Program televize Noe+ na pondělí 20.5.2024
8:15
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
8:20
Mašinky: O červeném motoráku (4)
8:30
Ovečky: Slavnost Seslání Ducha Svatého
8:50
Bratr oheň: Svatá řehole života
9:15
Blue Moon - Modrý měsíc
!
9:25
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán
10:20
Jan Bula - Mučednická smrt a proces blahořečení
10:40
Výpravy do divočiny: Veterináři bez hranic
!
11:40
Léta letí k andělům: Martin Holík - ředitel rádia
12:05
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
13:05
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina
13:30
Kulatý stůl: Cesty k mladým
15:05
Po volání: s jezuity z Brna
16:06
U Pastýře: s hostem Pavlem Pecháčkem
17:21
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
17:25
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
18:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Remigie Anna Češíková - boromejka
18:30
Mše svatá z kaple Telepace
21:30
Svatá Gudula - síla víry
22:30
Koncert Václava Hudečka a hostů ze Štípy u Zlína
Program televize Noe+ na úterý 21.5.2024
!
9:45
Jak potkávat svět: s Lucií Výbornou a Pavlem Helanem
11:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
12:05
Jaroslav Wykrent & In Blue na Mohelnickém dostavníku 2018
12:40
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg
13:00
Noční univerzita: Naplnění času
14:10
Zachraňme kostely: poutní kostel svaté Anny na Annabergu - Andělské hoře
14:30
Na koberečku: prof. Erazim Kohák (19)
14:50
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
15:05
Dokořán: s Terezou Kostkovou
15:55
Jan Sarkander (1576 - 1620)
16:45
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Pravý Bůh
!
17:10
Koncert k poctě sv. Jana Sarkandera: Zámek Holešov
18:30
Mše svatá: Kroměříž, kostel Panny Marie
19:45
Živě s Noe: Církevní základní škola v Kroměříži slaví 30 let
20:05
Dům ze skla?: s Tomášem Halíkem
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Velehradská literární pouť - Jiří Jan Vícha
21:25
Moudrost mnichů: Ponoření se do...
21:40
Můj chrám: Profesor Jan Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha
22:00
Kulatý stůl: Světový den proti mozkové mrtvici
Program televize Noe+ na středu 22.5.2024
8:15
V posteli chit-chat (8)
9:05
Bratr oheň: Ve jménu Ježíše
9:30
V pohorách po horách: Chabenec - Nízké Tatry
9:40
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
!
10:40
Kulatý stůl: Antonín Cyril Stojan
12:10
Duchovní díla polských a evropských skladatelů: Podzimní festival duchovní hudby 2022
13:00
Léta letí k andělům: Tadeusz Kondrusiewicz - běloruský římskokatolický kněz a arcibiskup arcidiecéze Minsk-Mohylev
13:20
Kaplička pana Zemana
13:25
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
15:05
Klapka s ...: Tomášem Jungem 1. díl
!
16:02
Cesta k andělům: Adolf Born - výtvarník
17:09
Jak potkávat svět: s pěveckým sborem Permoník
18:35
Mše svatá z kaple Telepace
19:15
Křižovatky Mons. Jaroslava Škarvady (4)
20:05
Buon giorno s Františkem
20:45
Moudrost mnichů: Acedie – neboli duchovní únava
21:00
Svatý Benedikt z Nursie
22:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
23:05
Terra Santa News: 15. 5. 2024
Program televize Noe+ na čtvrtek 23.5.2024
9:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
10:25
Harfa Noemova: 48 strun a dvě hlasivky
10:51
Bol som mimo: Branislav Škripek
12:05
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
12:50
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
13:50
Dormition - Chrám Usnutí Panny Marie
!
13:55
Na pořadu rodina: Práce pro rodiny jako poslání (16)
15:05
Keď narastiem, ožením sa: Jánošíkove dni v Terchovej 2018
16:20
Pro vita mundi: biskup Karel Otčenášek
17:25
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
18:30
Mše svatá z kaple Telepace
!
19:15
Uganda – Nechte mě jít a zemřít
20:05
Večer chval: z přehlídky církevních škol v Odrách
21:20
Moudrost mnichů: Pokání a trest
21:35
Můj chrám: Hayato Okamura, kostel sv. Ignáce v Praze
21:55
Noční univerzita: P. René-Luc - Křesťan v plné polní
23:15
Harfa Noemova: Jan Zástěra - Korunovace českých králů
23:35
Generální audience papeže Františka
Program televize Noe+ na pátek 24.5.2024
8:40
Příběhy z Dobré Knihy: Pokušení na poušti
8:47
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
!
8:52
Kardinál František Tomášek
9:00
Noční univerzita: Stali jsme se divadlem pro anděly?
10:05
Klapka s ...: Tomášem Jungem 2. díl
11:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Jistebnický kancionál
11:20
Harfa Noemova: Petr Špaček hraje Haydna
11:45
Čeští salesiáni v Bulharsku
12:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Česká lidová píseň (158)
13:30
Po volání: s paulány ve Vranově u Brna
14:30
Nedělní čtení: Slavnost Nejsvětější Trojice
15:05
Léta letí k andělům: Tomáš Špidlík - jezuita a kardinál – I.díl
15:30
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 3. díl
16:10
Franz Liszt: Virtuóz hudby
16:55
Z pokladů duše: P. Pavel Rousek - Bůh nešetří na kráse
17:20
Večer chval: Chválový tým farnosti Brumov - Bylnice (78)
18:30
Mše svatá z kaple Telepace
21:10
Moudrost mnichů: Recept na samotu
21:30
Oázy Perlového ostrova
22:00
Pod lampou: Je ohroženo bezpečí lidí na Slovensku?
Program televize Noe+ na sobotu 25.5.2024
8:15
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
8:20
Platinové písničky: Dechovka (3)
10:20
Tiché hrozby - Mizející půda
10:50
V pohorách po horách: Schareck - Vysoké Taury
11:00
Sekvoj na Mohelnickém dostavníku 2012
11:30
Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Třídenní běh v Novohradských horách
12:05
Nedělní čtení: Slavnost Nejsvětější Trojice
12:35
Sedmihlásky: Viju, viju věneček
15:05
Klapka s ...: manželi Zíchovými
16:10
Dokořán: s Jiřím Suchým
17:15
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
17:18
Dvěstě let kostela sv. Bartoloměje v Hniezdném
P
17:35
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice - cyklus B
18:05
Svatý Otec Pio z Pietrelciny - dobré dílo dobrého člověka
!
18:20
Za úsvitu vstaneme
20:05
Kulatý stůl: Proč číst?
21:25
Můj chrám: Jana Svobodová, zpěvačka a výtvarnice v kostele sv. Jakuba, Hostivice
21:50
Poletuchy: na skok do Zlína
22:35
Za obzorem: Petr Jašek o situaci křesťanů v Indii
23:50
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
Program televize Noe+ na neděli 26.5.2024
8:15
Z pokladů duše: P. Jaroslav Kašpar - Svatá Trojice: společenství lásky
8:20
Večer chval: Současné písně chval (76)
!
9:20
Večeře u Slováka: Slavnost Nejsvětější Trojice - cyklus B
9:50
Koncert k 80. narozeninám Petra Fialy 1. část: Brno, Besední dům
10:45
U Pastýře: hostem Jan Sokol
11:40
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova
12:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
13:40
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
14:00
Křižovatky Rut Kolínské (5)
14:55
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
15:05
Cesta k andělům: Jiří Bonaventura Štivar - kapucín
15:55
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
17:40
Z pokladů duše: P. Marcel Krajzl - Slavnost Nejsvětější Trojice
18:25
Hraj, skákej, křič, ale hlavně konej dobro
18:30
Mše svatá: Pardubice, kostel sv. Václava
19:50
ARTBITR - Kulturní magazín: Komiks o bl. Richardu Henkesovi
!
20:05
Poslední noc Johanky z Arku: La derniere Nuit de Jeanne dArc
21:10
Outdoor Films: s Arnoštem Vašíčkem