Program televize Noe na pondělí 13.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 
6:25
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 
7:00
Buon giorno s Františkem
 
7:45
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy
 
7:55
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (4)
 !
9:23
Outdoor Films s Petrem Góreckim: Cestování je dobrodružství (86)
 
10:55
Na úsvitu společných dějin
 
11:25
Počasí
 
11:30
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
13:45
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 
14:00
Počasí
 
14:05
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 
14:55
Noční univerzita: Jana Jochová Trlicová - Co dnes ohrožuje rodinu?
 
15:45
Od nynějška po tvém
 
16:05
V souvislostech - David Marek: ČNB a inflace
 !
16:25
Jak potkávat svět: s Josefem Zajíčkem
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Čupakabra
 
18:25
Vlasta Redl & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
19:10
Poutníci času: s Petrem Švambergem starším
 P
19:30
Víra do kapsy: Stačí, že je nám spolu dobře v kostele?
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
K jádru věci: s Mons. Tomášem Holubem
 
21:35
Moudrost mnichů: Dokonalost a vady
 P !
21:50
Sochař Klose
 !
22:10
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
22:47
Kulatý stůl: Lidská práva v Číně
 
0:10
Obnova objektu Libušín po požáru
 
0:40
O zaniklé Karvinné
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 
6:25
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra
 
6:35
Křižovatka v Příchovicích
 
7:35
Kouzlo strun
 
7:50
Via Caritas: Rozhovor Jiřího Pavlici s Evou a Václavem Hudečkovými
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V souvislostech - David Marek: ČNB a inflace
 
9:30
Pákistán: Svoboda pro zajaté
 !
10:00
Noční univerzita: Pavol Strežo a Mária Strežová - Prorocká chvála
 
10:50
Leoš Janáček: Sinfonietta: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
V pohorách po horách: Roklina Piecky - Slovenský ráj
 
12:55
Muzikanti hrajte
 
13:25
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 
13:45
Setkání: Marek Sovka - Branišovice
 
14:00
Počasí
 
14:05
Probuzení Haiti
 
14:35
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Borovičkou, meteorická astronomie 2. díl
 
15:20
Stíny nad Libavou
 !
16:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hudba, toť akord! (172)
 
17:25
Opavská inspirace
 
17:40
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
18:30
S Hubertem do lesa: Malí a fascinující
 
18:45
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
19:15
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2022
 
19:49
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:22
Klapka: s Miroslavem Šolcem
 
21:25
Moudrost mnichů: Recept na muže
 
21:40
Práce jako na kostele
 !
22:00
Má vlast: Konice
 
23:25
Terra Santa News: 8. 6. 2022
 
23:50
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
0:40
Meandry řeky Odry
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Dana Němcová - chartistka (18)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2022
 
6:45
Jánošíkove dni 2020
 
7:15
Kmochův Kolín 2019: Dechová hudba Mistříňanka - 2. část
 
7:50
Noční univerzita: Jana Jochová Trlicová - Co dnes ohrožuje rodinu?
 
8:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Strahinja
 P
8:50
Počasí
 L
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:00
Stopy hutě
 
10:10
Moje obrazy jsou dílem staletí
 
10:30
Na půli cesty
 
11:00
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Leyla Mccalla na Folkových prázdninách
 
13:20
Na startu
 
13:50
Počasí
 P !
13:55
Godzone konferencia 2021: Si pripravený? - Mário Tomášik (1)
 
15:13
Pomoc, která se točí
 
15:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: „Když se řekne skanzen …“ (110)
 
16:55
K jádru věci: s Mons. Tomášem Holubem
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
18:10
S Hubertem do lesa: Překvapení vydří zátoky
 
18:25
Strýček Emu: Vztahy
 
18:40
Josef a jeho bratři
 P
19:25
Terra Santa News: 15. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Nebojte se...
 
21:35
Moudrost mnichů: Recept na zdrženlivost
 P !
21:50
Noční univerzita: Michal Steiner a Štefan Esztergályos - Podstata chvály
 
22:40
Generální audience papeže Františka
 
23:00
Víra do kapsy: Stačí, že je nám spolu dobře v kostele?
 
23:20
Hledání skrytých svatých míst: Kypr (2. díl)
 
0:15
Záblesky nad Andami
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2022
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Dagmar Pohunková - lékařka a publicistka (19)
 
6:25
Terra Santa News: 15. 6. 2022
 
6:45
Benin - cesta návratu
 
7:00
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 
8:35
Poutníci času: s Petrem Švambergem starším
 P
8:55
Počasí
 
9:05
Kulatý stůl: Boží komedianti
 
10:45
Pražská Loreta
 
11:10
Kaplani naděje: Sr. Pavla Hana Martínková
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:55
Via Caritas: Rozhovor Jiřího Pavlici s Evou a Václavem Hudečkovými
 
14:00
Počasí
 
14:05
Generální audience papeže Františka
 !
14:30
Outdoor Films s Petrem Šigutem: Fotograf přírodních krás
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2022
 
16:25
Veselo v Žilinskom kraji
 
16:55
Hanácká svajba
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Přízračný jezdec
 P
18:20
Ovečky: 12.neděle v mezidobí
 
18:50
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 P
19:10
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Šalamounovy ostrovy
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 16. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:20
Cvrlikání: Ponk (90)
 P !
21:30
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: David Kabzan
 
21:41
Moudrost mnichů: Umění stavět
 P !
22:00
Pod lampou o rozkladu Slovenska: Kdo tady spouští kulturní války?
 
23:30
Ghana - Příběh dětí duchů
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 6. 2022
 
0:25
Cesta štědrosti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Martin Dejdar - herec (20)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 16. 6. 2022
 
6:45
Transport
 
7:20
Guyanská Diana
 
7:45
Víra do kapsy: Stačí, že je nám spolu dobře v kostele?
 
8:00
Nebojte se...
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V pohorách po horách: Velký Roudný
 !
9:20
K jádru věci: s Mons. Tomášem Holubem
 
10:25
Hrát si dovoleno
 
10:45
Kapitola z duchovního dědictví Řeckokatolické církve na Slovensku
 
11:05
Sochař Klose
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Lysec - Velká Fatra
 
13:00
Vlasta Redl & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
13:40
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 P !
14:00
Za obzorem: CampFest 2022, více než festival
 
14:35
Počasí
 
14:40
Neoblomný kardinál
 
15:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 6. 2022
 
16:20
Klapka: s Miroslavem Šolcem
 
17:25
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Tygřík
 
18:20
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Papua Nová Guinea
 !
18:30
Chaplin šumařem
 
19:00
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
19:25
Zapomenuté Čako
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Kulatý stůl: sv. Karel Foucauld
 
21:55
Za obzorem: CampFest 2022, více než festival
 
22:31
Jak potkávat svět: s tvůrci Festivalu komorní hudby v Českém Krumlově
 !
23:51
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 
0:35
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (21)
 
6:20
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 
6:35
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
6:55
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj
 
7:10
Setkání s Komenským - Alfred Strejček
 
7:50
Sedmihlásky: Létala si laštověnka
 
7:55
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
8:20
Strýček Emu: Vztahy
 
8:35
Ovečky: 12.neděle v mezidobí
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 P
9:35
Počasí
 
9:40
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
9:55
Víra do kapsy: Stačí, že je nám spolu dobře v kostele?
 P
10:10
Viac ako pieseň: Timothy a pieseň Po Tebe túžim viac (2)
 P !
10:20
Godzone ženská konferencia 2020: Esencia (1)
 
11:10
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: David Kabzan
 
11:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Strahinja
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou o rozkladu Slovenska: Kdo tady spouští kulturní války?
 
13:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
13:47
Počasí
 L !
14:00
Děkovná mše svatá: Sobotín, kostel sv. Vavřince
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 6. 2022
 P
16:00
Clarinet Factory na Crossroads 2021
 
16:35
Dokořán: s Janem Přeučilem
 P
17:25
Jeho výsost Lišák
 
17:50
Počasí
 P
18:00
Slovo na neděli: 12. neděle v mezidobí
 !
18:20
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 
19:10
Kaplani naděje: P. Marcin Saj
 P !
19:25
V souvislostech - Petr Havel: Hrozí potravinová krize?
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 P
21:05
V Šedé zóně
 !
22:40
Svatý Jan Neumann
 
23:40
Přijďte večer k nám …: z hotelu Olšanka v Praze
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 
6:25
Kazachstán, poutní kostel
 
7:20
Poutníci času: s Petrem Švambergem starším
 
7:40
Cvrlikání: Ponk (90)
 
8:55
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 P
9:10
Počasí
 
9:15
Slovo na neděli: 12. neděle v mezidobí
 
9:35
Svatý Jan Neumann
 L !
10:30
Mše svatá
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Petr Havel: Hrozí potravinová krize?
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Poletuchy: na skok do Hradce
 
14:15
Počasí
 P
14:20
Muzikanti hrajte
 !
15:30
Jeho výsost Lišák
 
16:00
V Šedé zóně
 
17:33
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:05
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
18:30
Ovečky: 12.neděle v mezidobí
 P !
18:55
Strýček Emu: Kolo
 
19:05
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
19:35
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: David Kabzan
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:23
Dokořán: s Helenou Třeštíkovou
 P !
21:09
Mezinárodní cena Trebbia 2022
 
22:45
Klapka: s Miroslavem Šolcem
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:50
Mexiko - země indiánů
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 20.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka a herečka (23)
 
6:30
Bosna a Hercegovina: Opomenutí
 
7:00
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
7:10
Colours 2015: The Crooked Fiddle Band
 
7:55
Klapka: s Miroslavem Šolcem
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Víra do kapsy: Stačí, že je nám spolu dobře v kostele?
 !
9:25
Outdoor Films s Kateřinou a Ladislavem Bezděkovými: S Octavií kolem světa (87)
 
11:00
Pustevny
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 !
13:35
Noční univerzita: prof. MUDr. Jan Pirk - Jak nezdravým životním stylem škodíme srdci
 
14:15
Počasí
 P !
14:20
Za obzorem: Josef Kemr - 100. výročí narození
 
14:50
Jak potkávat svět: s Janem Hališkou
 
16:20
V souvislostech - Petr Havel: Hrozí potravinová krize?
 
16:45
Biblická studna: s dr. Janem Zámečníkem
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Ptačí záchranáři
 
18:20
Veselo v Žilinskom kraji
 
18:50
Výběr z vystoupení kapel na Mohelnickém dostavníku 2019
 
19:25
Církev za oponou: Seminář
 
19:45
Přejeme si …
 L
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:30
Dům ze skla?: Francesca Šimuniová OSB
 P !
21:38
ARTBITR - Kulturní magazín: knižní tipy na prázdniny
 
21:49
Moudrost mnichů: Dokonalost a vady
 
22:05
Za obzorem: Josef Kemr - 100. výročí narození
 
22:35
Kulatý stůl: sv. Karel Foucauld
 
0:05
Jak roste chléb
 
0:22
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Borovičkou, meteorická astronomie 2. díl
 
1:04
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Lubomír Brabec - kytarový virtuos (55)
 
6:30
Libérie – Rýmy a rytmy Libérie
 !
7:05
Závěrečný koncert Festivalu dětských sborů Porta Musicae: Nový Jičín
 
8:10
Dokořán: s Helenou Třeštíkovou
 P
9:05
Počasí
 
9:10
V souvislostech - Petr Havel: Hrozí potravinová krize?
 
9:30
Duch národa žije v písni
 !
10:15
Noční univerzita: Michal Steiner a Štefan Esztergályos - Podstata chvály
 !
11:00
Grotesky Bustera Keatona: Frigo staví dům
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
13:00
Flešbeky - Godzone podcast
 
13:30
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
14:00
Počasí
 
14:05
Stíny nad Libavou
 
14:45
Zázrak v pralese
 
15:15
Pražská Loreta
 
15:40
Chaplin dokonalou dámou
 
16:05
Muzikanti hrajte
 
17:20
Nebe nad hlavou
 
17:40
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Papua Nová Guinea
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Lovci draků
 
18:20
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
18:50
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
19:20
Kaplička pana Zemana
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Na startu
 
21:30
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy
 
21:40
Terra Santa News: 15. 6. 2022
 
22:05
Má vlast: Náměšť na Hané
 
23:25
Padající andělé
 
0:00
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část
 
0:50
V pohorách po horách: Velký Roudný
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jan Špilar - jáhen a kadeřník (24)
 
6:20
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2022
 
6:40
Noční univerzita: prof. MUDr. Jan Pirk - Jak nezdravým životním stylem škodíme srdci
 
7:20
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 L
8:50
Generální audience papeže Františka
 
9:55
Počasí
 
10:00
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná
 !
10:10
Když bolí duše: Syndrom vyhoření a deprese
 
11:15
Kaplani naděje: P. Antonín Klaret Dabrowski
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály
 
13:00
Clarinet Factory na Crossroads 2021
 
13:35
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dům ze skla?: Francesca Šimuniová OSB
 
15:10
Obrys obrazu
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2022
 
16:00
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol
 
16:10
Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
 
16:45
Cvrlikání: Ponk (90)
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Botožrout
 
18:20
Strýček Emu: Kolo
 !
18:31
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 P
19:25
Terra Santa News: 22. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Jakubem Lasákem a mladými z farnosti Kravaře
 
21:10
Moudrost mnichů: Recept na zbožnost
 P !
21:25
Noční univerzita: Michal Steiner a Štefan Esztergályos - Nadpřirozená služba
 
22:10
Hledání skrytých svatých míst: Rhodos a Kea
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:25
Outdoor Films s Petrem Šigutem: Fotograf přírodních krás
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jan Hanák - kněz (25)
 
6:30
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Papua Nová Guinea
 
6:40
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
6:55
Klapka: O Františku Derflerovi
 
7:50
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
8:15
Terra Santa News: 22. 6. 2022
 
8:35
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Kulatý stůl: sv. Karel Foucauld
 
10:30
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
10:45
Made in Ružomberok
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Andělé
 
13:15
Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P !
14:00
Za obzorem: Tomáš Vodvářka - Camino de Santiago
 
14:30
Počasí
 
14:35
V pohorách po horách: Lysá hora
 
14:50
Dokořán: s Helenou Třeštíkovou
 
15:40
Sochař Klose
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2022
 
16:20
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem
 
17:40
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Záhada medvědí jeskyně
 P !
18:20
Ovečky: 13.neděle v mezidobí
 
18:45
Sobecký obr
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 23. 6. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 P
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:23
Pouze společně - Překvapení papeže Františka
 
21:10
Za obzorem: Tomáš Vodvářka - Camino de Santiago
 P !
21:40
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Anton Tomík
 P !
21:55
Pod lampou o významu televize: Má Slovensko na českou kvalitu?
 
23:25
Umění sklářských mistrů
 
0:00
Letem jazzem: skladby s letními motivy (3)
 
1:07
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Osamu Okamura - architekt (26)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 6. 2022
 
6:50
Nebojte se...
 
7:55
Irák- Ninivské pláně: Exodus
 
8:30
Harfa Noemova: Leoš Janáček: Po zarostlém chodníčku
 P
9:05
Počasí
 !
9:10
Poutník
 
9:50
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: knižní tipy na prázdniny
 
10:10
Dům ze skla?: Francesca Šimuniová OSB
 
11:15
Manželská setkání
 
11:25
Počasí
 L
11:30
Živě s Noe
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace: ze Slavnosti Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
 
12:50
Výběr z vystoupení kapel na Mohelnickém dostavníku 2019
 
13:25
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
14:00
Počasí
 
14:05
K jádru věci: s Mons. Tomášem Holubem
 !
15:10
Kristovy stopy v Římě
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 6. 2022
 
16:20
Mariánské korunovace v dějinách
 
16:45
Buon giorno s Františkem
 
17:30
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
18:05
S Hubertem do lesa: Lesní siláci
 
18:20
Klapka: s Markem Pospíšilem
 P !
19:05
Za obzorem: Tornádo na jižní Moravě - rok poté
 
19:40
Přejeme si …
 L !
20:00
Slavnostní zahájení MFF: MFF Strážnice 2022
 L !
20:30
Po nezarostlém chodníčku: MFF Strážnice 2022
 !
22:05
Poletuchy: na skok do Valtic
 !
22:45
Jak potkávat svět: s Miroslavem Donutilem
 
0:30
Poutníci času: s Petrem Švambergem starším
 
0:50
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Nový Zéland
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Haig Utidjian - dirigent (27)
 
6:25
O kom, o čem: O Kostelcích aneb Kosteláci, Kostelané, Kostelečáci a jejich setkávání
 
6:50
Výchovný systém Dona Bosca: Pouze láska vychovává
 
7:05
Skleněná múza
 
7:20
Dítě 31
 
7:55
Sedmihlásky: U suseda zahradečka
 
8:00
Strýček Emu: Kolo
 
8:10
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
8:37
Ovečky: 13.neděle v mezidobí
 
9:03
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 P
9:33
Počasí
 
9:40
Na startu
 P !
10:05
Viac ako pieseň: Kapela ESPÉ a pieseň Víťaz (3)
 P
10:20
Hisstorky: Onkológ, ktorý chce byť svetlom (2)
 
10:30
Povzbudenia: Lukáš Valach (1)
 
10:40
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Anton Tomík
 
10:55
Za obzorem: Tornádo na jižní Moravě - rok poté
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté ke Světovému dni předčasně narozených dětí
 
13:10
Počasí
 
13:15
Pod lampou o významu televize: Má Slovensko na českou kvalitu?
 
14:45
Smírčí kříž
 !
15:15
Hledání skrytých svatých míst: Paros a Folegrandos
 P
16:00
Slovo na neděli: 13. neděle v mezidobí
 
16:20
Počasí
 L !
16:30
Finále soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku: MFF Strážnice 2022
 P !
19:30
V souvislostech: Jan Tvrdoň: Korupční kauza STANu
 
19:50
Přejeme si …
 
20:10
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:25
Outdoor Films s Barborou a Pavlem Stachurovými: Čína, země obdivuhodná a plná kontrastů
 !
22:00
Faustina - apoštol Božího milosrdenství
 
23:20
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
0:45
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.6.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Miluše Voborníková - zpěvačka (28)
 
6:25
Ateliér užité modlitby: Jiří Trávníček
 
7:30
Nikaragua: Pán, záruka míru
 
8:00
Slovo na neděli: 13. neděle v mezidobí
 
8:20
Mezi pražci: Červen 2022 (107)
 P
9:07
Počasí
 
9:10
Dokořán: s Helenou Třeštíkovou
 P !
10:00
Mše svatá s papežem Františkem u příležitosti 10. světového setkání rodin: Náměstí sv. Petra, Vatikán
 
11:50
Počasí
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka s vysláním rodin na závěr 10. světového setkání rodin v Římě
 P
12:30
Přejeme si …
 
12:45
V souvislostech: Jan Tvrdoň: Korupční kauza STANu
 P !
13:05
Poutníci času: s Michalem Tesařem
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
Počasí
 !
14:00
Faustina - apoštol Božího milosrdenství
 
15:15
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy
 L !
15:30
To nejlepší na konec: MFF Strážnice 2022
 
17:05
Za obzorem: Josef Kemr - 100. výročí narození
 
17:35
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Anton Tomík
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
18:35
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 
19:05
Ovečky: 13.neděle v mezidobí
 P !
19:35
Strýček Emu: Vysvědčení
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Galicijský poutník
 P !
21:05
Magazín Mary’s Meals
 !
21:30
Koncert chval SBM: Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
23:05
Buon giorno s Františkem
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka s vysláním rodin na závěr 10. světového setkání rodin v Římě
 
0:05
Kaplani naděje: Sr. Anna Vendula Malichová
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů