Program televize Noe na pondělí 30.5.2022

 
6:05
Bol som mimo: Štefan Esztergályos
 
7:10
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 
7:20
Buon giorno s Františkem
 
8:05
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 !
9:35
Outdoor Films s Petrem Ferry Kubátem: Canyoning (84)
 
11:05
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
13:35
Poutníci času: s kardiologem Michaelem Želízkem
 
14:00
Počasí
 
14:05
Soňa
 !
14:25
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Novodobé mise české armády
 
16:00
V souvislostech - Josef Pazderka: Vývoj konfliktu na Ukrajině
 !
16:20
Dafne
 
18:05
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
18:15
S Hubertem do lesa: Komu uletěly včely?
 P
18:30
Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
 
19:00
Pranic na Mohelnickém dostavníku 2018
 
19:20
Likvidace lepry
 P !
19:30
Vezmi a čti: květen 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:30
Pavel VI. - nepochopený papež
 P !
21:30
Nebe nad hlavou
 
21:45
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
22:00
Kulatý stůl: Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny
 
23:25
Na půli cesty
 
23:55
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
0:35
Vodopády milosrdenství
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.5.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 
6:30
Obchod s migranty
 
7:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 !
8:10
Grotesky Bustera Keatona: Frigo jako Sherlock Holmes
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Dobrá obec Dobrá
 
9:35
V souvislostech - Josef Pazderka: Vývoj konfliktu na Ukrajině
 
10:00
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
11:05
750 let Ostravou
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Irák: Ninive
 !
13:25
Za obzorem: Černobyl na kolečkách
 
14:00
Počasí
 
14:05
K jádru věci: s prof. Janem Rychlíkem
 
15:05
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání
 
15:15
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:35
Indie: Jeden
 
17:05
Mezi pražci: Květen 2022 (106)
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
18:10
S Hubertem do lesa: Boj o jelena
 
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:50
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 
19:09
Poutníci času: s Leticií Vránovou Dytrychovou
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Něco navíc
 
21:30
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
21:45
Kaplani naděje: Sr. Anna Vendula Malichová
 
22:00
Saxofony a akordeon: Svatováclavský hudební festival 2021
 
23:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
23:35
Terra Santa News: 25. 5. 2022
 
0:00
Biblická studna: s Matoušem Jaluškou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Ludvík Armbruster - jezuita, děkan Katolické teologické fakulty UK
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2022
 
6:50
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Novodobé mise české armády
 
8:20
Ghana - Příběh dětí duchů
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Pohádka o lásce: na troskách Labyrintu světa
 
10:20
Pěšky bez hranic
 
11:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Flétny nad Oslavou
 
13:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
14:10
Počasí
 
14:15
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2022
 
14:35
Outdoor Films s Petrem Šigutem: Fotograf přírodních krás
 
16:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Diecézní archiv Biskupství brněnského
 
16:20
Modlitba ve skle
 !
16:40
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
17:40
Počasí
 
17:50
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
17:55
S Hubertem do lesa: Čertovy kameny
 
18:10
Strýček Emu: Rodina
 !
18:22
Ježíš pro děti
 P
19:25
Terra Santa News: 1. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:30
Koncert chval SBM: Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 P !
22:05
Noční univerzita: Janka Strežová a Mária Strežová - Synovská chvála
 
22:55
Hledání skrytých svatých míst: Jerusalem
 
23:40
Generální audience papeže Františka
 
0:05
Výpravy do divočiny: Zachraňme slony
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Vojtěch Hrubý - zakladatel římského Velehradu (3)
 
6:30
Vezmi a čti: květen 2022
 
6:45
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 !
7:00
Klapka s Alenou Krejčovou
 
8:05
Terra Santa News: 1. 6. 2022
 
8:25
Indie: Jeden
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
 
9:30
Kulatý stůl: Pomoc uprchlíkům z Ukrajiny
 
10:55
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Má vlast: Svatý Hostýn
 
14:05
Počasí
 
14:15
Generální audience papeže Františka
 
14:35
Víra do kapsy: 12 laiků: Co si myslí o synodě?
 
14:55
Biblická studna: s Matoušem Jaluškou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2022
 
16:20
Setkání s Komenským - Alfred Strejček
 !
16:55
Kid
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
18:05
S Hubertem do lesa: Zloději kaštanů
 P !
18:20
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
18:50
Flešbeky - Godzone podcast
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:20
Jak potkávat svět: s Milošem Štědroněm
 
21:45
Moudrost mnichů: Umění milovat sám sebe i ostatní
 P
22:00
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Pavel Bratinka
 !
22:15
Pod lampou: Věříme karikatuře Boha?
 
23:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
0:20
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2022
 
0:40
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jiří Čepl - kněz, motorkář (4)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2022
 
6:50
Na startu
 
7:20
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
7:30
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
7:45
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média
 
8:00
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Dům ze skla?: s prof. Ivanou Noble Ph.D.
 
10:15
Kaplani naděje: Ondřej Doskočil a Ludmila Míchalová Mikšíková
 
10:25
Pavel VI. - nepochopený papež
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Naše Horní Lideč
 
13:40
Pranic na Mohelnickém dostavníku 2018
 
14:00
Počasí
 
14:05
Plody Medžugorje
 !
14:35
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 
15:40
Vezmi a čti: květen 2022
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 6. 2022
 
16:20
Cvrlikání: Plachý host (69)
 
17:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
18:05
S Hubertem do lesa: Vlkodlak
 
18:20
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy
 
18:30
Nebe nad hlavou
 !
18:45
Ich bin: Já jsem
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Noemova pošta: červen 2022
 
21:50
Moudrost mnichů: Mistrova řehole
 !
22:05
Poletuchy: na skok do Valtic
 
22:45
Cimbal Classic: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
0:05
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
0:30
Nikaragua: Pán, záruka míru
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jaroslav Kratka - reverend, lazarián (5)
 
6:30
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
6:38
Cestujeme regionem Záhorie
 
7:40
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Pavel Bratinka
 
8:00
Sedmihlásky: Aj tam na dolince
 
8:05
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
8:30
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
9:00
Strýček Emu: Rodina
 
9:13
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Diecézní archiv Biskupství brněnského
 !
10:00
Koncert chval SBM: Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z pouti ke sv. Janu Nepomuku Neumannovi
 
13:20
Počasí
 
13:25
Pod lampou: Věříme karikatuře Boha?
 
15:00
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
15:30
Lednický park vypravuje
 
15:55
V dobrém sa rozejdem: Rožnovské slavnosti 2019
 
17:20
Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
 
17:50
Počasí
 P !
18:00
Slovo na neděli: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 !
18:25
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
19:15
V pohorách po horách: Osoblažsko
 P !
19:25
V souvislostech - Marián Sekerák: Jaká bude prezidentská kampaň
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Borovičkou, meteorická astronomie 2. díl
 P !
21:00
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 P !
21:50
Král Štěpán
 
23:35
Lidé a město
 
0:15
Poutníci času: s kardiologem Michaelem Želízkem
 
0:30
Čas pro Malawi
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 
6:25
Etiopie: Jděte a získávejte učedníky
 
7:00
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 
7:50
Slovo na neděli: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 
8:10
Vezmi a čti: květen 2022
 
8:25
Jak potkávat svět: s Milošem Štědroněm
 P
9:50
Počasí
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého: Zlín, kostel sv. Filipa a Jakuba
 
11:15
Poutníci času: s Jindřichem Štreitem
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Marián Sekerák: Jaká bude prezidentská kampaň
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Borovičkou, meteorická astronomie 2. díl
 
14:05
Počasí
 P
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
K jádru věci: s prof. Janem Rychlíkem
 
15:45
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Pavel Bratinka
 !
16:05
Král Štěpán
 
17:50
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
18:05
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
18:33
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
 P !
18:55
Strýček Emu: Když prší
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:35
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:20
Letnice na Noe
 P !
21:30
Dokořán: s Janem Přeučilem
 
22:20
Zahajovací koncert: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
23:57
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
Skleněná múza
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů