Program televize Noe na pondělí 24.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Černý - novinář a hudební publicista
 
7:55
Biblická studna
 P
9:05
Počasí
 
9:10
S Bohem podél Rio Maraňon
 !
9:35
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem: Pod nejvyšší horu světa (64)
 
10:55
Sýrie: uprostřed popela
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Prvotní církev (1)
 
13:25
Poutníci času: se spisovatelem Lubošem Pavlem
 
13:45
V pohorách po horách: Vojšické louky - Bílé Karpaty
 
14:00
Počasí
 
14:05
Flešbeky - Godzone podcast
 P !
14:40
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Lidice – příběh české vsi
 
16:00
V souvislostech - Václav Hořejší: Omikron a společnost
 
16:20
Mezi pražci: Leden 2022 (102)
 
17:10
Dokořán: s Adamem Plachetkou
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Vyslání dvanácti apoštolů
 
18:20
Skryté poklady: Christian
 
18:55
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 !
19:30
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?
 
21:10
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 
22:30
Kulatý stůl: O křesťanské spiritualitě ekumenicky
 
23:55
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
0:10
Hovory z Rekovic: Pavel Šmajstrla
 
0:30
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 25.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Royt - ikonograf, historik
 
7:00
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
7:50
Noční univerzita: P. Rastislav Kršák , SVD - Papua - Nová Guinea (1. část)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Pražská Loreta
 
9:35
V souvislostech - Václav Hořejší: Omikron a společnost
 
10:00
Noční univerzita: Michal Řoutil - Nevěřící, odejděte!
 
11:15
Setkání: Stanislav Šec - Meditační zahrada v Plzni - Památník obětem zla
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte: Boršičanka Antonína Koníčka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
14:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
15:00
Bačkorám navzdory: Richardis, miluješ mne...?
 
15:15
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
15:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
16:00
Příroda a Natura 2000: Ptačí oblast Beskydy, EVL Niva Morávky (14)
 
16:30
Ale on není bílý
 
17:00
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
17:20
Počasí
 L
17:30
Nešpory ze svátku Obrácení sv. Pavla: Řím, bazilika sv. Pavla za hradbami
 
18:35
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:42
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Naimského mládence
 
18:48
Animované biblické příběhy: Král se stal sluhou
 
19:15
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Prales zítřka
 
21:10
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 !
22:05
Symfonický koncert 2.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
22:55
Terra Santa News: 19. 1. 2022
 
23:15
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
0:00
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
0:40
Strání - obec pod Javorinů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 26.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř
 
7:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2022
 
7:30
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Lidice – příběh české vsi
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Poletuchy: na skok do Ústí nad Labem
 
10:55
Příroda a Natura 2000: Ptačí oblast Beskydy, EVL Niva Morávky (14)
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpívá celá dědina: Protivanov
 
14:30
Dům ze skla?
 
15:35
Počasí
 
15:40
ARTBITR - Kulturní magazín: 10 let bez Václava Havla reflektuje Amedeo Gasparini
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2022
 
16:20
Janomamové v Brazílii
 
16:45
Cvrlikání: Lucie Redlová (86)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:05
Strýček Emu: Zimní sporty
 
18:15
Příběhy z Dobré Knihy: Kající hříšnice
 
18:25
S Bohem pro lidi
 
18:50
Putování po evropských klášterech: Trapistický klášter v Caldey Island, Wales
 P !
19:25
Terra Santa News: 26. 1. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Závislosti
 L
21:15
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 !
22:20
Noční univerzita: Anna Janoušková - Naštvaný a smutný jako Bůh
 
22:55
Generální audience papeže Františka
 
23:20
Řím, hlavní město víry: Prvotní církev (1)
 
0:00
Letem jazzem: poznáváme harmonii (8)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 27.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Bohdan Heczko a Robert Mayer - minoritští bratři
 
7:00
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
7:15
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 
8:00
Terra Santa News: 26. 1. 2022
 
8:20
Bohem zapomenuté kouty
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj
 !
9:25
Kulatý stůl: O křesťanské spiritualitě ekumenicky
 
10:50
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:20
Setkání: Oľga Haláková - Bečov nad Teplou
 
11:25
Počasí
 
11:30
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dobrá firma
 
13:10
OMG talkshow: Předmanželský sex a spiritualita. OMG Daniely Drtinové.
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na úsvitu společných dějin
 
14:35
Vezmi a čti: prosinec 2021
 
14:50
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
15:10
Poletuchy: na skok do Ústí nad Labem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2022
 
16:25
Grotesky Bustera Keatona: Frigo, oběť krevní msty
 
17:45
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:07
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o rozsévači
 P !
18:15
Ovečky: 4. neděle v mezidobí
 
18:45
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 27. 1. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Silvestr v karanténě
 
21:20
Putování po evropských klášterech: Ekumenický ženský klášter v Grandchamp, Švýcarsko
 !
22:00
Pod lampou s Tomášem Halíkem: Pojem Bůh chápeme mylně. Opustíme i dělení na věřící a nevěřící.
 
23:15
Čas pro Malawi
 
0:05
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 27. 1. 2022
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 28.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Veronika Sedláčková - zpravodajka a novinářka
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 1. 2022
 
7:20
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
7:29
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 
7:45
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 
8:45
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Klapka: s Milanem Ohurniakem
 
10:12
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 !
10:20
Dům ze skla?
 
11:25
Počasí
 
11:30
Setkání: Jan Bartošek - klášter v Kostelním Vydří
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Roháči na Mohelnickém dostavníku 2015 (5)
 
13:25
Vše pro mého krále a královnu
 
14:00
Počasí
 
14:05
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
15:10
Recitál Slávka Klecandra a Oborohu
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 1. 2022
 
16:20
Frano z Malesie
 
16:50
Výpravy do divočiny: Prales zítřka
 
17:55
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Dům na skále
 
18:20
Mikroregion Hornolidečsko
 
18:45
Dopisy z rovníku
 
19:25
Poutníci času: s Janem Duškem
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Anton Otte – posel usmíření
 !
21:30
Benefiční koncert - Martin Chodúr a Ostravský dětský sbor: z kostela sv. Václava v Ostravě
 
22:45
Tak trošku jiný lyžák
 
23:05
Když bolí duše: Závislosti
 
0:20
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 29.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Stivín - hudebník
 
6:55
Vezmi a čti: prosinec 2021
 
7:10
V pohorách po horách: Kriváň
 
7:30
Sedmihlásky: Stójí kostelíček
 
7:40
Strýček Emu: Zimní sporty
 
7:52
Animované biblické příběhy: Král se stal sluhou
 
8:20
Ovečky: 4. neděle v mezidobí
 
8:45
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Noční univerzita: Daniel Raška - Modlitba ve 21. století
 !
9:50
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 1. část
 
11:20
Počasí
 
11:25
ARTBITR - Kulturní magazín: 10 let bez Václava Havla reflektuje Amedeo Gasparini
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s Tomášem Halíkem: Pojem Bůh chápeme mylně. Opustíme i dělení na věřící a nevěřící.
 
13:20
Duch národa žije v písni
 
14:10
Počasí
 
14:15
Silvestr v karanténě
 !
15:30
Zlaté opojení
 !
16:55
Tance západného Slovenska: MFF Myjava 2021 online
 
17:55
Počasí
 
18:00
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
18:30
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
18:40
Flešbeky - Godzone podcast
 P !
19:15
Stopy hutě
 P !
19:25
V souvislostech - Vladimír Dzuro: Válečné zločiny a spravedlnost
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 !
21:40
Jen samé krásné věci
 
23:05
Jak potkávat svět: s Hanou Fialovou (81)
 
0:40
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 30.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Bonaventura Štivar - kapucín
 
7:00
Kněz Slanina
 
7:30
Hlubinami vesmíru s dr. Petrem Kabáthem, exoplanety 2. díl
 
8:15
Poutníci času: se spisovatelem Lubošem Pavlem
 
8:30
Stopy hutě
 
8:40
Zlaté opojení
 
10:10
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 P
10:25
Počasí
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Vladimír Dzuro: Válečné zločiny a spravedlnost
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
15:40
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
16:00
Jen samé krásné věci
 
17:25
Chlapi na hoře
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
18:35
Ovečky: 4. neděle v mezidobí
 P !
19:00
Strýček Emu: Pololetní vysvědčení
 
19:10
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Marcelou Augustovou
 !
20:50
100 metrů od ráje
 
22:35
Výpravy do divočiny: Prales zítřka
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů