Program televize Noe na pondělí 15.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (1. část)
 
6:45
Flétny nad Oslavou
 
7:40
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
7:50
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Setkání
 !
9:30
Outdoor Films s Šárkou Kašparovou: Tuktukem přes Jižní Ameriku (95)
 
11:00
Pákistán: Svoboda pro zajaté
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nepostradatelní muži: Petr, Pavel a misijní dobrodružství (5)
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
14:40
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: PRESS / FOTO (171)
 !
16:05
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
17:00
Zázrak v pralese
 
17:30
Tam, kde začínajú korene
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o dělnících na vinici
 
18:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
18:40
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
19:00
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 P
19:22
Grotesky Laurela a Hardyho: Šéfkuchař
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
U Pastýře: hostem Prof. Rudolfem Zahradníkem
 
21:20
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
21:53
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 !
22:10
Má vlast: Svatý Hostýn
 
23:20
Kulatý stůl: Bolavé duše dětí
 
0:45
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 16.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Naďa Urbánková - zpěvačka (2. část)
 
6:35
Hector Berlioz: Harold v Itálii: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
7:30
Poutníci času: s Jiřím Kalátem
 !
7:50
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
8:30
Blahořečení Tita Zemana
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Víc než chrám: jednota různého
 
9:30
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most
 
9:45
Vincent Hložník, umělec evropského formátu
 
10:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Všechno co mám, je tvé
 
11:10
Moje obrazy jsou dílem staletí
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:20
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: Viktor Velek, muzikolog
 !
14:40
Muzikanti hrajte: Moravanka
 
15:50
Zambie: Kazatelé na cestě
 !
16:25
Jak potkávat svět: s Milanem Švihálkem
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Milosrdný Samaritán
 
18:20
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
19:20
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle
 P
19:25
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Klapka: s Eduardem Pechem
 
21:20
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály
 
21:30
Za obzorem: Viktor Velek, muzikolog
 
22:05
Má vlast: Konice
 
23:30
Radovan Lukavský stoletý: Život legendárního herce z pohledu jeho blízkých
 
0:05
Krajina pro motýly
 
0:25
Stíny nad Libavou
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 17.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Hanák - kněz a publicista
 
6:50
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
7:15
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
8:10
Vodopády milosrdenství
 
8:40
V pohorách po horách: Violík
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Generální audience papeže Františka
 
10:05
Jak potkávat svět: s Kattou a Markem Vrabcem
 
11:25
Setkání: Oľga Haláková - Bečov nad Teplou
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Koncert chval SBM: Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
14:25
Počasí
 !
14:30
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
15:05
Peru - Osm sester
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
16:00
Biblická studna: s doc. Petrem Gallusem, Ph.D.
 
17:05
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok A
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Marta a Marie
 
18:20
Strýček Emu: Den Země
 
18:35
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
19:35
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 
20:22
Večer chval: SWG (101)
 
21:25
Kaplani naděje: Anna Macková
 
21:35
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 !
22:05
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
22:55
Hans Frei
 
23:37
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Obrys obrazu
 
0:25
Skleněná múza
 
0:35
Turiec, region magických vod
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 18.8.2022

 
6:00
20 let Studia Telepace: Don Bosco, světec, který skákal salta (7)
 
6:05
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt
 
6:45
Bez hábitu naživo: z domu kongregace Misionářů oblátů Panny Marie Neposkvrněné v Plasech
 
7:45
Flešbeky - Godzone podcast: Bohuslav Živčák - NEBOJME SA HOVORIŤ O VIERE S ĽUĎMI, KTORÍ MAJÚ INÝ NÁZOR (24)
 
8:15
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Šalamounovy ostrovy
 
8:28
Don Bosko: světec, který skákal salta
 P
9:05
Počasí
 
9:10
O Mysu dobré naděje
 !
9:30
Kulatý stůl: Bolavé duše dětí
 
10:50
S Bohem pro lidi
 
11:20
Mexiko - země indiánů
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam děkovné mše svaté u příležitosti blahořečení Marie Paschalis Jahn z kostela sv. Vavřince v Sobotíně
 
13:20
Víra do kapsy: Nečekané přátelství
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 !
14:35
O Zdence Jelínkové a lidovém tanci: MFF Strážnice 2021
 
15:35
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (2. část)
 
15:50
V pohorách po horách: Mužský a Příhrazy (Český ráj)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 8. 2022
 
16:25
Ateliér užité modlitby: Markéta Hanáková
 
17:30
Tam, kde začínajú korene
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o pošetilém boháči
 !
18:15
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 
19:25
Grotesky Laurela a Hardyho: Za mřížemi
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
21:45
Za obzorem: architekt Jan Soukup
 P !
22:15
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Karol Sidon
 !
22:30
Outdoor Films s Barborou a Pavlem Stachurovými: Čína, země obdivuhodná a plná kontrastů
 
0:00
Kde končí Evropa III.: Balkán: Zůstat či odejít?
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 19.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Ladislav Heryán - salesián
 
6:45
Bez hábitu naživo: z kláštera premonstrátů v Želivě
 
7:50
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška
 !
8:10
Poletuchy: na skok do Českého Krumlova
 P
9:00
Počasí
 
9:10
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
9:30
Jezuitské redukce v Paraguayi
 
9:45
U Pastýře: hostem Prof. Rudolfem Zahradníkem
 
10:50
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 
11:05
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 
11:20
Počasí
 L !
11:30
United 2022: Seminář Pete Luptona: Odvrácená strana pornografie
 P
12:35
Přejeme si …
 P
12:55
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kaple Panny Marie, Hvězdy evangelizace
 
13:50
Verbuňk, příběh na celý život
 
14:10
Počasí
 
14:15
Kaplani naděje: P. Antonín Klaret Dabrowski
 L !
14:30
United 2022: Seminář Petra Viziny: Pravda jako fetiš
 
15:40
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:05
Klapka: s Eduardem Pechem
 
17:05
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 !
17:15
Za obzorem: Tomáš Vodvářka - Camino de Santiago
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: O neposlušném služebníku
 
18:20
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 
19:10
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
19:25
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Kulatý stůl: Císař Karel I.
 
21:40
Filipínské Rugby - hra o život
 L !
22:30
United 2022: Homecoming: Koncert hudební skupiny hrající chvály
 
23:30
Za obzorem: Tomáš Vodvářka - Camino de Santiago
 
0:05
Letem jazzem: Cole Albert Porter - zpívá Martin Chodúr
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 20.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část)
 
6:45
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
7:15
Harfa Noemova: Mistři taktovky – Petr Vronský
 
7:45
Lednický park vypravuje
 
8:10
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
8:15
Animované biblické příběhy: Ztracený syn
 
8:45
Strýček Emu: Den Země
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 P
9:22
Počasí
 L !
9:30
United 2022: Dopolední blok: Komponovaný pořad hudby a mluveného slova
 
11:00
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Karol Sidon
 P
11:10
Přejeme si …
 L !
11:30
United 2022: Seminář Dalimila Staňka: Gender chaos
 
12:35
Počasí
 P
12:40
Duchovní menu: Záznam mše svaté ze Slavnosti Seslání Ducha Svatého z kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně
 
14:00
Počasí
 
14:05
Co pro tebe znamená Campfest
 L !
14:30
United 2022: Seminář Zdeňka Vojtíška: Moderní sekty
 !
15:35
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:35
Pomoc, která se točí
 L !
17:00
United 2022: Marbles: Koncert mladé hudební skupiny
 !
18:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
18:50
Grotesky Bustera Keatona: Když se Frigo ženil
 
19:45
Přejeme si …
 
20:00
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Dobrodružství před kamerou (20)
 !
21:25
Král Štěpán
 
23:05
V pohorách po horách: Skalná Alpa - Velká Fatra
 
23:15
Jak potkávat svět: s Milošem Štědroněm
 
0:40
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 21.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (2. část)
 
6:40
Ghana - Příběh dětí duchů
 
7:15
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
8:20
S Bohem podél Rio Maraňon
 
8:45
Cvrlikání: Irena Budweiserová (85)
 P
9:50
Počasí
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Pavla Fialy: Křtomil
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:17
Počasí
 
12:20
Oázy Perlového ostrova
 
12:45
Muzikanti hrajte: Moravanka 2
 
14:05
Počasí
 !
14:10
Dobrodružství před kamerou (21)
 
15:15
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 !
16:45
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 
18:00
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
18:35
Strýček Emu: Vztahy
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:20
V pohorách po horách: Roklina Piecky - Slovenský ráj
 
19:30
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Karol Sidon
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:23
Ohlédnutí za Celostátním setkáním mládeže v Hradci Králové 2022 (1.část)
 !
22:24
Dokořán: s Vojtěchem Bernatským
 
23:15
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
0:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 22.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Marek Orko Vácha - kněz a genetik
 
6:50
Bulharsko: Kořeny Romů
 
7:20
Ilaria Graziano & Francesco Forni na Folkových prázdninách
 
7:55
Klapka: s Eduardem Pechem
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Poutníci času: se Štefanem Oršošem
 !
9:25
Outdoor Films s Markétou Peggy Marvanovou a Adamem Záviškou: Nejdelší závod planety (96)
 
10:55
Továrna mezi vodami
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Víta, Příchovice
 
13:20
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
14:10
Počasí
 
14:15
Za obzorem: Rita Kramerová o projektu Nedoušek
 
14:45
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály
 !
14:55
Noční univerzita: prof. Cyril Höschl - Anatomie správného rozhodnutí
 P
16:20
Příběhy psané životem: Neobyčejný dar
 
16:55
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
17:35
Město Leopoldov
 
17:50
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Pozvání na hostinu
 
18:20
Příběh o Žofii
 
19:00
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:25
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
U Pastýře: s Táňou Fischerovou
 
21:20
Poletuchy: na skok do propasti
 
22:10
Za obzorem: Rita Kramerová o projektu Nedoušek
 !
22:45
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
23:55
Kulatý stůl: Císař Karel I.
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 23.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (1. část)
 
6:45
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
7:00
V pohorách po horách: Hrčava
 
7:10
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Nigérie - soužití
 
9:35
Mikroregion Hornolidečsko
 !
10:00
Noční univerzita: Doc. Dr. Rudolf Smahel, Th.D. - Rozvoj osobní víry dítěte
 
10:50
Poníky, Poníky
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Václava v Dolních Bojanovicích
 
13:20
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:00
Počasí
 
14:05
Za obzorem: Černobyl na kolečkách
 
14:40
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
15:05
Z pohledu kardinála
 
15:35
Klauzura
 !
16:00
Muzikanti hrajte: Moravanka 2
 
17:15
Dívám se kolem sebe
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Ztracená ovečka
 
18:10
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
19:10
V pohorách po horách: Radhošť
 P !
19:25
Zpravodajské Noeviny: 23. 8. 2022
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 
21:25
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy
 
21:35
Za obzorem: Černobyl na kolečkách
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 8. 2022
 !
22:25
Má vlast: Dubí u Teplic
 
23:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
0:00
Ateliér užité modlitby: Veronika Všianská
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 24.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (2. část)
 
6:45
Zpravodajské Noeviny: 23. 8. 2022
 
7:05
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
7:25
Noční univerzita: prof. Cyril Höschl - Anatomie správného rozhodnutí
 P
8:50
Počasí
 
9:00
Dokořán: s Pavlem Pafkem
 
9:50
Likvidace lepry
 
10:00
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná
 
10:10
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými
 
11:35
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hosté naši milí: Rožnovské slavnosti 2019
 
13:50
Počasí
 
14:00
Za obzorem: P. Josef Přelouček, krajané v rumunském Banátu
 
14:35
U Pastýře: s Táňou Fischerovou
 
15:40
ARTBITR - Kulturní magazín: o Janu Zahradníčkovi (56)
 !
15:55
Ohlédnutí za Celostátním setkáním mládeže v Hradci Králové 2022 (1.část)
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:10
Strýček Emu: Vztahy
 
18:25
Příběhy z Dobré Knihy: Marnotratný syn
 
18:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Folk it - lidový tanec netradičně (161)
 
19:35
Setkání: Stanislav Šec - Meditační zahrada v Plzni - Památník obětem zla
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 
20:20
Večer chval: LiftUp (103)
 P !
21:20
Smlouva lásky
 !
22:25
Noční univerzita: ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
 
23:10
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 
23:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 8. 2022
 
23:55
Za obzorem: P. Josef Přelouček, krajané v rumunském Banátu
 
0:25
Bohem zapomenuté kouty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 25.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Špilar - trvalý jáhen a kadeřník
 
6:50
Středoafrická republika - Když se pomsta stane zákonem
 
7:20
V pohorách po horách: Kriváň
 
7:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Chlapi na hoře
 !
9:30
Kulatý stůl: Císař Karel I.
 
10:50
Causa Carnivora
 
11:20
Kaplani naděje: Michal Hrnčiarik
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Celostátního setkání mládeže 2022 v Hradci Králové
 
13:20
V pohorách po horách: Bystrá
 
13:30
Dědek a jeho kreslený svět: Sliby chyby
 
13:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dítě 31
 
14:40
Za obzorem: Salesiánská misie v Mongolsku
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 8. 2022
 
16:20
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
17:25
Dana
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Starší syn
 
18:12
Zdeněk Pololáník skladatel
 
18:40
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
19:50
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:20
Nic než národopis
 
21:01
V pohorách po horách: Luční hora - Krkonoše
 P !
21:15
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Felix Kolmer
 
21:30
Za obzorem: Salesiánská misie v Mongolsku
 
22:05
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
23:16
Skleněná múza
 
23:30
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 26.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Miluška Voborníková - zpěvačka
 
6:50
Na úsvitu společných dějin
 
7:20
Bez hábitu naživo: z kláštera Kongregace milosrdných sester sv. Kříže v Kroměříži
 
8:25
Zázrak v pralese
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Smlouva lásky
 
10:15
U Pastýře: s Táňou Fischerovou
 
11:20
Meditační kaple svatého Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
11:30
Počasí
 P
11:40
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Dominika Kováře u kostela sv. Kateřiny Alexandrijské v Lidečku
 
13:20
V pohorách po horách: Krúpova hoľa
 
13:30
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 
14:00
Za obzorem: Josef Kemr - 100. výročí narození
 
14:30
Počasí
 
14:35
Chléb náš vezdejší
 
14:45
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr Harmonie 1872 Kolín
 
15:25
Vydržet a nepadnout
 !
16:00
Poletuchy: na skok do Štramberka
 
16:45
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Boháč a Lazar
 !
18:15
Otec Pio
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 !
20:20
Kulatý stůl: Rizika závislostí
 
21:50
V pohorách po horách: Jahňací štít - Vysoké Tatry
 
22:05
Na cestě
 
23:25
Za obzorem: Josef Kemr - 100. výročí narození
 
23:55
Když bolí duše: Závislosti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 27.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psychiatr a trvalý jáhen
 
6:50
Bez hábitu naživo: z kláštera Mnišek řádu Kazatelského ve Znojmě
 
8:00
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice
 
8:10
Sedmihlásky: Za Nivnicú na vysokém kopci (38)
 
8:15
Animované biblické příběhy: Přišel hledat ztracené
 
8:45
Strýček Emu: Vztahy
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
9:27
Otec Pio
 P
11:00
Počasí
 
11:05
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Felix Kolmer
 
11:20
Janomamové v Brazílii
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Duchovní menu: Záznam děkovné mše svaté u příležitosti oslav 25. výročí založení Ostravsko-opavské diecéze
 
13:20
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
13:50
Hraj, skákej, křič, ale hlavně konej dobro
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Nic než národopis
 
14:50
Výpravy do divočiny: Návštěva pravěku
 
16:25
Beránci a vlci: Rožnovské slavnosti 2019
 
17:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
17:55
Počasí
 !
18:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
18:50
Léta letí k andělům: Olga Kopecká-Valeská - bývalá ředitelka rádia Svobodná Evropa (14)
 P !
19:10
Příběhy psané životem: Bohem nezapomenuté děti
 
19:53
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:21
Outdoor Films s Tomášem Petrečkem: Na nejvyšší vrcholy světa
 !
21:52
Nostalgie: Andrej Tarkovskij
 
0:05
Začátek konce jaderných zbraní
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 28.8.2022

 
6:05
Cesta k andělům: František Lízna - jezuita
 
6:45
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
7:00
Biblická studna: s dr. Janem Zámečníkem
 
8:00
Dědictví otců zachovej nám, Pane...
 
8:25
Zpravodajské Noeviny: 23. 8. 2022
 
8:45
Na půli cesty
 
9:15
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 P
9:30
Počasí
 !
9:35
Pro vita mundi: Mons. ThDr. Antonín Huvar
 L !
10:30
Poutní mše svatá z kostela Stětí sv. Jana Křtitele: Velká Bystřice
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Přejeme si …
 
12:20
Léta letí k andělům: Olga Kopecká-Valeská - bývalá ředitelka rádia Svobodná Evropa (14)
 
12:40
Počasí
 
12:45
Muzikanti hrajte: Miločanka
 
13:50
Počasí
 
14:00
Outdoor Films s Tomášem Petrečkem: Na nejvyšší vrcholy světa
 !
15:35
Nostalgie: Andrej Tarkovskij
 
17:50
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Lazar žije
 
18:35
Strýček Emu: Když prší
 !
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:20
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
19:30
Paměť národa - Tváře vzdoru 1989: Felix Kolmer
 
19:45
Přejeme si …
 
20:05
Pokoj vám!: Modlitba za mír
 P !
20:22
Hrad v nitru: Divadlo na Orlí, DF JAMU
 !
21:55
Dokořán: s Pavlem Fischerem
 
22:45
Jak potkávat svět: s Milošem Štědroněm
 
0:15
Klapka: s Vladimírem Paslerem
 
1:24
Noční repríza dopoledních pořadů