Program televize Noe na pondělí 10.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Antonín Randa
 
7:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm (165)
 
8:20
Kalvária Nitrianské Pravno
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Mezi pražci: Leden 2022 (102)
 
9:55
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
11:30
Počasí
 P
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:03
Duchovní menu: Záznam mše svaté na poděkování Bohu a sv. Anežce České za dar svobody
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Istanbul 1
 
13:35
Varhany pro svatou Zdislavu
 
14:00
Počasí
 
14:05
Skleněná múza
 
14:15
Mexiko - země indiánů
 P
14:30
Noční univerzita: Marek „Maara“ Holeček - Dotknout se nebe
 
16:05
V souvislostech - David Klimeš: Jak snížit deficit státního rozpočtu
 
16:25
Don Bosko v Angole
 
16:45
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:05
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 
18:15
Nigérie: Haleluja
 
18:45
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015
 
19:10
Flešbeky - Godzone podcast
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Biblická studna
 
21:10
Poutníci času: s Janem Duškem
 
21:30
OMG talkshow: Davida Vávru a Rudolfa Brančovského pojí svaté rouhání
 
21:50
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry
 
22:05
Noemova pošta: leden 2022
 
23:10
O zaniklé Karvinné
 
0:00
Má vlast: Mariánské Lázně
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 11.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: František Radkovský - biskup
 
6:55
Příběh zbojníka: Chodské slavnosti 2016
 
8:35
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Myanmar: na stejné cestě
 
9:35
V souvislostech - David Klimeš: Jak snížit deficit státního rozpočtu
 
10:00
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Můj Bůh září do mých temnot
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hrdinové víry: P. Antonín Šuránek (2)
 
14:00
Počasí
 
14:05
Pomoc, která se točí
 
14:30
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem
 
16:00
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 
16:30
Muzikanti hrajte
 
17:00
Na úsvitu společných dějin
 
17:35
Vezmi a čti: prosinec 2021
 
17:55
Počasí
 
18:00
Příběhy z Dobré Knihy: Zvěstování
 
18:10
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:35
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:43
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 
19:15
Likvidace lepry
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Milanem Ohurniakem
 
21:05
Padající andělé
 !
21:35
OMG talkshow: Co radí do vztahů moderátorka Adela Vinczeová a kadeřnický mág Jan Špilar?
 !
22:05
Leoš Janáček: Sinfonietta: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
22:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně
 
23:00
Ateliér užité modlitby: P. Alberto Giralda Cid
 
0:10
Terra Santa News: 5. 1. 2022
 
0:30
Zambie: DJ Baza
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 12.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Petr Bratský - politik a skaut
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2022
 
7:20
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 2. díl
 
8:05
Nejste na to úplně sami: Rady a tipy pro pečující (1)
 
8:20
Čičmianské tajemství
 P
8:55
Počasí
 L !
9:05
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Magazín Mary’s Meals
 
10:30
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
13:00
Terchovské vianoce: Trnava
 
13:45
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole
 
14:00
Biblická studna
 
15:00
Počasí
 
15:10
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2022
 
15:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Pavlem Hovězem
 
15:45
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy
 
16:00
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
16:30
Jak potkávat svět: s Davidem Marečkem
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Narození Ježíše Krista
 
18:15
Strýček Emu: Tři králové
 
18:27
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 
18:40
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
18:55
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P !
19:25
Terra Santa News: 12. 1. 2022
 !
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Vyrovnávání se se smrtí
 L !
21:15
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 P !
22:20
Noční univerzita: ak. soch. Petr Váňa - Příběhy soch
 
23:50
Generální audience papeže Františka
 
0:15
Hledání skrytých svatých míst: Istanbul 1
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 13.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Roberto Scavino - italočech - rozhlasový moderátor
 
7:00
Až já budu velká: Třebovický koláč 2017
 
8:05
Bolívie – V srdci Bolívie
 
8:35
Terra Santa News: 12. 1. 2022
 P
8:55
Počasí
 !
9:05
Noemova pošta: leden 2022
 
10:10
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
11:15
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Proměny Oščadnice
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Mezi pražci: Leden 2022 (102)
 
14:55
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 2. díl
 
15:35
Janomamové v Brazílii
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2022
 
16:20
S Bohem pro lidi
 
16:50
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
 
17:55
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 P
18:15
Ovečky: 2. neděle v mezidobí
 
18:40
Příběhy z Dobré Knihy: Nalezení Ježíše v chrámě
 
18:47
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
19:00
Dobrá firma
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 13. 1. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Trojka Zuzany Homolové (168)
 P !
21:30
OMG talkshow: Kazma prozradil, kde se nachází...
 P !
22:05
Pod lampou o omikronu: Jaká je to varianta, co způsobí na Slovensku a jak to skončí?
 
23:15
Josef a jeho bratři
 
0:10
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 13. 1. 2022
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 14.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Karel Herbst - světící biskup salesián
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 1. 2022
 
7:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
7:55
Z krajin za obzorem II.: MFF Strážnice 2019
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech
 !
9:30
Dobrý voják Charlie
 
10:10
Biblická studna
 
11:10
Zapomenuté Čako
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy
 
13:00
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015
 
13:25
Kambodža pohledem zblízka
 
13:55
Počasí
 
14:00
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
14:20
Ateliér užité modlitby: P. Alberto Giralda Cid
 
15:20
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 13. 1. 2022
 
16:30
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
16:50
Klapka: s Milanem Ohurniakem
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:15
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíšův křest
 
18:25
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
19:00
Filipínské Rugby - hra o život
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Duchovní služba „za mřížemi“
 !
21:30
Dekalog IX.: Deváté přikázání
 !
22:35
OMG talkshow: Jsou Pavel Hošek a Tomáš Sedláček na hlavu?
 
23:15
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
0:25
Krajané z Gerníku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 15.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Angelo Scarano - čechoital
 
6:50
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 
7:50
V pohorách po horách: Roklina Piecky - Slovenský ráj
 
8:03
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
8:10
Strýček Emu: Tři králové
 
8:23
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
8:50
Ovečky: 2. neděle v mezidobí
 
9:15
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
 P
9:50
Počasí
 P !
10:00
Noční univerzita: Marek Orko Vácha - Jak dospět k dospělosti
 !
10:15
UNITED 2019: koncert Brandona Knowbodyho (US)
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 13. 1. 2022
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou o omikronu: Jaká je to varianta, co způsobí na Slovensku a jak to skončí?
 
13:20
Na pomezí ticha a tmy
 
14:15
Počasí
 
14:20
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 !
14:35
... v dobrém sa rozejdem: Rožnovské slavnosti 2021
 
16:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Pavlem Hovězem
 
16:30
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol
 P !
16:40
Grotesky Bustera Keatona: Frigo, oběť krevní msty
 
18:00
Počasí
 
18:05
Skryté poklady: Vladimír
 P !
18:35
Hledání skrytých svatých míst: Istanbul 2
 P !
19:25
V souvislostech - Pavel Havlíček: Ruské dějiny v moci ideologie
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou
 P !
21:10
OMG talkshow: Co se o Taťáně Gregor Brzobohaté z bulváru nedozvíte.
 !
21:40
Život Ježíše Krista (2/2)
 
23:15
Letem jazzem: jazzové standardy (2)
 
0:20
Hans Frei
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 16.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Scepan Delan - Lužický Srb
 
6:55
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 
8:15
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
8:40
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 P
9:00
Počasí
 
9:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Trojka Zuzany Homolové (168)
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Havlíček: Ruské dějiny v moci ideologie
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:30
Muzikanti hrajte: Túfaranka
 
14:33
Počasí
 !
14:35
Dobrodružství před kamerou
 
15:39
Kambodža pohledem zblízka
 !
16:05
Život Ježíše Krista (2/2)
 
17:45
Počasí
 
17:55
Sedmihlásky: Zdalo sě mi
 
18:00
Ovečky: 2. neděle v mezidobí
 
18:25
Animované biblické příběhy: Ježíš žije!
 P !
18:55
Strýček Emu: Plesová sezóna
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:35
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Adamem Plachetkou
 !
20:55
Benefiční koncert - Martin Chodúr a Ostravský dětský sbor: z kostela sv. Václava v Ostravě
 
22:10
Animovat znamená vdechnout život
 
22:30
Klapka: s Milanem Ohurniakem
 
23:33
Etiopie: Z každého kmene
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů