Program televize Noe na pondělí 7.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Ludvík Armbruster - jezuita
 
6:55
Cestujeme regionem Záhorie
 
8:00
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
10:40
Mezi pražci: Únor 2022 (103)
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
13:20
Bible pro Severní Koreu
 
14:00
Počasí
 
14:05
Naše Horní Lideč
 !
15:00
Noční univerzita: pplk. Ivo Zelinka a Matyáš Zrno - Podoby odvahy - muži pro 21. století
 
16:00
V souvislostech - Simona Fantová: Čína a olympijská myšlenka
 
16:20
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 
16:30
Osobní vězeň Vůdce - Agent Milosti
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Cizoložnice
 
18:20
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
18:40
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
19:30
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna: s Tomášem Petráčkem
 P
21:10
Brazílie - Querida Amazonia
 
21:40
BG Styl: Třebovický koláč 2017
 
22:10
Noemova pošta: únor 2022
 
23:20
Cvrlikání: Žamboši (73)
 
0:25
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 8.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Rottrová - zpěvačka
 
7:00
Benefiční koncert Červená středa: Praha, sál HAMU
 
8:35
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Chlapi na hoře
 
9:35
V souvislostech - Simona Fantová: Čína a olympijská myšlenka
 
10:00
Noční univerzita: Marek Macák - Jiným nablízku
 
10:35
Vezmi a čti: leden 2022
 !
10:50
Brazílie - Querida Amazonia
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Janomamové v Brazílii
 
13:15
Setkání: Radovan Gaudyn - kaple sv. Wolfganga v Horní Krupce
 
13:25
Flešbeky - Godzone podcast: Simona Magušinová - MÁM KRABICE PLNÉ PIESNÍ, KTORÉ EŠTE NIKTO NEPOČUL (20)
 
14:00
Počasí
 
14:05
Když bolí duše: Závislosti
 
15:20
Duchovní malby: Andělé
 
15:45
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Nový Zéland
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Výpravy do divočiny: Prales zítřka
 
17:35
Velké ticho v Poličanech
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení slepého
 
18:20
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 !
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Bohumírem Novákem
 P
21:10
Na startu: s Františkem Benešem
 
21:35
Poutníci času: s Kateřinou Šrámkovou
 
21:55
Jak potkávat svět: s Miroslavem Donutilem
 
23:40
Terra Santa News: 2. 2. 2022
 
0:00
Má vlast: Přerov - kostel sv. Vavřince
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 9.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Miloslav Vlk
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2022
 
7:20
Noční univerzita: pplk. Ivo Zelinka a Matyáš Zrno - Podoby odvahy - muži pro 21. století
 
8:20
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:00
Na startu: s Františkem Benešem
 
10:30
Hlubinami vesmíru s dr. Michaelem Prouzou, astročástice
 
11:10
Skleněná múza
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Na co jsme nezapomněli: Strážnice 2020
 
15:10
Počasí
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2022
 
15:35
Stopy hutě
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: 100 let Marie Kubátové
 
16:00
Biblická studna: s Tomášem Petráčkem
 
17:05
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Lazara
 
18:20
Strýček Emu: Zimní sporty
 
18:35
CampFest 2018
 P !
19:25
Terra Santa News: 9. 2. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Nebojte se...
 L
21:05
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 !
22:10
Noční univerzita: Soňa Sílová - Apocalypse Now!
 
22:45
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
23:15
Generální audience papeže Františka
 
23:40
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 10.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka
 
6:55
Nevybroušené diamanty
 
7:25
Terra Santa News: 9. 2. 2022
 
7:45
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 
8:20
Poutníci času: s Kateřinou Šrámkovou
 
8:40
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 !
9:40
Noemova pošta: únor 2022
 
10:50
Básník oravské přírody Zdeno Horecký
 
11:17
Živá historie - Hrad Strečno
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mezi pražci: Únor 2022 (103)
 
13:40
Varhany pro svatou Zdislavu
 
14:00
Počasí
 
14:05
Generální audience papeže Františka
 
14:30
Poníky, Poníky
 
15:15
Plavební stupeň Přelouč
 
15:30
Pokojné umírání: Paliativní péče vs eutanazie
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2022
 
16:25
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
16:45
Ateliér užité modlitby: Veronika Všianská
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Zázračné rozmnožení chleba
 
18:15
Ovečky: Bible
 !
18:40
Stíny barbarské noci
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 10. 2. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Lidičky - Dětské kočovné divadýlko Kyjov (169)
 
21:30
Putování po evropských klášterech: Františkánský klášter v Assisi, Itálie
 !
22:05
Pod lampou se studenty v Oxfordu: Jak dobré vzdělání změní Slovensko a Česko
 
23:15
Bulharsko: Kořeny Romů
 
23:45
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 10. 2. 2022
 
0:30
Sýrie - zbytek Jeho lidu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 11.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Tomáš Holub
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 2. 2022
 
7:20
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov
 
8:05
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
9:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
10:00
Nebe nad hlavou
 !
10:20
Biblická studna: s Tomášem Petráčkem
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
13:45
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na startu: s Františkem Benešem
 !
14:35
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
15:45
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 2. 2022
 
16:20
Padající andělé
 
16:50
Klapka: s Bohumírem Novákem
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíš kráčí po vodě
 
18:15
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
18:45
V pohorách po horách: Ještěd
 !
18:55
Dokořán: s Marcelou Augustovou
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Synoda předem odepsaná?
 P !
21:30
Kaplani naděje: P. Marcin Saj
 !
21:45
Ruce Panny Marie
 
23:10
Letem jazzem: poznáváme blues (9)
 
0:20
Stopy ve sněhu
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 12.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Táňa Fischerová - herečka a politička
 
7:00
Irák: Ninive
 
7:30
Sedmihlásky: Ševci majstři, Ignac Manda (145)
 
7:35
Strýček Emu: Zimní sporty
 
7:45
Ovečky: Bible
 
8:10
Animované biblické příběhy: Saul z Tarsu
 
8:40
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V Kristu zapusťte kořeny
 !
10:05
Rozumět internetovým dětem
 
10:50
Kaplani naděje: P. Marcin Saj
 
11:03
Zpravodajské Noeviny: 10. 2. 2022
 
11:25
Počasí
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: 100 let Marie Kubátové
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou se studenty v Oxfordu: Jak dobré vzdělání změní Slovensko a Česko
 
13:10
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
13:35
Indonésie: Otec Stef
 
14:10
Počasí
 
14:15
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
15:00
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 !
15:20
Grotesky Bustera Keatona: Láska kvete v každém věku
 !
16:25
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:55
Počasí
 
18:00
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 P !
18:30
Rok 2021 s papežem Františkem
 
19:15
Setkání: Marian Jurečka - kaplička v Olší
 P !
19:25
V souvislostech - Jan František Krupa: Nerovné financování sociálních služeb
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou
 P !
21:05
Kaplani naděje: Anna Macková
 !
21:20
Putování tučňáků
 
22:50
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry
 
23:00
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
0:10
Tam, kde začínajú korene
 
0:30
Brazílie - Querida Amazonia
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 13.2.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Karas - velvyslanec v Bělorusku
 
7:00
Dobrá obec Dobrá
 
7:25
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Lidičky - Dětské kočovné divadýlko Kyjov (169)
 
8:50
Rok 2021 s papežem Františkem
 
9:40
Kaplani naděje: Anna Macková
 P
9:50
Počasí
 L !
10:00
Mše svatá u příležitosti XXX. Světového dne nemocných: Olomouc, katedrála sv. Václava
 
11:15
Poutníci času: s Leticií Vránovou Dytrychovou
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan František Krupa: Nerovné financování sociálních služeb
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Dobrodružství před kamerou
 
15:10
Vezmi a čti: leden 2022
 
15:25
Noční univerzita: Soňa Sílová - Apocalypse Now!
 
16:00
Putování tučňáků
 
17:25
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
17:40
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Zahrajtě mi muziganti (39)
 !
18:05
Ovečky: Bible
 
18:30
Animované biblické příběhy: Pavlova služba
 !
19:00
Strýček Emu: Plesová sezóna
 
19:15
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Vojtěchem Bernatským
 P !
20:55
Kaplani naděje: P. Antonín Klaret Dabrowski
 !
21:05
Bar u Josefa
 
22:45
Klapka: s Bohumírem Novákem
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů