Program televize Noe na pondělí 16.5.2022

 
6:05
Na jedné lodi (6)
 
7:10
Na startu: s Eliškou Kahoun
 
7:35
V pohorách po horách: Boubín - Šumava
 
7:50
Cvrlikání: F.T.Prim (35)
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Outdoor Films s Janem Jenkou a Lukášem Kuldou: S parkuristy do světa (82)
 
10:40
Mezi pražci: Květen 2022 (106)
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Meteora
 
13:35
Dopis z Indie
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 
15:15
Poníky, Poníky
 
16:05
V souvislostech - Jakub Chromý: Romští uprchlíci z Ukrajiny
 
16:25
Jak potkávat svět: s Kattou a Markem Vrabcem
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: A dyž sa Valášek narodí
 
18:05
S Hubertem do lesa: Černý rytíř
 
18:25
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 P
18:45
Víra do kapsy: 12 laiků: Co si myslí o synodě?
 
19:00
O zaniklé Karvinné
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:30
Prorok Léčitel: Solanus Casey
 P !
21:30
Setkání s Komenským - Alfred Strejček
 P !
22:10
Co pro tebe znamená Campfest
 
22:35
Kulatý stůl: Z dějin Ukrajiny
 
0:00
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.5.2022

 
6:05
Na jedné lodi (7)
 
7:05
Pákistán: Svoboda pro zajaté
 
7:35
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
7:50
Má vlast: Mariánské Lázně
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V souvislostech - Jakub Chromý: Romští uprchlíci z Ukrajiny
 
9:30
Pražská Loreta
 
10:00
Noční univerzita: P. Jakub Sadílek - Opásáni pravdou...
 
10:45
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
11:25
Počasí
 P
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra
 
12:55
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
14:00
Počasí
 
14:05
Poutníci času: s Ivanem Petrůvem
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:50
Biblická studna: s Matoušem Jaluškou
 
16:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: PRESS / FOTO (171)
 P !
17:20
Za obzorem: Miloslav kardinál Vlk, 90. výročí narození
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: A dyž sa Valášek narodí
 
18:05
Animované biblické příběhy: Ester
 
18:30
S Hubertem do lesa: Případ pro ptáčkaře
 
18:45
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:15
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2022
 
19:47
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:20
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 
21:50
V pohorách po horách: Čtyři palice - Žďárské vrchy
 
22:05
Má vlast: Týnský chrám
 
23:05
Poutníci času: s Petrem Neužilem
 
23:25
Terra Santa News: 11. 5. 2022
 
23:45
Flešbeky - Godzone podcast
 
0:20
K jádru věci: s prof. Janem Rychlíkem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.5.2022

 
6:05
Na jedné lodi (8)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2022
 
7:30
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory
 
7:40
Noční univerzita: Tomáš Petráček - Neodvratné rozdělení? Náboženská situace na prahu 1. republiky
 P
8:50
Počasí
 L
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Kaplani naděje: P. Václav Tomiczek
 !
10:20
Klapka s Davidem Surým
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: o Světech české animace
 
13:00
Za obzorem: Miloslav kardinál Vlk, 90. výročí narození
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2022
 
14:00
Počasí
 
14:05
Pomoc, která se točí
 
14:35
Prorok Léčitel: Solanus Casey
 
15:35
Harfa Noemova
 !
16:05
Poletuchy: na skok do Trenčína
 
16:45
Setkání: Jiří Horák - Velehrad
 
16:55
Pole milosrdenství
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: A dyž sa Valášek narodí
 
18:05
S Hubertem do lesa: Veverčí záchranáři
 
18:20
Strýček Emu: Divadlo
 !
18:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a strážníci
 
18:50
Plnou parou do srdce Beskyd
 P
19:29
Terra Santa News: 18. 5. 2022
 
19:51
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Nebojte se...
 !
21:35
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
22:40
Hledání skrytých svatých míst: Meteora
 
23:25
Generální audience papeže Františka
 
23:50
Letem jazzem: skladby s letními motivy (3)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.5.2022

 
6:05
Na jedné lodi (9)
 
7:05
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr Harmonie 1872 Kolín
 
7:45
Víra do kapsy: 12 laiků: Co si myslí o synodě?
 
8:00
Terra Santa News: 18. 5. 2022
 !
8:20
Poutníci času: s Ivanem Petrůvem
 
8:40
Vezmi a čti: duben 2022
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Co pro tebe znamená Campfest
 
9:30
Kulatý stůl: Z dějin Ukrajiny
 
10:55
Pavel Lohonka Žalman & spol. na Mohelnickém Folk-Festu 2020
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Má vlast: Mariánské Lázně
 
14:00
Počasí
 
14:05
Generální audience papeže Františka
 !
14:30
Outdoor Films s Lukášem Jasenským: Makalu - Himaláje
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 5. 2022
 P
16:25
Středoafrická republika - Když se pomsta stane zákonem
 
16:55
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 
17:50
Počasí
 
18:00
S Hubertem do lesa: Lesní studánka
 P !
18:15
Ovečky: 6.neděle velikonoční
 
18:40
Sedmihlásky: A dyž sa Valášek narodí
 
18:50
Dívám se kolem sebe
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 19. 5. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Cvrlikání: Pranic (79)
 
21:25
Putování po evropských klášterech: Trapisti - Diepenveen - Návrat ke kořenům
 P !
21:50
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Jaroslav Hutka
 !
22:10
Pod lampou s držitelem Nobelovy ceny Thornem: Černé díry, jak je vidíme a slyšíme
 
23:05
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
0:15
Dům ze skla?: s Petrem Augustinem Benešem
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.5.2022

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 5. 2022
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Mučedníci komunismu
 
7:50
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 !
9:40
Missio magazín: duben 2022
 
10:02
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
10:20
Prorok Léčitel: Solanus Casey
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Madalen na Mohelnickém dostavníku 2018
 
13:10
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
14:15
Počasí
 
14:20
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
14:40
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 !
14:50
Hanácká svajba
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 19. 5. 2022
 !
16:15
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: A dyž sa Valášek narodí
 
18:05
S Hubertem do lesa: Na srnky se nesahá
 
18:20
Sedm divů v Těrchové
 
18:55
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 P !
19:15
Za obzorem: P. Jan Bula, 70. výročí úmrtí
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
21:43
Vezmi a čti: duben 2022
 
22:00
Moudrost mnichů: Acedie – neboli duchovní únava
 
22:15
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 
23:15
Ruce Panny Marie
 
0:40
Továrna mezi vodami
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
Středoafrická republika - Když se pomsta stane zákonem
 
7:40
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Jaroslav Hutka
 
8:00
Sedmihlásky: A dyž sa Valášek narodí
 
8:05
Animované biblické příběhy: Ester
 
8:30
Ovečky: 6.neděle velikonoční
 
8:55
Strýček Emu: Divadlo
 
9:10
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 P
9:40
Počasí
 P
9:45
Božia zóna: Kapela ESPÉ (1)
 P
10:10
Hisstorky: Svedectvo mladého muža (1)
 P !
10:17
Viac ako pieseň: Timothy a pieseň Po Tebe túžim viac (2)
 
10:30
Za obzorem: P. Jan Bula, 70. výročí úmrtí
 
11:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 5. 2022
 
11:25
Počasí
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: o Světech české animace
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 !
12:05
Duchovní menu: Záznam slavnostní bohoslužby u příležitosti výročí 300 let od blahořečení sv. Jana Nepomuckého
 
13:20
Počasí
 
13:25
Pod lampou s držitelem Nobelovy ceny Thornem: Černé díry, jak je vidíme a slyšíme
 
14:20
Salesiáni v Brazílii
 
14:40
Čas pro Malawi
 P
15:25
Radim Zenkl & Ondřej Kozák na Folkových prázdninách
 
16:05
Ruce Panny Marie
 
17:30
Štětcem a píšťalou
 
17:50
Počasí
 P
18:00
Slovo na neděli: 6. neděle velikonoční
 !
18:25
Hledání skrytých svatých míst: Olymp
 
19:10
Práce jako na kostele
 P !
19:25
V souvislostech - Josef Holý: Elon Musk a Twitter
 
19:50
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Léto s liškou
 
22:00
Poletuchy: na skok do propasti
 
22:45
Jak potkávat svět: s Evou Hudečkovou
 
0:10
Moje obrazy jsou dílem staletí
 
0:30
Bulharsko: Kořeny Romů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Branislav Škripek
 
7:20
Poutníci času: s Ivanem Petrůvem
 
7:35
Pákistán: Svoboda pro zajaté
 
8:10
Víra do kapsy: 12 laiků: Co si myslí o synodě?
 
8:30
Slovo na neděli: 6. neděle velikonoční
 P
8:50
Počasí
 
9:00
Cvrlikání: Robert Křesťan & Druhá tráva (81)
 L !
10:30
Mše svatá
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Holý: Elon Musk a Twitter
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 !
13:20
Poletuchy: na skok do Krasu
 
14:10
Počasí
 
14:15
Muzikanti hrajte: Orchestr Grande Moravia
 !
15:20
Léto s liškou
 
17:00
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
17:50
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 
18:05
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
18:30
Ovečky: 6.neděle velikonoční
 P !
18:55
Strýček Emu: Zahrádka
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:35
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Jaroslav Hutka
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Dokořán: s Carmen Mayerovou
 !
21:05
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
23:35
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 
1:02
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 23.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:05
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
7:25
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Magazín Mary’s Meals
 !
9:30
Outdoor Films s Anetou a Jakubem Novákovými a Michalem Činčialou: Jak se vhodně obléknout při sportu. (83)
 
11:05
Velehrad v době nesvobody
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Olymp
 
13:35
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
14:00
Počasí
 
14:05
Varhany pro svatou Zdislavu
 
14:25
Středoafrická republika - Když se pomsta stane zákonem
 !
14:55
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
16:00
V souvislostech - Josef Holý: Elon Musk a Twitter
 
16:20
Krajkářka Mária Hnidková
 !
16:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo, oběť krevní msty
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 
18:05
S Hubertem do lesa: Náčelník Dravec
 
18:20
Jak roste chléb
 
18:40
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 P !
19:10
Plody Medžugorje
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Dům ze skla?: s prof. Ivanou Noble Ph.D.
 P !
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Diecézní archiv Biskupství brněnského
 
21:45
Moudrost mnichů: Stáří
 
22:05
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
23:35
Flešbeky - Godzone podcast
 
0:05
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
0:30
Pokojné umírání: Paliativní péče vs eutanazie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:10
Mezi pražci: Květen 2022 (106)
 
7:55
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V souvislostech - Josef Holý: Elon Musk a Twitter
 !
9:30
Chaplin uprchlým trestancem
 !
10:00
Dokořán: s Carmen Mayerovou
 
10:50
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Cvrlikání: Pranic (79)
 
14:00
Počasí
 
14:05
Klapka s Danuší Kubátovou
 
15:10
O starých Starých Hamrech
 
16:00
Muzikanti hrajte: Orchestr Grande Moravia
 
17:05
Na pomezí ticha a tmy
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 
18:05
S Hubertem do lesa: Záhada jezevčí nory
 
18:20
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
18:50
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:20
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Moudrost mnichů: Umění pracovat na sobě
 P !
21:20
Na startu
 
21:55
Má vlast: Jedlí
 
23:05
Terra Santa News: 18. 5. 2022
 
23:25
Co pro tebe znamená Campfest
 
23:50
S Bohem pro lidi
 
0:20
Obnova objektu Libušín po požáru
 
0:50
Vít Pieš, umělecký řezbář
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2022
 
7:30
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
8:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Mwebare kwija - Klinika v buši
 !
10:20
K jádru věci: s prof. Janem Rychlíkem
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Radim Zenkl & Ondřej Kozák na Folkových prázdninách
 
13:30
Chlapi na hoře
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dům ze skla?: s prof. Ivanou Noble Ph.D.
 
15:10
Dobrá obec Dobrá
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2022
 !
16:00
Jak potkávat svět: se Simou Martausovou
 
17:20
S NOACHem po Izraeli
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 
18:05
S Hubertem do lesa: Netopýří muž
 
18:20
Strýček Emu: Zahrádka
 
18:35
Benedikt XVI., s úctou k pravdě
 P
19:25
Terra Santa News: 25. 5. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:25
Adorace: s mladými z DOO a P. Janem Davidem
 
21:10
Moudrost mnichů: Problémy osobnosti
 !
21:25
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
22:35
Hledání skrytých svatých míst: Olymp
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:40
Domov v Bortnykách
 
0:00
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
0:30
Duch národa žije v písni
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:15
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
8:00
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře
 
8:07
Sýrie: uprostřed popela
 
8:35
Terra Santa News: 25. 5. 2022
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Vezmi a čti: duben 2022
 
9:30
Kulatý stůl: Svoboda a zodpovědnost
 
10:55
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Carmen Mayerovou
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 
15:10
Proměny Oščadnice
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 5. 2022
 
16:25
Irák: Ninive
 
16:55
Křižovatka v Příchovicích
 
17:50
Počasí
 
18:00
S Hubertem do lesa: Duch
 P
18:15
Ovečky: 7.neděle velikonoční
 
18:38
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 !
18:43
Setkání s Komenským - Alfred Strejček
 
19:15
Kaplani naděje: Dagmar Sližová
 P
19:27
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2022
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:22
Zahajovací koncert festivalu Olomouc zpívá: Olomouc, Reduta
 P !
21:50
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Vladimír Drápal
 !
22:05
Pod lampou: Slováci, kteří 20 let mění svět
 
23:35
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2022
 
0:30
Můj chrám: Jana Vohralíková, Budislav u Litomyšle, kostel Boží lásky
 
0:50
Mexiko - země indiánů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Peter Lipták
 
7:05
Setkání: Pavel Klíma - kostel Nejsvětější Trojice v Malšicích
 
7:15
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2022
 
7:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hrály dudy (162)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Diecézní archiv Biskupství brněnského
 
9:20
Harfa Noemova: Jan Zástěra - Korunovace českých králů
 
9:45
Dům ze skla?: s prof. Ivanou Noble Ph.D.
 !
10:50
Od Františka k Františkovi
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
D. N. A. na Mohelnickém dostavníku 2018
 
13:20
Básník oravské přírody Zdeno Horecký
 
13:50
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
14:00
Počasí
 
14:05
Světoznámé výšivky z Cífera
 
14:20
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
15:25
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2022
 
16:20
Zambie: Oratoř, naděje pro mladé
 
16:40
Turiec, region magických vod
 
17:05
Buon giorno s Františkem
 
17:50
Počasí
 
18:05
S Hubertem do lesa: Žralok z rybníka
 
18:20
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 
18:25
Na startu
 
18:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 P !
19:15
Za obzorem: Černobyl na kolečkách
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Kulatý stůl: Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny
 
21:55
Moudrost mnichů: Ctnosti a přednosti
 !
22:15
Poletuchy: na skok do Krasu
 
23:05
Obrys obrazu
 
23:30
Cesta štědrosti
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:05
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
7:50
Sedmihlásky: Mlynáři, mlynáři, Ani ňa děvčino neznáš
 
7:55
Ovečky: 7.neděle velikonoční
 
8:20
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
8:50
Strýček Emu: Zahrádka
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 P
9:35
Počasí
 
9:40
Viac ako pieseň: Timothy a pieseň Po Tebe túžim viac (2)
 
9:50
Na startu
 P !
10:14
Flešbeky - Godzone podcast
 
10:44
Noční univerzita: Marek Orko Vácha - Jak dospět k dospělosti
 
10:59
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Vladimír Drápal
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 5. 2022
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté s žehnáním kostela v Brně-Lesné
 
13:15
Počasí
 
13:20
Pod lampou: Slováci, kteří 20 let mění svět
 
14:50
Umění sklářských mistrů
 
15:20
Lidé a město
 P
16:00
Flétny nad Oslavou
 
16:55
Přešel jsem hranici
 
17:50
Počasí
 P !
18:00
Slovo na neděli: 7. neděle velikonoční
 
18:20
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
19:05
Co pro tebe znamená Campfest
 P !
19:25
V souvislostech - Josef Pazderka: Vývoj konfliktu na Ukrajině
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Outdoor Films s Petrem Šigutem: Fotograf přírodních krás
 !
21:55
Mise
 
0:00
Jak potkávat svět: s Hanou Fialovou
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Od teraz po tvojom - Denis Blaho
 
7:10
Zahajovací koncert festivalu Olomouc zpívá: Olomouc, Reduta
 
8:40
Slovo na neděli: 7. neděle velikonoční
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Za obzorem: Černobyl na kolečkách
 
9:40
Plody Medžugorje
 P !
10:10
Poutníci času: s kardiologem Michaelem Želízkem
 L !
10:30
Mše svatá
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Pazderka: Vývoj konfliktu na Ukrajině
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:55
Počasí
 !
14:00
Mise
 
16:05
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
17:07
Leoš Janáček: Sinfonietta: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Diecézní archiv Biskupství brněnského
 
17:50
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
18:05
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
18:32
Ovečky: 7.neděle velikonoční
 P
18:55
Strýček Emu: Rodina
 
19:08
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:35
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Vladimír Drápal
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Dafne
 
22:00
Má vlast: Svatý Hostýn
 
23:10
Buon giorno s Františkem
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů