Podpořte prosím Lepší oči pro Noe – sbírka na nové kamery pro přenosový vůz

program Noe program Noe+

DVB-T/2

klasická pozemní anténa

celoplošný multiplex 23 

regionální multiplexy RS8 a RS12

Vysílače RS8:

  • České Budějovice - Včelná, K33
  • Pardubice - budova TKB, K38
  • Plzeň - Krkavec, K28
  • Liberec - budova KÚ, K46
  • Ústí nad Labem - Klíše, K30
  • Olomouc - Radíkov, K32

Vysílač RS12:

  • Praha - město, K47

Předpokládáme další rozšiřování pokrytí.

kabeloví operátoři

většina kabelovek už má TV Noe v nabídce

věříme, že se kabeloví operátoři rozhodnou zařadit Noe+ do nabídky, budeme je pobízet. Doporučujeme vám kabelové operátory oslovit a projevit zájem.

HbbTv

červené tlačítko

Ano Ano

web

Ano Ano

mobilní aplikace pro Android a iPhone

Ano Ano

satelitní vysílání DVB-S

v kvalitě SD Nevysíláme

Podrobně:

V následující tabulce naleznete stručný přehled možností příjmů televize Noe, včetně popisu pro vaše snadnější rozhodnutí, pro který způsob příjmu se rozhodnout.

Systém Výhody Nevýhody Poznámky
Pozemní digitální příjem DVB-T2 Jednorázový výdaj, vysoká kvalita příjmu SD obrazová kvalita Drahé pro provozovatele televize Noe
Kabelová televize DVB-C Kvalitní obraz Měsíční poplatek kabelovému operátorovi  
Internetové vysílání Levné Je potřeba počítač, tablet, či chytrý telefon s připojením k internetu Potřeba rychlejšího připojení
IPTV
televize po počítačové síti
Vysoká kvalita Měsíční poplatek operátorovi  
Mobilní aplikace Pohodlné, rychlé, praktické Nutnost internetového připojení  Pro iPhone i Android
Satelitní příjem DVB-S2 Jednorázový výdaj, vysoká kvalita příjmu
HD kvalita obrazu
Viditelnost na jih
(ve směru družice)
Obtížnější instalace

Potěšíme vás - v 99 % míst naší země je možné zřídit příjem Tv Noe. Vyberte si. 

 

DVB-T2 (HbbTV)

Nejrozšířenější platforma šíření signálu. K příjmu je potřeba televizní anténa a přijímač-televizor. Touto formou se televize Noe dostává k 96% všech diváků na území ČR. Pro diváky je tento druh příjmu velmi snadný a levný. Náklady na šíření toto signálu platí provozovatel televizního vysílání, v tomto případě společnost Telepace, která vysílá televizi Noe. Tento výdaj představuje značnou část rozpočtu televize. I proto prosíme diváky o pravidelný dobrovolný měsíční příspěvek.

Po připojení přijímače k internetu je možné přijímat i signál hybridní televize (Hbb TV), která umožňuje divákům sledovat vysílání v HD kvalitě, zpětné přehrávání vysílaných pořadů a nabízí taky podkanál Noe+.

Internetové vysílání

Stačí kliknout na položku ŽIVĚ v horním menu tohoto webu. Internetový prohlížeč sám volí kvalitu od HD rozlišení k nižšímu datovému toku, podle rychlosti připojení ve vaší lokalitě. Některé filmy, u kterých nám to licenční smlouva zakazuje, není možné touto formou sledovat.

Mobilní aplikace

Po stažení naší aplikace pro Android nebo iOS můžete jednoduše sledovat živé vysílání, pořady ve videotéce, novinky a stále aktuální program přímo na vašem mobilním zařízení. U jednotlivých pořadů je možné také nastavit upozornění na dobu vysílání.

Kabelová televize

Televizi Noe distribuuje převážná většina kabelových provozovatelů v Česku i na Slovensku. Pokud nás váš operátor nešíří, oslovte jej s prosbou o zařazení stanice Noe mezi distribuované televizní kanály.
Od kabelových operátorů nepožadujeme žádnou finanční náhradu. Za to chceme, abychom byli zařazeni do základního programového balíčku.

Televize po počítačové síti IPTV

Jedná se o vysílání přes internet. Tyto společnosti umožňují zpětné nebo zpožděné přehrání všech pořadů šířených stanic a to jak v televizoru, tak na počítačích, tabletech a mobilních telefonech.
Za tyto služby se IPTV operátorům platí. Někteří mají v ceně i internetové připojení domácnosti, jiní ne.

Co je IPTV https://www.digitalnitelevize.cz/informace/iptv/co-je-iptv.html
Přehled IPTV oprátorů https://www.nejlepší.tv/

Satelitní vysílání DVB-S (HbbTV)

Jedná se o jediný způsob, jak přijímat televizi Noe v plné HD kvalitě.
Jde o příjem parabolickou anténou (lidově označovanou "satelit"), přes satelitní přijímač DVB-S do televizoru. Pro zajištění satelitního příjmu televize Noe je nutný digitální satelitní přijímač DVB-S2. Dále je zapotřebí satelitní parabolická anténa (tzv. talíř) s konvertorem (LNB) nasměrovaná na požadovanou pozici družice na geostacionární dráze. Televize Noe je šířena satelitní cestou již od svého vzniku v roce 2006. Od tohoto roku zajišťuje vysílání DVB-S na orbitální pozici 23,5° východně. V současnosti prostřednictvím družice Astra 3B v normě DVB-S2.
Parametry k ladění