Podpořte prosím Lepší oči pro Noe – sbírka na nové kamery pro přenosový vůz

Co je to Klub přátel televize Noe a kdo do něj patří? Všichni naši diváci, které známe jménem. Setkáváme se spolu pravidelně v moderním digitálním prostoru. Před televizní obrazovkou nebo na počítači či v telefonu. Jsme vděční za veškerou vaši podporu, kterou neprojevujete jen finančními dary, ale i modlitbou a neustálým kontaktem s námi. Nejsme uzavřený spolek. Do našeho klubu zveme všechny diváky. Pište a volejte. Jedině spolu vytváříme vysílání, které má smysl.

Televize Noe vysílá jen díky spolupráci dárců, diváků. Klub přátel Telepace a televize Noe je volným sdružením těch, kteří chtějí spolupracovat a tyto cíle podle možností také finančně podporovat.

Zájemcům zasíláme třikrát ročně tištěný Zpravodaj, který přináší zajímavosti z života naší televize, filmové tipy, rozhovory a mnoho dalšího. Archiv čísel je dostupný i digitálně.

S distribucí pošty nám v terénu pomáhají naši KaNoe – Kamarádi Noe, kteří jsou zároveň živou spojkou s dalšími diváky.

Každý den vysíláme pořad Přejeme si, s přáním a písničkou pro všechny, kteří jsou členy Klubu přátel televize Noe a slaví své narozeniny (v 11:40 s večerní reprízou na hlavním kanále NOE, v předpremiéře v 8:00 na kanále NOE+ opět s večerní reprízou).

tel. +420 595 177 301
e-mail: info@tvnoe.cz

Děkujeme.Přihlášení do klubu přátel televize Noe

Pokud máte zájem o členství, vyplňte tento formulář
a následně vás budeme kontaktovat.