Program televize Noe na pondělí 1.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Peter Kopa - právník, spisovatel a člen Opus Dei
 
6:30
Středoafrická republika - Když se pomsta stane zákonem
 
7:00
Klapka: s Karlem Tvrdíkem
 
8:05
Terra Santa News: 27. 7. 2022
 
8:25
Kmochův Kolín 2019: Dechová hudba Mistříňanka - 1. část
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Evropští katolíci v utajení – Kosovo
 !
9:35
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: Nejtěžší hora světa - K2 (93)
 
11:10
Poutníci času: s Michalem Tesařem
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Václava, KCHK 2021
 
13:15
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
14:00
Za obzorem: Lukáš Horký a jeho fotografie
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Noční univerzita: doc. Jan Pokorný - Slunce, voda, rostliny, klima - opomíjené samozřejmosti
 
15:45
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina
 
16:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 
16:55
Křižovatka v Příchovicích
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
18:06
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíš a Samařanka
 
18:15
Církev za oponou: Seminář
 
18:35
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 !
19:00
Dokořán: se sestrou Benedictou Hübnerovou
 
19:50
Přejeme si …
 
20:03
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Biblická studna: s Tomášem Petráčkem
 
21:24
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
21:38
Za obzorem: Lukáš Horký a jeho fotografie
 
22:10
Kulatý stůl: Anton Otte – posel usmíření
 
23:35
Stopy ve sněhu
 
0:30
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Václav Hampl - emeritní rektor UK
 
6:25
Hana a Petr Ulrychovi & Javory Beat na Folkových prázdninách
 
7:33
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice
 
7:43
Ateliér užité modlitby: P. Alberto Giralda Cid
 
8:45
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Na startu
 
9:30
Brazílie - Querida Amazonia
 !
10:00
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Vstanu a půjdu k svému otci
 
11:15
Kaplani naděje: P. Václav Tomiczek
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam slavnostní mše svaté ke cti sv. Hedviky z kostela sv. Vavřince v Píšti
 
13:15
Viac ako pieseň: Rieka Života a pieseň Dávam všetko (1)
 
13:35
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Za obzorem: Letní olympijské hry očima Davida Nekvindy
 
14:40
Tajemná radost, Matka Rosa Vůjtěchová
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Malíři velkých formátů
 
17:05
Poletuchy: na skok do Hradce
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení nemocného u rybníka Bethesda
 
18:15
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:05
Jak roste chléb
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 8. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Klapka: s Janou Hnilicovou
 
21:20
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 
21:35
Za obzorem: Letní olympijské hry očima Davida Nekvindy
 !
22:10
Má vlast: Lysá nad Labem
 
23:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 
0:05
Výpravy do divočiny: Afrika Dr. Emila Holuba
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 2. 8. 2022
 
6:45
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 
7:05
Charita Veselí nad Moravou
 
7:20
Noční univerzita: doc. Jan Pokorný - Slunce, voda, rostliny, klima - opomíjené samozřejmosti
 
8:30
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Plody Medžugorje
 
10:15
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Lidičky - Dětské kočovné divadýlko Kyjov (169)
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
13:50
Počasí
 
14:00
Za obzorem: violoncellista Petr Špaček
 
14:30
Biblická studna: s Danielem Rausem
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 2. 8. 2022
 !
16:00
Chodské slavnosti 2020: Domažlice a Klenčí pod Čerchovem
 
17:30
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Cizoložnice
 
18:15
Strýček Emu: Šatník
 
18:30
Dvořák - umění hořák
 P !
19:25
Terra Santa News: 3. 8. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Večer chval: skupina Noah (102)
 
21:10
Za obzorem: violoncellista Petr Špaček
 !
21:40
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
22:35
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem
 
0:05
Generální audience papeže Františka
 
0:25
Sedm divů v Těrchové
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jaroslav Hodík - fotograf
 
6:25
V pohorách po horách: Radhošť
 
6:35
Církev za oponou: Seminář
 
6:55
Terra Santa News: 3. 8. 2022
 !
7:20
Outdoor Films s Martinou Prášilovou a Tomášem Malinou: Windsurfing je (pro nás) životní styl (51)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 !
9:30
Kulatý stůl: Anton Otte – posel usmíření
 
10:55
Na křídlech andělů
 
11:15
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kaple sv. Hroznaty v kláštře premonstrátů v Teplé
 
12:44
Perníčky sester dominikánek
 
12:59
Zpravodajské Noeviny: 2. 8. 2022
 
13:20
Kardinál František Tomášek
 
13:26
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P !
14:00
Za obzorem: 30. výročí úmrtí kardinála Františka Tomáška
 
14:35
Počasí
 
14:40
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
15:40
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 
15:55
Továrna mezi vodami
 P
16:35
Grotesky Laurela a Hardyho: Není kuchař jako kuchař
 
16:55
Magazín Mary’s Meals
 
17:15
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 
17:45
Na cestě k Otcovu domu
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
18:11
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení slepého
 
18:20
Apoštolové
 
19:30
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
19:51
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:22
Cvrlikání: Jan Burian (80)
 
21:32
Za obzorem: 30. výročí úmrtí kardinála Františka Tomáška
 P !
22:05
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Ondřej Stavinoha
 !
22:15
Noční univerzita: Jitka Jonová - To byl František kardinál Tomášek
 
23:10
Made in Ružomberok
 
23:45
Továrna mezi vodami
 
0:30
Mezi nebem a zemí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Ladislav Havel - rektor Mendelovy univerzity
 
6:25
Bez hábitu naživo: z kláštera kapucínů v Praze na Hradčanech
 
7:25
Kmochův Kolín 2019: Dechová hudba Mistříňanka - 2. část
 
7:55
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 !
8:35
Grotesky Bustera Keatona: Frigo staví dům
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Jaroslav Martinásek
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 !
10:15
Biblická studna: s Tomášem Petráčkem
 
11:17
Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Katolické charismatické konference 2022
 
13:20
Vitráže v kapli Ducha svatého
 
13:40
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: P. Jan Czudek, Synoda 2021-2023
 !
14:40
Cvrlikání: Bujabéza (25)
 
15:45
Bosna a Hercegovina: Opomenutí
 
16:15
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
16:45
Klapka: s Tomášem Jungem
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Lazara
 
18:20
Dítě 31
 !
18:55
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 L !
20:20
Noemova pošta: srpen 2022
 
21:35
Poutníci času: s Janem Duškem
 
21:55
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích
 !
22:10
Poletuchy: na skok do Ústí nad Labem
 
22:55
Za obzorem: P. Jan Czudek, Synoda 2021-2023
 
23:30
Lednický park vypravuje
 
0:00
Kazachstán - Slib
 
0:45
V pohorách po horách: Kriváň
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jiří Fuchs - filosof
 
6:25
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
6:40
Když bolí duše: Demence, stárnutí, Alzheimer
 
7:45
Komunitní kaple bratrů vincentínů: Bratislava
 
7:55
Vodopády milosrdenství
 
8:25
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
8:31
Animované biblické příběhy: Odpusť nám naše viny
 
8:56
Strýček Emu: Šatník
 
9:10
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
Flešbeky - Godzone podcast: Dávid Slavkovský - AK SA K TURNÉ BOH NEPRIZNÁ DUDE TO FIASKO (14)
 
10:15
Pohádka o lásce: na troskách Labyrintu světa
 !
10:28
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
11:20
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Ondřej Stavinoha
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté ke Světovému dni předčasně narozených dětí, bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě
 
13:22
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:47
V pohorách po horách: Lysá hora
 
14:01
Počasí
 
14:05
Pod lampou: O konci vesmíru, Webbově teleskopu a černých dírách
 
16:25
Chodské slavnosti 2020: Postřekov a Mrákov
 
17:50
Světoznámé výšivky z Cífera
 !
18:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
19:00
Setkání s Komenským - Alfred Strejček
 
19:35
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Hroznolhotské radování (2)
 !
21:56
Putování tučňáků
 
23:20
Dobrodružství před kamerou (19)
 !
0:15
Letem jazzem: Setkání dvou generací jazzmanů (16)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Jitka Chalánková - lékařka a politička
 
6:25
Cestujeme regionem Záhorie
 
7:25
Cvrlikání: Jan Burian (80)
 
8:40
Všem národům
 P
9:50
Počasí
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Josefa Biernáta: Suchá Loz, kostel sv. Ludmily
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Počasí
 
12:25
Hroznolhotské radování (2)
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Putování tučňáků
 !
16:00
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 
17:00
Popelka Nazaretská
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
18:30
Strýček Emu: Kolo
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
19:10
Zřím Řím
 
19:30
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Ondřej Stavinoha
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Kanadě
 !
22:13
Zahajovací koncert festivalu Olomouc zpívá: Olomouc, Reduta
 
23:25
Klapka: s Janou Hnilicovou
 
0:25
Práce jako na kostele
 
0:41
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 8.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita
 
6:25
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech
 
6:35
Benefiční koncert - Martin Chodúr a Ostravský dětský sbor: z kostela sv. Václava v Ostravě
 
7:50
Klapka: s Bohumírem Novákem
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Výběr z vystoupení kapel na Drive Stage: Colours 2017
 !
9:35
Outdoor Films s Kateřinou Koulákovou alias Kaczi: Cestování se zpěvem a hudbou (94)
 
11:00
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté na poděkování Bohu a sv. Anežce České za dar svobody, Praha
 !
13:15
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Osamělá chlouba našeho pádu: Maria, Matka Boží (4)
 
14:10
Počasí
 
14:15
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
14:50
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Šalamounovy ostrovy
 !
15:05
Noční univerzita: Roman Cardal - Současná kulturní válka a její zdroje
 
16:45
Muzikanti hrajte: Túfaranka
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Zázračné rozmnožení chleba
 
18:20
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů
 
18:40
Církev za oponou: Život kněze
 
19:00
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:25
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
U Pastýře: hostem Jan Sokol
 
21:15
V pohorách po horách: Schareck - Vysoké Taury
 
21:25
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
22:05
Noemova pošta: srpen 2022
 
23:15
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích
 
23:25
Jak potkávat svět: s Radkem Baborákem
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev
 
6:25
Zahajovací koncert festivalu Olomouc zpívá: Olomouc, Reduta
 
7:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
8:00
U Pastýře: hostem Jan Sokol
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 P
9:50
Hisstorky: Nevedela som, že sa blížim k vyhoreniu (5)
 
10:00
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Radosti a strasti stavu manželského
 !
10:55
Malíři velkých formátů
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté ze Slavnosti Nejsvětější Trojice v Nepomuku, kostel sv. Jana Nepomuckého
 
13:20
Clarinet Factory na Crossroads 2021
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 
14:35
Obnova objektu Libušín po požáru
 P !
15:05
Příběhy psané životem: Zpověď z valdické věznice
 
16:00
Muzikanti hrajte
 !
16:30
Kopeček plný oveček
 P
17:40
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 
18:00
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:15
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
18:40
Přejeme si …
 L !
19:00
Otevírací ceremoniál: CSM Hradec Králové - úterý
 !
20:05
Svět podle Jana Pavla II.
 
21:00
Svědek naděje (3.díl): Hradec Králové
 L !
21:30
Večerní modlitba: CSM Hradec Králové - úterý
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 
22:25
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
23:30
Terra Santa News: 3. 8. 2022
 
23:55
Večer chval: Gedeon (104)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 
6:50
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
7:45
Jubileum mladých
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Dopolední program a katecheze: CSM Hradec Králové - středa
 L !
9:50
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 
10:05
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály
 !
10:15
Křižovatka v Příchovicích
 P
11:10
Přejeme si …
 L !
11:30
Mše svatá: CSM Hradec Králové - středa
 
12:50
Počasí
 
13:00
Chodské slavnosti 2020: Postřekov a Mrákov
 
14:25
Počasí
 
14:30
Za obzorem: Šimon Heller - politik, učitel, cestovatel
 L
15:00
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 
15:15
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 
16:00
V pohorách po horách: Vodopády Bílé Opavy
 
16:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 !
17:00
Poznáte je po ovoci
 
17:50
Počasí
 L !
18:00
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - středa
 
18:30
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:35
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení dcery Syroféničanky
 
18:45
Strýček Emu: Kolo
 
18:55
Jak roste chléb
 
19:15
Co pro tebe znamená Campfest
 
19:43
Přejeme si …
 L !
20:00
Večerní program a modlitba: CSM Hradec Králové - středa
 !
22:05
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
22:50
Za obzorem: Šimon Heller - politik, učitel, cestovatel
 
23:25
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
0:30
Na půli cesty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg
 
6:30
Pákistán: Svoboda pro zajaté
 
7:00
V pohorách po horách: Vír - Via ferrata (Drahanská vrchovina)
 !
7:10
Jak potkávat svět: s Miroslavem Stecherem a Kryštofem a Erikem Makovcovými
 
8:20
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - středa
 P
8:50
Počasí
 L
9:00
Dopolední program a katecheze: CSM Hradec Králové - čtvrtek
 L !
9:50
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 P !
10:00
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 
10:05
Noemova pošta: srpen 2022
 P
11:15
Přejeme si …
 L !
11:30
Mše svatá: CSM Hradec Králové - čtvrtek
 
13:00
Muzikál GEDEON
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: Alena Borovcová o technických památkách
 
14:40
Kaplani naděje: P. Jiří Barhoň
 L
15:00
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 !
15:15
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Kanadě
 
17:09
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 
17:28
Missio magazín: červenec 2022
 
17:50
Počasí
 L !
18:00
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - čtvrtek
 P
18:30
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 
18:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 P
18:45
Příběhy z Dobré Knihy: O nemilosrdném služebníku
 !
18:55
Sedm dní na hoře TÁBOR
 
19:40
Přejeme si …
 L !
20:00
Večer smíření: CSM Hradec Králové - čtvrtek
 !
22:05
Něco navíc
 
23:15
V pohorách po horách: Ztracenec - Javorníky
 
23:25
Za obzorem: Alena Borovcová o technických památkách
 
0:00
Letem jazzem: poznáváme blues (9)
 
1:08
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 
6:30
Libérie – Rýmy a rytmy Libérie
 
7:00
Biblická studna: s Martinem T. Zikmundem
 !
8:00
Poutníci času: s dětským lékařem Martinem Magnerem
 
8:20
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - čtvrtek
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Dopolední program a katecheze: CSM Hradec Králové - pátek
 L
9:50
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 P
10:00
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 
10:17
ARTBITR - Kulturní magazín: s Anselmem Grünem (57)
 !
10:26
Poutník
 
11:05
Počasí
 P
11:10
Přejeme si …
 L !
11:30
Mše svatá: CSM Hradec Králové - pátek
 !
12:55
Dokořán: s Danielem Stachem
 
13:45
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
14:10
Počasí
 
14:15
Za obzorem: Robert Redman, misionář v Bangladéši
 
14:45
Viac ako pieseň: Lucia Launerová a pieseň Môj Abba (5)
 L
15:00
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 
15:10
Muzikál Judit
 
16:25
Plody Medžugorje
 !
16:55
Pole milosrdenství
 
17:50
Počasí
 L
18:00
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - pátek
 P
18:30
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 
18:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:45
Příběhy z Dobré Knihy: Buďte jako děti
 !
18:55
Galicijský poutník
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Godzone Tour 2021: Boh nie je mŕtvy: ESPÉ a hostia
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:30
Za obzorem: Robert Redman, misionář v Bangladéši
 
0:05
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman
 
6:25
Bible pro Severní Koreu
 
7:05
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
7:10
Animované biblické příběhy: Poklady v nebi
 
7:35
Strýček Emu: Kolo
 !
7:45
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
8:20
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - pátek
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Dopolední program a katecheze: CSM Hradec Králové - sobota
 L
9:50
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 P
10:00
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 !
10:20
V Kristu zapusťte kořeny
 
11:05
Počasí
 P
11:10
Přejeme si …
 L !
11:30
Mše svatá: CSM Hradec Králové - sobota
 !
13:00
Mobil
 
14:00
Počasí
 
14:05
Setkání: Marek Sovka - Branišovice
 
14:15
Filipínské Rugby - hra o život
 L
15:00
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 !
15:10
Koncert chval SBM: Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 !
16:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
17:50
Liběšice
 L !
18:00
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - sobota
 P
18:30
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 !
18:40
Nebojte se! CSM 2017
 
19:20
Víra do kapsy: Stačí, že je nám spolu dobře v kostele?
 
19:45
Přejeme si …
 P !
20:00
Dobrodružství před kamerou
 L !
21:00
Vigilie: CSM Hradec Králové - sobota
 !
23:15
Léčitel
 
1:00
Jak potkávat svět: s hudební rodinou Štruncových
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.8.2022

 
6:05
Léta letí k andělům: Emil Paleček
 
6:25
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Abychom nezapomněli… O nejmenších muzeích (170)
 !
7:40
Průplav Božího přání
 
8:25
CSM News: Zpravodajství z CSM Hradec Králové - sobota
 
8:55
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 P
9:40
Počasí
 L
9:45
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 L !
10:00
Mše svatá: CSM Hradec Králové
 L
11:40
Závěrečný ceremoniál: CSM Hradec Králové - neděle
 L
12:35
CSM life: živě z CSM Hradec Králové
 P
12:45
Máváme domů: Pozdravy z CSM Hradec Králové
 P
12:55
Přejeme si …
 
13:10
Muzikanti hrajte: Moravanka
 
14:20
Počasí
 !
14:25
Dobrodružství před kamerou
 
15:20
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 !
16:00
Léčitel
 
17:45
V pohorách po horách: Velký Roudný
 
18:00
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
18:35
Strýček Emu: Den Země
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:20
Rok vína
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Slunce v srdci
 !
22:10
Dokořán: s Terezou Kostkovou
 !
23:00
Hector Berlioz: Harold v Itálii: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
1:20
Zpravodajské Noeviny: 9. 8. 2022
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů