Program televize Noe na pondělí 15.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (1. část)
 
6:45
Flétny nad Oslavou
 
7:40
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
7:50
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Setkání
 !
9:30
Outdoor Films s Šárkou Kašparovou: Tuktukem přes Jižní Ameriku (95)
 
11:00
Pákistán: Svoboda pro zajaté
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
14:40
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: PRESS / FOTO (171)
 !
16:05
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
17:00
Zázrak v pralese
 
17:30
Tam, kde začínajú korene
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o dělnících na vinici
 
18:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
18:40
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
19:00
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 P
19:22
Grotesky Laurela a Hardyho: Šéfkuchař
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
U Pastýře: hostem Prof. Rudolfem Zahradníkem
 
21:20
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
21:53
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 !
22:10
Má vlast: Svatý Hostýn
 
23:20
Kulatý stůl: Bolavé duše dětí
 
0:45
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 16.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (2. část)
 
6:35
Hector Berlioz: Harold v Itálii: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
7:30
Poutníci času: s Jiřím Kalátem
 !
7:50
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
8:30
Blahořečení Tita Zemana
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Víc než chrám: jednota různého
 
9:30
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most
 
9:45
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 
10:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
11:10
Moje obrazy jsou dílem staletí
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:20
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: Viktor Velek, muzikolog
 !
14:40
Muzikanti hrajte: Moravanka
 
15:50
Zambie: Kazatelé na cestě
 !
16:25
Jak potkávat svět: s Milanem Švihálkem
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Milosrdný Samaritán
 
18:20
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:20
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Klapka: s Eduardem Pechem
 
21:20
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály
 
21:30
Za obzorem: Viktor Velek, muzikolog
 
22:05
Má vlast: Konice
 
23:30
Radovan Lukavský stoletý: Život legendárního herce z pohledu jeho blízkých
 
0:05
Krajina pro motýly
 
0:25
Stíny nad Libavou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 17.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Hanák - kněz a publicista
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
7:15
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
8:10
Vodopády milosrdenství
 
8:40
V pohorách po horách: Violík
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Jak potkávat svět: s Kattou a Markem Vrabcem
 
11:25
Setkání: Oľga Haláková - Bečov nad Teplou
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Koncert chval SBM: Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
14:25
Počasí
 !
14:30
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
15:05
Peru - Osm sester
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
16:00
Biblická studna: s doc. Petrem Gallusem, Ph.D.
 
17:05
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok A
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Marta a Marie
 
18:20
Strýček Emu: Den Země
 
18:35
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
19:35
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 
20:22
Večer chval: SWG (101)
 
21:25
Kaplani naděje: Anna Macková
 
21:35
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 !
22:05
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
22:55
Hans Frei
 
23:37
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Obrys obrazu
 
0:25
Skleněná múza
 
0:35
Turiec, region magických vod
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 18.8.2022

 
6:00
20 let Studia Telepace: Don Bosco, světec, který skákal salta (7)
 
6:05
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt
 
6:45
Bez hábitu naživo: z domu kongregace Misionářů oblátů Panny Marie Neposkvrněné v Plasech
 
7:45
Flešbeky - Godzone podcast: Bohuslav Živčák - NEBOJME SA HOVORIŤ O VIERE S ĽUĎMI, KTORÍ MAJÚ INÝ NÁZOR (24)
 
8:15
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Šalamounovy ostrovy
 
8:28
Don Bosko: světec, který skákal salta
 P
9:05
Počasí
 
9:10
O Mysu dobré naděje
 !
9:30
Kulatý stůl: Bolavé duše dětí
 
10:50
S Bohem pro lidi
 
11:20
Mexiko - země indiánů
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam děkovné mše svaté u příležitosti blahořečení Marie Paschalis Jahn z kostela sv. Vavřince v Sobotíně
 
13:20
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 !
14:35
O Zdence Jelínkové a lidovém tanci: MFF Strážnice 2021
 
15:35
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 
15:50
V pohorách po horách: Mužský a Příhrazy (Český ráj)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
16:25
Ateliér užité modlitby: Markéta Hanáková
 
17:30
Tam, kde začínajú korene
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o pošetilém boháči
 !
18:15
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 
19:25
Grotesky Laurela a Hardyho: Za mřížemi
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
21:45
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 P !
22:15
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Karol Sidon
 !
22:30
Outdoor Films s Barborou a Pavlem Stachurovými: Čína, země obdivuhodná a plná kontrastů
 
0:00
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 19.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Ladislav Heryán - salesián
 
6:45
Bez hábitu naživo: z kláštera premonstrátů v Želivě
 
7:50
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 !
8:10
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 P
9:00
Počasí
 
9:10
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
9:30
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
9:45
U Pastýře: hostem Prof. Rudolfem Zahradníkem
 
10:50
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 
11:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 
11:20
Počasí
 L !
11:30
United 2022: Seminář Pete Luptona: Odvrácená strana pornografie
 P
12:35
Přejeme si …
 P
12:55
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kaple Panny Marie, Hvězdy evangelizace
 
13:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
14:10
Počasí
 
14:15
Kaplani naděje: P. Antonín Klaret Dabrowski
 L !
14:30
United 2022: Seminář Petra Viziny: Pravda jako fetiš
 
15:40
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:05
Klapka: s Eduardem Pechem
 
17:05
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 !
17:15
Za obzorem: Tomáš Vodvářka - Camino de Santiago
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: O neposlušném služebníku
 
18:20
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 
19:10
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
19:25
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Kulatý stůl: Císař Karel I.
 
21:40
Filipínské Rugby - hra o život
 L !
22:30
United 2022: Homecoming: Koncert hudební skupiny hrající chvály
 
23:30
Za obzorem: Tomáš Vodvářka - Camino de Santiago
 
0:05
Letem jazzem: Cole Albert Porter - zpívá Martin Chodúr
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 20.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část)
 
6:45
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
7:15
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
7:45
Lednický park vypravuje
 
8:10
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
8:15
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
8:45
Strýček Emu: Den Země
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 P
9:22
Počasí
 L !
9:30
United 2022: Dopolední blok: Komponovaný pořad hudby a mluveného slova
 
11:00
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Karol Sidon
 P
11:10
Přejeme si …
 L !
11:30
United 2022: Seminář Dalimila Staňka: Gender chaos
 
12:35
Počasí
 P
12:40
Duchovní menu: Záznam mše svaté ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého z kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně
 
14:00
Počasí
 
14:05
Co pro tebe znamená Campfest
 L !
14:30
United 2022: Seminář Zdeňka Vojtíška: Moderní sekty
 !
15:35
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:35
Pomoc, která se točí
 L !
17:00
United 2022: Marbles: Koncert mladé hudební skupiny
 !
18:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
18:50
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 
19:45
Přejeme si …
 
20:00
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Dobrodružství před kamerou (20)
 !
21:25
Král Štěpán
 
23:05
V pohorách po horách: Skalná Alpa - Velká Fatra
 
23:15
Jak potkávat svět: s Milošem Štědroněm
 
0:40
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 21.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (2. část)
 
6:40
Ghana - Příběh dětí duchů
 
7:15
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
8:20
S Bohem podél Rio Maraňon
 
8:45
Cvrlikání: Irena Budweiserová (85)
 P
9:50
Počasí
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Pavla Fialy: Křtomil
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:17
Počasí
 
12:20
Oázy Perlového ostrova
 
12:45
Muzikanti hrajte: Moravanka 2
 
14:05
Počasí
 !
14:10
Dobrodružství před kamerou (21)
 
15:15
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 !
16:45
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 
18:00
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
18:35
Strýček Emu: Vztahy
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:20
V pohorách po horách: Roklina Piecky - Slovenský ráj
 
19:30
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Karol Sidon
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:23
Ohlédnutí za Celostátním setkáním mládeže v Hradci Králové 2022 (1.část)
 !
22:24
Dokořán: s Vojtěchem Bernatským
 
23:15
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
0:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů