Program televize Noe na pondělí 6.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
6:25
Dům ze skla?: s prof. Ivanou Noble Ph.D.
 
7:30
Modlitba k sv. Janu Nepomuckému s Plzeňskou filharmonií: Nepomuk, kostel sv. Jakuba Většího
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Na startu
 !
9:40
Outdoor Films s Jaroslavem Jindrou: Vtipálek s kamerou, který objel celý svět (85)
 
11:10
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Století Andělky
 
13:05
Sýrie - zbytek Jeho lidu
 
13:35
750 let Ostravou
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Noční univerzita: Hasan Zahirović - Bratří Čapkové
 
15:25
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech
 
15:47
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
16:00
V souvislostech - Marián Sekerák: Jaká bude prezidentská kampaň
 
16:25
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 !
17:15
Psí život
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Zloděj šál
 
18:20
Proměna duchovního malířství napříč staletími
 
18:40
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 
19:10
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Biblická studna: s dr. Janem Zámečníkem
 P !
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Strahinja
 
21:50
Noemova pošta: červen 2022
 
22:55
Litevská mytologie: Svatováclavský hudební festival 2019
 
0:20
Stíny nad Libavou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Ladislav Heryán - kněz, ředitel salesiánského střediska v Kobylisích (8)
 
6:30
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
7:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Borovičkou, meteorická astronomie 2. díl
 
7:40
Causa Carnivora
 
8:10
Dokořán: s Janem Přeučilem
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Lednický park vypravuje
 
9:35
V souvislostech - Marián Sekerák: Jaká bude prezidentská kampaň
 !
10:00
Noční univerzita: Janka Strežová a Mária Strežová - Synovská chvála
 
10:50
Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Likvidace lepry
 
12:55
Magazín Mary’s Meals
 
13:20
Flešbeky - Godzone podcast: Martin Heneš - KAŽDÝ NESIE ZODPOVEDNOSŤ ZA TO, S ČÍM PRÍDE NA PÓDIUM (27)
 
13:50
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy
 
14:05
Počasí
 
14:10
Klapka: s Jánem Kuskou
 
15:10
Muzikanti hrajte
 P !
15:45
Tajemná radost, Matka Rosa Vůjtěchová
 
17:05
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 
17:52
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Žabák z bažin
 
18:20
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L
20:25
Buon giorno s Františkem
 !
21:09
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 
21:58
Moudrost mnichů: Práva žen, práva matek
 
22:11
Má vlast: Zámek Holešov II.
 
22:59
Terra Santa News: 1. 6. 2022
 
23:19
Guyanská Diana
 
23:42
Umění sklářských mistrů
 
0:15
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Václav Česák - sochař (10)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2022
 
6:50
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče
 
7:00
Nigérie: Haleluja
 
7:30
Noční univerzita: Hasan Zahirović - Bratří Čapkové
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:00
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 
10:10
Plody Medžugorje
 
10:40
Hans Frei
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V dobrém sa rozejdem: Rožnovské slavnosti 2019
 
14:20
Počasí
 
14:25
Biblická studna: s dr. Janem Zámečníkem
 
15:30
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2022
 
16:00
Jak potkávat svět: s Milošem Štědroněm
 
17:25
Zambijský Bambo
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
18:10
S Hubertem do lesa: Čarodějný dvoreček
 
18:25
Strýček Emu: Když prší
 
18:35
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
19:00
Rok vína
 P
19:25
Terra Santa News: 8. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: Gedeon (104)
 
21:10
Moudrost mnichů: Ponoření se do...
 P !
21:30
Noční univerzita: Pavol Strežo a Mária Strežová - Prorocká chvála
 
22:20
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (1. díl)
 
23:10
Generální audience papeže Františka
 
23:35
VOX IMAGINIS
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Dominik Duka - biskup (11)
 
6:25
Kmochův Kolín: Gloria
 
7:20
Milovat až do zapomnění
 
8:10
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
8:35
Terra Santa News: 8. 6. 2022
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V pohorách po horách: Klokočské skály
 
9:20
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 !
10:10
Noemova pošta: červen 2022
 
11:15
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Poníky, Poníky
 
13:37
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:10
Dokořán: s Janem Přeučilem
 
15:00
Mexiko - země indiánů
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Borovičkou, meteorická astronomie 2. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2022
 
16:20
Cvrlikání: Lucie Redlová (86)
 
17:35
Maribor - Kostel světla
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Bezhlavcův hrádek
 !
18:20
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
18:45
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
19:05
Práce jako na kostele
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hudba, toť akord! (172)
 P !
21:45
Kaplani naděje: Sr. Pavla Hana Martínková
 P !
22:00
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Anna Tesařová - Koutná
 !
22:15
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
23:25
Kristovy stopy v Římě
 
0:20
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2022
 
0:40
Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Miroslav Herold - jezuita (12)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2022
 
6:50
Srbsko: Semínko naděje
 
7:20
V pohorách po horách: Kriváň
 
7:35
Tajemná radost, Matka Rosa Vůjtěchová
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
9:25
Víra do kapsy: 12 laiků: Co si myslí o synodě?
 
9:40
Poutníci času: s kardiologem Michaelem Želízkem
 !
10:00
Biblická studna: s dr. Janem Zámečníkem
 
11:00
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Anna Tesařová - Koutná
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Strahinja
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 
13:25
Na půli cesty
 
14:00
Počasí
 
14:05
Buon giorno s Františkem
 
14:50
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
15:10
Viac ako pieseň: Rieka Života a pieseň Dávam všetko (1)
 P
15:30
Libérie – Rýmy a rytmy Libérie
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2022
 !
16:30
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Lidice – příběh české vsi
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Poklad z údolí smradu
 !
18:20
Grotesky Bustera Keatona: Frigo a kráva
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:30
Noc kostelů
 
0:01
Na startu
 
0:21
Duch národa žije v písni
 
1:02
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Marek Orko Vácha - kněz a vědec (13)
 
6:25
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
6:35
Harfa Noemova: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
 
6:50
Nebe nad hlavou
 
7:10
Nikaragua: Pán, záruka míru
 
7:40
V pohorách po horách: Osnica - Malá Fatra
 
7:50
Sedmihlásky: Z pulčínského kostelíčka, Já su od Lidečka
 
7:55
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
8:25
Strýček Emu: Když prší
 
8:35
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 P
9:35
Počasí
 
9:45
Obchod s migranty
 P !
10:15
Flešbeky - Godzone podcast: Branislav Kožuch - AKO SA ZMENILA MLÁDEŽ ZA POSLEDNÝCH 20 ROKOV (28)
 P
10:45
Leyla Mccalla na Folkových prázdninách
 
11:15
Zpravodajské Noeviny: 9. 6. 2022
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Duchovní menu: Záznam ze slavnostní mše svaté se zasvěcením Božímu milosrdenství ve Slavkovicích
 
13:10
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
14:20
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
15:05
Počasí
 
15:15
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 P !
16:05
Slovo na neděli: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P
16:30
V souvislostech - David Marek: ČNB a inflace
 
16:50
Počasí
 L !
17:00
Bedřich Smetana: Libuše: Klášter u Nepomuku
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 
20:20
Přejeme si …
 P !
20:35
Dobrodružství před kamerou
 P !
21:40
Náš papež
 
23:00
K jádru věci: s prof. Janem Rychlíkem
 
0:05
Slezská Lilie 2015: Glenn Kaiser Band (USA)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Olga Kopecká-Valeská - bývalá ředitelka rádia Svobodná Evropa (14)
 
6:25
Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
 
6:55
Tajemná radost, Matka Rosa Vůjtěchová
 
8:10
Slovo na neděli: Slavnost Nejsvětější Trojice
 
8:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hudba, toť akord! (172)
 P !
10:00
Poutníci času: s Petrem Švambergem starším
 P
10:20
Počasí
 L !
10:30
Mše svatá ze Slavnosti Nejsvětější Trojice: Nepomuk, kostel sv. Jana Nepomuckého
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - David Marek: ČNB a inflace
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Dobrodružství před kamerou
 
15:10
Náš papež
 !
16:25
Krajina pro motýly
 
16:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Strahinja
 
17:05
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
18:05
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
18:30
Ovečky: Slavnost Nejsvětější Trojice
 P
18:55
Strýček Emu: Vztahy
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:35
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Anna Tesařová - Koutná
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Via Caritas: Rozhovor Jiřího Pavlici s Evou a Václavem Hudečkovými
 
21:30
Moudrost mnichů: Pokání a trest
 
21:45
Buon giorno s Františkem
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:30
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:40
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů