I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Jak probíhá balení velikonoční pošty? A jak nám můžete pomoci s distribucí?

V těchto dnech v budově Telepace balí dobrovolníci jarní Zpravodaje a velikonoční přání pro diváky a podporovatele TV Noe. Do podpory se můžete zapojit jak finančně (nově např. DMS), protože naše nekomerční televize žije z darů diváků, tak i osobně např. distribucí pošty. Dobrovolníci v Telepace připravují zhruba 30 tis. obálek a podstatnou část předávají našim KaNoe (Kamarádi Noe), které poštu doručí až k vám domů. Svým nadšením tak šetří nejen náklady za distribuci, ale osobním kontaktem oživují naše společenství Klubu přátel. Pokud byste se chtěli přidat, neváhejte nás kontaktovat ;-)

Živými spojkami s našimi diváky jsou naše KaNoe (Kamarádi Noe), kterým jako poděkování za jejich službu tentokrát posíláme zajímavou knihu s průvodním dopisem:

Milí přátelé, podporovatelé TV Noe,

věřím, že znáte charitativní organizaci Mary’s Meals, o jejímž poslání se můžete pravidelně dozvídat v rámci pořadů našeho vysílání. Rádi bychom práci Mary’s Meals podpořili i jinou cestou, a proto si vám v rámci spolupráce TV Noe – Mary‘s Meals dovolujeme zdarma zaslat výtisk knihy Bouda, která krmí miliony dětí. Jde o druhé, doplněné vydání. Nic za ni nechceme, krom jediného. Čtěte ji, mluvte o ní, dávejte ji dál. Upozorněte své blízké a přátele, že také oni si o knihu mohou napsat a zdarma ji obdržet (viz níže).

Za TV Noe srdečně, Petr Kudela

Kniha, kterou jste dostali, popisuje vznik a poslání mimořádného charitativního díla celosvětové organizace Mary‘s Meals, která v současnosti podporuje bezmála 2 a půl milionu dětí. Díky darům od nesčetných dobrodinců a pomoci desítek tisíc dobrovolníků získávají děti jistotu jednoho vydatného jídla denně a alespoň základní vzdělání, které může zcela zásadně proměnit jejich budoucnost.

Pokud víte o někom dalším, kdo chce zdarma obdržet tuto knihu, pište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do předmětu zprávy napište „TV Noe“) nebo pište na adresu Mary’s Meals Česká republika z.s., Okružní 843/9a, 638 00 Brno, případně volejte na mobilní telefon 703 685 407. 

Další informace o Klubu přátel se dozvíte na samostatné stránce.