshow: S touhle dvojicí farářů, YouTuberů se nudit rozhodně nebudete.
 P !
22:00
Pod lampou o události roku 2021: O zdravotnících a očkování s Tomášem Szalayem
 
23:40
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
0:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 1. 2022
 
0:20
Továrna mezi vodami
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 7.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: David Eben - muzikolog
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 1. 2022
 
7:20
Koncert k poctě sv. Jana Sarkandera: Zámek Holešov
 
8:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Pavlem Hovězem
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
9:50
Výpravy do divočiny: Výzkum ledovců
 
10:50
Hans Frei
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hrdinové víry: P. Ignác Stuchlý (1)
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Strážnice žije!: MFF Strážnice 2021
 
15:45
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 1. 2022
 
16:25
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
17:00
Setkání
 
17:20
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
 
18:00
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Tulemy se
 
18:15
Pověsť o velikém ptačisku: Pověsti z Hornolidečska
 
18:25
Výchovný systém Dona Bosca: Pouze láska vychovává
 
18:40
Flešbeky - Godzone podcast: Július Slovák - HĽADAJME, AKO POVZBUDIŤ ĽUDÍ NAPRIEK PANDÉMII (17)
 
19:10
Dívám se kolem sebe
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Noemova pošta: leden 2022
 
21:05
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra
 P !
21:20
OMG talkshow: Medituji a občas mívám depresi. OMG Pavly Beretové a Petra Vacíka.
 !
21:50
Dekalog VIII.: Osmé přikázání
 
22:50
Dokořán: s Miroslavou Němcovou
 
23:40
Betlémy pod Betlémskou kaplí
 
0:00
Tam, kde začínajú korene
 
0:20
Příběh o Žofii
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 8.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Miloslav Fiala - prezident České katolické Charity
 
6:55
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
7:20
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 
7:55
Sedmihlásky: Tulemy se
 
8:00
Strýček Emu: Na Nový rok o slepičí krok
 
8:10
Animované biblické příběhy: Mesiáš přichází
 
8:40
Ovečky: Svátek Křtu Páně
 
9:05
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
10:00
Noční univerzita: Ondřej Szturc - Připraven
 P
10:30
Flešbeky - Godzone podcast: Zuzana Božíková - BÝVALA SOM V PIVNICI V SAN FRANCISCU (18)
 
11:05
Vezmi a čti: prosinec 2021
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 6. 1. 2022
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou o události roku 2021: O zdravotnících a očkování s Tomášem Szalayem
 
13:40
Obnova objektu Libušín po požáru
 
14:10
Počasí
 
14:15
Za operou
 P !
15:10
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a strážníci
 
15:30
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra
 P
15:42
Skleněná múza
 
16:00
Terchovské vianoce: Trnava
 
16:50
Ateliér užité modlitby: P. Alberto Giralda Cid
 
17:55
Počasí
 
18:00
Skryté poklady: Roman
 P !
18:30
Hledání skrytých svatých míst: Istanbul 1
 P !
19:20
V souvislostech - David Klimeš: Jak snížit deficit státního rozpočtu
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 P !
21:00
Mezi pražci: Leden 2022 (102)
 !
21:50
Život Ježíše Krista (1/2)
 
23:20
Robert Křesťan & Druhá tráva na Mohelnickém Folk-Festu 2020
 
0:20
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 9.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice
 
6:55
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
7:25
Nábožné združenie svätého Jozefa
 
7:55
Jak potkávat svět: s Davidem Marečkem
 P
9:20
Počasí
 L !
9:30
Mše svatá ze svátku Křtu Páně: Řím, Sixtinská kaple
 
10:55
Guyanská Diana
 P
11:20
Poutníci času: s Janem Duškem
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - David Klimeš: Jak snížit deficit státního rozpočtu
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a strážníci
 
13:50
Počasí
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:30
Život Ježíše Krista (1/2)
 
16:05
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Můj Bůh září do mých temnot
 
17:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Pavlem Hovězem
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:05
Strýček Emu: Tři králové
 
18:15
Ovečky: Svátek Křtu Páně
 
18:40
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
19:15
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:45
Přejeme si …
 !
20:05
Velký příběh o lásce: Hudební dramatizace nejen vánočního příběhu
 
21:50
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Na pomezí ticha a tmy
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů