Program televize Noe na pondělí 31.1.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Bronislav Matulík - kazatel a novinář
 
7:00
Výpravy do divočiny: Prales zítřka
 
8:00
V pohorách po horách: Roháč - Súľovské skály
 
8:10
Poletuchy: na skok do Ústí nad Labem
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Outdoor Films s Jackem Brightem a Zdeňkem Tlamichou: Zimní plavci přes Beringův průliv (65)
 
10:45
Průplav Božího přání
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
13:25
Umění sklářských mistrů
 
14:00
Počasí
 
14:05
Skryté poklady: Milan
 P !
14:35
Noční univerzita: prof. Petr Daněk - Loutna česká – výjimečné dílo hudebního baroka
 
15:55
V souvislostech - Vladimír Dzuro: Válečné zločiny a spravedlnost
 !
16:17
100 metrů od ráje
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o pokladu
 
18:20
Putování po evropských klášterech: Ekumenický ženský klášter v Grandchamp, Švýcarsko
 
18:55
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 P !
19:30
Vezmi a čti: leden 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Veronika Všianská
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: 100 let Marie Kubátové
 P !
21:25
Nebe nad hlavou
 
21:50
Colours 2015: Vladimír Merta Trio
 
22:35
Kulatý stůl: Anton Otte – posel usmíření
 
0:00
Práce jako na kostele
 
0:20
Štětcem a píšťalou
 
0:40
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 1.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Šindelář - sochař a malíř
 
7:00
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
7:25
Outdoor Films s Martinem Půlpánem: Z Evropy pěšky a stopem do jihovýchodní Asie (97)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V souvislostech - Vladimír Dzuro: Válečné zločiny a spravedlnost
 
9:32
Benin - cesta návratu
 
9:45
Noční univerzita: Anna Janoušková - Naštvaný a smutný jako Bůh
 
10:20
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 !
10:35
Dokořán: s Marcelou Augustovou
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Klapka: s Milanem Ohurniakem
 
14:00
Počasí
 
14:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Oslovit Zachea
 
14:28
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 !
14:50
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
16:05
Muzikanti hrajte
 
16:35
Pastýř na člunu
 
16:55
Biblická studna: s Martinem T. Zikmundem
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Utišení bouře na moři
 
18:20
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Hans Frei
 
21:35
Setkání: Jan Bartošek - klášter v Kostelním Vydří
 
21:45
Stopy hutě
 !
22:00
Varhanní koncert: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
23:25
Terra Santa News: 26. 1. 2022
 
23:50
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 2.2.2022

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2022
 
6:25
Mezinárodní folklorní festival Hornolidečska a Púchovské doliny
 
7:30
Noční univerzita: prof. Petr Daněk - Loutna česká – výjimečné dílo hudebního baroka
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice
 
10:15
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
10:50
Lidé a město
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Putování po evropských klášterech: Premonstrátský klášter v Grimbergen, Belgie
 
12:40
Setkání: Marek Sovka - Branišovice
 
12:50
Skleněná múza
 
13:00
Tance západného Slovenska: MFF Myjava 2021 online
 
14:00
Počasí
 
14:05
OMG talkshow: S touhle dvojicí farářů, YouTuberů se nudit rozhodně nebudete.
 
14:30
Sýrie - zbytek Jeho lidu
 
15:00
Církev za oponou: Celibát
 
15:15
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2022
 
16:00
Ateliér užité modlitby: Veronika Všianská
 
17:05
V pohorách po horách: Lysec - Velká Fatra
 
17:15
Počasí
 L !
17:30
Mše svatá ze svátku Uvedení Páně do chrámu: Vatikán, bazilika sv. Petra
 
18:55
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
19:00
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Jairovy dcery
 
19:10
Strýček Emu: Pololetní vysvědčení
 P !
19:25
Terra Santa News: 2. 2. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s mladými z děkanátu Karviná a P. Lukášem Mockem
 !
21:10
Noční univerzita: Marek Macák - Jiným nablízku
 
21:50
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
22:20
Když bolí duše: Závislosti
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Čas pro Malawi
 
0:45
Vietnam
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 3.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Petr Larva - sklář
 
6:55
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Trojka Zuzany Homolové (168)
 
8:20
Víra do kapsy: Dobrodružství učednictví
 
8:35
Nebe nad hlavou
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Terra Santa News: 2. 2. 2022
 !
9:30
Kulatý stůl: Anton Otte – posel usmíření
 
10:55
Nigérie: Haleluja
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Marcelou Augustovou
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
15:15
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
15:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2022
 
16:20
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 !
16:35
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
17:00
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíš a Samařanka
 !
18:20
Ovečky: Společenství církve (farnost, diecéze)
 
18:45
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů
 
19:05
Kapitola z duchovního dědictví Řeckokatolické církve na Slovensku
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 3. 2. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Miroslavem Donutilem
 
21:55
Varhany pro svatou Zdislavu
 P !
22:12
Pod lampou: Čísla rapidně stoupají, omikron dorazil, co se teď bude dít?
 
0:03
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
0:15
Na půli cesty
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 3. 2. 2022
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 4.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Kotalík - historik architektury
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 2. 2022
 
7:20
Adopce srdce
 !
8:00
Začátek konce jaderných zbraní
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
9:30
V pohorách po horách: Velký Roudný
 
9:40
OMG talkshow: Davida Vávru a Rudolfa Brančovského pojí svaté rouhání
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: 100 let Marie Kubátové
 
10:20
Ateliér užité modlitby: Veronika Všianská
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
13:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dům ze skla?
 
15:10
Dobrá obec Dobrá
 !
15:35
Nebe nad hlavou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 2. 2022
 
16:20
Bělorusko – Květ mezi trny
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:35
O Radosti
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení nemocného u rybníka Bethesda
 
18:18
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 
18:35
Harfa Noemova: Mistři varhan
 
19:00
Hriňovský kostelík na Islandu
 
19:30
Moudrost mnichů: Stáří
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: únor 2022
 
21:20
Letem jazzem: pohled na jazzovou tvorbu (7)
 
22:25
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
0:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 5.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Vodňanský - básník filosof
 
7:00
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 
7:30
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 
7:35
Strýček Emu: Pololetní vysvědčení
 
7:45
Ovečky: Společenství církve (farnost, diecéze)
 
8:10
Animované biblické příběhy: Ježíšova modlitba
 
8:40
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 2. část
 P !
10:35
Flešbeky - Godzone podcast: Simona Magušinová - MÁM KRABICE PLNÉ PIESNÍ, KTORÉ EŠTE NIKTO NEPOČUL (20)
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 3. 2. 2022
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Čísla rapidně stoupají, omikron dorazil, co se teď bude dít?
 
14:00
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle
 
14:10
Počasí
 
14:15
Grotesky Bustera Keatona: Láska kvete v každém věku
 
15:17
Mexiko - země indiánů
 !
15:35
Na co jsme nezapomněli: Strážnice 2020
 
17:55
Počasí
 
18:00
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
18:35
Vezmi a čti: leden 2022
 
18:55
Putování po evropských klášterech: Kartuziánský klášter v Grenoble, Švýcarsko
 P !
19:25
V souvislostech - Simona Fantová: Čína a olympijská myšlenka
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michaelem Prouzou, astročástice
 
20:50
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály
 P !
21:00
Mezi pražci: Únor 2022 (103)
 !
21:50
Dýka a kříž
 
23:40
Setkání: Jiří Carbol - dřevěný kostel sv. Antonína Paduánského na Prašivé
 
23:50
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
0:20
San Salvador na Folkových prázdninách
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 6.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Roman Joch - publicista
 
6:55
Má vlast: Vyšehrad
 P
8:05
Počasí
 
8:15
Jak potkávat svět: s Miroslavem Donutilem
 
9:55
Počasí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Zvěstování Panny Marie: Šternberk
 P
11:20
Poutníci času: s Kateřinou Šrámkovou
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Simona Fantová: Čína a olympijská myšlenka
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
13:40
Vezmi a čti: leden 2022
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:30
Počasí
 
14:35
Dítě 31
 
15:05
Putování po evropských klášterech: Klášter trapistek v Bocholt, Belgie
 
15:40
Poletuchy: na skok do Ústí nad Labem
 !
16:30
Labyrint světa: na motivy Jana Ámose Komenského
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: 100 let Marie Kubátové
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:10
Ovečky: Společenství církve (farnost, diecéze)
 
18:35
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 
19:05
Strýček Emu: Zimní sporty
 
19:15
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:05
Osobní vězeň Vůdce - Agent Milosti
 
21:35
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 
23:15
Buon giorno s Františkem
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů